Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5348
2013. szep. 28. 11:13
Penelope,azon filóztam,hogy mi van ha bár magyarba élünk de a sok vándorlást,betelepülések stb..miatt már nincs bennünk az a vérág???
#5347
2013. szep. 28. 11:11
Én is akarok menni :(
Jó neked...Majd élménybeszámolót kérek!!
#5346
2013. szep. 28. 11:09
Én megyek majd ilyen helyre nemsokára :) Jejeje! :D
Várom-várom-várom! :D
#5345
2013. szep. 28. 11:06
"szegedma.hu/hir/szeged/2013/04/gyogyitas-hangokkal-a-tapai-halina-hangfurdoje-fotok-video.html" – Penelope

Nekem tetszik maga a zene is..Olyan mélyről jövő..Élőbe tuti libabőrös lesz az ember ha meghallja -e hangszert...

Na elolvasom a versed,hisz rólunk szól . ;)
#5344
2013. szep. 28. 11:05
Dr.Götli Kinga Réka: MAGNAK NÉPE..


Magnak Népe

Halkan, csendben lehull egy mag,
Ezernyi évig hallgatag.
Nap kelti életre, s növeszti testét,
Elrendezve Teremtőnek tervét.

Szárba szökken szépen a hajtás,
Merevíti, mint embert a tartás.
Magnak Népe nézz tükörbe,
Rég leküldtek már a Földre!

Tudást szívsz a gyökerekből,
Tejutunknak rendszeréből.
Ország Teste kelj fel végre,
Koronázzon Napnak fénye,
Fényküldöttek büszkesége!
#5343
2013. szep. 28. 11:00
#5342
2013. szep. 28. 10:51
#5341
2013. szep. 28. 10:39
A figyelmeztető belső hang
Kategória: Ezotéria és hasonlók - Közzétette: fulldragon
Platón azt állítja, hogy a daimón mindig csak akkor szólal meg, ha az ember éppen valamilyen rosszat készül cselekedni. Ha végzetes hibát készül elkövetni, és ezzel sorsát teszi kockára. Nem véletlen, hogy még a modern pszichológia sem űzte számon a ‘lelkiismeret’ fogalmát, amely figyelmeztető belső hangján felszólítja az egészséges pszichéjű embert, ha az éppen valami helytelent készül elkövetni. Platóni értelemben, az emberben megszólaló lelkiismeret hangja, a daimón. És mint azt a magyar szó pontosan jelzi, ahhoz, hogy meghalljuk, hogy meghallgassuk egy valami kell: lelki ismeret.

Talán ez az, amire manapság a legnehezebb szert tenni. Bejárjuk érte a Föld minden zugát, csakhogy azután rátaláljunk saját belső szentélyünk titkos termeiben.

A bennünket kísérő lélekvezető, felsőbbrendű Énünk, géniuszunk, velünk tart mindig és mindenhová. Elhagyni, lerázni nem lehet, csak sűrű viasszal lehet füleinket teletömködni, hogy ne kelljen kellemetlen szavát meghallanunk.

Pedig ha a bennünk rejlő géniusz megszólal, mindenféle színlelés felesleges, mert az isteni erő egyenest a szívünkhöz beszél. Mindenki tudja, hogy a lelkiismerettel vitázni teljesen felesleges, és nem is lehet. Aki azt teszi, amit a szíve diktál, aki a lelkiismerete hangját követi, a lehetséges legnagyobb isteni Erőt követi.

Mert tudhatja, hogy a Sorsát teljesíti be, míg azok kik elfojtják a daimón szavát, folyamatos küzdelemben élnek a Világgal. Mint említettük, Platón szerint a Sorsát úgysem kerülheti el senki. A maga daimónjával élete során mindenki találkozik. A vele való találkozás pedig elsöprő erejű. Ha a daimón megjelenik, váratlanul tör az emberre, villámgyorsan cselekszik, és máris nyoma vész. Erejének fényében viszont, hirtelen olyan világosság támad, hogy elmúlik minden kétely, kétkedés, és tudati homály. Teljes világosság ébred, és mindnyájan tudjuk, hogy amit éppen megtenni készülünk helyes vagy helytelen, sorsunkhoz méltó vagy teljesen méltatlan.

