Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5393
2013. szep. 29. 9:33
Nina:Nagyon sajnálom,hogy úgy döntöttél,elméssz,de a te döntésed.
Tudod jól,hogy sokmindent nem mondtam el,nem írtam le neked,éppen azért,mert tudtam,hogyan viszonyulsz az egész témához,és nem láttam értelmét részletezni az eseményeket.
Sejtem , honnan gondolod,hogy átvertek,de nem baj,ez a te véleményed.Te azt hiszed el.Lehetne ragozni,de teljesen felesleges.
Szóval csak ;Szia Nina!
#5392
2013. szep. 28. 23:01
törölt tag
"Mert már látom,milyen ha két teljesen más világnézetű ember véleménye megoszlik(bár van amiben egyet ért) . Főleg úgy,hogy abszurdnak tartod az egészet, mégis nyomon követed egy szinten a topikot.
Rá világítanák amúgy,az emberek gyors ki ismerésére(5-10 perc számodra). Lehetetlen,mert ahogy Penelope is említette, az emberek változnak,nemhiába írtam ki magamról azt,hogy:Változnak az idők,vele változok én is.
Szóval ha úgy gondolod ki ismertél valakit tévedsz,mert abban a pillanatban ahogy ezt a szót ki mondod, vagy le írod, már a múlt időhöz kötődik. Az emberek változásban vannak,mindig változik a gondolkodásuk,világnézetük,lelkiállapotuk..
Lehet egy váratlan esemény,egy érzelem,akár egy szó, amin elgondolkoznak...Lehet épp az változtassa meg őket,amikor épp az elemzésükbe kezdesz...
Persze az jó,ha több megvilágításba nézzük az érem másik felét. Továbbá hasznos volt számomra olvasni azt is,ahogy Penelope higgadt állapotú válaszait olvastam,és az is ahogy most te próbáltad el-vagy be magyarázni neki azt ,amiben ő váltig hisz,sőt megkockáztatom és ki írom azt,hogy Tud!!
Attól,hogy te, vagy bárki más nem hisz valamiben,nem feltétlenül jelenti azt,hogy nem is létezik,vagy nincs is...Régebben az emberiség váltig azt hitte,hogy a föld tányér alakú....Mára már tudjuk,hogy nem az...Biztosan érted szavaim,mivel tudom okos csaj vagy..Sőt... :)" – szilgyi


Hm....akkor szerintetek lehetetlen....oké...nem akadok fenn ezen, mert mások véleménye rólam abszolút nem érdekel, ha érdekelne, akkor nem tartanék itt.... Én egy szóval sem állítottam hogy nem változnak az emberek....
Manipulálni szoktam, az tény....de elárulom, épp azzal hogy leírtam hogy átverték, nem manipulálni akartam, én csak válaszoltam neki....szóval.... De nem fogom megmagyarázni hogy honnan tudom ezt, mert tök fölösleges....úgyis rendíthetetlenül hisztek abban, hogy vámpírok léteznek....a ti dolgotok....
Nos én nem a hiedelmekre alapozok, hanem részletekre, bizonyítékokra, tényekre....

Úgy gondolom most ideje eltűnnöm innen végérvényesen... :D Pápá!
#5391
2013. szep. 28. 22:36
Mert már látom,milyen ha két teljesen más világnézetű ember véleménye megoszlik(bár van amiben egyet ért) . Főleg úgy,hogy abszurdnak tartod az egészet, mégis nyomon követed egy szinten a topikot.
Rá világítanák amúgy,az emberek gyors ki ismerésére(5-10 perc számodra). Lehetetlen,mert ahogy Penelope is említette, az emberek változnak,nemhiába írtam ki magamról azt,hogy:Változnak az idők,vele változok én is.
Szóval ha úgy gondolod ki ismertél valakit tévedsz,mert abban a pillanatban ahogy ezt a szót ki mondod, vagy le írod, már a múlt időhöz kötődik. Az emberek változásban vannak,mindig változik a gondolkodásuk,világnézetük,lelkiállapotuk..
Lehet egy váratlan esemény,egy érzelem,akár egy szó, amin elgondolkoznak...Lehet épp az változtassa meg őket,amikor épp az elemzésükbe kezdesz...
Persze az jó,ha több megvilágításba nézzük az érem másik felét. Továbbá hasznos volt számomra olvasni azt is,ahogy Penelope higgadt állapotú válaszait olvastam,és az is ahogy most te próbáltad el-vagy be magyarázni neki azt ,amiben ő váltig hisz,sőt megkockáztatom és ki írom azt,hogy Tud!!
Attól,hogy te, vagy bárki más nem hisz valamiben,nem feltétlenül jelenti azt,hogy nem is létezik,vagy nincs is...Régebben az emberiség váltig azt hitte,hogy a föld tányér alakú....Mára már tudjuk,hogy nem az...Biztosan érted szavaim,mivel tudom okos csaj vagy..Sőt... :)
#5390
2013. szep. 28. 22:12
törölt tag
"Miért változok,vagy miért öröm olvasni titeket,miért volt hasznos számomra??
Tudod sosem a válasz a rossz,csak a kérdést nem mindegy ,hogy teszik fel. Mindig a kérdéstől függ a válasz pontossága." – szilgyi


Oh, bocsánat, csak siettem, többet nem fordul elő...
Szóval, miért volt hasznos számodra?
#5389
2013. szep. 28. 21:22
Miért változok,vagy miért öröm olvasni titeket,miért volt hasznos számomra??
Tudod sosem a válasz a rossz,csak a kérdést nem mindegy ,hogy teszik fel. Mindig a kérdéstől függ a válasz pontossága.
#5388
2013. szep. 28. 21:08
törölt tag
"Öröm volt titeket olvasni! Most ez számomra volt hasznos.
;)
Mintha a két énem össze keveredett volna. De,hogy is szól a nóta? JA IGEN ÍGY: Változnak az idők vele változok én is!" – szilgyi


