Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#6008
2013. okt. 12. 18:25
"Na írjatok még,valamit,itt csak én tárulkozok meg mindig??? :D :D" – szilgyi

Penelope lehet nemsokára válaszol.

*Akkor már válaszolt. ;D
#6007
2013. okt. 12. 18:25
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34452#msg34452 date=1381593538]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34450#msg34450 date=1381593163]
Felőlem mehet iTTT is..... De csak valósat . Nekem már Szilgyi mesélt párat ...Na Penelope te vagy a vezetőnk. Mesélj..:)" – nevem05


Dehogy vagyok vezető! Nem is akarok az lenni.Maradok háttérben kérem szépen.

Mese mese,meskete,itt a pizsi ideje :D Hehe :D

Bementem egyszer egy erdőbe,sétálam a szűk ösvényen.Egyszercsak arra lettem figyelmes,hogy a távolban van valami bent a sűrű bozótosban,ezért óvatosan közelebb mentem,miközben ügyeltem rá,hogy a lában alatt a faágacskák nehogy eltörjenek,és így esetleg olyan valaki figyelmét keltsem fel akaratomon kívül,akiét nagyon nem akartam..." – nevem05

De pedig te vagy .......

Jól sejtem , hogy ezt ecsetelted a versben ?" – nevem05

Nem,ilyet nem ecseteltem a verseimben.Tudatosan legalábbis nem.
#6006
2013. okt. 12. 18:25
Penelope.....Merre csatangolsz??
#6005
2013. okt. 12. 18:24
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg34464#msg34464 date=1381594706]
szilgyi: Nem arra gondoltam. ;)

nevem05: Lehet, majd megírom... 8)" – szilgyi


Na ezt már meg kell írnod,és nem lehet,hanem tuti!!

Most komolyan skacok dinkának tűnök??? HÁHÁHÁHÁ" – szilgyi

Nem............ Amúgy állítólag a gyerekek sok minden llátnak és nem mindig beszélnek róla de idővel az elméjük már nem nyitott az ilyenekre és elhagyják őket idővel .. De van akinek pedig nyitva marad
#6004
2013. okt. 12. 18:23
Na írjatok még,valamit,itt csak én tárulkozok meg mindig??? :D :D
#6003
2013. okt. 12. 18:21
Én meg egy szót sem értettem, mert nem beszéltem a nyelvet. ;D És valószínű már én is elfelejtettem volna.
#6002
2013. okt. 12. 18:21
Penelope,csak nem vámpír volt a bokorba?? Egy versed is szól erről,nem??
#6001
2013. okt. 12. 18:20
"szilgyi: Nem arra gondoltam. ;)

nevem05: Lehet, majd megírom... 8)" – Falcon


Na ezt már meg kell írnod,és nem lehet,hanem tuti!!

Most komolyan skacok dinkának tűnök??? HÁHÁHÁHÁ
#6000
2013. okt. 12. 18:20
"Hát,én kiskoromban,,,,Elég sok különös jelenséget láttam,halottam...
Volt olyan,hogy rendszeresen ijesztgettek,mikor egyedül voltam...A házból kimet az áram,de a tv-ment adás nélkül,szóval ez tök különleges volt...
Akkor a függöny nem egyszer teljesen emelkedett,mintha csak játszadoznának vele,nem féltem...Erre oda szóltam,befejeznétek?? És no lám..Abba hagyták...
Az életem,nagyobb eseményeit régebben megálmodtam....
Mentettem meg már életet,úgy,hogy álmomból felkiáltottam,hogy vigyázzatok a ......-ra....Közben én meg úgy emlékszem,hogy fent voltam,és láttam pár dolgot az illető fele közeledni....
Az orvos akkor azt mondta,ha 5 percel később viszik be a kórházba már nem segíthetnek rajt......Azóta is emlegetik ezt az esetet,főleg ő meg a szülei....
Akkor sok ilyen dolgom volt régen.....De mitóa 18 (elmúltam),elhagytak..valamiért....Most már csak néha álmodok meg dolgokat(személyeket)....De ezt már tudod Penelope ;)" – szilgyi


