Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5363
2013. szep. 28. 17:21
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33779#msg33779 date=1380381008]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33777#msg33777 date=1380379368]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Nina


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj? " – Nina

Tudod miért nem baj? Mert már megszoktam,hogy mindig mindenki kísérletezget,tesztelget,figyelget,következtetéseket von le,és olykor átver,szándékosan vagy sem.Szóval megszokás kérdése az egész.Ezek már nem tudnak izgatni különösebben,vagy ha mégis egy kis kopp,pár napig lenn vagyok,aztán újra talpra állok,mert már megtanultam.
Szóval tesztelgess csak,ha az számodra hasznos. :)" – Nina

Egyébként próbáltam volna "segíteni" neked ebben a vámpíros dologban.....csak te elhiszel bizonyos dolgokat.... :( Persze mindenki azt hisz amit akar, nem szólok bele...." – Nina

Na ezt most nem teljesen értem.Nem tudom,hogyan szerettél volna segíteni...
A vámpíros dolgokon már kissé túlléptem.Bizonyos szinten,és fokig.
Nem is ők a lényeg konkrétan,hanem amit tanítanak.Szerintem.
#5362
2013. szep. 28. 17:18
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33745#msg33745 date=1380313467]
Értem Nina,,,Rajtam is kísérleteztél már??

Penelope,,,egy bolygóról jöttünk hihi lol :)

Az első hossz ténylegesen illik rád amúgy!" – Nina


1 ember van aki a világon a legjobb barátom, őt nevezem a testvéremnek, vele sosem...2 ember van még akik szintén barátok, velük sem....a többi embert bármikor letesztelem bárhogyan, ebbe a család is beletartozik, mondjuk ez persze nem mindig szükséges....mert 1 emberen kívül senki sem ismer engem igazán...." – Nina

Na,pont hasonlót akartam írni.

Azt mondom,kiismerni valakit egy élet is kevés,ez nagyon igaz,pláne a netes kapcsolatokon keresztül,de ugyanez igaz a való életben is.
Elvileg jó emberismerő vagyok,ám az élet mindig megcáfol valahogyan.De azt hiszem ez ingább azért van,mert hiszek az emberekben.Ez lehet előny,de hátrány is egyben.
#5361
2013. szep. 28. 17:17
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33777#msg33777 date=1380379368]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Penelope


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj? " – Penelope

Tudod miért nem baj? Mert már megszoktam,hogy mindig mindenki kísérletezget,tesztelget,figyelget,következtetéseket von le,és olykor átver,szándékosan vagy sem.Szóval megszokás kérdése az egész.Ezek már nem tudnak izgatni különösebben,vagy ha mégis egy kis kopp,pár napig lenn vagyok,aztán újra talpra állok,mert már megtanultam.
Szóval tesztelgess csak,ha az számodra hasznos. :)" – Penelope

Egyébként próbáltam volna "segíteni" neked ebben a vámpíros dologban.....csak te elhiszel bizonyos dolgokat.... :( Persze mindenki azt hisz amit akar, nem szólok bele....
#5360
2013. szep. 28. 17:10
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Nina


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj? " – Nina

Tudod miért nem baj? Mert már megszoktam,hogy mindig mindenki kísérletezget,tesztelget,figyelget,következtetéseket von le,és olykor átver,szándékosan vagy sem.Szóval megszokás kérdése az egész.Ezek már nem tudnak izgatni különösebben,vagy ha mégis egy kis kopp,pár napig lenn vagyok,aztán újra talpra állok,mert már megtanultam.
Szóval tesztelgess csak,ha az számodra hasznos. :)
#5359
2013. szep. 28. 16:45
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33747#msg33747 date=1380313880]
Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – szilgyi


Szerintem nincs jobb dolog,ha meg ismersz másokat főleg ha bizalmukba fogadnak.Csak hát persze tartsd is meg az a bizalmat mert könnyű elkártyázni.
Nina így tovább!! ;)" – szilgyi

Nem adok ki titkokat, még akkor sem, ha "hátulról" támadok.....elég sok titkot kell megőriznem, de nem érdekel, van amit elmondtak, van amit kikövetkeztettem....
#5358
2013. szep. 28. 16:42
törölt tag
"Több minden van,ami rám illik bizony :)

Nina:Nem baj az,ha kísérletezgetsz az emberekkel,és levonod magadnak a következtetéseket.Ez által is fejlődsz gondolom :)" – Penelope


Rengeteg információt lehet kapni így, az szentigaz....és azon csodálkozom most, hogy azt írod, nem gond ez....és ha te is beletartozol, akkor sem baj?
#5357
2013. szep. 28. 16:41
törölt tag
"Ezen az emberszeretet dolgon sokat kuncogtam. Ha tehetem, én inkább elkerülök mindenkit. ;D Na lehet kicsit enyhén fejeztem ki magam, utálok mindenkit és kész. :D
Én meg szívesen lettem volna sárkány. Mármint igazi. xD" – Falcon


Nem hiszem.... :D
Én speciel nem utálok senkit sem, nekem csak korlátozva vannak az érzéseim...minden érzés hátráltat.
#5356
2013. szep. 28. 16:38
törölt tag
"Értem Nina,,,Rajtam is kísérleteztél már??

Penelope,,,egy bolygóról jöttünk hihi lol :)

Az első hossz ténylegesen illik rád amúgy!" – szilgyi


1 ember van aki a világon a legjobb barátom, őt nevezem a testvéremnek, vele sosem...2 ember van még akik szintén barátok, velük sem....a többi embert bármikor letesztelem bárhogyan, ebbe a család is beletartozik, mondjuk ez persze nem mindig szükséges....mert 1 emberen kívül senki sem ismer engem igazán....
#5355
2013. szep. 28. 15:17
Húú,,,jó hosszú.. :D
#5354
2013. szep. 28. 12:56
Értem :)

Köszi! :) Még kicsit arrébb van,két hét .

Még nem olvastam végig,de azért:
egeszsegsuli.ewk.hu/feltolt/balogh-bela---a-vegso-valosag.pdf
#5353
2013. szep. 28. 12:41
Igen,olvastam,de kíváncsi voltam a véleményedre,mint mindig....
Várom a Beszámolót!!!,,,,És érezd jól magad!!! :-*
#5352
2013. szep. 28. 11:51
" Én is akarok menni :(
Jó neked...Majd élménybeszámolót kérek!!" – szilgyi


Nézz körül a neten,hátha lesz valamikor a környékeden is.

Naná,hogy beszámolok róla :)
#5351
2013. szep. 28. 11:41
"Penelope,azon filóztam,hogy mi van ha bár magyarba élünk de a sok vándorlást,betelepülések stb..miatt már nincs bennünk az a vérág???" – szilgyi
Ha utána olvastál,márpedig tutira veszem,akkor rájöhettél,hogy mindannyian egy helyről származunk,teljesen mindegy milyen nyelvet beszélünk,így a MAGyarság mint olyan,nem is annyira lényeges.Mármint az,persze,és mi itt ,biztos vagyok benne,hogy fontos szerepet játszunk,hiszen Magyarul is gondolkodunk,míg máshol,máshogyan,de végtére is nem a semmiért hasonlít annyi nyelv a magyarra...
#5350
2013. szep. 28. 11:38
Ezt már feltettem,de amúgy semmi érdemlegeset nem mondanak ,no persze nem csoda...
#5349
2013. szep. 28. 11:30
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0