Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5528
2013. okt. 2. 13:27
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33946#msg33946 date=1380712755]
Lehet,egy őőő olyan,klub szerűség,pl,,,,ahol,felmérik az embereket,kik érdeklődnek és milyen irányzatba...Na lehet toboroznak is párat...Na meg lehet negatív tömeget is észlelik...És mivel maga a TTTT- sok kölöncöt vonz,így érdekes embereket is megismerhetnek stb......Na jó,lehet most kicsit túl komplikáltam.

Értitek mire akarok ki lyukadni??" – Penelope

,,Na jó,lehet most kicsit túl komplikáltam."
Csak egy csöppet :)

Néha én is így járok,úgyhogy ne aggódj :)" – Penelope

Oksa,hihihi megesik az ilyen,bár próbálom mellőzni...Na arra ne is számítsak melyik rész volt csöppet túl cifrázott?? ;D Vagy az összes?? XD
#5527
2013. okt. 2. 13:23
"Lehet,egy őőő olyan,klub szerűség,pl,,,,ahol,felmérik az embereket,kik érdeklődnek és milyen irányzatba...Na lehet toboroznak is párat...Na meg lehet negatív tömeget is észlelik...És mivel maga a TTTT- sok kölöncöt vonz,így érdekes embereket is megismerhetnek stb......Na jó,lehet most kicsit túl komplikáltam.

Értitek mire akarok ki lyukadni??" – szilgyi

,,Na jó,lehet most kicsit túl komplikáltam."
Csak egy csöppet :)

Néha én is így járok,úgyhogy ne aggódj :)
#5526
2013. okt. 2. 13:21
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33943#msg33943 date=1380712571]
"Nincs kézzel fogható zár, tehát kulcs sincs hozzá. Nekünk kell megnyílnunk vagy bezáródnunk önmagunk és egymás előtt. Mi magunk vagyunk a felelet és a megoldás megannyi kérdésre, gondra, bajra. Vagyis egyszerre vagyunk zár és kulcs is." (Vavyan Fable

Én sem vok Pesti,bár sokat laktam ott....Igen egyszer minden kiderül,csak ebbe az életünkbe e,az itt a gond :)" – Penelope


Ez is igaz!

Igen,én úgy gondolom,hogy még ebben az életünkben." – Penelope

Hú,ennek örülök,remélem elsők között leszek XD,Az utolsó sem rossz csak jusson el a hír hozzám is :D
#5525
2013. okt. 2. 13:19
Lehet,egy őőő olyan,klub szerűség,pl,,,,ahol,felmérik az embereket,kik érdeklődnek és milyen irányzatba...Na lehet toboroznak is párat...Na meg lehet negatív tömeget is észlelik...És mivel maga a TTT- sok kölöncöt vonz,így érdekes embereket is megismerhetnek stb......Na jó,lehet most kicsit túl komplikáltam.

Értitek mire akarok ki lyukadni??
#5524
2013. okt. 2. 13:17
""Nincs kézzel fogható zár, tehát kulcs sincs hozzá. Nekünk kell megnyílnunk vagy bezáródnunk önmagunk és egymás előtt. Mi magunk vagyunk a felelet és a megoldás megannyi kérdésre, gondra, bajra. Vagyis egyszerre vagyunk zár és kulcs is." (Vavyan Fable

Én sem vok Pesti,bár sokat laktam ott....Igen egyszer minden kiderül,csak ebbe az életünkbe e,az itt a gond :)" – szilgyi


Ez is igaz!

Igen,én úgy gondolom,hogy még ebben az életünkben.
#5523
2013. okt. 2. 13:16
"social-health.net/bejegyzes/elso-megerzes

Na de ez fordítva is igaz!!

" – szilgyi


Igen,fordítva is igaz,csak sokszor az a baj,nálam legalábbis még sokszor,bár már egyre ritkábban,hogy az első megérzést hamar átveszi az agy.De ha kimondom azonnal ami jött,az nagyon sokszor betalál bizony :)
#5522
2013. okt. 2. 13:16
"Nincs kézzel fogható zár, tehát kulcs sincs hozzá. Nekünk kell megnyílnunk vagy bezáródnunk önmagunk és egymás előtt. Mi magunk vagyunk a felelet és a megoldás megannyi kérdésre, gondra, bajra. Vagyis egyszerre vagyunk zár és kulcs is." (Vavyan Fable

Én sem vok Pesti,bár sokat laktam ott....Igen egyszer minden kiderül,csak ebbe az életünkbe e,az itt a gond :)
#5521
2013. okt. 2. 13:14
#5520
2013. okt. 2. 13:13
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33933#msg33933 date=1380711690]
us2.campaign-archive1.com/?u=e9bae4c50c2c5f7eb5d00b898&id=8f85cd5782" – szilgyi


Igen,ezt láttam a fb-n én is,de sajna nem helyileg van,pedig szívesen elmennék,,,Már csak a közösség miatt is,biztosan jól elbeszélgetnék,stb...
Te mész Penelope??

Egyszer,talán megtudom,vagy rájövök?? Szerinted?? ??? ???( Mi van a topik mögött)" – szilgyi

Nekem sem oké a helyszín,ezzel pedig kitalálhattátok hogy nem pesti vagyok :)
Pedig elmennék,de hát...

Szerintem igen,tudod,hogy egyszer minden kiderül :)
#5519
2013. okt. 2. 13:11
#5518
2013. okt. 2. 13:09
"us2.campaign-archive1.com/?u=e9bae4c50c2c5f7eb5d00b898&id=8f85cd5782" – Penelope

Igen,ezt láttam a fb-n én is,de sajna nem helyileg van,pedig szívesen elmennék,,,Már csak a közösség miatt is,biztosan jól elbeszélgetnék,stb...
Te mész Penelope??

