Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5738
2013. okt. 6. 20:10
Ja igen,ezt benéztem .
Na még eggyel több ok.Szóval akkor tényleg miért is neveztük rossznak? Mert az írták róla,hogy káosz kedvelő??Ugyan már,nem hinném,hogy olyan nagyon rossz lenne,de jobb félni mint megijedni. Nem lennék a közelében mikor felébred,félnék a szomjától.
#5737
2013. okt. 6. 20:06
No,de nem ő gyújtotta fel a várost,hanem valaki más.
#5736
2013. okt. 6. 20:02
Igen,merlint is oda sorolnám,meg volt Pap,stb....

Egy részlet a topikból..

Isz 1529: Thoris ismét felkel a torporból, hogy a káoszt élvezze, s hogy még nagyobbá tegye azt. A "piromániás" **** ismét felgyújtja a várost. A hatalmas tűzvészben Istvánffy Márton életét veszti, ám még számos **** és **** is odavész.

Itt tisztán ki olvasható az,hogy már káosz volt,szóval nem ő hozta létre a káoszt....
Felgyújtotta a várost amiben rengeteg vámpír feltehetően család életét vesztette...
Lehet,hogy vámpír viták voltak,és ő véget vetett ezzel??? Sok minden lehetséges..
De nyomon követheted a nevei által a tartózkodási helyeit és utazásait is ám. ;)
#5735
2013. okt. 6. 19:57
Na akkor rakjuk össze kicsit a képet.. Ha minden igaz.....

Íme az.első vámpír .....
- Thoris
- Toth
- Hermész
-Triszmegisztosz
-Samael
-Mahakala
- Zeusz
És még párat ki hagytam...
#5734
2013. okt. 6. 19:50
"Attól még , hogy saját döntés alapján vonult torporban attól még sebei lehettek neki, az mellett is , hogy ő volt az első . És rá adást ezernyi kérdés közt ott van , hogy hány első volt ????? Mert az nincs le szögezve ,hogy ő az egy első . Csak annyi a tuti hogy ő első volt . Érted ? Lehet , hogy saját súly csoportban szerzett ki heverni való sebeket . És gondolj bele . Nem tudhatjuk akkoriban mivel járt a felkelése Thorisnak . Ahogy most sem tudjuk konkrétan . És hab a tortán , hogy Thoris akkoriban nagyon káosz kedvelő volt . Úgy , hogy elég nyomós ok is lehetett az Ignatius lánynak az általam írt elmélet .. Persze az is csak egy a millio elmélet közül :D Mátyás egy hatalmas kérdőjel szerintem ..... :D


Penelope ha látsz a Pengében valamit, légyszi írd le mert még nem láttam ... " – nevem05


Az ,hogy hány első volt az kérdéses,de hogy 1 legelső volt az nem kétség,és minden bizonnyal Thot volt,vagyis szerintünk...Igen azt értem,hogy sebek meg minden,de ennyi időre? Ez egy picit sok már nem??
A másik dolog ha jól körbe nézel,elég sok helyen jelen van,és nem rosszként említik ...Bár mindenkinek több énje van,kinek mi a jó stb...Bizonyára megvolt mindenre az oka,lehet nem az emberiséget akarta káosszal gyötörni csak megelégelt pár dolgot,pl a vámpírtársadalomban...De ez ügyben mi csak tippelgetni tudunk.
#5733
2013. okt. 6. 19:46
Igen,egyet értek,meg sok mást is megmagyaráz a számomra...Néhány helyen össze áll a kép..
#5732
2013. okt. 6. 19:43
;)
#5731
2013. okt. 6. 19:41
Nagyon jó Szilgyi.. Még csak az elsőt olvasom... De már a közepén ez meg fogott..

"Egy másik inkarnáció mely az Egyiptomi kultúrához köti Samaelt:THOT, az egyiptomi istenségek panteonjában, az írás és a tudományok íbiszfejű istene."

Ebből sokat következtetni Tothról.. És a többi énje is le van írva ...
#5730
2013. okt. 6. 19:28
eltitkolt.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1189985

Itt,valahogy eszembe jutott rejtettkéz írásai amiben arról is beszél,hogy bár a rossz oldalon állnak ,nagyon nehéz nekik,de ezzel segítenek még ha ezt nem is értsük..
Az illuminati szervezet.

eltitkolt.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1190260
Ebbe is van pár érdekesség a magyarságról ..A vége fele..
Vannak benn érdekes dolgok,a hülyeségeket ki kell szűrni...
#5729
2013. okt. 6. 19:20
"Rajtam biztosan segít majd egy alvás.De köszi nektek! :)
Na meg befigyelt egy Benuron gyogyó,az egész napos szenvedés után.Pedig tényleg csak a legvégső esetben fordulok hozzá,mert utálom a gygyszereket,mert nem gyógyszer,hanem méreg..." – Penelope


Mien igazz......:)
#5728
2013. okt. 6. 19:19
Vagyok már,csak ledobott a fórum....
#5727
2013. okt. 6. 19:01
Rajtam biztosan segít majd egy alvás.De köszi nektek! :)
Na meg befigyelt egy Benuron gyogyó,az egész napos szenvedés után.Pedig tényleg csak a legvégső esetben fordulok hozzá,mert utálom a gygyszereket,mert nem gyógyszer,hanem méreg...
#5726
2013. okt. 6. 18:59
"Hú,na akkor Szilgyi,05 jobbulást mindkettőtöknek!" – Penelope

Köszi.....:)

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34174#msg34174 date=1381078190]
Köszike,de már tényleg jól vagyok,aránylag.. :) Nektek is jobbulást viszont,neked a fejfájásra,05 neked meg a fog és agy fájásra ;D ;D ;D ;D
Fél óra és szabad vagyok,és megírom amit meg ígértem...Ja ja hát igen,más dolgotok nincs is nektek férfiaknak..Szívesen adnák söprüt,rongyot,meg pl egy régímódi forgótárcsás mosógépet a kezetek alá ja és egy vagon ruhát..Jaj végetek lenne :D :D Ott lenne ám hisztérika " – Penelope

Oké de siess mindig eltünsz mint a kámfor.... Elöbb moson ki engem a ruha m
#5725
2013. okt. 6. 18:49
Köszike,de már tényleg jól vagyok,aránylag.. :) Nektek is jobbulást viszont,neked a fejfájásra,05 neked meg a fog és agy fájásra ;D ;D ;D ;D
Fél óra és szabad vagyok,és megírom amit meg ígértem...Ja ja hát igen,más dolgotok nincs is nektek férfiaknak..Szívesen adnák söprüt,rongyot,meg pl egy régímódi forgótárcsás mosógépet a kezetek alá ja és egy vagon ruhát..Jaj végetek lenne :D :D Ott lenne ám hisztérika
#5724
2013. okt. 6. 18:43
"Nekem fejem,fogam egybe fájt este,de ma már elég jól vok...
05..A csönd annak köszönhető ,hogy ma ezernyi női teendőm volt,de mint férfi neked ez nem sokat sugall...XD" – szilgyi


Hál Istennek , hogy jobban vagy ..... Óhh minő váratlan fordulat :) azért nekünk is vannak tehendőjink ám. Valakiknek enni inni tv-ZNI meccsezni is kell ám .xDxDxD
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0