Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5288
2013. szep. 24. 1:05
Húú de optimista vagy xDxD Én azért nem akarok kimúlni ellőtte minimum hogy egy vámpírral kapcsolatba kerüljek és beszélgessek vele egy jót xD Ne legyél ennyire nyugis mert mi nem élvezünk semmilyen fajta ki váltságot. Az ilyen dolgoknak ember nem lehet túlélője . Sőt meg kockáztatom , hogy természet feletti lény sem . Persze itt csak az apokaliptikus végre gondolok :D
#5287
2013. szep. 24. 0:56
"Na ez elég érdekes....... De hát már csak egy hét van Oktober 1.-ig... Akkor nem mindegy már... Akkor már közölniük kellene a dolgokat. És evakuálást kellene elrendelni.. Amíg van idő.

Nagyon kíváncsi vagyok a vég kifejlettre. Hát igen a nagy emberek nagy dolgokat tudnak . Azért én annyira nem várom. " – nevem05


No Para Fény gyermek :) Ha kell hát jön aminek jönni kell. Én készen állok. Ha meg kamu,hát Istenem annyi baj legyen .
Azért várom már az az Október 1.
Ismétlem NO PARA :)
#5286
2013. szep. 24. 0:46
Na ez elég érdekes....... De hát már csak egy hét van Oktober 1.-ig... Akkor nem mindegy már... Akkor már közölniük kellene a dolgokat. És evakuálást kellene elrendelni.. Amíg van idő.

Nagyon kíváncsi vagyok a vég kifejlettre. Hát igen a nagy emberek nagy dolgokat tudnak . Azért én annyira nem várom.
#5285
2013. szep. 23. 21:00
Nagyon jó,végre valami esemény!!!Felőlem már az ég is leszakadhatna csak történések legyenek!!
#5284
2013. szep. 23. 20:14
,,A lényeg, hogy Október elején lesz valami nagy esemény, ami nagyon csúnya lesz, ezért az USA egy csomó mindent elrendelt erre az időre, rendeltek ételt, vizet, 300 iskolában túlélő csomagokat osztogattak, az ENSZ közel 400 000 fős haderejének is addigra hadrendbe kell állnia, a katasztrófavédelem dolgozói szeptember 28-tól nem mehetnek szabadságra"

Nem szeretek ilyeneket feltenni,mert félelemkeltő lehet esetleg,amire nincsen szükség.de ezt most mégis felteszem,talán csak azért,mert amikor felkerült az oldalra,azóta nem elérhető az egész paranormal.hu.
A facen megnézhetitek,bár teljesen ugye nem lehet elolvasni,hiszen az oldal nem müxik.
https://www.facebook.com/pages/paranormalhu/190785260956511?fref=ts

www.thesleuthjournal.com/fema-preparing-major-event-region-iii/

,,Nyugtalanító előkészületek Amerikában – valami közeleg?
2013-09-22 Hírek, Összeesküvés elméletek
Követvén a hírek egy morzsáját a FEMA tevékenységével kapcsolatban, Sheldon R. Songstad, Dél Dakota nyugalmazott szenátora arról értesült, hogy riadót rendeltek el a FEMA 3 régióban augusztus 13-án. A 3-as régió a következő államokból áll: Washington DC, Delaware, Maryland, Pennsylvania, Virginia, and West Virginia. Songstad információi néhány nagyon érdekes tényre mutattak rá.
A riadókészültség előzetes bejelentés nélkül történt, de az összegyűjtött adatok alapján elgondolkodtató, vajon mi is történik. Úgy tűnik, hogy az amerikai kormány valami nagy dologra készül. Akármi is lesz, október 1 körül várható valami. Nézzük meg a számokat és a dátumokat.
Az ENSZ békefenntartói július 4-én kezdték meg a gyakorlatukat és ez október 1-én fog véget érni. Angol nyelvet tanulnak, valamintaz amerikai fegyverek használatát utcai gerillaharcokban. És hogy hány embert képeznek ki? 360 ezret!
Az Amerikai Katasztrófavédelmi Központ 11 millió dollár értékben rendelt antibiotikumokat. De miért? Mi az oka ennek? További érdekes tény, hogy a Világegészségügyi Szervezet rendkívüli ülést tartott, ez a második összejövetelük a történelemben. A találkozón a MERC vírusról tárgyaltak. Ez meglehetősen nyugatalító. A WHO elrendelte, hogy a vakcinának készen kell állnia októbeer 1-re.
A földrajzi eredete után a közelmúltban Közép-keleti Légzőszervi Tünetegyüttes Koronavírussá (MERS-CoV, Middle East Respiratory Syndrome Coronavirus) átkeresztelt, 2012-es felbukkanása óta 49 igazolt megbetegedést és 27 halálesetet okozó vírus egyébként is egyre komolyabb aggodalmat kelt az Egészségügyi Világszervezet (WHO) berkeiben. Minden ügynöknek, aki a Nemzetbiztonsági Hivatalnál dolgozik, le kell tenniük a vizsgát pisztolyokra és sörétes puskákra szeptember 28-ig. A DHS 2800 aknarezisztens páncélozott járművet (MRAP) kap, melyeket október 1-re szállítanak le. A Nemzeti Gárda összes egységének évi két hetes gyakorlata katasztrófavédelemmel és utcai zavargáskezeléssel ér véget. Nekik szeptember 30-ra kell befejezni a gyakorlatot. A partiőrség szintén befejezi 10 éves gyakorlatás szeptember 28-ra a Golf régióban és átvezényelték őket Virginiába, valamint Delaware államba azzal az indokkal, hogy Szeptember 26-tól ott kell gyakorlatozniuk.

