Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5453
2013. okt. 1. 21:49
"De, igen. Kiderülne, hogy nem tudok fogalmazni. ;D" – Falcon

Na ezt én sem vettem be,jól fogalmazol,tőlem tuti jobban ,mégsem parázok be :) háhááh ;D

Bizony 05,mi szívesen olvassuk :)
#5452
2013. okt. 1. 21:48
Nyugi Falkon .... Nem helyes írás verseny .. Ténylegfura hogy sokat irtál..de így tovább :) Mi szivesen olvasunk..
#5451
2013. okt. 1. 21:45
05--------Persze ,hogy értsük....Legalább is én!! De mindenki halhasson a szívére, az jó esetben ,nem fogja becsapni!!
#5450
2013. okt. 1. 21:42
"A többség nem elhiszi, amit beléjük táplálnak. Maguk döntik el, mit tartanak igaznak és mit nem. Ha valamire nincs kézzelfogható bizonyíték, akkor nem csoda, ha nem hiszik el. Pl. csészealjak (ha már fel lett emlegetve).
A vámpíros téma pedig még zavarosabb, hiszen tucatnyian kamuznak össze meg vissza (Szerintem lehet tudni, kikre gondolok. Voltak "botrányos" esetek is. ;D Élénkebb fantáziájúak pedig még vámpírnak is kiadták magukat.) És most józan paraszti ésszel: adott egy ősi, nagy tudású faj (ez az állítás), akik évezredek óta élnek árnyak között, de hirtelen néhány (több száz :D) kíváncsiskódonak elárulnak mindent...facebookon...stb. Szerintem érthető, hogy nehéz elhinni. :P" – Falcon


Azért döntik el , mert mások eldöntik .. Azt a világképet tartják szem előtt amit mások eléjük tártak anno es most is . Manipulativitás az egész.. Teszem azt Obama azt mondaná már pediig léteznek mindenki másképp látná az egészet .. Hogy miért?? Mert egy nagy ember mondta.. Most érted :):)
#5449
2013. okt. 1. 21:42
De, igen. Kiderülne, hogy nem tudok fogalmazni. ;D
#5448
2013. okt. 1. 21:39
Falcon,pedig lehetnél bevállalósabb!! Nem dupla vagy semmi alapon,de tudod,aki mer az nyer....És szerintem nem sok mindent veszhetsz azzal ha bővebb mondatokat írsz:)
#5447
2013. okt. 1. 21:37
Általában nem írok sokat, mert annak soha nincs jó vége. Ez még ilyen "vállalom" kategoriába esik. ;D
#5446
2013. okt. 1. 21:36
Én is jó szemmel figyeltem Penelope hidegvérét,és tanultam is tőle :P :P Hú ne is mond hát Amit Én Tudok-témánál én is elég elfajzott voltam,fú mint egy tahó..háháhá De nem bánom,vagy mégis????
#5445
2013. okt. 1. 21:34
Hát én is tudok rafkos lenni na !!!xD Hát amien az adjon Isten olyan a fogadj Isten . Mindig mindenkvel úgy kell eljárni ahogy veled is akarnak . Ilyen a habitusom nem változok max a dolgok változnak körülöttem.. Ott van Amit én tudok is.. Ő is meg kapta.az ő verziójában a beosztását . Jó igaz ott az motivált hogy nem hagyta a Penelopet. Jó nina esetében is ki bujt a szög a zsákból. De azt nem értem ha nem tetszik nekik Penelope topikja minkek olvassák?!!!!! Becsülöm Penelope ön kontrolját komolyan..
#5444
2013. okt. 1. 21:33
Ó falcon,te ilyen sokat is tudsz írni?? Ezt most tapasztalom élősszőr!! Teljesen igazad van,épp ezt írtam Penelopénak a minap,hogy mindenki azt ,hisz el amit akar a saját maga döntése és választása!
#5443
2013. okt. 1. 21:26
A többség nem elhiszi, amit beléjük táplálnak. Maguk döntik el, mit tartanak igaznak és mit nem. Ha valamire nincs kézzelfogható bizonyíték, akkor nem csoda, ha nem hiszik el. Pl. csészealjak (ha már fel lett emlegetve).
A vámpíros téma pedig még zavarosabb, hiszen tucatnyian kamuznak össze meg vissza (Szerintem lehet tudni, kikre gondolok. Voltak "botrányos" esetek is. ;D Élénkebb fantáziájúak pedig még vámpírnak is kiadták magukat.) És most józan paraszti ésszel: adott egy ősi, nagy tudású faj (ez az állítás), akik évezredek óta élnek árnyak között, de hirtelen néhány (több száz :D) kíváncsiskódonak elárulnak mindent...facebookon...stb. Szerintem érthető, hogy nehéz elhinni. :P
#5442
2013. okt. 1. 21:21
05,Értelek,és igazad is van,Nina elég rafkós volt,ezért is válaszoltam jó magam is neki,igaz finomított verzióban......De te soha nem változol ,velem ellentétben :)
#5441
2013. okt. 1. 21:19
Én nem ítélem el ... De hát szabad vélem nyílvánítás van... SZÓLÁS SZABADSÁG VAN... Felőlünk és felőle is .. De én úgy vélem ez egy rafináltan meg fogalmazott mínősítés volt Nina felől.. Tehát ahogy azt tudni illik VISSZA A FELADÓNAK..

Igen HÁLA ISTENNEK rendeződött a baj..
#5440
2013. okt. 1. 21:14
Hú na ettől tartottam,gondoltam,hogy ez lesz....Jó magam is nehezen fogtam vissza magam...De szeresd fele barátodat........stb
Ne ítéld el Ninát,ő ilyen és így kell elfogadni,ahogy mi is mások vagyunk,olyanok amilyenek,és minket is így kell elfogadni.....

Tudom,05 de már itt vagy az a lényeg! :D
#5439
2013. okt. 1. 21:12
Igen vissza Szilgyi :) Sajnos nem tudtam lenni... Voltak nagy gondjaim...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0