Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5378
2013. szep. 28. 19:55
kerekegeszember.hu/2012legendariuma/vilagvege-felemelkedes/felemelkedes-2012/a-foldon-elo-minden-magyar-feladata/

Mindegy, hol élsz és mióta. Ha őrzöd a magyar nyelvet ( mely egy speciális energiát rejt ) akkor ez az üzenet és a feladat Általad felvállalt módon a Tiéd is, még akkor is, ha erről mit sem tudsz.( Kryon kiegészítése az írott formában való megjelenéskor: 2010 szeptember 03.)



Még jó magam se olvastam el,csak most fogom. :)De az elejénél már érdekel...Emléxel nemrégiben feltettem egy kérdést a magyarságról és hogy mi van ha itt élő beszármazottak vagyunk...És te írtad nem az a lényeg....Itt már választ kaptam..Akkor a nyelv a lényeg?!
#5377
2013. szep. 28. 19:48
Igen,bólogattam.
Nagyon jól le írtad,és értelek,sőt tapasztaltam is,mégis jól esik olvasni...
Köszönöm válaszod.. :) Mára már én is teljesen nyitott vagyok,bár az előtt is az voltam csak nem tudtam mire is,nem tudom érted e..Tényleg sok embert ismertem meg azóta és elég sokan vagyunk így akik kicsit másként lássák a dolgokat.
Régen reggelente a googleba mikor kerestem valamit ,teljesen hétköznapi dolgok voltak ,zene,ruha,smink,sztárhírek stb..Ma már kinevetem saját magam is....Jelenleg a Világhelyzet az első stb...amire rá keresek... :D
#5376
2013. szep. 28. 19:43
A lényeg a lényeg,hogy nem elég,ha valaki mond neked valamit,mert azt szinte csípőből elutasítod.Ha eléggé nyitott vagy,és kíváncsi,akkor persze nem,hanem keresgélsz,és amikor több olyan forrást is találsz,ahol azonosak a dolgok,akkor egyre inkább elfogadod.A keresgélés közben pedig fejlődsz.Fejlődik a dolgok mögé látásod,a megérzéseid,és rájössz sok mindenre magaddal kapcsolatban is.Tehát szükséges az is,hogy saját magad fedezd fel az elmondottak valóságtartalmát,amennyire lehet,és ha szeretnéd,hiszen a szabad akaratod megvan.
És azt hiszem,most bólogatsz,mert erről már sokat beszélgettünk :)
#5375
2013. szep. 28. 19:38
:)

Sokmindent tanítanak :)
Legfőképpen megtalálni önmagad,azt hiszem ez a legjobb szó.Az emberek előbb-utóbb,vagy legalábbis a legtöbben felteszik a nagy kérdéseket,pl.hogy miért vagyunk itt,mi a dolgunk,feladatunk,mert nem hisszük,hogy csak ennyi,és vége,nincs tovább.Nem az a lényeg ,ami itt történik földi életünk alatt,bár az is,persze.Hiszen ezek tapasztalatok,amik hatására fejlődünk jó esetben.
Mondanám,hogy még közvetetten megtanítanak az elfogadásra,nem igaz? :) A másság elfogadására.Nem tudom,az ember egy idő után érzi a dolgokat,mármint érted biztosan mire gondolok.
Minden ember bejárja a maga útját,azt amit vállalt leszületésekor.
Felnyitják a szemüket az embereknek,hogy az a világ,amiben élnek,nem az igazi világ,mert van más,annál sokkal összetettebb.És ezért mondom,hogy nem konkrétan a vámpírság a lényeg,vannak ,léteznek,mint a földön kívüliek is,és ennyi.Hanem a tanítás a fontos,az ahogyan megváltozik a szemléleted idővel.Mert kerested a válaszokat,és kaptál segítséget a megértéshez.
Persze nem csak ők tanítanak,hanem a vonzás törvéne alapján,azok is,akikkel idővel el kezdesz beszélgetni.Lehet,hogy egy jó ideje ismerted az illetőt,de nem álltál vele szóba,csak mondjuk napi szinten elmentetek egymás mellett,aztán valamikor,valamiért,mégis beszélgetésbe kezdtek,és furcsa módon szinte tátva marad a szád,hogy nem igaz,ő is olyan érdekes ember,amire soha nem is gondoltál volna...és pár hónap múlva azon kapod magad,hogy felteszed a kérdést,hogy hogy a csudába nem lettetek korábban barátok?Persze,bizonyára akkor még nem jött el az ideje :)
Erre sokan azt mondanák,ezoizé :D
Amit tanítanak, az szintén a fórum egészében megtalálható.Mondhatnám,hogy a saját belső változásomat tükrözi.Az utamat,amit megtettem pár év leforgása alatt.
Persze az kevés ,ha mondják,mert,lehet hülyén hangzik,de érezni kell magadban a változást.
No,most írtam arról,amit már amúgy is tudsz :)
#5374
2013. szep. 28. 19:25
Lehet,nem kéne feltennem a kérdést...

