Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5903
2013. okt. 9. 20:05
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34355#msg34355 date=1381341350]
Hát igen az az illuminati mostmár tudom illuminátusok .. Ők mindenben ott vannak .. Szerintük nem fér össze a tudomány a hittel úgy hogy ....

Amúgy elég diszkrét szervezet .. Mindig háttérben maradnak szeretnek tusolni és a vizes lepedőt másra húzni ...." – Penelope

Mivel zsidó emberkék,akik meglehetősen okosak,és rafkósak,még szép,hogy mindenhol és mindenben ott vannak." – Penelope
Így van ........ És még hatalmukhoz verődik a protekció .........a képet én sem látom
#5902
2013. okt. 9. 20:05
"Na akkor bemásolok valamit,nem mondom az,hogy van alapja meg ilyenek,tényleg csak bemásolom.....

A zsidó rabbinikus írásos hagyomány Jézust Rabbi ben Panther-nek, Párducfia Mester-nek és Nimród Fiának (tehát nem „Dávid fia”!) nevezi (párduc fia = Nimród fia), tudván, hogy Üdvözítőnk a kronológiailag visszafelé pártus-káldeus-szkíta-sumér-nimródi hagyomány képviselője, az isteni őskinyilatkoztatás tiszta vonalát továbbvivő turáni vallásos képzetek betetőzője és tökélyre vivője. Egyes jövendölések és a zsidó hagyomány szerint Dávid király vérvonalának és az egyiptomi hamita fáraók, azon belül is állítólag Echnaton fáraó vérvonalának keveredéséből fog megszületni a zsidókeresztény fogalmak szerinti Antikrisztus, aki voltaképpen a Krisztus, a Messiás, azaz a zsidóság évezredek óta várva várt természetfölötti képességekkel rendelkező fölkent politikai vezetője, a zsidó világcsászár. Ha következetesek akarunk maradni e gondolatmenethez, akkor a nemzsidó Jézus nem más, mint a valódi Antikrisztus, ám a szónak nem pejoratív, hanem pozitív értelmében!!


Ezt meg azért másolom,mert 05 herculest is Thotnak írta egykoron,nem is olyan rég....

(Herkules = Gilgames = Nimród) Ennek lehet alapja???" – szilgyi


Passz...

Én nem láttam a filmet.
#5901
2013. okt. 9. 20:04
Láttátok már a : A Kelet c. filmet??
Úgy hallom amolyan ébresztgetős film....
#5900
2013. okt. 9. 20:03
"Penelope .. Egyszer linkelt róluk és Withney Houstonról valamit.. De valamiért nem tudtam elolvasni ..Tudtok arról az esetről valamit?" – nevem05

Ők tették el láb alól,ahogyan sok más emberkét is....véleményem szerint.
#5899
2013. okt. 9. 20:02
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34355#msg34355 date=1381341350]
Hát igen az az illuminati mostmár tudom illuminátusok .. Ők mindenben ott vannak .. Szerintük nem fér össze a tudomány a hittel úgy hogy ....

Amúgy elég diszkrét szervezet .. Mindig háttérben maradnak szeretnek tusolni és a vizes lepedőt másra húzni ...." – szilgyi


Én ezt a hit dolgot nem igazán így gondolom,szerintem kicsit másként van...Bár én is olvastam pár helyen,hogy a tudomány a minden számukra.De ez szerintem nem igaz...

Penelope a képet nem látom amit feltettél?? Mi van rajt ???" – szilgyi

Nem minden a számukra,de tény és való,hogy a legtöbb tudos,mind zsidó....

Háromszögben,egy szem.A revolution második évadából.
#5898
2013. okt. 9. 20:00
"Hát igen az az illuminati mostmár tudom illuminátusok .. Ők mindenben ott vannak .. Szerintük nem fér össze a tudomány a hittel úgy hogy ....

Amúgy elég diszkrét szervezet .. Mindig háttérben maradnak szeretnek tusolni és a vizes lepedőt másra húzni ...." – nevem05

Mivel zsidó emberkék,akik meglehetősen okosak,és rafkósak,még szép,hogy mindenhol és mindenben ott vannak.
#5897
2013. okt. 9. 20:00
"Hát igen az az illuminati mostmár tudom illuminátusok .. Ők mindenben ott vannak .. Szerintük nem fér össze a tudomány a hittel úgy hogy ....

Amúgy elég diszkrét szervezet .. Mindig háttérben maradnak szeretnek tusolni és a vizes lepedőt másra húzni ...." – nevem05


Én ezt a hit dolgot nem igazán így gondolom,szerintem kicsit másként van...Bár én is olvastam pár helyen,hogy a tudomány a minden számukra.De ez szerintem nem igaz...

