Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5933
2013. okt. 9. 21:23
"HAARP of Hungary
Kérek mindenkit osszátok meg minél több helyen!

Az ACTA csoport tagjai szerint tegnap(Budapesti idő szerint) 01:00
óra magasságában újra bekapcsolták a HARP-rendszert a cél Közép Európa Magyarország
térsége !
Ez sok csapadékkal jár a következő napokban!
A hatás kis része ma reggelre már elérte hazánkat!
Így sok ember panaszkodhat a következő tünetekre:

Fejfájás,magas vérnyomás,levertség,szédülés,fáradékonyság,izom
gyengeség,légszomj,gyors folyadék veszteség-kiszáradás,Rosszabb esetben orr és szájüregi
vérzés!

Kezelések (hideg) vizes-ruha a homlokra végtagokra,hideg friss víz a
kiszáradás ellen!Aki jobban bírja próbáljon másokon segíteni!
Azt hisszük az időjárás teszi hát nem!Ezt az időjárás gép teszi velünk! Vigyázzunk egymásra!" – Penelope


Író,te is vigyázz magadra...Itt úgy esik mint még soha....Szó szerint zúdul,szakad!!
#5932
2013. okt. 9. 21:22
Ja oksa,akkor mellőzöm,nehogy begolyózz tőle :D

Rá kattantam a témára szal egy kis töri....

Mózes fiai: Szem,Hám,Jáfet...
Hám a biblia szerint átokkal sújtott apja a mezítelenség poénja végett (mellesleg marhaságnak tartom ezt az átok témát)
Hám fia Kús...
Kús fia Nimród......Innét már tudjátok ti is...

De egyesek szerint..Nimrud nem azonos Ménróttal és Ménrótot Jáfet fiának vélik....Erről a teóriáról itt lehet szemezgetni...kiralysag.network.hu/blog/kiralysag-hirei/menrot-osapank-nem-azonos-nimroddal-jafettol-ered-menrot-es-khus-nemzette-nimrodot -Ha ezt a teóriát veszem figyelembe akkor akár akik Nimród Herkulesnek is nevezték és ha Herkules lehetett Thot is akkor nem zárom ki a vámpíros egyveleget.Úr Isten van fantáziám :D :D :D

A másik sztoriról pedig itt!! :www.magyarhon.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=185&Itemid=195

Ha lessz időtök jó lenne ha elolvasnátok és véleményeznétek...

Itt viszont(ez egy angol oldal) Nimródot Herculesként említik,és meg kell hagyjam elég sok oldalon : artisanpublishers.com/babylon-connection-p-25840.html

dancingfromgenesis.wordpress.com/2010/04/16/original-who-was-hercules-cushs-son-nimrod-etruscan-hercle-tyrian-canaanite-phoenician-connection-platos-atlantis-atlas-and-hercules-built-sun-temple-seville-ilipa-spain-ancient-mines-sierra-moren/

Itt említik Egyiptomot és Nimródot egy lapon...:ldolphin.org/Nimrod.html

Itt pedig olvasható,hogy egy angol oldal megemlít minket és a nimródi származásunkat!!!!: ldolphin.org/Nimrod.html

Még számos angol oldal ír róla...Elég elismert fickó :D

Valami kavarodás van ,mert az Angol cikk szerint Nimródnak nem volt felesége....De akkor,hogyan?? Valami gubanc van és ferdítés...Nem jó a képlet ennyi ellentmondás ,hogy lehet??
#5931
2013. okt. 9. 21:12
HAARP of Hungary
Kérek mindenkit osszátok meg minél több helyen!

Az ACTA csoport tagjai szerint tegnap(Budapesti idő szerint) 01:00
óra magasságában újra bekapcsolták a HARP-rendszert a cél Közép Európa Magyarország
térsége !
Ez sok csapadékkal jár a következő napokban!
A hatás kis része ma reggelre már elérte hazánkat!
Így sok ember panaszkodhat a következő tünetekre:

Fejfájás,magas vérnyomás,levertség,szédülés,fáradékonyság,izom
gyengeség,légszomj,gyors folyadék veszteség-kiszáradás,Rosszabb esetben orr és szájüregi
vérzés!

Kezelések (hideg) vizes-ruha a homlokra végtagokra,hideg friss víz a
kiszáradás ellen!Aki jobban bírja próbáljon másokon segíteni!
Azt hisszük az időjárás teszi hát nem!Ezt az időjárás gép teszi velünk! Vigyázzunk egymásra!
#5930
2013. okt. 9. 21:10
"Ezt úgy érted,hogy utálod :D :D :D???" – szilgyi

úúúúgy
#5929
2013. okt. 9. 20:56
Ezt úgy érted,hogy utálod :D :D :D???
#5928
2013. okt. 9. 20:53
Ez az XD meg lol a halálom-de tényleg :)
#5927
2013. okt. 9. 20:47
Szóval ha Noé Ázsiában telepedett meg ahhonét a szkíták is valók,akkor megvan a kapocs még inkább és így Nimrud szála is közbe jön.....
Na szal,nekem tiszta sor....

