Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5603
2013. okt. 4. 12:13
#5602
2013. okt. 4. 11:32
Csatolnám a vidihez....
hunpjp.com/
#5601
2013. okt. 4. 9:35
"[quote author=baldag link=topic=434.msg34020#msg34020 date=1380817328]
erre vmi?????????

https://www.youtube.com/watch?v=YvfXk01URLY" – szilgyi


Holnap megnézem,és válaszolok,bővebben." – szilgyi

Ilyen jó videót,nem mostanában láttam,,,Atlantisz,hegyek s vonalak...Még azt is megtudtam hogy a kopasz hegy miért is kopasz :D..Atlantisz neve miért is Atlantisz, oroszlán,turul pecsétek, urál választó vonal,(uru réteg),sárkány vonal, és még rengeteg fontos tudnivalót!!!!(pedig még csak a 50.percnél tartok)..Nagyon egyszerűen el tudja magyarázni a dolgokat,igen mélyen át értékeltem a mondatait...Köszönöm a vidit,tényleg jó!

A tikmány(tikmony) (tudomány) szón is el gondolkozhatnánk.....A magyar ember a magyar szavak a tudás nyelve,benn van mindenek a tudása....Pannonia,a kódok a nyelvünkbe vannak! Lényege ez tömören a vidinek.Jó értelmeztem Baldag?Az egyenes vonalnak az őrzői vagyunk.
(Én sem tudtam,hogy megtaláltak egy teljes egész komplett sárkány csontvázat,amin még szárnyak is voltak)
(Vajon Orbán Viktor,megnézhette a vidit? Biztosan nem örült neki :D :D) Imádom Kiss Imrét és a tudást amit megoszt velünk!!!

UR BÁR -Orbán...Ezzel zárom soraim.. :)
#5600
2013. okt. 4. 9:02
#5599
2013. okt. 3. 23:44
#5598
2013. okt. 3. 21:51
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg34026#msg34026 date=1380824953]

Szerintetek? Ti ,hogy vagytok vele? Hisztek az öröké szóban??" – Falcon


Egyszer minden véget ér. :P" – Falcon

Tipikus...De van benn valami ::) :D
#5597
2013. okt. 3. 21:33
"

Szerintetek? Ti ,hogy vagytok vele? Hisztek az öröké szóban??" – szilgyi


Egyszer minden véget ér. :P
#5596
2013. okt. 3. 20:41
"Ez tetszett :)" – Penelope

Nekem is. :) ;)
#5595
2013. okt. 3. 20:40
Ez tetszett :)
#5594
2013. okt. 3. 20:29
Aranyasszony
„Már soha többé nem merem kimondani az örökké szót. Senkinek, soha. Inkább mondom Neked, hogy mindig. Mindig, addig, amíg lehet, amíg úgy kell lennie. Mindig szeretni foglak, de csak addig, amíg minden úgy akarja, hogy szeresselek. Mindig megpróbálok majd neked segíteni, de csak addig, amíg minden lehetőségem meg van rá. Mindig várni foglak, de csak addig, amíg úgy fogom érezni, hogy hiányzol. Mindig csókollak majd, de csak addig, amíg úgy érzem, hogy vágyom rád. Mindig veled leszek, de csak addig, amíg úgy érzem, hogy nem tudok nélküled élni. És ha majd úgy kell lennie, hogy a mindig a „soha többé”re változik, sajnálni fogom. Nagyon. De addig élvezz ki minden percet, mert az elmúlt napokat soha nem kaphatod már vissza. Köszönj meg minden szépet az élettől, minden kis apró dolgot, amit kapsz, én is ezt teszem. Téged is már százszor megköszöntelek a sorsnak. És tudod, az örökre soha nem is létezett.”
fb...

