Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5618
2013. okt. 5. 13:31
Jaj,tudom ám ,hogy nem tetszik,de jól kamuzol:))
De azért köszönöm...Még írtam egy elég érdekeset,de majd hétfőn rakom be ....Kíváncsi leszek rá mit hoz ki belőletek..:)
#5617
2013. okt. 5. 13:29
" Tánc.

Bánat cinkos táncot jár.
S a szomorúság a párja.
Felhívja egy táncra, a keserű magányba.
Tangót lejtenek, s süvítenek a szélben.

Szomorúság, kék bársony ruhája,csillog a sötétben.
Bánatot csábítja, az örök keserűségbe.

Bánat szemeiből,gyémánt könnyek peregnek.
Szorítva kedvese kezét,vezeti őt az éj sötétjébe.

Fájdalmas szívvel néznek hátra,
s megtekintik azt,mit szívük úgy fájlal.

Piros bársony ruhába táncol, a Boldogság, s annak párja.
A Szeretet, hódítja táncával, az örök boldogságba!" – szilgyi


Éss ez is nagyon széplett Szilgyi .. Gratula :)
#5616
2013. okt. 5. 13:26
" Lepel.

Állok a színpadon, s körbe tekintek,
felismerem ön magam a Bohóc szerepében.

Színpad az életem, s egy színjátszókör,
az emberiség körülöttem.
Le rántom -e valaha a leplet?

Megvilágítanak a fények,
s szemembe süt, az elvakító fénysugár.
Le rántom -e valaha a leplet?

A fájdalom át járja testem és szívembe dermed,
Küzdök,és várom a felismerést
Le rántom -e valaha a leplet?

Ismét körbe nézek,
megint látom magam,a Bohóc szerepében.
A színjátszó társadalom, ujjongva tapsol engem.
Le rántom -e valaha a leplet?

Bátorság önti el testem.
A szívemből erő tőr, de rögvest!
Le rántom -e valaha a leplet?

Megvilágítanak a fények,
a műsor a végéhez közeleg.
Le rántom -e valaha a leplet?

Ki lépek a fényből,
mi elvakította szemem.
Végre le rántom a leplet!

Leveszem Bohóc öltözékem,
s könnyeim lemossák, eme Bohóc sminket!
Végre le rántom a LEPLET!

Meghajolok, és végre ,boldogság önti el szívem,
mert le rántotta a színpadi öltözékem.
Végre le rántottam a leplet!

Körbe tekintek,
s csönd nevében, a társadalom,
sötét táncot lejt,némán nézve.
Végre le rántottam a leplet!

Nem értik,nem érzik,
de talán,egyszer,ők is felismerik.
S majd ujjongva veszik le ,a Bohóc Öltözéket!

" – szilgyi


Ez egy szép vers :)
#5615
2013. okt. 5. 13:25
Szióka...
Kíváncsian várjuk ötleteidet....
#5614
2013. okt. 5. 13:20
Látom van mit olvasni :) Mostmár megint aktív leszek :) Van egy csomó ötletem hamarosan neki is állok :)
#5613
2013. okt. 5. 11:47
Az is lehet,persze ha nem át verés az egész,hogy valami életet találtak,növényzetet,vizet,vagy hasonló dolgot egy bolygón....
Szerintem,úgysem derül ki,legalább is nem a közembereknek,de remélem tévedek.. :)
#5612
2013. okt. 5. 10:48
Néha viszont,akik tudnak valamit,könyvekben írják le,mert egyébként bolondnak néznék őket....
Több olyan könyv is van,ahol az igazságot írja le az író,felhívva ezzel az emberek figyelmét.



Tárjuk fel előző életeinket
Október 5.

TUDÁS

Engedd meg, hogy elvezessenek az igazsághoz!

Tudni fogjuk, amit tudnunk kell, ha eljön az ideje, hogy tudjuk. Nem kell elkeserednünk amiatt, hogy eltart egy ideig, amíg felismeréseinkhez eljutunk. Nem kell erőltetnünk ezeket a felismeréseket, mielőtt eljön az idejük.

