Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5273
2013. szep. 22. 20:59
05-hát az álmokról inkább ne is beszéljünk :D
Lehet egy másik dimenzióba meg is történt amit álmodtál. :)
Penelope,te vega vagy különben?

Köszi 05..Fény legyen veled :)
#5272
2013. szep. 22. 20:58
"Mindig mindent pozitívan.
Mondanám azt is azok vagyunk amit megeszünk,na akkor ez a fentiekre is vonatkozik.
Áramoltassuk jó irányba a dolgokat a pozitív kisugárzással és erővel.
A fény legyen veletek drága testvéreim :D
" – szilgyi


Ez jó volt :) Te veled is legyen a fény :)

[quote author=Penelope link=topic=434.msg33666#msg33666 date=1379870713]
Igen,ez a megevéses dolgokra is vonatkozik,mert mindennek van rezgése,és pl.ha egy pipihusit hamizunk,annak az állatnak a rezgése azzal,hogy levágták,negatív lett,így aztán azt visszük be a szervezetünkbe is,a negatív rezgést.Persze ez nem úgy működik,hogy na akkor nem egyél húst,hanem ha azt érzed nem esik jól,vagy nem érzed szükségét,akkor nem eszel,attól függetlenül,ki mit mond :)
De azt hiszem ez olyan,hogy egyik dolog hozza magával a következőt,mármint ha elkezdesz máshogyan nézni,és látni,akkor az egy másfajta életformát is hoz magával talán.
És igen,mindig csak pozitívan,de ezt a legtöbb esetben mindenki alaklmazza ám,ahogyan én is régebben,sokszor csak úgy tudunk túl lenni egyes eseményeken,ha minden rosszban a jót keressük meg,és arra figyelünk :)" – szilgyi

De a negatív rezgést üti ugye a pozitív rezgés!! Tehát a negatív egy pozitív érintkezésével könnyen válhat pozitívvá :D Tehát ha jó lakunk vele és kellemes telítettség érzetet nyújt számunkra egy enyhe gáz buborék szájon keresztűl való távozássával ... Akkor gond egy szál sem mindjárt pozitív lesz az irányzat xDxDxDxDxDxD :D:D:D

Apropó pozitív .... Ez a szám jutott eszembe !! De jó szám......
www.youtube.com/watch?v=Hvl2ns3Mt7w
#5271
2013. szep. 22. 20:43
"pirospirula.blogspot.hu/2013/01/egy-uj-vilag-hajnala.html

Nem tudom, kinek tűnt fel, kinek nem, de az események rendkívüli módon felgyorsultak.
Minden bizonnyal egy nagyon különös és veszélyes évnek nézünk elébe.
2013 történelmi jelentőségű év lehet! A kérdés persze csak az, hogy milyen irányba visz el bennünket...
" – szilgyi


Tegnap előtt volt egy fura álmom xDxD És én hiszek az álmok jelentésében ...

A lényege az volt , hogy narancs sárga és szürke árnyalatba borult minden.... Pánik volt ...Világ vége helyzet -háboruk .Csak futottunk amerre látunk . Aztán a Petőfi szobor ki dőlt itt a városomban . Röviden ennyi ! Hirtelen ez jutott eszembe!! Remélem nem jelent semmi :/
#5270
2013. szep. 22. 19:25
Igen,ez a megevéses dolgokra is vonatkozik,mert mindennek van rezgése,és pl.ha egy pipihusit hamizunk,annak az állatnak a rezgése azzal,hogy levágták,negatív lett,így aztán azt visszük be a szervezetünkbe is,a negatív rezgést.Persze ez nem úgy működik,hogy na akkor nem egyél húst,hanem ha azt érzed nem esik jól,vagy nem érzed szükségét,akkor nem eszel,attól függetlenül,ki mit mond :)
De azt hiszem ez olyan,hogy egyik dolog hozza magával a következőt,mármint ha elkezdesz máshogyan nézni,és látni,akkor az egy másfajta életformát is hoz magával talán.
És igen,mindig csak pozitívan,de ezt a legtöbb esetben mindenki alaklmazza ám,ahogyan én is régebben,sokszor csak úgy tudunk túl lenni egyes eseményeken,ha minden rosszban a jót keressük meg,és arra figyelünk :)
#5269
2013. szep. 22. 19:17
Mindig mindent pozitívan.
Mondanám azt is azok vagyunk amit megeszünk,na akkor ez a fentiekre is vonatkozik.
Áramoltassuk jó irányba a dolgokat a pozitív kisugárzással és erővel.
A fény legyen veletek drága testvéreim :D
#5268
2013. szep. 22. 18:56
"pirospirula.blogspot.hu/2013/01/egy-uj-vilag-hajnala.html

