Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5756
2013. okt. 7. 9:20
Mi újság? :)
#5755
2013. okt. 7. 9:15
Szia 05,jó reggelt!!
Hát reménykedek,de hogyan ?? Hiszen még magamba sem vagyok biztos,hogy nekem sikerül -e..

www.youtube.com/watch?v=zusNy90brX8
#5754
2013. okt. 7. 9:13
Estella Guarda Svohatana Est



Magyarok Csillagdala , a Magyari lelkek Himnusza

( Alfa minőségű ima )

Minden S Ég Atyja, Anyja,
Te teremtettél Mindent,
ami a Fényben Él.
Vezetőnk Vagy s Erőnk,
Hordozzuk az Örök Fényt.

Égi Áldás garmadával,
fényes orcámra hulljon.
Énekeljen a sok madár,
csak Áldás viruljon.

Áldott a Lét s a Világ,
Termi szépségeit az Igaz Ág.
Nemzetségünk emel szeretetet helyére,
Istennek Szent Egére.

Béke és Áldás a csodaváró Népnek,
igazi megváltás az emberiségnek.
Nyílik a Kapu, szól a harsona,

Ez itt már a Magyarok Hona.



--------------------------------------------



Imasóhaj az Istenhez:

Szent Csillag, Vezérünk,

Tisztelegve kérünk,

Mutass utat a szeretetbe, kérünk.

- csak kedd (2013.10.08.) estig imádkozzuk minden ima után, úgymond egybekapcsoljuk az előző ima szövegével.

istengyermek.blog.hu/2013/10/05/reggeli_latomas_istenanyai_keres_a_magyarok_csillagdala_mint_ima?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
#5753
2013. okt. 7. 9:06
Igen tényleg jó anyag . De lehet , hogy már olvastam de lehet csak hasonló!!

Ki tudja valaha ki e nyílik a szemünk ? És meg lássuk azt ami valójában van . Mennyi minden amit az ember nem tud áááá....

Amúgy sziasztok :)
#5752
2013. okt. 7. 8:59
ÁGNES GOLENYA PURISACA
AZ ARANYKAPU
c.könyvében is hasonlót fejt ki...Nagyon jó anyag,köszi Penelope...
A Fél-elem az én nem régebben kirakott linkemben is szerepel,elég sok helyen olvasni már róla..
Mennyire igaz!!! Tényleg elfelejtettük ki is vagyunk mi,és mennyire nehéz is ebből a kómából felébredni,remélem egyszer sikerülni fog....
#5751
2013. okt. 7. 7:58
,,"Nem is oly sokára felfedezi a tudomány, hogy a szív a mi dimenziókapunk. Ne holmi romantikus és érzelgős szervre gondolj, hanem egy kilenc, vagyis nyolc plusz egy csúcsú kristályalakzatra, mely egy szépséges energiahálót alkot. A kilences számrendszer már egy másik dimenzióhoz tartozik, és ha te is úgy akarod, ez a dimenziókapud kinyílik és megkapod a legtökéletesebb kozmikus erőt, mely átmos és átalakít. De többet most nem mondok erről, bízom a szíved erejében. Komolyan veszem, amit Jézus tanított, hogy mindenkinek a szívébe van írva, kódolva minden, ami alapján képes helyesen, Isten szerint dönteni - ha akar.
Amit látunk, és amit hallunk, ami fizikailag körülvesz bennünket, a szerint a világ ismét a káosz, a szétesés felé tart. Azt ordítja hamarosan minden lehetséges csatornán majd a „téged féltő” világuralom minden kiszolgáló pribékje, hogy csak az menthet meg téged minden közelgő bajtól és veszélytől – amit természetesen ők idéznek elő, - ha engeded, hogy mesterségesen megemeljék a tested energiaszintjét és beültessenek egy implantátumot.
Először is, tudd, hogy ha változik valami a világban, akkor az az eddigi, kizsákmányoló világ vége lesz. A Föld valóban változik energetikailag, hisz mozgása az Univerzumban, a csillagrendszerünkben, egy folyamatos energiatérben való mozgást jelent. Az energiák pedig nem változatlanok, bizonyos együtt hatásokkal folyamatosan változnak. Tehát a bennünket körülvevő mágneses és elektromos hullámok valóban változnak, de az ember, aki eredendően a Kozmosz gyermeke, úgy van felépítve, hogy képes e változásokat lekövetni. Tehát, normálisan, semmi baj nem érhet Téged, senkit. A gond az, hogy túl régóta elfeledted, ki is vagy valójában és honnan származol, ki is a Te valódi Istened és mire is vagy képes. De semmi baj, csak fel kell ébredned, és e mostani, végső nagy hazugságnak hátat fordítani. Elhinni, hogy igenis képes vagy Te is megváltozni, és minden külső beavatkozás nélkül képes vagy követni testedben, lelkedben, szellemedben a változásokat. Ehhez nem kell semmiféle implantátum, semmiféle mesterséges beavatkozás." (részlet A Perui Papnő. c kötetemből)

