Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5711
2013. okt. 6. 11:17
Na,azt tudom,hogy legutóbb ön maga vonult torporba ,nem hinném,hogy sebei végett,hisz ne felejtsük el ő a legelső.....De szerintem volt más indok is..Ne feledd azt sem,hogy a generáció növekedésével a vámpírok ereje is csökken,szóval ő a legerősebb és azért tisztelniük is kell,de ez csak az hipotézis.Bár akkor tájt sok harc volt a vámpírok között is....Mátyás királyról ,meg azt olvastam pár helyen hogy egy entitás volt..Fogalmam nincs most ez ,hogy jött ide,vagy mégis :D.
Az ignatius lányról annyit hozzá tennék,hogy nem értek veled teljesen egyet,bár biztosan benn van az is a pakliban,de nem elég nyomós indok..Na talán egyszer rá jövünk ám..
#5710
2013. okt. 6. 11:07
Szia TTTesó !! Watson :)

Először is a versek nagyon jók voltak , most olvastam át őket !!!

Aztán itt van ez , hogy miért ment torporba Thoris ? Szerintem regenerálódnia kellett .. Elvégre elég esemény teljes időszakban volt az 1500-as években . Gondolom nem kívülről szemlélte a dolgokat . Elég vérengzős időszak volt a vámpíroknak is . Úgy , hogy szerintem erre vezethető a legutóbbi avagy jelenlegi torpora. Aztán ott van ,hogy miért keltette fel a bizonyos hölgyemény ? Én gondoltam egy elég bonyolult elméletre ezzel kapcsolatban .. Lehetségesnek tartom , hogy tudta az Iganatius lány , hogy felfog kelni vagy pedig fel fogják kelteni . Lehet az 500 éves diferencia miatt gondolta , hogy közel az idő , ahogyan azt most mi is tudjuk, hogy közeleg ... És azzal , hogy felébresztette , bebiztosította magát , jó esetben a családjával együtt .. Ha így volt akkor roppant okos húzás volt .. Persze ez csak sajátos következtetés ...

A Pengét nem láttam még . Max részleteket . De ahogy le írod , nagyon érdekes .........
#5709
2013. okt. 6. 10:52
Szia tt-tes, Sherlock..
#5708
2013. okt. 6. 10:38
Hát igen,nem csodálom....

Valamelyik nap ment a tv-be a Penge c film....Megnéztem,és ott is volt egy ilyen benn ,hogy felkeltette egy női vámpír, a legelsőt...A cél az volt,hogy a végső megoldásba segítsen stb.....
Nem tudom láttátok -e már,ha nem le írom részletesebben... :D Ja és első körökben,ő is más vámpírok vérét itta meg...Alapjába nem volt gonosz,de mégis kegyetlen,szal nem tudom le írni..
#5707
2013. okt. 6. 10:28
Az utolsó kérdést biza én is feltettem már...
#5706
2013. okt. 6. 10:18
Azon filóztam,hogy Toris miért is vonult tomporba...Vajon megunta a világot? Betelt az emberiségtől? Csömörlödést kapott? Vagy csak simán úgy gondolta húzza egy picit az időt az "ALVÁSÁVAL"?
Vajon miért keltette fel akkor az a nő? Mi volt a szándéka,mert valami oka minden bizonnyal volt...
#5705
2013. okt. 6. 9:51
Itt is van róla egyfajta összegzés:
sirius-plejad.blogspot.hu/
#5704
2013. okt. 6. 9:22
Ép erre akartam rá nézni és rá kérdezni :)

Ez a fickó nagyon jó fej,hát ilyet,na de jól tette az,hogy -át rázta a "világot",ezzel is érbessztett talán pár emberkét...
#5703
2013. okt. 6. 8:27
#5702
2013. okt. 5. 21:43
Köszönöm...Én is lépek,és olvasgatok...Jó éjszakát ,szép békés álmokat.
#5701
2013. okt. 5. 21:38
Szívesen!
Holnap majd még keresgélek,meg elolvasom,mert most csak sutty kerestem rá neked :)
Mára lépek,jó éjt,szép álmokat! :)
#5700
2013. okt. 5. 21:36
Köszi ;) Már olvasom is!! Ugyan olyan szép mint álmomban,csak én teljes gyönyörében láttam,meg talán szélesebbnek..
#5699
2013. okt. 5. 21:32
#5698
2013. okt. 5. 21:16
Hát próbálkozok,de meglehetősen erős valóban...Vagy csak jól álcázza magát..

Ja érdekes egy verses kötet lenne,de ez lenne benn a szép és a poén..Legalább nem unnák meg egyhamar :)
#5697
2013. okt. 5. 21:11
"Szívem meg gyötört,
s oly sok próbált ki állt
mégsem érzem néki
diadal ittas harsonáját.

Harcok heve edzette
az én kő kemény szívem
mégsem tört meg benne
a szeretet s tisztelet jelképe." – szilgyi


Ne is törjön meg soha!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0