Szerintetek? Ti ,hogy vagytok vele? Hisztek az öröké szóban??
#5593
2013. okt. 3. 20:20
"Útkeresés
Kategória: Ezotéria és hasonlók - Közzétette: fulldragon
Horváth Gabriella Tek Kineziológus

Előfordul, hogy évekig járunk egy utat, anélkül, hogy tudnánk jó ez az irány, hogy merre megyünk. De épp az ellenkezője is igaz. Sokszor tisztában vagyunk vele, hogy nem életünk útját járjuk, és mégsem változatunk.
Ezt többnyire azzal szoktuk indokolni, hogy változtatnék én, ha tudnám, mire kell.
Amikor már tisztában vagyunk vele, hogy olyan utat járunk, amit nem kellene, akkor sürgősen változtatni kell. Nem baj, ha nem tudjuk az irányt, mert bármilyen apró változtatás jobb, mint a stagnálás. Ha túl sok az útkereszteződés, akkor a lehetőségeket lássuk meg benne, ne pedig félelemként nézzünk ezekre.

A megrekedtségből ki kell lépni.

Bármilyen apró változtatás segít, mert elmozdít bennünket a holtpontról. A megrekedtség betegségeket hoz. Nem lehet semmit szinten tartani. Ami nem változik felfelé, az lefelé fog indulni. Ez az alapszabály.

Ezért vegyünk egy nagy levegőt, és induljunk el. Elég csupán egyetlen lépés, és már minden más. Már nem a régi helyzetben vagyunk, új lehetőségek nyílnak meg előttünk.

Képességeink, és lehetőségeink feltérképezésére több lehetőség van. Személyiség elemzések, számmisztika, képességfelmérők, jósok, médiumok. De ezekkel bánjunk óvatosan.

Nem azért, mert lenne 100 %-ban is akár igazuk, csak ne önbeteljesítő jóslatként haladjunk esetleg a szakadék felé. Őrizzük meg saját életünk feletti döntés és irányítás jogát, és egyben felelősségét is.

A legfontosabb, hogy bármerre is indulunk, már jó úton vagyunk. Mert haladunk! Az úton mindig megtalálnak bennünket a lehetőségek, új kapuk nyílnak.

Önmagunk megismerése csak az úton történhet. Figyeljük magunkat. Ismerjük fel reakcióinkat, mire, hogy reagálunk. Ha figyelünk magunkra, akkor felismerhetjük melyik irány jó, és melyik rossz számunkra. És az útkeresés így rögtön izgalmas, érdekes utazássá alakul.

Ha tévedtünk, bocsássuk meg magunknak. Nem történt nagy baj, csupán felismertük, hogy mi az az irány, amerre nem szabad tovább mennünk. Innentől már eggyel leszűkítettük a lehetséges utak számát.

Soha nem a cél a fontos, hanem az út. A lélekfejlődés nem a cél elérésével, hanem a úton való haladással történik.
Te hogy állsz az úton? Félelemmel remegő lábbal, vagy éppen a kihívásoknak örülve, izgatott örömmel?
Egyet garantálhatok! Bárhogy is döntesz, végig fogsz menni rajta! Akkor már nem jobb a második megoldás?


Mindenki fél. Aki nem, az hazudik, és még attól is fél, hogy bevallja ezt magának. De ne a félelem uralja tetteinket, mert akkor az út élvezhetetlen, gyötrődésekkel teli rémálommá válik. Akkor halljuk ezeket a mondatokat: „Az egész életem egy küzdelem.” vagy „Nekem semmi nem megy simán.”
Hozzáállásunktól függ, hogy küzdelem, vagy épp egy izgalmakkal teli utazásként éljük meg az életünk. (persze ezek kombinációja az igaz. De jobb minél többet a jó oldalon tölteni, és akkor már örömmel emlékezünk az utunkra.)