Mi az amit tanítanak? Azt írtad az a fontos!!! Hát akkor engem érdekelne!!!
#5373
2013. szep. 28. 19:22
"Pontosan Penelope.. ;) Ezt jól le írtad.
Volt pár szó ami megbökte a szemem olvasás közben..Érdekel,hogy mi is volt az??? Vagy már tudod??" – szilgyi


Érdekel,persze.
#5372
2013. szep. 28. 19:20
Pontosan Penelope.. ;) Ezt jól le írtad.
Volt pár szó ami megbökte a szemem olvasás közben..Érdekel,hogy mi is volt az??? Vagy már tudod??
#5371
2013. szep. 28. 19:19
"Öröm volt titeket olvasni! Most ez számomra volt hasznos.
;)
Mintha a két énem össze keveredett volna. De,hogy is szól a nóta? JA IGEN ÍGY: Változnak az idők vele változok én is!" – szilgyi


:) És milyen jó,hogy változnak az emberek :)
Bár én olyan vagyok,aki nehezen változtat a megszokott dolgokon,de nem probléma,legalább ezen is van még mit dolgozni,de legalább tudom,hogy így van :)
#5370
2013. szep. 28. 19:10
Öröm volt titeket olvasni! Most ez számomra volt hasznos.
;)
Mintha a két énem össze keveredett volna. De,hogy is szól a nóta? JA IGEN ÍGY: Változnak az idők vele változok én is!
#5369
2013. szep. 28. 18:45
#5368
2013. szep. 28. 18:36
"
Ugyanakkor a Rockefeller frakció (Illumináci Gémkapocs Kissinger / Bush / Cheney / Rumsfeld bűnöző szindikátus) nem akar lemondani, a végsőkig akarnak harcolni, kiváltva egy nukleáris 3. Világháborút útjukon lefelé. Szükségtelen mondani, hogy a Fény erők nem fogják megengedni, hogy ez megtörténjen.

(Ezért nem félsz a rémhírektől Penelope?)

" – szilgyi

Is.
És mert aminek meg kell történnie,az úgy is meg fog.Aminek meg gátat lehet szabni,az nem fog megtörténni.
Na meg a félelem mégis miben segít?Semmiben :)
A félelem,tudod,Fél-elem,vagyis nem egész :)
#5367
2013. szep. 28. 18:13
paranormal.hu/?p=126633
Azért azt erősen kétlem,hogy összeütköznénk vele.
#5366
2013. szep. 28. 17:47
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33782#msg33782 date=1380381702]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33780#msg33780 date=1380381452]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33779#msg33779 date=1380381008]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33777#msg33777 date=1380379368]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Nina