Szia 05 :).....Lehettél volna 007-es is mint az ügynök....XD lol ;D ;D
#5926
2013. okt. 9. 20:42
"Igen értem hát ...
De ezt így nehéz ..... Hihi amúgy Penelope én is így voltam az elöbb .. Mire elkültem áhh . És akkor én most telefonról vagyok xD

Lépek is nézni a filmet .. De Este még be kukkolok .. Késő este .... Na majd re . Sziasztok..... :) Jó éjt TTT banda :)" – nevem05

Szia Nevem:05 :)
#5925
2013. okt. 9. 20:41
Igen értem hát ...
De ezt így nehéz ..... Hihi amúgy Penelope én is így voltam az elöbb .. Mire elkültem áhh . És akkor én most telefonról vagyok xD

Lépek is nézni a filmet .. De Este még be kukkolok .. Késő este .... Na majd re . Sziasztok..... :) Jó éjt TTT banda :)
#5924
2013. okt. 9. 20:40
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34383#msg34383 date=1381343854]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34381#msg34381 date=1381343696]
Ádám Éva...........NOÉ dédunokája...................Nimrud..........Hunor.Magor..................Árpádház............stb..................Salamon............És így tovább és így tovább.........Érted???

A kelet c film tartalmát meséltem el...
De amit te ajánlottál már láttam..." – szilgyi


Ez olyan,mint a látod,nem látod,na látod :D" – szilgyi


:D :DJa valami olyasmi....Szóval ha úgy nézzük vissza vittünk magunkat egészen Ádámig...Persze ha hihetünk a történeteknek....De már magam sem tudom sokszor mit higgyek,így inkább ebben hiszek...
Szerintetek???" – szilgyi

Tudja fene,elég nehéz kibogozni.De nekem aztán 100. :)
#5923
2013. okt. 9. 20:39
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34381#msg34381 date=1381343696]
Ádám Éva...........NOÉ dédunokája...................Nimrud..........Hunor.Magor..................Árpádház............stb..................Salamon............És így tovább és így tovább.........Érted???

A kelet c film tartalmát meséltem el...
De amit te ajánlottál már láttam..." – Penelope


Ez olyan,mint a látod,nem látod,na látod :D" – Penelope


:D :DJa valami olyasmi....Szóval ha úgy nézzük vissza vittünk magunkat egészen Ádámig...Persze ha hihetünk a történeteknek....De már magam sem tudom sokszor mit higgyek,így inkább ebben hiszek...
Szerintetek???

Ja még annyit az emberek második ős atyának is mondják és szorosan Mezopotámiához kötik ami Ázsiában van....A szkíták is állítólag onnét erednek nem?? Onnét????Penelope te ,hogy emlékszel???
#5922
2013. okt. 9. 20:37
Ja és Noé ..Lámek fia..Szóval ha minden igaz Ádám 10. utóda...A Zsidók szerint.....Mindig a zsidók. :)
#5921
2013. okt. 9. 20:37
"Ádám Éva...........NOÉ dédunokája...................Nimrud..........Hunor.Magor..................Árpádház............stb..................Salamon............És így tovább és így tovább.........Érted???

A kelet c film tartalmát meséltem el...
De amit te ajánlottál már láttam..." – szilgyi


Ez olyan,mint a látod,nem látod,na látod :D
#5920
2013. okt. 9. 20:36
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34363#msg34363 date=1381341843]
Láttátok már a : A Kelet c. filmet??
Úgy hallom amolyan ébresztgetős film.... " – nevem05


Nem láttam mèg . Miről szól??

De van egy film ajánlom.. Ilyen jó fillmm . Hu nekem nagyon bejön .. Az a címe " A képlet" Nicholas Cage játsza.. Az a lényeg van egy kis lány folyton számokat ír de rengeteget . Aztán jön az ötlet az iskolába , hogy raknak le a földbe egyidő kapszulát amit majd ötven év múlva majd kinyitnak az akkoris iskolások..Minden gyerek rajzol valamit kivéve a lány ő egy csomó számot ír . De ezt idegenek suttogják neki. Aztán ötven év multán kinyissák és egy fizikus kis fiához kerül. A fiu apja brahiból meg nézi aztán addig vizsgálgatja amíg ki nem deríti , hogy a számok az elmúlt ótven év legnagyobb katasztrófájinak dátumát jelzi és a maradék meg a jövòét . Amiben benn a világ vége is. A vége nagyon jó de nem lövöm le.. Holnap lesz az rtl en 21:25 kor. De én ma meg nézem . Nézzétek meg majd :)" – nevem05

Én is láttam már.

Gáááá,mire elküldeném,mindig már írtok még valamit...
#5919
2013. okt. 9. 20:34
Ádám Éva...........NOÉ dédunokája...................Nimrud..........Hunor.Magor..................Árpádház............stb..................Salamon............És így tovább és így tovább.........Érted???

A kelet c film tartalmát meséltem el...
De amit te ajánlottál már láttam...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0