Fentiek alapján már nem nehéz kitalálni, honnan kaptuk és mit jelent ez az ősi "mondás": az ember egy csiszolatlan gyémánt.
Semmi művi beavatkozásra, manipulációs eljárásra és eszközre nincs szüksége annak, aki ÁTVÁLTOZIK, VISSZAVÁLTOZIK, ISMÉT KOZMIKUS EMBERRÉ VÁLIK!



AZ ISTEN-GÉN

AZ EMBER KOZMIKUSSÁGA NEM CSAK EGY JÓL HANGZÓ MINŐSÉG, NEM FILOZÓFIAI JELENTŐSÉGŰ, HANEM KONKRÉTUM! SAJNOS MA MÁR NEM EMLÉKSZÜNK, MILYEN KÉPESSÉGŰ VOLT AZ "ELSŐ EMBER". A MAI HATALOM MESTERSÉGESEN BUTÁVÁ TETT EMBEREKNEK MESTERSÉGES "MEGVÁLTÓ" ESZKÖZÖKET, IMPLANTÁTUMOKAT KÍNÁL, A FAJI VÁLTOZÁST GÉNMANIPULÁCIÓ IRÁNYÍTJA, TERMÉSZETESEN JÓL KÖRVONALAZOTT ÉRDEKEK SZERINT. A BETEGSÉGMENTES, "BOLDOG (?) ÉLETNEK PERSZE NAGY ÁRA VAN! TE MEG AKAROD FIZETNI? ÉS GYERMEKEID? HA NEM, AKKOR CSAK FEL KELL ÉBREDNI A BŰVÖLETBŐL, A FELEJTÉSBŐL! VISSZA TUDUNK ALAKULNI "ÖN-MAGUNK-KÁ, A BENNÜNK SZUNNYADÓ ISTENI KÓD AKTIVÁLÁSÁVAL. EZ NAGYON BIO-KVANTUM-ÍZŰ ÍGY, DE UGYANEZT MONDJÁK SOK EZER (MILLIÓ) ÉVES BÖLCSEK, CSAK ŐK MÉG LÍRAI NYELVEN. DE A MAI EMBER MÁR CSAK AKKOR "HISZ", HA TUDOMÁNYOSAN HANGZIK (AGY-CENTRIKUS BŰVÖLET), REGÉNYEIMBEN MINDEZT LÍRAKÉNT ÍROM LE A SZÍV SZÁMÁRA, ELŐADÁSAIMON PEDIG MEGETETJÜK KICSIT AZ ELMÉT IS, HISZ FONTOS E KETTŐ KÖZÖTT A HARMÓNIA. PERSZE, A SZÍV AZ IRÁNYÍTÓKÖZPONT. "
#5750
2013. okt. 7. 7:05
Szíriusz
us2.campaign-archive1.com/?u=e9bae4c50c2c5f7eb5d00b898&id=21afa3afec

,,FÓKUSZBAN: SZÍRIUSZ

Szeretettel üdvözlöm!