Igen! Lehet, hogy az egész világ látja már életünkben azt a bizonyos igazságot, mi mégis letagadjuk, egészen addig, amíg fel nem készültünk arra, hogy foglalkozzunk vele. Ez a mi dolgunk, a mi jogunk. Ha eljön az ideje, ha felkészültünk rá, ha a tanulási folyamat végére értünk, föl fogjuk ismerni a magunk igazságát.

Leginkább azzal segíthetünk magunknak és másoknak, ha hagyjuk, hogy belső folyamataink a maguk igénye szerint haladjanak. Adhatunk és kaphatunk támogatást és bátorítást, miközben ez a folyamat zajlik. Meghallgathatunk műsorokat, elmondhatjuk, mit gondolunk mi. De tartsuk fenn azt a jogunkat – és másokét is -, hogy mindenki a saját tempója szerint haladjon, ítélkezés nélkül, és abban bízva, hogy így van jól.

Amikor készen állunk, amikor itt az ideje, és amikor Felsőbb Erőnk is készen áll, tudni fogjuk, amit tudnunk kell.

Ma hagyom, hogy én is, és mások is a saját tempójuk és időzítésük szerint fejlődhessenek, és változhassanak. Bízom abban, hogy a megfelelő időben birtokomban lesznek azok a felismerések, amelyek megerősítenek, és az alkalmazkodáshoz szükséges eszközök is.

Melody Beattie
#5611
2013. okt. 5. 10:35
"Intergalaktikus Konföderáció"

Ezt a lehetőséget én is kizárnám, hiszen ez egy ugyanolyan "agymenés", mint a vámpírklános (szerepjáték) eset. Ugyanis a az Intergalaktikus Konföderáció Frank Herbert scifi regényeiben szerepel (azaz ő találta ki), néhány földönkívüli-fannak meg szegényes volt a fantáziája, ezért lopták. (Egyébként egynéhány plejádi meg hasonló fénylények is kísértetiesen hasonlóak a regényekben szereplőkkel. Mondjuk nem egyedi eset, de ez történik, ha valaki nem tud különbséget tenni valóság és fikció között.)

Egyébként szerintem is valami Marssal kapcsolatos dolog lesz. Ha tényleg lesz valami. Akkor ma/holnap kiderül.
#5610
2013. okt. 5. 10:02
Komoly bejelentésre készül a NASA ! – vagy mégsem ? - Ma éjjel megtudjuk
Kategória: Egyéb őrültségek - Közzétette: fulldragon
Legalábbis erről tanúskodik egy, a szervezet által létrehozott honlap, ahol igazán érdekfeszítő módon közlik velünk, hogy nagyon hamar egy olyan bejelentést fognak tenni, ami „megrázza az egész világot”. A szóhasználatuk nagyon érdekes, hiszen az USA űrkutatási hivatala nem gyakran ragadtatja magát efféle, szenzációhajhásznak is beillő kijelentésekre.

Eredetileg november 13-án akartak valamivel a nyilvánosság színe elé lépni, de valami okból kifolyólag jóval előbbre hozták ezt a dátumot, és jelen állás szerint már ma éjjel megtudhatjuk, hogy miről van szó!

A NASA szerint miután kitudódik a dolog, mindenki erről fog beszélni. Hogy miről van szó tulajdonképpen? Nos, azt nem tudjuk, minden esetre egy olyan történelmi felfedezésre utalnak, ami az egész világot meg fogja rázni. A bejelentés napja szerintük be fog kerülni a történelemkönyvekbe, olyan nagyságrendű dologról van szó. Figyelmeztetnek, hogy mindenki időben értesítse a családtagjait, ismerőseit, nehogy bárki lemaradjon a jeles eseményről.

De a gondolati játék kedvéért elmélkedjünk el azon, hogy vajon mi lehetne ez a nagy bejelentés!
Talán a Marson találtak valamit, aminek a létezését már nem lehet eltussolni? Egykor élt, vagy jelenleg élő élőlények nyomaira bukkantak volna?

