Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5318
2013. szep. 27. 21:33
törölt tag
"Okés ,kapitány (Pene)
:) Na nekem jobbra forgott amúgy háháhhá...na Nina te jössz...Azt ne mond ,hogy neked balra mert elkap egy szívinfarktus. ;D ;D ;D De valóban ,ha máshogy nézem akkor meg balra forog,igazad volt Penelope. ;)" – szilgyi


Tök mindegy merre forog, ez nem lényeg.... én tudom mindenféle "teszt" nélkül is hogy a bal agyféltekém dominál.... ;D
#5317
2013. szep. 27. 21:31
törölt tag
"Ez már meglehetősen régi,és csak úgy mellékesen megsúgom,ha még nem jöttetek rá,hogy elég nagy butaság,ugyanis,attól függően hova nézel,úgy láthatjátok,mindkét irányba forog. ;)
" – Penelope


Azt, hogy mire jöttem rá, és mire nem, azt nem árulom el, nem véletlenül szoktam megosztani itt dolgokat, valamire mindig kíváncsi vagyok....és hogy mit tudok meg a hozzászólásokból és nem hozzászólásokból, az szintén titok.... ;) Mellesleg ha már butaság.....a tényekre itt nagyon nem mennek rá az emberek, tehát az nem butaság? ;D ;D Így, ez is ideillik.....hopp.... ;D ;D
#5316
2013. szep. 27. 20:21
atlantiszfenyfia.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1194203

Nektek mi az Atlantiszi? Csak kivi vagyok..Nekem a Sárkány..
#5315
2013. szep. 27. 9:03
ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/09/bolygoszintu-helyzetjelentes-1-resz.html#.UkUr7tLIbgw

A Keleti Szövetség cselekvésbe fogott. A Keleti Szövetség a BRICS kormányzati tisztviselők egy tág csoportja, Interpol alkalmazottak, a kínai és az orosz fegyveres erők tagjai, a Fehér Sárkány Társaság és a pozitív templomosok, akik az Ellenállási Mozgalom közvetlen irányítása alatt állnak, hogy felszabadítsák ezt a bolygót/

Ugyanakkor a Rockefeller frakció (Illumináci Gémkapocs Kissinger / Bush / Cheney / Rumsfeld bűnöző szindikátus) nem akar lemondani, a végsőkig akarnak harcolni, kiváltva egy nukleáris 3. Világháborút útjukon lefelé. Szükségtelen mondani, hogy a Fény erők nem fogják megengedni, hogy ez megtörténjen.

(Ezért nem félsz a rémhírektől Penelope?)



https://www.youtube.com/watch?v=0U1r9etPxhU
Ezt a vidit ,Baldagtól kaptam a topikomba amit ott jól ki is elemeztem,de be teszem ide is,hátha valaki megnézi,mert érdemes!
#5314
2013. szep. 27. 8:51
Okés ,kapitány (Pene)
:) Na nekem jobbra forgott amúgy háháhhá...na Nina te jössz...Azt ne mond ,hogy neked balra mert elkap egy szívinfarktus. ;D ;D ;D De valóban ,ha máshogy nézem akkor meg balra forog,igazad volt Penelope. ;)
#5313
2013. szep. 27. 7:00
Ez már meglehetősen régi,és csak úgy mellékesen megsúgom,ha még nem jöttetek rá,hogy elég nagy butaság,ugyanis,attól függően hova nézel,úgy láthatjátok,mindkét irányba forog. ;)
#5312
2013. szep. 26. 22:59
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33719#msg33719 date=1380222354]
www.pszichologus-maganrendeles-online-is.hu/blog/a-gondolkodtatasra-keszteto-jatekok-onmagukban-keptelenek-az-intelligencia-fejlesztesere-konkret-jatek-agyfeltekenk-lemeresere-iq-intelligencia-kvociens-fejlesztese/

Nektek melyik irányba forog??? Csak kíváncsi vagyok..." – szilgyi


Neked merre?" – szilgyi

Én kérdeztem előbb... :P Szóval?
#5311
2013. szep. 26. 21:46
#5310
2013. szep. 26. 21:05
törölt tag
#5309
2013. szep. 26. 13:16
#5308
2013. szep. 26. 10:15
Most néztem végig jó pár Lady Gaga klipet,és valóban több alaklommal is a szeme elé teszi a kezét és ki kukucskál az ujjai között.
#5307
2013. szep. 26. 9:24
Gondoltam :)
Most ez a téma kicsit jobban érdekel mint eddig, szeretnék minél többet megtudni róluk , relytettkéz -írásait már végig olvastam anno,de ezt már tudtad.

Igen,láttam a topikban már foglalkoztál vele:)
#5306
2013. szep. 26. 9:15
Igen,már olvastam ,de nincsen benne semi újdonság a számomra.
#5305
2013. szep. 26. 8:45
vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/07/michael-jackson-lanya-is-az.html

Lope ezt olvastad már?

Michael Jackson :

"Belefáradtam, teljesen belefáradtam a manipulációba, ahogyan a sajtó manipulál mindent, ami történik egy bizonyos szituációban. Ők nem mondják el nektek az igazságot, hazudnak nektek!
Akik manipulálják a médiát, azok manipulálják a történelem könyveket is.
Azt hisszük igazak, de a történelem könyvek hazugságok. Ezt tudnotok kell !
#5304
2013. szep. 26. 8:14
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0