A napokban tudatosult bennem, hogy megdöbbentően kevesen ismerik és látták az áprilisban kijött Szíriusz című dokumentumfilmet, mely Dr. Steven Greer több évtizedes áldozatos munkájának gyümölcse. Pár hónapot kellett várni a magyar feliratra, de hála az ismeretlen fordítóknak és feltöltőknek, megszületett! Eleinte nagyon jó minőségben a Vimeon is elérhető volt- azóta, leszedték. Így most nagyon gyorsan küldöm a Youtube-s változatot, melyet letölthet honlapomról is, de a mellékelt linkről is.Kérem, küldje el minél több ismerősnek, barátnak, mentse le aki tudja merevlemezre.
Greer professzor ingyenessé tette a filmet, tehát senki nem köt el jogsértést a letöltéssel.

Érdemes többször is megnézni! Én azt hittem, a világ más lesz másnaptól, hogy mindez a napfényre derül, vagyis a valós ok, amiért több kormány a hidegháború óta titkosítja a földönkívüli testvéreink jelenlétét. A nyomós ok: az ingyen energia lehetőségének eltitkolása, mert akkor a bőrt nem tudnák rólunk tovább nyúzni. Az Univerzum energiája VÉGTELEN, így kérem szépen, senki ne dőljön be az energiaválságnak! Itt az idő, új korban élünk, hogy egészen másképp rendezzük be az életet e Föld nevű bolygón, úgy, ahogy NEKÜNK tetszik! Nekünk, a millióknak, a milliárdoknak, akik az elenyésző létszámú gazdasági elitért robotoltunk - eddig. MIÉNK A VILÁG! Higgyük már el végre!

www.youtube.com/watch?v=aY4UkoOZT0M
Jó filmezést!"

,,A KÉK VÉR GYERMEKEI

A "kékség" egy tudatállapot - amihez persze egy meghatározott energetikai "minta" tartozik. Kék a "gyógyító Buddha; Kéknek ábrázolják Krisnát; Shiva istenn(nő! - minden ferdítés ellenére) a legősibb képeken kék színű. Ataiszon Kéklenynek hívták Szent hegyünket - mely a kobalt régi magyar neve, mely elemnek az egyedi atomszerkezete a legkisebb energiaráfordítással a legstabilabb. Ilyen "kristállyá" , "gyémántemberré" (hisz az ember: egy csiszolatlan gyémánt, ugye?) kellene válnunk nekünk- ismét. Sajnos, a báránygúnyát magukra húzók szeretnék maguknak kisajátítani, így eltorzított formában került be a mindennapi szóhasználatba- manapság pedig a földönkívüliekkel riogatók a "reptiliánokat" nevezik így- illetve ő magukat, az "(ön)leleplező" manőverezéseik során. Hogy miért? Hogy ÖN NE AKARJON "kék vérű, isteni gyermekké", válni!
Nos, ez ennél persze komplexebb- és én egy egész könyvet írtam róla. Kezdem a Szíriusz ősidők óta jelenlévő aktív részvételével a Föld és a földi emberek tanításában; megtudjuk, mi is az ún. "szíriuszi" minőség - (lebontva ős-szavakba/hangokba) és mik-kik az "asszírok"? Miért került fókuszba -végső rombolásként - Szíria, épp most?

Tudni e borzalmas világmanipulációról- egy dolog. De kevés! Ez önmagában csak tovább növeli félelmünket. Mert ha nem tudnak tovább tagadni- akkor félelmetessé akarják tenni. A lényeg: hogy fél-elem működtesse a világot, az EGÉSZ-SÉG helyett. Egész-ség testben, lélekben, szellemben. Na de mit tudunk mi tenni az "asszír" világforma és célok ellen? A hazugságok ellen? A modernkori robot-munka ellen? Az élelmiszer mérgezés ellen? A HAARP ellen?
Nagyon sokat!
Erről szól A KÉK VÉR GYERMEKEI. Jézus óta nincs új a 'Nap' alatt, csak meg kellene értenünk, amit ő 2000 éve tanított. Ugyanazt mondja minden igaz kozmikus küldött, csak mai nyelven, a mai ember életére "szabottan". A lényeg ugyanis: szívből-szívben ÚJJÁSZÜLETNI és visszaváltozni azzá a kozmikus lénnyé, akik valaha voltunk. Az ISTEN-gén aktiválása utáni "szint" a kék állapot, az ahhoz tartozó DNS-kódokkal. Önmagában az is megdöbbentő, hogy valójában mi is a SZÍV!"

us2.campaign-archive1.com/home/?u=e9bae4c50c2c5f7eb5d00b898&id=b370820966
#5749
2013. okt. 7. 6:44
Szilgyi: 8. oldal.