Penelope a képet nem látom amit feltettél?? Mi van rajt ???
#5896
2013. okt. 9. 19:58
Penelope .. Egyszer linkelt róluk és Withney Houstonról valamit.. De valamiért nem tudtam elolvasni ..Tudtok arról az esetről valamit?
#5895
2013. okt. 9. 19:58
Na akkor bemásolok valamit,nem mondom az,hogy van alapja meg ilyenek,tényleg csak bemásolom.....

A zsidó rabbinikus írásos hagyomány Jézust Rabbi ben Panther-nek, Párducfia Mester-nek és Nimród Fiának (tehát nem „Dávid fia”!) nevezi (párduc fia = Nimród fia), tudván, hogy Üdvözítőnk a kronológiailag visszafelé pártus-káldeus-szkíta-sumér-nimródi hagyomány képviselője, az isteni őskinyilatkoztatás tiszta vonalát továbbvivő turáni vallásos képzetek betetőzője és tökélyre vivője. Egyes jövendölések és a zsidó hagyomány szerint Dávid király vérvonalának és az egyiptomi hamita fáraók, azon belül is állítólag Echnaton fáraó vérvonalának keveredéséből fog megszületni a zsidókeresztény fogalmak szerinti Antikrisztus, aki voltaképpen a Krisztus, a Messiás, azaz a zsidóság évezredek óta várva várt természetfölötti képességekkel rendelkező fölkent politikai vezetője, a zsidó világcsászár. Ha következetesek akarunk maradni e gondolatmenethez, akkor a nemzsidó Jézus nem más, mint a valódi Antikrisztus, ám a szónak nem pejoratív, hanem pozitív értelmében!!


Ezt meg azért másolom,mert 05 herculest is Thotnak írta egykoron,nem is olyan rég....

(Herkules = Gilgames = Nimród) Ennek lehet alapja???
#5894
2013. okt. 9. 19:56
#5893
2013. okt. 9. 19:55
Hát igen az az illuminati mostmár tudom illuminátusok .. Ők mindenben ott vannak .. Szerintük nem fér össze a tudomány a hittel úgy hogy ....

Amúgy elég diszkrét szervezet .. Mindig háttérben maradnak szeretnek tusolni és a vizes lepedőt másra húzni ....
#5892
2013. okt. 9. 19:50
"Értem Penelope..is-is :)

Hülye kérdés,de hallótatok már vagyis olvastatok már olyat,hogy Jézus lábán fekete párduc foltok voltak???" – szilgyi


Úgy értem,hogy vannak ilyenek meg olyanok is.

Nem hallottam róla,és nem is olvastam róla.
#5891
2013. okt. 9. 19:49
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34347#msg34347 date=1381340531]
Én azt gondolom az idegenekről , hogy ők irányítanak minket . Mármint , hogy van mit tudom én egy táv irányítójuk amivel iránYíság az embert mit tegyen . Mennyen dollgozni utána haza majd aludjon aztán előről. Majd aztán vann akiknek az értelmi szintjét generálják , hogy találjon fel dolgokat . Aztán akik hidjenek bennük és terjesszék létüket , hogy némi sejtés legyen róluk . Aztán van akivel meg cáfoltatják , hogy ikognitóba maradhassanak . És így tovább xDxD Nekem ilyen képzeleteim vannak róluk , hogy mindent programoznak belénk meg hasonló.. Na ezt gyönyörűen prezentáltam kb egy 10 éves értelmi szintnek meg felelőn xDxDxD nem baj néha belefér..." – szilgyi


Nos hát azon én is elgondolkoztam,hogy a bugyuta ember hogyan tudott egy számítógépet feltalálni egy világhálóval,gondolom nem a kismértékben használt agyunkból ered az ötlet...
Hát ha már földönkívülieknél tartunk,az illuminati szervezet sem állhat messze tőlük :D :D :D :D" – szilgyi

Azért az illuminatit,és a földönkívüleieket ne vegyük egy kalap alá.
#5890
2013. okt. 9. 19:49
Értem Penelope..is-is :)

Hülye kérdés,de hallótatok már vagyis olvastatok már olyat,hogy Jézus lábán fekete párduc foltok voltak???
#5889
2013. okt. 9. 19:47
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34343#msg34343 date=1381338339]
Erre meg azt mondanám,hogy félelemkeltés-mert hogy egyenlőre még nem ismerik el konkrétan az Idegenek lézetését,az tuti.Arra jó,hogy félelmet keltsenek szerintem,másra nem...
paranormal.hu/?p=127279" – szilgyi


Én azt nem értem,hogy honnét is veszik,hogy az idegenek meg akarnak minket szállni?? Ezt marhaságnak tartom,sőt....Lehet már köztünk éltek a múltban és a jelenben is...Nem hiszem,hogy a pusztulásunkat akarnák ez olyan abszurd dolog.
Miért is? Semmi indítékot nem látok ez ügyben...Ők fejlettebbek és minden bizonnyal bölcsebbek is tőlünk...Szóval nos hát értitek nem??" – szilgyi

Értem,de azt kell mondanom,hogy is-is.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0