Talán nem is csoda, hogy Platón, magát Istent, ezért egyszerűen To Agatho Daimón-nak, A Legfőbb Jóság Lelki-ismeretének nevezte… És minél fogékonyabbá válunk eme belső iránytű jelzéseire, minél inkább figyelünk hangjára, annál pontosabban vezet majd el a végső beavatás színhelyére, a misztériumok barlangjába, hogy utunk végére érve, dörgedelmes parancsszavára, Lelkünk befogadhassa a Végtelent.

forrás: /TarrBenceLászló/
#5340
2013. szep. 28. 10:12
"Azonosítatlan lény:
paramoral.eu/news.php?item.3660.7" – Penelope


Szegény,a legrosszabb halál kifeküdve az aszfalton.
Hát az eredetét nem tudnám behatárolni... Kutya első nézetre nekem de a körme viszont....
#5339
2013. szep. 28. 9:44
#5338
2013. szep. 27. 23:06
Ok..Szija sellő ..
Na jó Falcon,szép álmokat.
#5337
2013. szep. 27. 22:57
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg33753#msg33753 date=1380314725]
A magam módján nem bírom őket. Nem komoly utálat. ;D Amúgy valószínűleg elrontottam valamit szocializálódásom hajnalán és ilyen lettem. ;D
Egy sárkányt pl. egy másik sárkány tud megölelni. ;)

u.i. Jó éjt Pen.

" – szilgyi


Ja azt a nagy ölelgetésben tüzet harácsolunk egymásra és a végén felégek a partneremmel egyetemben...Inkább kihagyom.. ;D ;D Nem értem,nekem annyira magas,de lehet csak azért mert imádok beszélgetni stb..Jelenleg is pszichiátert játszom ma vagy 4 embernek segítettem szavaimmal,és be kell vajam nehéz esetek voltak. Egyszer sikerülni fog nálad is,addig úgysem maradok. :D :D Bocsi." – szilgyi

Haha. Sok sikert.
Nekem amúgy meg pont fordítva van. Soha nem értettem, miért kell annyit beszélgetni. :) Na jó, persze azért néha én is szoktam. De végülis azért nem unalmas a világ, mert nem vagyunk egyformák.
Most viszont én is megyek aludni és talán álmodni, aztán szépen leírom, ahogy az egy jó sellőhöz illő(?). ;D Szép estét.
#5336
2013. szep. 27. 22:51
"A magam módján nem bírom őket. Nem komoly utálat. ;D Amúgy valószínűleg elrontottam valamit szocializálódásom hajnalán és ilyen lettem. ;D
Egy sárkányt pl. egy másik sárkány tud megölelni. ;)

u.i. Jó éjt Pen.

" – Falcon


Ja azt a nagy ölelgetésben tüzet harácsolunk egymásra és a végén felégek a partneremmel egyetemben...Inkább kihagyom.. ;D ;D Nem értem,nekem annyira magas,de lehet csak azért mert imádok beszélgetni stb..Jelenleg is pszichiátert játszom ma vagy 4 embernek segítettem szavaimmal,és be kell vajam nehéz esetek voltak. Egyszer sikerülni fog nálad is,addig úgysem maradok. :D :D Bocsi.
#5335
2013. szep. 27. 22:45
A magam módján nem bírom őket. Nem komoly utálat. ;D Amúgy valószínűleg elrontottam valamit szocializálódásom hajnalán és ilyen lettem. ;D
Egy sárkányt pl. egy másik sárkány tud megölelni. ;)

u.i. Jó éjt Pen.
#5334
2013. szep. 27. 22:41
"Most nem azért,de a sárkány is szép a képen! :)
És rád is illenek szerintem a jegy által leírtak elég sok része." – Penelope


Igen jó pár dolog rám illik. :D De igaz a képen tényleg szép,,tiszta én ;D

Pusza Penelope,,jó éjszakát...Én még várom Falcont,hátha nem hallgat ma és vissza ír :) Kihívás a krapekkel szóba elegyedni..
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0