Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5303
2013. szep. 25. 21:43
:)
#5302
2013. szep. 25. 20:47
törölt tag
#5301
2013. szep. 25. 19:17
#5300
2013. szep. 25. 17:23
Cseljabinszki meteorit-darabot hoztak fel a Csebarkul-tóból
gazdasagiradio.hu/cikk/96371/
#5299
2013. szep. 24. 23:31
vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/09/hol-tartunk-rendszer-felismereseben.html

Nem tudom,Pene..linkelted e már :D,de az első és legfőképp a második Ébresztő videó nagyon bejött!

vimeo.com/75084137

NYÍLT éS kódolt üzenetek a Szent Koronán
#5298
2013. szep. 24. 22:12
#5297
2013. szep. 24. 21:53
naturahirek.hu/gardasil-vedooltas-meddove-tesz-egy-16-eves-lanyt/

Az oltóanyag egyik kifejlesztője, Dr. Diane Harper is felszólalt gyártmányuk ellen. Később azonban visszavonta nyilatkozatát, amiben az szerepelt, hogy a vakcina több potenciális kárt okoz, mint ahogy azt tervezték.
#5296
2013. szep. 24. 20:46
Egyiptomi :) :)
Jaj akkor már alig várom!!! :D
#5295
2013. szep. 24. 20:21
Van még egy,ami nagyon jónak tűnik,és felkeltette az érdeklődésemet,de abba még nem olvastam bele,majd ha tényleg olyan jó,mint gondolom,megmutizom melyik is az :)
Egyiptomi különben.
#5294
2013. szep. 24. 20:10
kÖSZIM :)
#5293
2013. szep. 24. 19:12
Mármint?
Vettem egy reiki-s könyvet,és nagyon jó,nem is gondoltam volna,hogy mennyi mindenről szól :)
Abből írtam ki ide az előbbi pár sort,de lenne még mit persze,mert tényleg nagyon jó.
Nem tudom letölthető-e,de keressetek rá,ha gondoljátok:
Berente Ági :Reiki Gyógyító energia
csakratisztítás,gyógyítás és önkezelés, bioenergetika a gyakorlatban
#5292
2013. szep. 24. 18:58
"Ki gondolta volna,hogy egy reiki-s könyvben ilyet találok:
,,Hiszem,tudom,hogy Örök Létező vagyok.Jó nekem,ha ebben hiszek,akarom és kívánom,hogy így legyen,és akkor is így döntök,ha nem muszáj így tennem.Ha felismerem,hogy csupán a megvalósulás vágya alkotott lelkem láthatatlan szövedékéből egy látható,hullámzó-rezgő anyagbi formát,mely a testem,azt is felismerem,hogy bármit bármikor megváltoztathatok.Kizárólag eredeti,mindent átölelő szeretetemmel."" – Penelope


Kifejtenéd bővebben kérlek?? ;)
#5291
2013. szep. 24. 14:43
Ki gondolta volna,hogy egy reiki-s könyvben ilyet találok:
,,Hiszem,tudom,hogy Örök Létező vagyok.Jó nekem,ha ebben hiszek,akarom és kívánom,hogy így legyen,és akkor is így döntök,ha nem muszáj így tennem.Ha felismerem,hogy csupán a megvalósulás vágya alkotott lelkem láthatatlan szövedékéből egy látható,hullámzó-rezgő anyagbi formát,mely a testem,azt is felismerem,hogy bármit bármikor megváltoztathatok.Kizárólag eredeti,mindent átölelő szeretetemmel."
#5290
2013. szep. 24. 14:24
Szerintem nem mind stimmel,de:
www.awakengr.com/2013/09/blog-post_2943.html#ixzz2fg5fYk1C

Ezt érdekességnek,bár az szerintem is stimmel,hogy az ison az sion akar lenni:
,,"Az űrbéli objektum/ok/ szándékolt, kissé rejtett ISON elnevezése a lényeg. Ami természetesen a SION-t "rejti" - mint betűjátékot, betűmágiát. Ez nagyon hasonlít a Mátrix-filmbeli Neo-ra - ami a Noe, One és Eon jelentéssel is bír. Lehet választani. De térjünk vissza a SION-ra ami valójában nem a Sion-hegyre utal hanem a Si-ion-ra. Pontosabban a szilícium-alapú létezésre való utalást jelenti. Ez analóg a CION-nal ami meg a C-iont vagyis a szén alapú létezésre való utalást jelenti. C-ion-ok: 6 proton-6 neutron-6 elektron - a "666-os földi pokoljárás" megjelenítése, ami valójában a felemelkedéshez szükséges.
Az ISON/SION objektum - a régi Holdnaptár 9. és 10. hónapjához is "tájolva" - NovEmber/9-es Ember végén DecEmber/10-es Ember elején érkezik földközelbe. A 10-es ember pedig a nyilas azaz a kentaur/centaur - centa=10. A "földi pokol tüzéből" feltámadó - újjászülető - főniksz madar. A 10=1 - vég/kezdet-omega/alfa-élet/halál - ugyanEGY. Ismert a Mátrixból Neo "101-es szobája", a 10 és 1 együtt amiről aztán a 11-re/az újbóli - már magasabb szintű/belső rezgésű - "eleven"-ségre lehet jutni.
Tehát időben és térben lett megjelenítve - mégpedig nov9Ember és dec10Ember fordulóján - a C-ion-ból Si-ion-ra való váltás. Az ember szén alapú létezésének a felváltása a magasabb szintű szilícium alapú létezésének a lehetőségével. Vagyis egyesek "felFÉNYeződése/átkristályosodása" ekkor fejeződhet be - a megjelenítők szerint. Ekkor jelenhetnek meg a "földönkívülinek" látszó nagy tudású és képességű un. táltos-avatárok a matériában."
#5289
2013. szep. 24. 12:39
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg33686#msg33686 date=1379976388]
Na ez elég érdekes....... De hát már csak egy hét van Oktober 1.-ig... Akkor nem mindegy már... Akkor már közölniük kellene a dolgokat. És evakuálást kellene elrendelni.. Amíg van idő.

Nagyon kíváncsi vagyok a vég kifejlettre. Hát igen a nagy emberek nagy dolgokat tudnak . Azért én annyira nem várom. " – szilgyi


No Para Fény gyermek :) Ha kell hát jön aminek jönni kell. Én készen állok. Ha meg kamu,hát Istenem annyi baj legyen .
Azért várom már az az Október 1.
Ismétlem NO PARA :)" – szilgyi

www.youtube.com/watch?v=_6gOLkDeAvI
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0