Lehet,hogy Obama bejelenti az USA csődjét, bemutatja az új szürke kormányt, az elnökséget átadja a képen látható földönkivülinek aki eddig gazdatestnek használta, csatlakozik a Keshe alapitványhoz és megszünteti a bankokat (nordi)

Elképzelhető, hogy a Föld felé közeledő ISON üstökössel kapcsolatos a bejelentés? Ezzel kapcsolatban olyan érdekes képek láttak napvilágot, amiken az üstökös közelében, egy azzal együtt haladó objektum látható. Talán egy földönkívüli anyahajó közeledik felénk és a NASA már felvette a kapcsolatot az idegenekkel – például rádióadás formájában?

Lehet, hogy egy minden eddiginél nagyobb napkitörésre akarnak figyelmeztetni? Bár ez esetben nem biztos, hogy egy ennyire vidám honlapot készítettek volna a modern középkor hajnalán…

Esetleg azt jelentik be, hogy hamarosan – mondjuk néhány éven belül – elindul a Mars felé az első expedíció asztronautákkal a fedélzeten?


...de az is lehet, hogy bejelentik az Intergalaktikus Konföderációhoz való csatlakozásunkat , törvénybe iktatják a Konföderáció Alkotmányát, eltörlik a pénzhasználatot és kikiáltják Erdély függetlensegét (nordi)

Azért van itt néhány gyanús dolog. Először is, a NASA stílusához egyáltalán nem illik ez a stílus, a weboldal színvilága, illetve a szöveghasználat sem. A másik, hogy ez az oldal semmilyen módon nem kapcsolható az USA űrkutatási hivatalához és az is kérdés, hogy vajon miért nem .gov végződésű domain nevet választottak, illetve miért nem egy aloldalt hoztak létre a NASA oldalán belül…

A jobb alsó sarokban látható űrhajós figura és a felette található felirat elég erős utalás valakiknek a létezésére, szinte félreérthetetlenül valamiféle földönkívüli létformára utal. Nem hinnénk, hogy amennyiben a NASA rábukkant volna valami hasonlóra, akkor egy ilyen színes, csiricsáré oldalon keresztül akarná értesíteni a világot.

Megpróbáltuk lenyomozni a domain nevet és a hozzá tartozó tulajdonost, de nem járunk sikerrel, mivel ezek az adatok nem publikusak. (mi viszont igen (paramoral) Katt ide! Ez még gyanúsabbá teszi az egészet, hiszen a NASA-nak semmi oka nem lenne arra, hogy a honlap tulajdonosaként elrejtőzzön a nyilvánosság elől.

Hajlunk arra, hogy ez egy jól kigondolt, poénosnak szánt átverés, valamiféle termék bevezetésének a hatásos eszköze. Mindenesetre hatásos!

