Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5888
2013. okt. 9. 19:47
"Én azt gondolom az idegenekről , hogy ők irányítanak minket . Mármint , hogy van mit tudom én egy táv irányítójuk amivel iránYíság az embert mit tegyen . Mennyen dollgozni utána haza majd aludjon aztán előről. Majd aztán vann akiknek az értelmi szintjét generálják , hogy találjon fel dolgokat . Aztán akik hidjenek bennük és terjesszék létüket , hogy némi sejtés legyen róluk . Aztán van akivel meg cáfoltatják , hogy ikognitóba maradhassanak . És így tovább xDxD Nekem ilyen képzeleteim vannak róluk , hogy mindent programoznak belénk meg hasonló.. Na ezt gyönyörűen prezentáltam kb egy 10 éves értelmi szintnek meg felelőn xDxDxD nem baj néha belefér..." – nevem05

Nos hát azon én is elgondolkoztam,hogy a bugyuta ember hogyan tudott egy számítógépet feltalálni egy világhálóval,gondolom nem a kismértékben használt agyunkból ered az ötlet...
Hát ha már földönkívülieknél tartunk,az illuminati szervezet sem állhat messze tőlük :D :D :D :D
#5887
2013. okt. 9. 19:44
Helyesírás... A telefon átka.....
#5886
2013. okt. 9. 19:44
"Erre meg azt mondanám,hogy félelemkeltés-mert hogy egyenlőre még nem ismerik el konkrétan az Idegenek lézetését,az tuti.Arra jó,hogy félelmet keltsenek szerintem,másra nem...
paranormal.hu/?p=127279" – Penelope


Én azt nem értem,hogy honnét is veszik,hogy az idegenek meg akarnak minket szállni?? Ezt marhaságnak tartom,sőt....Lehet már köztünk éltek a múltban és a jelenben is...Nem hiszem,hogy a pusztulásunkat akarnák ez olyan abszurd dolog.
Miért is? Semmi indítékot nem látok ez ügyben...Ők fejlettebbek és minden bizonnyal bölcsebbek is tőlünk...Szóval nos hát értitek nem??
#5885
2013. okt. 9. 19:42
Én azt gondolom az idegenekről , hogy ők irányítanak minket . Mármint , hogy van mit tudom én egy táv irányítójuk amivel iránYíság az embert mit tegyen . Mennyen dollgozni utána haza majd aludjon aztán előről. Majd aztán vann akiknek az értelmi szintjét generálják , hogy találjon fel dolgokat . Aztán akik hidjenek bennük és terjesszék létüket , hogy némi sejtés legyen róluk . Aztán van akivel meg cáfoltatják , hogy ikognitóba maradhassanak . És így tovább xDxD Nekem ilyen képzeleteim vannak róluk , hogy mindent programoznak belénk meg hasonló.. Na ezt gyönyörűen prezentáltam kb egy 10 éves értelmi szintnek meg felelőn xDxDxD nem baj néha belefér...
#5884
2013. okt. 9. 19:41
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg34339#msg34339 date=1381333766]
pecsistop.hu/tudomany/bizarr-hatalmas-leny-sokkolta-a-partot-video/1184602/" – Falcon


Arrafelé elég sok él, szóval nem meglepő. upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Architeuthis_distribution.gif" – Falcon

Gondolom a piros pontok jelzik őket?? A tenger sok csodát és titkot rejt,de valahogy elzárkózok az ilyen dolgok elől....Sok mindenben nem hiszek,csak a rózsaszín póniban. :D ;D
#5883
2013. okt. 9. 19:39
"Jó reakciók :D

Ez szerintem kamu-mármint a kép.Más lények kilétét nem kétlem,de a kép az szerintem hamis:
paranormal.hu/?p=127194

Még egy lény:
paranormal.hu/?p=127294
Mondjuk nem tudom,az a kép,ahol a nő van,és nem is az állatot nézi,hááát...én biztos hozzányúltam volna,de nem úgy néztem volna lefelé,ahogyan ő,hanem a dögöt szemléltem volna." – Penelope


Nekem valami adatbázis hibát ír ki...
#5882
2013. okt. 9. 19:32
#5881
2013. okt. 9. 19:05
Erre meg azt mondanám,hogy félelemkeltés-mert hogy egyenlőre még nem ismerik el konkrétan az Idegenek lézetését,az tuti.Arra jó,hogy félelmet keltsenek szerintem,másra nem...
paranormal.hu/?p=127279
#5880
2013. okt. 9. 19:00
Jó reakciók :D

Ez szerintem kamu-mármint a kép.Más lények kilétét nem kétlem,de a kép az szerintem hamis:
paranormal.hu/?p=127194

Még egy lény:
paranormal.hu/?p=127294
Mondjuk nem tudom,az a kép,ahol a nő van,és nem is az állatot nézi,hááát...én biztos hozzányúltam volna,de nem úgy néztem volna lefelé,ahogyan ő,hanem a dögöt szemléltem volna.
#5879
2013. okt. 9. 18:52
"pecsistop.hu/tudomany/bizarr-hatalmas-leny-sokkolta-a-partot-video/1184602/" – Penelope

Hűűűűűűűűűűű,ez tényleg érdekes .
#5878
2013. okt. 9. 18:49
"pecsistop.hu/tudomany/bizarr-hatalmas-leny-sokkolta-a-partot-video/1184602/" – Penelope

Első reakcióm ,hogy ,,,,,,Ez meg mi a szar??? Második pedig így hangzott: Ez egy polip utánzat..Harmadik: Basszus ennek emberi szeme van?? Negyedik: Undorító.... Ötödik: Most tényleg ez meg mi a szar??
XD Na ezt jól le írtam.. :D :D
Fiatalság bolondság,bocsi.
#5877
2013. okt. 9. 17:49
#5876
2013. okt. 9. 17:20
Az ISON üstökős körül két azonosítatlan tárgy forog,ezt megerősít a Kínai űr radarok is...
www.youtube.com/watch?v=zeyV4fpEWlY#t=114

Nincs időm megnézni,csak feldobtam.
#5875
2013. okt. 9. 12:35
Jó is.... Most lépek majd reee
#5874
2013. okt. 9. 12:06
Olvass és akkor érted..Bár még én sem olvastam végig a linket...
Penelope emléxel amikor meséltem egy álmom..És a 200 szám szerepelt benn,majd másnap megtaláltam a topikodban Thot- ot.
Na megnéztem a jelentését..lol...XD

A 0 és 2 kombinációi (002, 020, 200, 022, 202, 220)
Isten tudatja velünk, hogy nem hagyott el minket, nem feledkezett meg rólunk, - nagyon nagyon szeret bennünket. Most éppen életünk egy csodálatosan új szakaszát komponálja meg. Ha kapcsolatot tartunk vele, megérezhetjük a közelgő csodát. Isten emlékeztet bennünket az
égi időzítés fontosságára. Néha bizonyos dolgoknak még azelőtt helyükre kell illeszkedniük, mielőtt elérnénk kívánt célunkat. Ha erősek vagyunk gondolatainkban és hitünkben, akkor semmi sem állíthat meg abban, hogy elérjük a kitűzött célt.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0