" Kérdezett az eredeti, vagyis a legelső, legősibb vámpírokról. Én egyetlen egyről tudok, aki még most is él. Igaz, már sok-sok évvel ezelőtt vonult torporba a világ, és a vámpírok elől. Arról ugyan van tudomásom, hogy az akkor még Sopianae néven ismert Pécs városát, teljes mértékben magáénak nyilvánította, azonban jelenlegi tartózkodási helyéről senki nem tud semmit. Legelőször Isz. 546-ban történt, hogy vámpírcsaládok összefogtak, és tőrbe csalva őt, kényszerű torporba küldték. Arról a helyről titkos, ősi ékírással rögzített feljegyzés is készült, melyet Isz. 1063-ban az Ignatius vámpírcsalád lánya megtalált, majd titokban „életre keltette” őt.

Egy évvel később, egy papokból álló csoport, rábukkanva rejtekhelyére elüldözték, melynek az lett az eredménye, hogy egy hét múlva a Székesegyház, titokzatos körülmények között porig égett.

10 évvel később önként vonult torporba, de ezúttal alaposan elrejtőzve a vértestvérek, és mindenki más szeme elől."

Ha valamit keresel,de nem akarsz végiggörgetni minden oldalt,akkor Ctrf + F billentyűt megnyomod,felül lejön egy kis ablak,oda beírod,és megtalálja az oldalon,ha van olyan szó.
#5748
2013. okt. 6. 21:24
Nem jut eszembe hol van...... Pedig tuttam.... Oké holnap folytatjuk az eszme cserétt.. Jó torport mindenkinek... Én is megyek torporba ..
#5747
2013. okt. 6. 21:13
Ezt én tuti megnézem majd... :) Jól néz ki,kösze Falcon....
Kérsz egy szó fosás pirulát??? Mond,hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
Igen 05,a maja naptár ő maga..Mondhatnánk így is,de ezt tényleg sokszor említettük már..
Én is elvonulok...Sziasztok,holnap találkozunk és folytassuk...
#5746
2013. okt. 6. 21:08
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg34190#msg34190 date=1381084080]
Itt vagyok csak nagyon rossz a telefonomon a net.... És le maradok >:(

Simán lehet , hogy komoly sebei voltak és ki merült annak ellenére, hogy ő volt az elsö... Hisz gondolj csak bele ..... Kényszerítették már torporba is .. Vagyis ejthetek rajt kiheverni való sebeket vagy egyébmást. Nem biztos hogy sok ez az idő.. Más test más minden ...értedd......

Nem igen lehez rajt ki igazodni ....... Szerintem helyzetekhez illeszkedik . Ha kell ilyen ha kell olyan ... A gyujtogató szerintem Szulejmán volt... Lehet lassan megyek mermár falra mászok az idegtől .. Ez a net fuuuu" – szilgyi


Ahogy írtad kényíszerítették,de megölni nem tudták,vagy nem merték? Esetleg nem akarták??" – szilgyi

De ha torporba tudtàk küldeni akkor bizony sebeket is tudtak rajt ejteni az tuti.....

A topikból másoltról annyit ..Hogy eggyik kedvencem ...Na ná , hogy tudta mikor kell ébredni ezt már le is írtam nem egyszer.... Kulcs szó: Megvilágosodád kora ... Amit a mayák is mondtak ez időre .. És tudjuk hogy Toth táblái maya földre került. Egyébként Toth is megjósolta hogy véget ér a a vérengzős világ hónap és kezdezét vezi a vizöntő világ hónap ahol ki egyen súlyozotság lesz stb.. .Aztán ott van , hogy az 500 év pont erre az időszakra esik... És ugye önként ment a torporba tehát tudta mikor fog ébredni.. Lehet nem a múlt miatt vonult torporba hanem a jövő miatt avagy a jelen miatt. Lehet a közeljövőhöz kellet fel töltödnie... ezzel árom is soraimat... Mer kész vagyok ettől a nettől. Inkáb ên is torporba vonulok de ên csak holnapig xDxDxDsziasztok
#5745
2013. okt. 6. 21:01
Ezt a filmet érdemes meglesni: www.youtube.com/watch?v=N231SaZuxUc (Europa report)
#5744
2013. okt. 6. 20:55
Na,szó szerint kimerültem a keresésbe.
Az 50. oldalnál vok ,de még most sem találom az ignatus lányról szóló írást..05 tudod melyiken van?
#5743
2013. okt. 6. 20:40
"Itt vagyok csak nagyon rossz a telefonomon a net.... És le maradok >:(