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj? " – Nina

Tudod miért nem baj? Mert már megszoktam,hogy mindig mindenki kísérletezget,tesztelget,figyelget,következtetéseket von le,és olykor átver,szándékosan vagy sem.Szóval megszokás kérdése az egész.Ezek már nem tudnak izgatni különösebben,vagy ha mégis egy kis kopp,pár napig lenn vagyok,aztán újra talpra állok,mert már megtanultam.
Szóval tesztelgess csak,ha az számodra hasznos. :)" – Nina

Egyébként próbáltam volna "segíteni" neked ebben a vámpíros dologban.....csak te elhiszel bizonyos dolgokat.... :( Persze mindenki azt hisz amit akar, nem szólok bele...." – Nina

Na ezt most nem teljesen értem.Nem tudom,hogyan szerettél volna segíteni...
A vámpíros dolgokon már kissé túlléptem.Bizonyos szinten,és fokig.
Nem is ők a lényeg konkrétan,hanem amit tanítanak.Szerintem." – Nina

Egy mondatot írok ehhez csak: átverés áldozata lettél....és nem vetted észre. " – Nina

Nem baj,ha így gondolod.Én máshogyan látom.

Amúgy meglepődtem volna ,ha nem ezt írod :)
#5365
2013. szep. 28. 17:41
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33780#msg33780 date=1380381452]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33779#msg33779 date=1380381008]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33777#msg33777 date=1380379368]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Penelope


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj? " – Penelope

Tudod miért nem baj? Mert már megszoktam,hogy mindig mindenki kísérletezget,tesztelget,figyelget,következtetéseket von le,és olykor átver,szándékosan vagy sem.Szóval megszokás kérdése az egész.Ezek már nem tudnak izgatni különösebben,vagy ha mégis egy kis kopp,pár napig lenn vagyok,aztán újra talpra állok,mert már megtanultam.
Szóval tesztelgess csak,ha az számodra hasznos. :)" – Penelope

Egyébként próbáltam volna "segíteni" neked ebben a vámpíros dologban.....csak te elhiszel bizonyos dolgokat.... :( Persze mindenki azt hisz amit akar, nem szólok bele...." – Penelope

Na ezt most nem teljesen értem.Nem tudom,hogyan szerettél volna segíteni...
A vámpíros dolgokon már kissé túlléptem.Bizonyos szinten,és fokig.
Nem is ők a lényeg konkrétan,hanem amit tanítanak.Szerintem." – Penelope

Egy mondatot írok ehhez csak: átverés áldozata lettél....és nem vetted észre.
#5364
2013. szep. 28. 17:39
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33775#msg33775 date=1380379118]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33745#msg33745 date=1380313467]
Értem Nina,,,Rajtam is kísérleteztél már??

Penelope,,,egy bolygóról jöttünk hihi lol :)

Az első hossz ténylegesen illik rád amúgy!" – Penelope


1 ember van aki a világon a legjobb barátom, őt nevezem a testvéremnek, vele sosem...2 ember van még akik szintén barátok, velük sem....a többi embert bármikor letesztelem bárhogyan, ebbe a család is beletartozik, mondjuk ez persze nem mindig szükséges....mert 1 emberen kívül senki sem ismer engem igazán...." – Penelope

Na,pont hasonlót akartam írni.

Azt mondom,kiismerni valakit egy élet is kevés,ez nagyon igaz,pláne a netes kapcsolatokon keresztül,de ugyanez igaz a való életben is.
Elvileg jó emberismerő vagyok,ám az élet mindig megcáfol valahogyan.De azt hiszem ez ingább azért van,mert hiszek az emberekben.Ez lehet előny,de hátrány is egyben.
" – Penelope

Nem kell hozzá egy egész élet, ha nagyképűnek akarok tűnni, akkor nekem elég 5 perc.... :D Ha nem akarok nagyképű lenni, akkor elég 10 perc.... :D
Az internet manapság már az élethez tartozik, és van, akinek ez az élete....egy ember írásából is sokmindenre lehet következtetni, persze ettől még nem fogom tudni megmondani mit reggeliztél aznap.... :D :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0