Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5408
2013. szep. 29. 18:29
"Most lesz a film + egy film,Szahara c...Penelope a főszereplő...hihi

tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=d94a3951a9ed6c45c48c1c3a27d0c62ed1" – szilgyi


:D Megkukkantom a filmet majd :)

Belenéztem,de már láttam biza.
#5407
2013. szep. 29. 18:25
"Hát az,a része,hogy nem tudhatom a teljes egészet csak egy részét... :D :D" – szilgyi

Jaaa,vagy úúúgy :) Majd megszokod :) Tényleg nem tudhatunk mindent úgy ahogyan van,mert az agyunk nem elég fejlett hozzá,hogy teljesen átlássuk.De amennyit tudnunk kell,azt átlátjuk,és megértjük :)
#5406
2013. szep. 29. 18:07
Most lesz a film + egy film,Szahara c...Penelope a főszereplő...hihi

tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=d94a3951a9ed6c45c48c1c3a27d0c62ed1
#5405
2013. szep. 29. 18:04
Hát az,a része,hogy nem tudhatom a teljes egészet csak egy részét... :D :D
#5404
2013. szep. 29. 17:53
Na most megfogtál,mert nem tudom :)
Talán a tisztító tüzes rész?De tényleg nem tudom,szóval jöhet a segítség :)
#5403
2013. szep. 29. 17:30
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33821#msg33821 date=1380467580]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33820#msg33820 date=1380467158]
Igen,gondoltam,hogy így lesz,és szembejött velem,így feltettem :)" – Penelope


Milyen furcsa véletlenek vannak, nem igaz? De hát ez benn a szép :)" – Penelope

A véletlen,ami nem véletlen,mert minden okkal van :) Ezeket egyfajta visszajelzésnek,és megerősítésnek érzem,amikor hirtelenjében ilyenekbe botlok :)" – Penelope

Most amúgy ,hogy még egyszer át olvasom annyira igazak...Már rég volt az,hogy a rossz eseményeket a rossz dolgok közé soroltam,mert tudom,hogy van mindennek egy jó oldala. De van egy rész a szövegben amit nem akarok elfogadni még...GONDOLOM TUDOD MELYIK RÉSZ AZ.
#5402
2013. szep. 29. 17:25
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33820#msg33820 date=1380467158]
Igen,gondoltam,hogy így lesz,és szembejött velem,így feltettem :)" – szilgyi


Milyen furcsa véletlenek vannak, nem igaz? De hát ez benn a szép :)" – szilgyi

A véletlen,ami nem véletlen,mert minden okkal van :) Ezeket egyfajta visszajelzésnek,és megerősítésnek érzem,amikor hirtelenjében ilyenekbe botlok :)
#5401
2013. szep. 29. 17:13
"Igen,gondoltam,hogy így lesz,és szembejött velem,így feltettem :)" – Penelope

Milyen furcsa véletlenek vannak, nem igaz? De hát ez benn a szép :)
#5400
2013. szep. 29. 17:05
Igen,gondoltam,hogy így lesz,és szembejött velem,így feltettem :)
#5399
2013. szep. 29. 16:38
"" Ha az "ember" szíve nyitott rá, és fentről is úgy látják, hogy elég erős vagy elviselni az EMLÉKET, megkapod a választ. Szépen, lassan lebomlanak a rád rakódott súlyok, melyek fallá nőttek körülötted. Megfelelő pokoljárás, tisztító tűz, keresztre feszítés érzet után fájdalmasan fellélegezhetsz és el kezdhetsz egy minőségibb úton járni. Amikor is rálépsz a hazafelé vezető ösvényre. Emlékezni kezd a lelked, a tested. Hogy itt a földön csak kölcsönbe kaptad az ember-gúnyát. IGAZÁBÓL LÉLEK VAGY..."

"Soha nem tudhatod, hogy amit rossznak nevezel és éppen történik veled az miért van. Hányszor volt olyan az életedben hogy amit nem kívánatosnak láttál arról később, mikor már összeállt a kép kiderült, hogy értelme volt, hogy más útra terelt, hogy gazdagodtál tőle, vagy megváltoztatta az életedet. A legfontosabb, hogy elfogadjuk ami VAN és elfogadjuk, hogy nem láthatjuk mi az EGÉSZ célja mert kicsik vagyunk ahhoz. De az elfogadás által BÉKÉT fogsz érezni. "" – Penelope



Ez most annyira ide illet,legalább is nálam célba talált,hogy csak na.

