Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5993
2013. okt. 12. 18:13
Hát,én kiskoromban,,,,Elég sok különös jelenséget láttam,halottam...
Volt olyan,hogy rendszeresen ijesztgettek,mikor egyedül voltam...A házból kimet az áram,de a tv-ment adás nélkül,szóval ez tök különleges volt...
Akkor a függöny nem egyszer teljesen emelkedett,mintha csak játszadoznának vele,nem féltem...Erre oda szóltam,befejeznétek?? És no lám..Abba hagyták...
Az életem,nagyobb eseményeit régebben megálmodtam....
Mentettem meg már életet,úgy,hogy álmomból felkiáltottam,hogy vigyázzatok a ......-ra....Közben én meg úgy emlékszem,hogy fent voltam,és láttam pár dolgot az illető fele közeledni....
Az orvos akkor azt mondta,ha 5 percel később viszik be a kórházba már nem segíthetnek rajt......Azóta is emlegetik ezt az esetet,főleg ő meg a szülei....
Akkor sok ilyen dolgom volt régen.....De mitóa 18 (elmúltam),elhagytak..valamiért....Most már csak néha álmodok meg dolgokat(személyeket)....De ezt már tudod Penelope ;)
#5992
2013. okt. 12. 18:12
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34450#msg34450 date=1381593163]
Felőlem mehet iTTT is..... De csak valósat . Nekem már Szilgyi mesélt párat ...Na Penelope te vagy a vezetőnk. Mesélj..:)" – Penelope


Dehogy vagyok vezető! Nem is akarok az lenni.Maradok háttérben kérem szépen.

Mese mese,meskete,itt a pizsi ideje :D Hehe :D

Bementem egyszer egy erdőbe,sétálam a szűk ösvényen.Egyszercsak arra lettem figyelmes,hogy a távolban van valami bent a sűrű bozótosban,ezért óvatosan közelebb mentem,miközben ügyeltem rá,hogy a lában alatt a faágacskák nehogy eltörjenek,és így esetleg olyan valaki figyelmét keltsem fel akaratomon kívül,akiét nagyon nem akartam..." – Penelope

De pedig te vagy .......

Jól sejtem , hogy ezt ecsetelted a versben ?
#5991
2013. okt. 12. 18:11
Egy öreg férfi vámpír volt. (Az öreget úgy értsd, hogy öreg bácsinak nézett ki.) Először nem tudtom, hogy vámpír, de amikor elfordultam, megragadott. Nagyon erős volt a szorítása, nem is gondoltam volna ezt ránézésre. Aztán megharapott és fájt, de mégis a legrosszabb az volt, hogy nem tudok szabadulni. :'(
Egyébként valamiféle alagutakban jártam, ahol rajtam kívül sok ember bolyongott. Találkoztam egy lánnyal is, akivel nem beszéltünk egy nyelvet, de mégis együtt tartottunk. Aztán egy magaslatnál (barlangban/alagútban?) találkoztunk az öregemberrel. A lány kötélen felmászott, de amikor rám került volna a sor...akkor történt. ;D
Akkor még én is vámpírlázban égtem (pár hónapja), akkor álmodtam. Tényleg érdekes ez.
#5990
2013. okt. 12. 18:07
"És mi volt a bozótban?? Van sejtésed??

Az én sztorimat ha elmesélném,úgy sem hinnétek,vagyis bolondnak hinnétek,így inkább maradok a papos témánál..Fúúj protkó!!!

Falcon,öreg vámír? Legalább nő,vagy férfi?? Én régebben olyat álmodtam,hogy holtestekkel pucér holt testetekkel fekszek a kádban...Fú brutál volt!!!! Hulla szag,a bőrük stb---áhhh...." – szilgyi


Igen,tudom mi volt ott :)

Szerintem nyugodtan leírhatod,senki nem néz senkit bolondnak,kivéve azok minket,akik olvassák,és nem szólnak hozzá :) de ez alap,szóval halljuk :)
#5989
2013. okt. 12. 18:05
Álmok-álmok,sokszor elég érdekesek.Nekem eddig kétszer volt olyan álmom,hogy vámpír voltam :D És fujj,csuklóból ittam valaki vérét....mindig egy pasi vámpír változtatott át.Nem csíptem a dolgot :)
#5988
2013. okt. 12. 18:04
És mi volt a bozótban?? Van sejtésed??

Az én sztorimat ha elmesélném,úgy sem hinnétek,vagyis bolondnak hinnétek,így inkább maradok a papos témánál..Fúúj protkó!!!