Ezt nekem is privizted már ... És tutii igazz mert vannak ilyenek..
#5999
2013. okt. 12. 18:19
"Egy öreg férfi vámpír volt. (Az öreget úgy értsd, hogy öreg bácsinak nézett ki.) Először nem tudtom, hogy vámpír, de amikor elfordultam, megragadott. Nagyon erős volt a szorítása, nem is gondoltam volna ezt ránézésre. Aztán megharapott és fájt, de mégis a legrosszabb az volt, hogy nem tudok szabadulni. :'(
Egyébként valamiféle alagutakban jártam, ahol rajtam kívül sok ember bolyongott. Találkoztam egy lánnyal is, akivel nem beszéltünk egy nyelvet, de mégis együtt tartottunk. Aztán egy magaslatnál (barlangban/alagútban?) találkoztunk az öregemberrel. A lány kötélen felmászott, de amikor rám került volna a sor...akkor történt. ;D
Akkor még én is vámpírlázban égtem (pár hónapja), akkor álmodtam. Tényleg érdekes ez. " – Falcon


Már azt hittem ,meg akart erőszakolni....Ilyet én is álmodtam már,az alagutas részt a föld alatt stb...Csak ott a szöveg volt a lényeg--Amit elfelejtettem..XD
#5998
2013. okt. 12. 18:18
szilgyi: Nem arra gondoltam. ;)

nevem05: Lehet, majd megírom... 8)
#5997
2013. okt. 12. 18:17
Jó könyv lenne az álmodból Falcon .....komolyan ...

Mit éreztél Penelope az álomban? Hogy történt az álmodban ? Miket csináltál az álmodban? És hogy néztél ki az álmodban?
#5996
2013. okt. 12. 18:16
"Hát,én kiskoromban,,,,Elég sok különös jelenséget láttam,halottam...
Volt olyan,hogy rendszeresen ijesztgettek,mikor egyedül voltam...A házból kimet az áram,de a tv-ment adás nélkül,szóval ez tök különleges volt...
Akkor a függöny nem egyszer teljesen emelkedett,mintha csak játszadoznának vele,nem féltem...Erre oda szóltam,befejeznétek?? És no lám..Abba hagyták...
Az életem,nagyobb eseményeit régebben megálmodtam....
Mentettem meg már életet,úgy,hogy álmomból felkiáltottam,hogy vigyázzatok a ......-ra....Közben én meg úgy emlékszem,hogy fent voltam,és láttam pár dolgot az illető fele közeledni....
Az orvos akkor azt mondta,ha 5 percel később viszik be a kórházba már nem segíthetnek rajt......Azóta is emlegetik ezt az esetet,főleg ő meg a szülei....
Akkor sok ilyen dolgom volt régen.....De mitóa 18 (elmúltam),elhagytak..valamiért....Most már csak néha álmodok meg dolgokat(személyeket)....De ezt már tudod Penelope ;)" – szilgyi


Lehet ez azért van, mert egy gyerek ilyesmit könnyebben feldolgoz. Nem filóz rajta annyit, mint egy felnőtt. Ami az ez által okozott stressz miatt nem tenne jót. De csak tipp. ;D
#5995
2013. okt. 12. 18:16
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34456#msg34456 date=1381594022]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34454#msg34454 date=1381593870]
És mi volt a bozótban?? Van sejtésed??

Az én sztorimat ha elmesélném,úgy sem hinnétek,vagyis bolondnak hinnétek,így inkább maradok a papos témánál..Fúúj protkó!!!

Falcon,öreg vámír? Legalább nő,vagy férfi?? Én régebben olyat álmodtam,hogy holtestekkel pucér holt testetekkel fekszek a kádban...Fú brutál volt!!!! Hulla szag,a bőrük stb---áhhh...." – Falcon


Igen,tudom mi volt ott :)

Szerintem nyugodtan leírhatod,senki nem néz senkit bolondnak,kivéve azok minket,akik olvassák,és nem szólnak hozzá :) de ez alap,szóval halljuk :)" – Falcon

Igen, így igaz. Szerintem vesztenivalód nincs. ;D" – Falcon

Na ezt meg ,hogy érted???? Csak nem már így is dinkának néz a kedves sellő úr??????
#5994
2013. okt. 12. 18:14
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34454#msg34454 date=1381593870]
És mi volt a bozótban?? Van sejtésed??

Az én sztorimat ha elmesélném,úgy sem hinnétek,vagyis bolondnak hinnétek,így inkább maradok a papos témánál..Fúúj protkó!!!

Falcon,öreg vámír? Legalább nő,vagy férfi?? Én régebben olyat álmodtam,hogy holtestekkel pucér holt testetekkel fekszek a kádban...Fú brutál volt!!!! Hulla szag,a bőrük stb---áhhh...." – Penelope


Igen,tudom mi volt ott :)

Szerintem nyugodtan leírhatod,senki nem néz senkit bolondnak,kivéve azok minket,akik olvassák,és nem szólnak hozzá :) de ez alap,szóval halljuk :)" – Penelope

Igen, így igaz. Szerintem vesztenivalód nincs. ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0