felhasznált forrás:/HihetetlenMagazin/
#5609
2013. okt. 4. 20:12
Én,most megyek skacok...Szép estét kívánok,kapcsolódjatok ki,én is megnézek egy jó kis filmet,és kivételesen nem tudományosat.....
Mostanában még álmomban is olvasok, és pörög az agyam :D
#5608
2013. okt. 4. 20:09
A Teremtés Misztikája
Ha tudatosan kijelölöd, hogy miként akarsz érezni vagy lenni, hatékonyabban eléred
azt, amiért ebbe a testbe költöztél. A szobrász nem a befejezett műben leli a legnagyobb örömét. Az alkotás befejezésének nagyszerű pillanatában csak rövid ideig áll meg, s szinte máris kész az új feladatra. Öröme a folyamatban rejlik. Teremtése valójában nem elsősorban a műalkotásra irányul, hanem önmagára. Valójában nem a munkájában törekszik tökéletességre, hanem önmaga alakításában. Ő valójában a műalkotás megteremtőjének a teremtője.
Olyan teremtő vagy,
· aki gondolataival formázza a világegyetem energiáját;
· akinek rendelkezésére áll egy irányító rendszer, ami jelzi, hogy épp miként használja fel az univerzális energiát;
· akinek azért adatott meg a teremtés lehetősége, hogy megtapasztalja fejlődését és
örömét;
· aki a fejlődés és a kaland soha véget nem érő útját járja;
· aki önmaga választotta ezt a fizikai életélményt, amiben élhet,szerethet és fejlődhet;
· aki hasznára válik a Minden Létezőnek, valahányszor kigondol, mond vagy
megtapasztal valamit;
· aki csak akkor fogja fel, hogy mennyire értékes ő a Minden Létezőnek, ha megérti,
mennyire értékes önmaga számára;
· aki felfogja, hogy amikor a pozitív érzésekkel kísért gondolat, szó vagy tett mellett
dönt, akkor abban a pillanatban máris pozitív módon gazdagította az univerzum
tapasztalatát;
· aki szabadon választhatja a kőműves, a zenész, a színész vagy a varrónő munkáját,
illetve az élés, a nevetés, a szeretés művészetét. Valójában annak a művészetét, hogy
minden napja minden percében és minden élményében ő legyen a lehető legboldogabb ember.
Valójában azért létezel, hogy a tapasztalatok sokaságán keresztül megtaláld
örömödet. Igaz, ehhez keresned kell. Ha nem vagy hajlandó először saját örömödet
keresni, akkor meg sem találhatod azt, és anélkül másnak sem adhatsz igazi örömet!
/Esther & Jerry Hicks /
#5607
2013. okt. 4. 20:07
Ez eddig is nyilvánvaló volt...Lehet megint kilöknek az égbe valamit... :D
#5606
2013. okt. 4. 18:21
",,A NASA állítólag valami óriási bejelentésre készül november 13-án, aminek külön oldalt szenteltek. Lásd : www.rememberthe13th.com/

Ezt az oldalt küldte névtelenül Alex Jones-nak (www.infowars.com/) egy állítólagos NASA alkalmazott október 1-én (a kormányzati leállás első napján). A honlap úgy tudni, hogy egyelőre nem publikus, még nem lehetne nyilvánosságra hozni. Az oldal november 13-ig számlál vissza, és azt írja, hogy az egész Földet megrázó történelmi bejelentés várható ezen a napon a NASA-tól."" – Penelope


Nov. 13? Nekem 1 napot ír. ;D ;D
#5605
2013. okt. 4. 18:12
",,A NASA állítólag valami óriási bejelentésre készül november 13-án, aminek külön oldalt szenteltek. Lásd : www.rememberthe13th.com/

Ezt az oldalt küldte névtelenül Alex Jones-nak (www.infowars.com/) egy állítólagos NASA alkalmazott október 1-én (a kormányzati leállás első napján). A honlap úgy tudni, hogy egyelőre nem publikus, még nem lehetne nyilvánosságra hozni. Az oldal november 13-ig számlál vissza, és azt írja, hogy az egész Földet megrázó történelmi bejelentés várható ezen a napon a NASA-tól."" – Penelope


Klafa,már a fészbuk is tele van ezzel...Hát minden esetre kíváncsi leszek a további fejleményekre.
Jó lenne ha a vámpírokat jelentenék be :D,de úgysem az lesz....Na majdcsak ki derül.
#5604
2013. okt. 4. 18:07
,,A NASA állítólag valami óriási bejelentésre készül november 13-án, aminek külön oldalt szenteltek. Lásd : www.rememberthe13th.com/

Ezt az oldalt küldte névtelenül Alex Jones-nak (www.infowars.com/) egy állítólagos NASA alkalmazott október 1-én (a kormányzati leállás első napján). A honlap úgy tudni, hogy egyelőre nem publikus, még nem lehetne nyilvánosságra hozni. Az oldal november 13-ig számlál vissza, és azt írja, hogy az egész Földet megrázó történelmi bejelentés várható ezen a napon a NASA-tól."
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0