Falcon,öreg vámír? Legalább nő,vagy férfi?? Én régebben olyat álmodtam,hogy holtestekkel pucér holt testetekkel fekszek a kádban...Fú brutál volt!!!! Hulla szag,a bőrük stb---áhhh....
#5987
2013. okt. 12. 18:01
"B@szátok meg,utálom ha a férfiak ellenem fognak!!! :

Rémsztorik!! Nekem a legroszabb rémsztorim amitől most is kiráz a hideg,mikor álmomba egy pap erőszakoskodót rajtam..Öreg volt meg minden fúúúúúúúj," – szilgyi


:o
Engem egyszer álmomban egy öreg vámpír ölelgetett. ;D ;D Az se volt jobb.
A legutóbbiak meg már nagyon betegek. Álmomban apró rákok háborúztak férgekkel és óriási pókokkal. Nagyon fura volt...
Na, azért meglátszik mostanában milyen filmekkel meg könyvekkel szórakozok. :)
#5986
2013. okt. 12. 17:58
"Felőlem mehet iTTT is..... De csak valósat . Nekem már Szilgyi mesélt párat ...Na Penelope te vagy a vezetőnk. Mesélj..:)" – nevem05

Dehogy vagyok vezető! Nem is akarok az lenni.Maradok háttérben kérem szépen.

Mese mese,meskete,itt a pizsi ideje :D Hehe :D

Bementem egyszer egy erdőbe,sétálam a szűk ösvényen.Egyszercsak arra lettem figyelmes,hogy a távolban van valami bent a sűrű bozótosban,ezért óvatosan közelebb mentem,miközben ügyeltem rá,hogy a lában alatt a faágacskák nehogy eltörjenek,és így esetleg olyan valaki figyelmét keltsem fel akaratomon kívül,akiét nagyon nem akartam...
#5985
2013. okt. 12. 17:54
B@szátok meg,utálom ha a férfiak ellenem fognak!!! :

Rémsztorik!! Nekem a legroszabb rémsztorim amitől most is kiráz a hideg,mikor álmomba egy pap erőszakoskodót rajtam..Öreg volt meg minden fúúúúúúúj,
#5984
2013. okt. 12. 17:52
Felőlem mehet iTTT is..... De csak valósat . Nekem már Szilgyi mesélt párat ...Na Penelope te vagy a vezetőnk. Mesélj..:)
#5983
2013. okt. 12. 17:50
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg34446#msg34446 date=1381592526]
Amúgy hülyeségből lehetne saját rémsztorit összehozni. Kéne találni valami kísértetjárta/paranormális/félelmetes helyet és ott sátorozni, mint a horrorfilmekben. Lenne kézikamera meg minden. Mint ahogy összehozták a Dyatlov-os filmet is. ;D Mind meghalnánk, de jó móka volt legalább. :P" – nevem05


Ezt kapd el Szilgyikén , ne a vámpír bajszát.. 7 kerek sor. A smileyel eggyütt.. Legalább is telefonról ." – nevem05

Na igen, tényleg. Feladat teljesítva. Bííííp-bííííp. :P
#5982
2013. okt. 12. 17:49
Én benne vagyok az ilyenekben...HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÉS HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ AZTÁN SEGÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍSTÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGGGGGGGGGGGGG
#5981
2013. okt. 12. 17:48
"Amúgy hülyeségből lehetne saját rémsztorit összehozni. Kéne találni valami kísértetjárta/paranormális/félelmetes helyet és ott sátorozni, mint a horrorfilmekben. Lenne kézikamera meg minden. Mint ahogy összehozták a Dyatlov-os filmet is. ;D Mind meghalnánk, de jó móka volt legalább. :P" – Falcon

Ezt kapd el Szilgyikén , ne a vámpír bajszát.. 7 kerek sor. A smileyel eggyütt.. Legalább is telefonról .
#5980
2013. okt. 12. 17:42
Amúgy hülyeségből lehetne saját rémsztorit összehozni. Kéne találni valami kísértetjárta/paranormális/félelmetes helyet és ott sátorozni, mint a horrorfilmekben. Lenne kézikamera meg minden. Mint ahogy összehozták a Dyatlov-os filmet is. ;D Mind meghalnánk, de jó móka volt legalább. :P
#5979
2013. okt. 12. 17:41
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34442#msg34442 date=1381592209]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34435#msg34435 date=1381591658]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg34433#msg34433 date=1381591496]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34432#msg34432 date=1381591349]
Eltaláltad,van neked témád,csak nem publikus...
Ilyenkor ez olyan dolog lehet neked ki írni,minta én ki írnám, hol lakom,meg mi az eredeti becses nevem.. :D
Vagy ha falcon le írna 10 sort egyszerre,ami kizárt dolog,na meg szinte lehetetlen.
Vagy ,hogy 05 ki rakjon egy meztelen képet magáról háháháháh." – Falcon


Ez most jól jött ki :)" – Falcon

:D :D :D :D Szerintem is." – Falcon

Te jó szagú vámpír kapa ... Végem .. 05 az akt hehee sohaa" – Falcon

Amúgy ez azért is vicces, mert mintha azt sugallaná, hogy Penelope, te vagy én simán kiraknánk magunkról ide egy meztelen fotót. ;D ;D" – Falcon

Hiihi igenn
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0