Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6143
2013. okt. 13. 17:53
Igen, tudod, neten minden egyszerűbb.

Ja, maja...ki gondolta volna? Sólyom vagyok.
"mindenképpen jól járnak veled, mert elszántan harcolsz az érdekeik védelmében" ---> Ennek itt lehet pofáraesés lenne a vége. ;D
#6142
2013. okt. 13. 17:49
www.elixironline.hu/horoszkop/Mikor_szulettel__Ezt_mondja_rolad_a_maja_horoszkop__-_A_Majom

Ilyen vagy, ha Bagoly vagy

A maják úgy gondolták, hogy a Bagoly-szülöttek különleges, sámáni képességekkel jönnek a világra, akik belelátnak mások lelkébe és érzéseibe, és akik szavak nélkül is kapcsolatba tudnak lépni a többi emberrel. A legtöbb Bagoly jegyű valóban különösen erős intuícióval van megáldva, megérzései, ösztönei ritkán viszik rossz irányba, ezért jól teszi, ha hallgat azokra. Kifejezetten jó emberismerő, rendkívül jó megfigyelő, semmi sem kerüli el a tekintetét, ami fontos. A rossz szándékot, a gonoszságot messziről felismeri, még azelőtt, hogy a többiek egyáltalán gyanakodni kezdenének. Ha tehát egy Bagoly-szülött valakire azt mondja, "nem ártana vigyázni vele", akkor azt érdemes mindenképpen megszívlelni!

Nem az a típus, aki azonnal a társaság középpontjába kívánkozik, inkább szépen lassan bontakozik ki. Elsőre ezért kissé zárkózottnak tűnhet, pedig nem az, sőt, kifejezetten barátságos és odaadó, csak épp időre van szüksége ahhoz, hogy ezt kimutathassa. Szórakoztató és intelligens beszélgetőpartner, akivel öröm minden együtt töltött perc, ezért sokan keresik a társaságát és szívesen fordulnak hozzá tanácsért is. Remek hallgatóság és jó meglátásainak köszönhetően ideális "mentor" is válhat belőle, átérzi a számára felvázolt problémákat, bele tudja élni magát mások helyzetébe. Kritikus és cinikus is, olykor kissé elhamarkodottan ítélkezik, kialakított véleményétől nehéz, de nem lehetetlen eltéríteni

Szerintetek illik rám a utolsó hosszok??
#6141
2013. okt. 13. 17:48
"Én tuti elfelejteném, szóval előre/utólag is boldog születésnapot mindenkinek. ;D" – Falcon

Köszi :D
#6140
2013. okt. 13. 17:48
Szerintem ha elkezdenéd elég jó társasági emberke lennél,legalább amikor csatlakozol itt a beszélgetésekhez jó társaság vagy...
Na körbe nézek még van -e hasonló..pl Maja horoszkóp :)
#6139
2013. okt. 13. 17:46
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg34603#msg34603 date=1381678771]
Az enyém Geb, de annyira szerintem nem passzol most. " – szilgyi


Hát a tartózkodó stimmel...Hogy meg e testesíted a férfiasságot nem tudom :D " – szilgyi

Kinek mi ugye...ami annak számít. ;) :D
Egyébként nem hinném. Meg társasági ember sem vagyok.
#6138
2013. okt. 13. 17:44
"Az enyém Geb, de annyira szerintem nem passzol most. " – Falcon

Hát a tartózkodó stimmel...Hogy meg e testesíted a férfiasságot nem tudom :D
#6137
2013. okt. 13. 17:39
Az enyém Geb, de annyira szerintem nem passzol most.
#6136
2013. okt. 13. 17:38
Köszi Falcon....Na elárulod az egyiptomi horoszkópod???

Penelope :)
#6135
2013. okt. 13. 17:37
Én tuti elfelejteném, szóval előre/utólag is boldog születésnapot mindenkinek. ;D
#6134
2013. okt. 13. 17:37
"Hát ahogy én ismerlek,ez nagyon rád jellemző!! :)

Én nov.3 leszek egy évvel idősebb...Ha fel akarnátok köszönteni :-[ :D" – szilgyi


:) Szerintem is illik rám :)

Naná,hogy meglesz a felköszöntés :D
#6133
2013. okt. 13. 17:34
Hát ahogy én ismerlek,ez nagyon rád jellemző!! :)

Én nov.3 leszek egy évvel idősebb...Ha fel akarnátok köszönteni :-[ :D
#6132
2013. okt. 13. 17:31
"Aker :)" – Penelope

Na meglesem... :) Jaj de kíváncsi vagyok...
#6131
2013. okt. 13. 17:27
Aker :)
#6130
2013. okt. 13. 17:24
"Ja 05 atlantiszi jegye: Angyal,hú de milyen büszke volt amikor elmondtam neki... ;D

Penelope,neked ebbe a hónapba lesz a szülinapod ha már nem volt.Szóval előre,vagy utólag Bolodog szülinapot kívánok!!! Sok sok erőt,egészséget,sok szerencsét hosszas életet és minden földi jót!!

www.femcafe.hu/cikkek/lifestyle/tudd-meg-mi-az-egyiptomi-csillagjegyed?page=0,1#

As vagyok...És ti??" – szilgyi


Köszönöm,és igen,már volt a szülinapom :)
#6129
2013. okt. 13. 17:14
Ja 05 atlantiszi jegye: Angyal,hú de milyen büszke volt amikor elmondtam neki... ;D

Penelope,neked ebbe a hónapba lesz a szülinapod ha már nem volt.Szóval előre,vagy utólag Bolodog szülinapot kívánok!!! Sok sok erőt,egészséget,sok szerencsét hosszas életet és minden földi jót!!

www.femcafe.hu/cikkek/lifestyle/tudd-meg-mi-az-egyiptomi-csillagjegyed?page=0,1#

As, vagyok...És ti?? 05 te anubiusz vagy a Halál Istene...de a le írás jellemző rád.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0