Egyszer,talán megtudom,vagy rájövök?? Szerinted?? ??? ???( Mi van a topik mögött)
#5517
2013. okt. 2. 13:07
"https://www.facebook.com/photo.php?fbid=342491365886817&set=a.116237635178859.17793.100003778708563&type=1&theater

Hát én a topikot,olyan ébresztgetős egyvelegnek hívnám...
Topik az ébredezők számára,akik érzik,hogy nem csak az van, amit mutatnak, és nem csak annyi,na meg persze nem feltétlenül úgy, ahogy a többség azt elő konferálja....
Aháttérben,több ok és okozat lehet,mint amit gondolnánk néha,de ez csak egy tipp,vagy egy sugallat? ::)
Én nem kételkedem,már rég nem a kételkedők csapatába számítok,és nem is érzem magam oda valónak...Inkább legyek a többség számára egy agyament,de akkor is azt teszem és követem amit igaznak vélek és ahova húz a szívem..." – szilgyi


Igen,ez is benne van,de ennél még kissé több van az egész mögött :)
Szóval igen, a sugallat jól súgja.
#5516
2013. okt. 2. 13:06
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33928#msg33928 date=1380709879]
Akárhogyan húznak le minket a sötétek negativon médiákon keresztül, de a büszkeségünket, és a akaratunkat nem bírják legyőzni, mert mindig vissza tudunk térni a fény útra. Győztes az, aki felkelni tud megint a negativitásoktól, és már egyre többen gyöztesen ébredeznek a fény felé, ezért csak büszkék lehetünk magunkra. A legnagyobb kincs bennünk van, az a szeretet! <3 A szeretetnek nincs határa, és leghatalmasabb mindentöl. Sohasem veszíthetjük el, amiben egyszer örömünket leltük. Minél jobban zúdítanak ránk negativitást, annál jobban dobog szikrázik a szivünk szeretetért és a jóságért <3 Mi bennünk van a földönkívüli teremtö isten erö, ami csak arra vár, hogy felébresszük. Igy legyen!, Szeretet és Áldás <3 Osszátok tovább ! Uram! Tégy engem a Te békéd eszközévé, Hogy ahol gyűlölet van, oda szeretetet vigyek, Ahol sérelem, oda megbocsájtást, Ahol széthúzás, oda egyetértést, Ahol tévedés, oda igazságot, Ahol kétség, oda hitet, Ahol kétségbeesés, oda reményt, Ahol sötétség, oda világosságot, Ahol szomorúság, oda örömet. Hogy ne vigaszt keressek, Hanem vigasztaljak, Hogy ne megértést keressek, Hanem másokat értsek meg, Hogy ne engem szeressenek, Hanem szeretetet nyújtsak. Mert amikor adunk, akkor kapunk, mikor megbocsájtunk, nyerünk bocsánatot, mikor meghalunk, születünk meg az örökkévalóságra! Ámen. (Assisi Szent Ferenc) A Szeretet himnusza: www.youtube.com/watch?v=C9pKU5ihKHQ
Az Ébredés Útján
Szerző: Atila SaboCibolja" – Penelope


Szép,szép,szép és igaz,igaz,igaz!! :)" – Penelope


Örülök,hogy tetszett és,hogy te is így látod :)
#5515
2013. okt. 2. 13:05
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33927#msg33927 date=1380709792]
„Egy ember éjszaka azt álmodta, hogy az Úrral sétál a tengerparton. Jelenetek villantak föl az életéből. Minden egyes jelenetnél két, párhuzamos lábnyomsort látott a homokban: az egyik az övé volt, a másik az Úré. Amikor élete utolsó jelenete is véget ért, visszafordult, és szemügyre vette a homokban látható lábnyomokat. Meglepődve vette észre, hogy élete során több alkalommal csak egyetlen lábnyomsort lát. Arra is rájött, hogy ezek éppen élete legnehezebb és legszomorúbb időszakaira esnek. Nem hagyta nyugodni a dolog, és megkérdezte az Urat: "Uram! Azt ígérted, ha úgy döntök, hogy követlek, akkor mindig velem leszel. Mégis, azt látom, hogy épp a legnehezebb időkben csak egyetlen lábnyomsor maradt a fövényen! Nem értem, miért hagytál el épp akkor, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rád?" Az Úr így felelt: "Drága gyermekem! Szeretlek, és soha el nem hagynálak. Azért látsz néhol csak egyetlen lábnyomsort, mert amikor a legnehezebb időszakokat élted át, amikor igazán szenvedtél, akkor a karjaimban vittelek." Legyen olyan a napod, amilyennek szeretnéd! ." – Penelope


Szép! :) Majdnem ki is találtam,csak arra tippeltem,hogy olyankor eggyé váltak :)" – Penelope

Én is azt hittem,amíg a végére nem értem. ;)
#5514
2013. okt. 2. 13:04
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=342491365886817&set=a.116237635178859.17793.100003778708563&type=1&theater

Hát én a topikot,olyan ébresztgetős egyvelegnek hívnám...
Topik az ébredezők számára,akik érzik,hogy nem csak az van, amit mutatnak, és nem csak annyi,na meg persze nem feltétlenül úgy, ahogy a többség azt elő konferálja....
Aháttérben,több ok és okozat lehet,mint amit gondolnánk néha,de ez csak egy tipp,vagy egy sugallat? ::)
Én nem kételkedem,már rég nem a kételkedők csapatába számítok,és nem is érzem magam oda valónak...Inkább legyek a többség számára egy agyament,de akkor is azt teszem és követem amit igaznak vélek és ahova húz a szívem...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0