Simán lehet , hogy komoly sebei voltak és ki merült annak ellenére, hogy ő volt az elsö... Hisz gondolj csak bele ..... Kényszerítették már torporba is .. Vagyis ejthetek rajt kiheverni való sebeket vagy egyébmást. Nem biztos hogy sok ez az idő.. Más test más minden ...értedd......

Nem igen lehez rajt ki igazodni ....... Szerintem helyzetekhez illeszkedik . Ha kell ilyen ha kell olyan ... A gyujtogató szerintem Szulejmán volt... Lehet lassan megyek mermár falra mászok az idegtől .. Ez a net fuuuu" – nevem05


Ahogy írtad kényíszerítették,de megölni nem tudták,vagy nem merték? Esetleg nem akarták??
#5742
2013. okt. 6. 20:34
""""Tudomásom szerint olyan kirívó tulajdonságokkal,mint az elme befolyásolása,gondolatolvasás,vagy jövőbelátás,csak a legelső vámpírok rendelkeznek,mert ez nem adható át a vér által,ezt nem a Vírus tartalmazza,hanem valami más módon lett beléjük"kódolva",de azt csak a teremtők tudják hogyan,és mi célból.

Korábban írtam a Tanács kopóiról,az Arkhónokról.Ők második generációsok,tehát rettentően erősek,éppen ezért lehetséges az,hogy eltudják kapni a törvényszegőket,lázadókat.

Írtam már korábban Adamus Saint Germain-ról,és ismét csak megerősítést kaptam,hogy Ő egy magasabb szintű entitánshoz tartozik.De nincs konkrét meghatározása,hogy ő ki,mi,talán nem is nagyon lehet szavakban kifejezni-na ehhez lehet még fejletlenek vagyunk,hogy ezt fel tudjuk fogni.

Volt itt régebben olyan kérdés,hogy mi van ha valakinek kihúztak mondjuk fogait,akkor az visszanő-e a vámpírrá válás után:
Igen,vissza,de nagyon fájdalmasan,mert gyorsan megy végbe,és a szervezet nem képes alkalmazkodni hozzá.A végtagokkal szintén ez a helyzet.De ha valaki születendően sérült,tehát genetikailag azon a Vírus nem képes változtatni.
Nem kinézet alapján döntenek a vámpírok,hogy ki lehet olyan mint ők,hanem megérzik,ha az illető alkalmas rá,ha kivételes,vagy különleges képességekkel rendelkezik.

A Torporban-mély álomban-lévő vámpírok -mint amilyenben van az egyik legelső is-fel tudnak kelni bármikor ha éppen úgy akarják,vagy veszélyben lennének-ő még nem tette ezt meg,de gondolom hamarosan felkel,hiszen változások jönnek,és biztos vagyok benne,hogy ő is közrejátszik ebben majd.
A többed generációsok azért félnek tőle,-és ezért volt már rá példa ,hogy Torporba kényszerítették-mivel ő a legerősebb,ezért ő nem éri be emberi vérrel,neki az ereje visszaszerzésére a vámpírok vérére van szüksége.De ide nem csak a legelső vámpírok tartoznak,hanem a második generáció tagjai is.

Az idősebb vámpírok birtokolnak területeket,mert ők erősek,és meg tudják védeni azokat,a fiatalabbak nem elég erősek ehhez.,,,

.
.Ha előre lát a jövőben,akkor tudja mikor kell felkelnie stb...Na meg még jó sok mást is...Vajon eltudják a vámpírok rejteni előle a gondolatukat,szóval ha elárulják stb..
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0