"" A legfontosabb, hogy elfogadjuk ami VAN és elfogadjuk, hogy nem láthatjuk mi az EGÉSZ célja mert kicsik vagyunk ahhoz. De az elfogadás által BÉKÉT fogsz érezni.,,
#5398
2013. szep. 29. 16:24
" Ha az "ember" szíve nyitott rá, és fentről is úgy látják, hogy elég erős vagy elviselni az EMLÉKET, megkapod a választ. Szépen, lassan lebomlanak a rád rakódott súlyok, melyek fallá nőttek körülötted. Megfelelő pokoljárás, tisztító tűz, keresztre feszítés érzet után fájdalmasan fellélegezhetsz és el kezdhetsz egy minőségibb úton járni. Amikor is rálépsz a hazafelé vezető ösvényre. Emlékezni kezd a lelked, a tested. Hogy itt a földön csak kölcsönbe kaptad az ember-gúnyát. IGAZÁBÓL LÉLEK VAGY..."

"Soha nem tudhatod, hogy amit rossznak nevezel és éppen történik veled az miért van. Hányszor volt olyan az életedben hogy amit nem kívánatosnak láttál arról később, mikor már összeállt a kép kiderült, hogy értelme volt, hogy más útra terelt, hogy gazdagodtál tőle, vagy megváltoztatta az életedet. A legfontosabb, hogy elfogadjuk ami VAN és elfogadjuk, hogy nem láthatjuk mi az EGÉSZ célja mert kicsik vagyunk ahhoz. De az elfogadás által BÉKÉT fogsz érezni. "
#5397
2013. szep. 29. 15:58
Azért nem tűnnek túl meggyőzőnek a képek. ;D
#5396
2013. szep. 29. 13:22
"sosefeledd.hu/erdekes-kulonos-epulet-a-holdon/

A képeken amúgy miért az van jobb oldalon alul,hogy goolge earth,amikor google moon alkalmazással lehet megnézni?" – Penelope


Biztosan eredeti kép? Mert ha igen,akkor hm...

sosefeledd.hu/rejtelyes-mumiat-talaltak-vajon-ki-lehetett/
#5395
2013. szep. 29. 13:14
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33811#msg33811 date=1380400617]
Mert már látom,milyen ha két teljesen más világnézetű ember véleménye megoszlik(bár van amiben egyet ért) . Főleg úgy,hogy abszurdnak tartod az egészet, mégis nyomon követed egy szinten a topikot.
Rá világítanák amúgy,az emberek gyors ki ismerésére(5-10 perc számodra). Lehetetlen,mert ahogy Penelope is említette, az emberek változnak,nemhiába írtam ki magamról azt,hogy:Változnak az idők,vele változok én is.
Szóval ha úgy gondolod ki ismertél valakit tévedsz,mert abban a pillanatban ahogy ezt a szót ki mondod, vagy le írod, már a múlt időhöz kötődik. Az emberek változásban vannak,mindig változik a gondolkodásuk,világnézetük,lelkiállapotuk..
Lehet egy váratlan esemény,egy érzelem,akár egy szó, amin elgondolkoznak...Lehet épp az változtassa meg őket,amikor épp az elemzésükbe kezdesz...
Persze az jó,ha több megvilágításba nézzük az érem másik felét. Továbbá hasznos volt számomra olvasni azt is,ahogy Penelope higgadt állapotú válaszait olvastam,és az is ahogy most te próbáltad el-vagy be magyarázni neki azt ,amiben ő váltig hisz,sőt megkockáztatom és ki írom azt,hogy Tud!!
Attól,hogy te, vagy bárki más nem hisz valamiben,nem feltétlenül jelenti azt,hogy nem is létezik,vagy nincs is...Régebben az emberiség váltig azt hitte,hogy a föld tányér alakú....Mára már tudjuk,hogy nem az...Biztosan érted szavaim,mivel tudom okos csaj vagy..Sőt... :)" – Nina


Hm....akkor szerintetek lehetetlen....oké...nem akadok fenn ezen, mert mások véleménye rólam abszolút nem érdekel, ha érdekelne, akkor nem tartanék itt.... Én egy szóval sem állítottam hogy nem változnak az emberek....
Manipulálni szoktam, az tény....de elárulom, épp azzal hogy leírtam hogy átverték, nem manipulálni akartam, én csak válaszoltam neki....szóval.... De nem fogom megmagyarázni hogy honnan tudom ezt, mert tök fölösleges....úgyis rendíthetetlenül hisztek abban, hogy vámpírok léteznek....a ti dolgotok....
Nos én nem a hiedelmekre alapozok, hanem részletekre, bizonyítékokra, tényekre....

Úgy gondolom most ideje eltűnnöm innen végérvényesen... :D Pápá! " – Nina

Szia,Nina...Remélem még lesz alkalmunk beszélgetni,itt vagy máshol. Légy jó,ha tudsz ;)
#5394
2013. szep. 29. 12:50
sosefeledd.hu/erdekes-kulonos-epulet-a-holdon/

A képeken amúgy miért az van jobb oldalon alul,hogy goolge earth,amikor google moon alkalmazással lehet megnézni?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0