Miért is?
#5387
2013. szep. 28. 21:07
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33784#msg33784 date=1380382879]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33782#msg33782 date=1380381702]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33780#msg33780 date=1380381452]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33779#msg33779 date=1380381008]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33777#msg33777 date=1380379368]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Penelope


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj? " – Penelope

Tudod miért nem baj? Mert már megszoktam,hogy mindig mindenki kísérletezget,tesztelget,figyelget,következtetéseket von le,és olykor átver,szándékosan vagy sem.Szóval megszokás kérdése az egész.Ezek már nem tudnak izgatni különösebben,vagy ha mégis egy kis kopp,pár napig lenn vagyok,aztán újra talpra állok,mert már megtanultam.
Szóval tesztelgess csak,ha az számodra hasznos. :)" – Penelope

Egyébként próbáltam volna "segíteni" neked ebben a vámpíros dologban.....csak te elhiszel bizonyos dolgokat.... :( Persze mindenki azt hisz amit akar, nem szólok bele...." – Penelope

Na ezt most nem teljesen értem.Nem tudom,hogyan szerettél volna segíteni...
A vámpíros dolgokon már kissé túlléptem.Bizonyos szinten,és fokig.
Nem is ők a lényeg konkrétan,hanem amit tanítanak.Szerintem." – Penelope

Egy mondatot írok ehhez csak: átverés áldozata lettél....és nem vetted észre. " – Penelope

Nem baj,ha így gondolod.Én máshogyan látom.

Amúgy meglepődtem volna ,ha nem ezt írod :)" – Penelope

Persze...ez ugyanaz, mintha egy csillámos rózsaszín póniban hinnél.....ha én bemagyarázok valakinek valamit, képes elhinni, csak a megfelelő dolgot kell tenni és mondani....kísérleteztem ilyesmivel is, szóval tudom.
#5386
2013. szep. 28. 21:01
Igen :) Nagyon,az eddigi ismerőseimet kezdem elveszteni tudatosan,felszínessé vált a kapcsolat,mert nem egy az érdeklődésünk, de kezdem megtalálni a "saját köröm". :)
#5385
2013. szep. 28. 20:51
"Igen már tudjuk,bár ide jöttömkor fogalmam sem volt róla. :D
Vannak benn érdekesek,most ,hogy olvasom....Főleg a közepén...

A linked,tényleg jó! :)

Ma valaki tett ki a fészre egy kis irományt és az alá oda írtam ,hogy a Fény legyen veled. Na gondoltam erre mit lépnek,tuti nevetnek,és képzeld....Egyáltalán nem nevettek,sőt,viszonozták....Be jelöltek,mondván értem a lényeget." – szilgyi


Olyan jó ilyen emberekkel összefutni,nem? :D
#5384
2013. szep. 28. 20:45
#5383
2013. szep. 28. 20:41
Jó,nagyon is jó!
#5382
2013. szep. 28. 20:32
elet-orom.blogspot.hu/2013/09/tudat-kalibralas-mely-hipnozisban-vagy.html

Pici részlet:
,,Hawkins így írja:
Ebben a szorosan összefüggő univerzumban minden egyes tökéletesítés, amelyet személyes világunkban végrehajtunk, a világ egészén is javít mindnyájunk számára.
Minden ember kölcsönhatásban van egymással: A magas energiaszintű emberek ellensúlyozzák az alacsony energiaszintűek negatív hatását. És szerencsére nem egy az egyhez alapon, hanem a magas frekvenciák sokkalta több negatívitást tudnak ellensúlyozni.
Nagy általánosságban azt lehet mondani, hogy az alacsony energiaszintű emberek képtelenek megkülönböztetni a valót a valótlantól. Meg lehet nekik mondani hogyan gondolkozzanak, kit gyűlöljenek, kit öljenek meg; és olyan jelentéktelen részletekre alapozva is felkelthető bennük a csordaszellem, mint hogy a folyó melyik oldalán születtek, miben hittek szüleik és nagyszüleik, milyen a szemük színe és még több száz egyéb tényezőt sorolhatnék, amelyek a külső megjelenéssel és az anyagi világgal való teljes azonosulásukkal függenek össze."
#5381
2013. szep. 28. 20:27
Igen már tudjuk,bár ide jöttömkor fogalmam sem volt róla. :D
Vannak benn érdekesek,most ,hogy olvasom....Főleg a közepén...

A linked,tényleg jó! :)

Ma valaki tett ki a fészre egy kis irományt és az alá oda írtam ,hogy a Fény legyen veled. Na gondoltam erre mit lépnek,tuti nevetnek,és képzeld....Egyáltalán nem nevettek,sőt,viszonozták....Be jelöltek,mondván értem a lényeget.
#5380
2013. szep. 28. 20:21
#5379
2013. szep. 28. 20:13
A szavak amúgy is nagy hatalommal bírnak, a kimondott szó ereje :) A magyar nyelv meg valami fantasztikus,mert annyira összetett,és kifejező,ahogyan talán egyik másik nyelv sem.
Nagyon szépen ki lehet vele fejezni ,amit mondani szeretnél.
És több irományt is olvastunk már,több fel lett ide téve,ahol szépen ki lett vesézve a magyar nyelv csodája :)
Persze nem elég magyarul beszélni.A magyar attól magyar,ha magyarul gondolkodik és magyarul is érez,plusz magyarul beszél.
Az a szó is,hogy Magyar,tudjuk már mit jelent :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0