A vészfrekvencián már elkezdik a műsoradás tesztelését szeptember 28-tól október 2-ig. A Boston Maratonon kutyákat képeznek ki bombakereséshez. A FEMA bevásárlólistája is érdeklődésre adhat számot. 14,2 millió dollár értékben szereztek be készételeket és 22 millió adag vizet, amit a 3-as régióba szállítanak október 1-re. Austinba egy utólagos rendelés is érkezik ready-to-eat ételekből október 1-re. A hadsereg tagjai nem mehetnek haza szeptember 28 – november5-ig. A NORCOMM évi gyakorlata a zavargáskezelésre meg lett hosszabbítva szeptember 27.ig az északkeleti régiókban. Több mint 300 iskolában 3 napos túlélőcsomagot kap minden tanuló szeptember hónapban. A szenátor információira Donald Trump hívta fel a figyelmet a Fox Newsban. Songstag készített egy videót is tájékoztatásként. A videó feltöltést követően nem sokkal vírusos lett.

Az olvasóink eszmefuttatásai:
Miért vásárolt teljes funkcionalitású fegyvereket az USA külföldről, így Oroszországból az ISON érkezése miatt? Miért van teljes készültségbe a FEMA? Mi fog történni 2013 Decemberéig?
Ne feledjük el azt több millió műanyag koporsót sem amit a FEMA készíttetett tavaly az Obama kormány megbízásából. Mi lesz az az esemény, amely miatt az USA területén Október 1. és 16. között fokozott készültségben kell állni, de az év többi napján is, egészen Decemberig? A hadsereg teljes létszámának meg kell lennie, és az ENSZ közel 400 000 fős haderejének is addigra hadrendbe kell állnia. Kérdés miért? Október 1-re mindennel el kell készülniük. Rendelkezésre kell állnia a több tízmillió dollár értékű zacskós ivóvíz készletnek, hideg élelmiszernek, antibiotikumoknak, MERS elleni vakcináknak, AK47 és EMP fegyvereknek.
Talán jelentős összefüggés van, a SPACE FENCE projekt Október 1-re való leállításában, és a FEMA / DHS részéről való jelentős készülődés között. Kérdés mi indokolna egy ilyen katonai hatalomátvételt, egy „demokratikus” országban mint az USA?
Lehet, hogy van valami összefüggés a közelgő ISON üstökössel, melyről sokan úgy vélik, hogy valójában űrhajókból áll? Kérdés csak az milyen faj, és mi az a cél, ami miatt ilyen hosszú utat tesznek meg, hogy a Föld bolygóra érkezzenek? Mi van ha ezek a SETI által korábban bejelentett, majd végül visszavont három objektum az. Amelyeknek már tavaly December 21-re kellett volna megérkezni. Azonban idén December 21-re már biztosan itt lesznek.
Az ISON-ról:
Továbbá ha bennfentes forrásoknak hinni lehet október 1-én az USA-ban bevezetik a Martial Law-t. Ennek az a lényege, hogy az országban a hadsereg veszi át az uralmat. Itthon amerikai harci kötelék, összesen öt helikopter repült át Budapest fölött vasárnap délelőtt. Románia felől jöttek, nyugatra tartottak, a HM szerint nem gyakorlat volt.
2013. Október 1-re le kell állítani a teljes SPACE FENCE-t, anyagi okok miatt. Valóban ez az ok, vagy valami más, ami miatt közel 400 000 ENSZ katonát is berendeltek, az USA teljes hadseregén kívül? Lehet szándékosan tévesen vagyunk informálva, és valójában Október 1-jén érkezik a Föld közelségébe, veszélyeztetve bolygónkat? A Nibiru is érdekes téma, mert sok helyen véltek 2 Napot látni a világban, az idei év folyamán.
Vagy gazdasági összeomlásra készülnek? Mindenesetre október 1-én kiderül mire készültek annyira. Lehetséges, hogy az ISON hamarabb érkezik, valóban üstökös, és az USA területén fog becsapódni? Az USA-ban a Nemzeti Katasztrófavédelem (NDMS) 100.000 embert mozgósít több mint 1.000 különböző városba.m Szeptember 28 és November 5 között senkit sem engedtek szabadságra, a hadseregből, aki pedig szabadságát töltötte is azonnal visszarendelik. 14.2 millió dollár értékben vásároltak hideg élelmiszert. 22 millió darab tasakos víznek kell rendelkezésre állnia Október 1-re.
Az USA államait 10 részre osztották fel. Az ENSZ csapatok kiképzése Júliusban kezdődött, 9 hétig tart, és Október 1-re ér véget. 386000-en vettek benne részt. 11 millió dollár értékben rendelt a kormány antibiotikumokat. Tehát mégis gazdasági összeomlás közelegne? Ezért nyitják meg a FEMA táborokat? Ha igaz a hír akkor nemsokára élelmiszer segélycsomagokat fognak osztogatni az iskolákban USA szerte.
A földönkívüli vonalat követők szerint több faj van jelen a Földön és működik együtt az USA kormányával és ha az űrből jönnek, az biztos, hogy akik érkeznek nem a fény küldöttei, sokkal inkább az annunaki faj vagy az elohim faj. És ha jönnek, akkor azért jönnek, hogy a mi világunk helyét, egy új vegye át … Ahogy megmondták a hopik, a hinduk, egyéb mára letűnt néhai civilizáció képviselői.
Azon is érdemes elgondolkozni hogy ha nem tárgyalni jönnének és ez valójában is 3 nagy anyahajó volna hogy akkor mért ennyire látványosan közelednek? Ugyanakkor ahhoz hogy tárgyaljunk nem kell három darab több száz km átmérőjű űrhajó. Nekik valami más tervük van, az érkezésükkel. Csak nehogy a V – The Final Battle című sorozat képkockái elevenedjenek meg a valóságban…
Mire számíthatnak vajon? Ami pedig az idegenek érkezését illeti, a maja főpap is megmondta visszatérnek, hamarosan.Valamint ez az ISON sem éppen üstökösnek tűnik, főleg ami videó fent van youtube-n ott kinagyítva, egy matematikai program is mutatja 3 különálló részből áll, sehol sem kapcsolódik."
Az egy dolog,hogy mit terveznek,az meg egy másik,hogy mi lesz...
#5283
2013. szep. 23. 17:57
"www.borsonline.hu/20130923_megdobbento_ujszulottre_bukkant_egy_farmer" – Penelope