Az útkeresőknek pedig egy dolgot tudok tanácsolni. Bátran, próbálgassák a lehetőségeket.

forrás:/facebook/" – Penelope


Bingó!!!!!!!!!!
#5592
2013. okt. 3. 20:17
"erre vmi?????????

https://www.youtube.com/watch?v=YvfXk01URLY" – baldag


Holnap megnézem,és válaszolok,bővebben.
#5591
2013. okt. 3. 19:44
Útkeresés
Kategória: Ezotéria és hasonlók - Közzétette: fulldragon
Horváth Gabriella Tek Kineziológus

Előfordul, hogy évekig járunk egy utat, anélkül, hogy tudnánk jó ez az irány, hogy merre megyünk. De épp az ellenkezője is igaz. Sokszor tisztában vagyunk vele, hogy nem életünk útját járjuk, és mégsem változatunk.
Ezt többnyire azzal szoktuk indokolni, hogy változtatnék én, ha tudnám, mire kell.
Amikor már tisztában vagyunk vele, hogy olyan utat járunk, amit nem kellene, akkor sürgősen változtatni kell. Nem baj, ha nem tudjuk az irányt, mert bármilyen apró változtatás jobb, mint a stagnálás. Ha túl sok az útkereszteződés, akkor a lehetőségeket lássuk meg benne, ne pedig félelemként nézzünk ezekre.

A megrekedtségből ki kell lépni.

Bármilyen apró változtatás segít, mert elmozdít bennünket a holtpontról. A megrekedtség betegségeket hoz. Nem lehet semmit szinten tartani. Ami nem változik felfelé, az lefelé fog indulni. Ez az alapszabály.

Ezért vegyünk egy nagy levegőt, és induljunk el. Elég csupán egyetlen lépés, és már minden más. Már nem a régi helyzetben vagyunk, új lehetőségek nyílnak meg előttünk.

Képességeink, és lehetőségeink feltérképezésére több lehetőség van. Személyiség elemzések, számmisztika, képességfelmérők, jósok, médiumok. De ezekkel bánjunk óvatosan.

Nem azért, mert lenne 100 %-ban is akár igazuk, csak ne önbeteljesítő jóslatként haladjunk esetleg a szakadék felé. Őrizzük meg saját életünk feletti döntés és irányítás jogát, és egyben felelősségét is.

A legfontosabb, hogy bármerre is indulunk, már jó úton vagyunk. Mert haladunk! Az úton mindig megtalálnak bennünket a lehetőségek, új kapuk nyílnak.

Önmagunk megismerése csak az úton történhet. Figyeljük magunkat. Ismerjük fel reakcióinkat, mire, hogy reagálunk. Ha figyelünk magunkra, akkor felismerhetjük melyik irány jó, és melyik rossz számunkra. És az útkeresés így rögtön izgalmas, érdekes utazássá alakul.

Ha tévedtünk, bocsássuk meg magunknak. Nem történt nagy baj, csupán felismertük, hogy mi az az irány, amerre nem szabad tovább mennünk. Innentől már eggyel leszűkítettük a lehetséges utak számát.

Soha nem a cél a fontos, hanem az út. A lélekfejlődés nem a cél elérésével, hanem a úton való haladással történik.
Te hogy állsz az úton? Félelemmel remegő lábbal, vagy éppen a kihívásoknak örülve, izgatott örömmel?
Egyet garantálhatok! Bárhogy is döntesz, végig fogsz menni rajta! Akkor már nem jobb a második megoldás?


Mindenki fél. Aki nem, az hazudik, és még attól is fél, hogy bevallja ezt magának. De ne a félelem uralja tetteinket, mert akkor az út élvezhetetlen, gyötrődésekkel teli rémálommá válik. Akkor halljuk ezeket a mondatokat: „Az egész életem egy küzdelem.” vagy „Nekem semmi nem megy simán.”
Hozzáállásunktól függ, hogy küzdelem, vagy épp egy izgalmakkal teli utazásként éljük meg az életünk. (persze ezek kombinációja az igaz. De jobb minél többet a jó oldalon tölteni, és akkor már örömmel emlékezünk az utunkra.)

Az útkeresőknek pedig egy dolgot tudok tanácsolni. Bátran, próbálgassák a lehetőségeket.

forrás:/facebook/
#5590
2013. okt. 3. 19:24
"erre vmi?????????

https://www.youtube.com/watch?v=YvfXk01URLY" – baldag


Kicsit hosszú. ;D Ehhez idő kell.
#5589
2013. okt. 3. 18:22
erre vmi?????????

https://www.youtube.com/watch?v=YvfXk01URLY
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0