Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5798
2013. okt. 7. 20:26
Igen,igen,igaz..Emlékszem.....
Na meg itt jár a fejembe,hogy mit keresett( sopiane) Pécs városában akkoriban. (thot)
Valamiértt itt volt,valami ide hozta de vajon mi??? Erre keresem a választ....Mi is volt akkoriban itt,mikor tájt stb...Utána akarnák nézni...
Az köztudott,hogy a nagyobb vámpírok területeket uraltak,ő bizonyára ezt a területet...

hu.wikipedia.org/wiki/P%C3%A9cs ez itt édes kevés...Van valahol részletesebb le írás?
#5797
2013. okt. 7. 20:23
Nem tudom,emlékszel-e egyszer mit említettem meg neked róla.Egy tippemet :)
#5796
2013. okt. 7. 20:22
Még az is eszembe jutott,hogy ennyiből egy ősi ősünk is lehetett Thot,de ennek pici az esélye.u ::) :D
#5795
2013. okt. 7. 20:20
Ennek szívből örülök :) Nálunk nőknél megesik az ilyen..Hol lent vagyunk hol fenn.. ;D ;D
Gyakorlat teszi a mestert és egyre könnyebben veszed a dolgokat ez annak a jele.
#5794
2013. okt. 7. 20:18
Úgy semmi konkrét nincs,csak inkább az,hogy pár órája olyan szinten magam alatt voltam,hogy húúúú.Az ilyenekből pedig nem szoktam pár óra alatt kimászni,ám most mégis.De hogy hogyan,azt nem tudom,viszont felül emelkedtem rajta,és ez jó :)
#5793
2013. okt. 7. 20:12
Hát ez az,Mert ha Atlantisz népe vagyunk.....Akkor Egyiptom,ha Egyiptom akkor Thot...Meg még miegymás... És rengeteg helyen olvasom a kettőt...

Na vidámság?? Minek köszönhető?? Privibe is jöhet a válasz..
#5792
2013. okt. 7. 20:09
"Köszönöm,hát a lekötözősön jót kacagtam :) Jól esett ez a kis nevetés...A végén kiderül van szadó hajlamom ...
Megpróbálok kutakodni,és gondolkozni,ha ne megy egyik sem akkor lekötöm magam XD" – szilgyi


Sejtettem,hogy tetszeni fog :D
Pár órája még magam sem hittem volna,hogy ilyen vidám leszek estére.

Egyiptom-hm,hm...hát igen.Tuti biztos,hogy sok közünk van Egyiptomhoz,mert rettentően sok szál vezet oda!
#5791
2013. okt. 7. 20:04
Penelope,de mit gondolsz az egyiptomi származásunkat illetően?
#5790
2013. okt. 7. 19:50
Köszönöm,hát a lekötözősön jót kacagtam :) Jól esett ez a kis nevetés...A végén kiderül van szadó hajlamom ...
Megpróbálok kutakodni,és gondolkozni,ha ne megy egyik sem akkor lekötöm magam XD
#5789
2013. okt. 7. 19:48
Gondoltam,hogy ez lesz a kérdés.

Nekiálltam keresgélni.Nekem az hiányzott olyankor,az hogy keressek,és találjak.Hogy nyúzzam az agykerekeket,és próbáljak rájönni a dolgokra.
Szerintem nincsen rá recept,lehet mindenkinek más hiányzik olyankor.
Próbáld lekötni magad,na nem szó szerint :D Bár akkor biztosan el lennél azzal,hogy kiszabadulj :D ;D

Próbálj rájönni,mi mozdít ki abból,attól,amit érzel.Keresgélj,vagy írj,olvass,vagy halgass zenét,vagy meditálj,és figyelj a belsődre.Lehet jön majd valami,amin elindulhatsz,aminek utánanézhetsz.
#5788
2013. okt. 7. 19:41
És mit tettél,mi rá a kulcs?? Mit csináljak? Van tipped?
#5787
2013. okt. 7. 19:38
Ó,igen,nagyon sokszor voltam így,és tényleg idegesítő állapot!
#5786
2013. okt. 7. 19:37
De,de.. :D
Voltál már úgy,hogy valami tökre hiányzott? Valami űr volt és te sem tudtad ,hogy mi az,ÉS HOL KERESD?
Na most így vagyok,valami nem kóser csak nem tudom,hogy mi az.Nagyon idegesítő és frusztrál..
#5785
2013. okt. 7. 19:19
Szilgyi:Csak nem előbújtál? :)
#5784
2013. okt. 7. 15:19
Nílus Asszuán (Asszonyhon) környékére az elsivatagosodó Etióp magasföld körzetéből a mag népe telepedett meg, és alakította ki a felső-egyiptomi Magúr vagy inkább a Hétúr államalakulatot Tebu (Théba) fővárossal. Ez az államalakulat képződése is mintegy nyolcezer évvel ezelőttre tehető. Ennek az államalakulatnak a nemzeti színe a fehér (fehér magyarok). A szín jelkép eredete legvalószínűbb értelme a tisztaság, mármint a nemzettség magtörzse, központi eleme értelemben. A mag népére jellemző volt az anyaság tisztelete, egy területét nevezték Asszonyhonnak (Asszuán) is. Az egyiptomi vallásban a nőiség színe az ezüst (fehér) volt, és a hold szimbólumával jelezték. Ebből a vallási körből ered a Nagy Boldogasszony kifejezésünk. Vajon véletlen-e, hogy Szent István királyunk a magyarok boldogasszonyának, Szent (Szűz) Máriának [Ős-Ma (anya)] ajánlotta fel a megüresedett magyar trónt? A termékenységi vallások eredete is ide kapcsolódó fogalmak.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0