Ilyen velünk is meg eshet,emberekkel.
#5282
2013. szep. 23. 17:52
#5281
2013. szep. 23. 14:02
Nem tudom :)
#5280
2013. szep. 23. 13:40
Mért van az,hogy éreztem?? :D
#5279
2013. szep. 23. 12:19
Nekem minden jöhet xD
#5278
2013. szep. 23. 9:09
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33672#msg33672 date=1379878084]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33669#msg33669 date=1379876351]
05-hát az álmokról inkább ne is beszéljünk :D
Lehet egy másik dimenzióba meg is történt amit álmodtál. :)
Penelope,te vega vagy különben?

Köszi 05..Fény legyen veled :)" – nevem05


Nem ,nem vagyok vegetáriánus,de egyre inkább valahogyan azt érzem,az lesz :) Senki nem mondta,vagy várja el tőlem,de valahogy meg vagyok nélküle,bár ennek is vannak azért fokozatai szerintem.A húsról szerintem le fogok mondani,hogy miért?Nem tudom megmagyarázni.De a hal az jöhet." – nevem05

Egy kis időre föl tudtam jönni :D

Ne hogy......................................................... le mondj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( :D

Én nem eszek meg minden húst és ha eszek is inkább csak kirántva.Inkább,hogy is mondjam tésztás vagyok :)" – nevem05
#5277
2013. szep. 22. 21:54
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33669#msg33669 date=1379876351]
05-hát az álmokról inkább ne is beszéljünk :D
Lehet egy másik dimenzióba meg is történt amit álmodtál. :)
Penelope,te vega vagy különben?

Köszi 05..Fény legyen veled :)" – Penelope


Nem ,nem vagyok vegetáriánus,de egyre inkább valahogyan azt érzem,az lesz :) Senki nem mondta,vagy várja el tőlem,de valahogy meg vagyok nélküle,bár ennek is vannak azért fokozatai szerintem.A húsról szerintem le fogok mondani,hogy miért?Nem tudom megmagyarázni.De a hal az jöhet." – Penelope

Egy kis időre föl tudtam jönni :D

Ne hogy......................................................... le mondj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( :D
#5276
2013. szep. 22. 21:28
"05-hát az álmokról inkább ne is beszéljünk :D
Lehet egy másik dimenzióba meg is történt amit álmodtál. :)
Penelope,te vega vagy különben?

Köszi 05..Fény legyen veled :)" – szilgyi


Nem ,nem vagyok vegetáriánus,de egyre inkább valahogyan azt érzem,az lesz :) Senki nem mondta,vagy várja el tőlem,de valahogy meg vagyok nélküle,bár ennek is vannak azért fokozatai szerintem.A húsról szerintem le fogok mondani,hogy miért?Nem tudom megmagyarázni.De a hal az jöhet.
#5275
2013. szep. 22. 21:11
Szia :)
#5274
2013. szep. 22. 21:04
Reméljük ,hogy nem lesz vagy nem volt valóság alapja :D Bár az álmaim mindig utalnak valamire ........... Ha nem is közvetetten azt álmodom ami fog történni ....

Na de most mennem kell !! Majd re Sziasztok :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0