Nem tudom, kinek tűnt fel, kinek nem, de az események rendkívüli módon felgyorsultak.
Minden bizonnyal egy nagyon különös és veszélyes évnek nézünk elébe.
2013 történelmi jelentőségű év lehet! A kérdés persze csak az, hogy milyen irányba visz el bennünket...
" – szilgyi


Csak azt tudom elmondani,amit én gondolok,és érzek.Az pedig nem más,minthogy ha az ember olyasmivel foglalkozik,ami negatívan érinti meg,akkor ne azzal foglalkozzon,mert a kollektív tudatnak nem a negatív dolgokra van szüksége,ahhoz,hogy jóra forduljanak a dolgok,hanem a pozitívra.
#5267
2013. szep. 22. 18:46
"sosefeledd.hu/dimenzio-utazasrol-szol-a-pilisben-talalt-osi-irat/

Emlékeztek a rajzra amiről beszéltünk,hogy a falra kéne rajzolni?
Hát ez ugyan az,csak most másként :)" – szilgyi

Nem máskén,hanem ugyanúgy.És innen lett máshova tovább linkelve,átvive a rajz,és az írás is,ha megnézed a képen oldalt,ott a seosefeledd.hu írás,és máshol is,ha rákeresel,ugyanez a kép van.
Lerajzolni nem lehet,mert a jobb alsó részében lévő rajz teljesen kivehetetlen,de abból következtetve hogy a jobb felsőben más van,mint a mellette lévőben,így a jobb alsóban is más a rajz,tehát még következtetni sem lehet,milyen is.
#5266
2013. szep. 22. 18:16
pirospirula.blogspot.hu/2013/01/egy-uj-vilag-hajnala.html

Nem tudom, kinek tűnt fel, kinek nem, de az események rendkívüli módon felgyorsultak.
Minden bizonnyal egy nagyon különös és veszélyes évnek nézünk elébe.
2013 történelmi jelentőségű év lehet! A kérdés persze csak az, hogy milyen irányba visz el bennünket...
#5265
2013. szep. 22. 17:26
sosefeledd.hu/dimenzio-utazasrol-szol-a-pilisben-talalt-osi-irat/

Emlékeztek a rajzra amiről beszéltünk,hogy a falra kéne rajzolni?
Hát ez ugyan az,csak most másként :)
#5264
2013. szep. 22. 17:17
Ez csodás:))) Nem?
#5263
2013. szep. 22. 16:45
Hihetetlen – Felfedeztek egy új vércsoportot.

Az emberi evolúció következő lépcsőfoka?
A már négy ismert vércsoport mellé felsorakozott egy eddig az orvostudomány számára is teljesen ismeretlen típus ami a Type X nevet kapta. Az eset Japánban történt Nihonmatsuban. Néhány héttel ezelőtt született egy kisfiú akit az orvosok nagy döbbenetére nem tudtak bekategorizálni az AB0 vércsoportba. Napokig vizsgálgatták a gyermeket aki mellesleg makk egészséges, de nem jutottak a vérével egyről a kettőre.
Az emberi vért a benne lévő antigének, antitestek alapján különböztetik meg. Létezik A, B, AB és 0. A betűk egy-egy antigént határoznak meg. A 0-ás nem tartalmaz antigént. Az újonnan felfedezett csoport sem tartalmaz antigént viszont egy eddig ismeretlen antitestet igen. A felfedezés ettől olyan rendkívüli.
Shin Mitsuyu egyébként Fokushima mellett született. Nihonmatsu onnan csak egy óra autóútra fekszik. Könnyen elképzelhető hogy a 2011-ben történt katasztrófa miatti sugárzásnak köszönhetően alakult ki nála ez a rendellenesség. Shin édesanyja és édesapja is egyaránt B-s vércsoportba tartozik. Ahogyan a 2011 előtt született nővére is. Shin állítólag képes lesz átörökíteni utódaira is a különleges mutációját.
[PA]

sosefeledd.hu/hihetetlen-felfedeztek-egy-uj-vercsoportot/
#5262
2013. szep. 22. 16:36
#5261
2013. szep. 22. 16:27
,,FÉNY ÉS ÁRNYÉK - részlet

…Csak azt hidd el, amit szíved is annak érez, minden mást hagyj úgy, míg el nem jön számodra a nap, amikor az információ valóságértékéről dönteni tudsz.

Igen, most így tégy, e szerint, mert az én csatornázóm is emberként inkarnálódott, körbevéve ugyanazoktól a zavaró mezőktől, mint ti mindannyian, így ő is tévedhet. A tévedés a fényből a sötétségbe vezető ösvény. De ismerjétek fel Kedvesek:

Egykor a sötétség is a fényből született! "

misztik.ucoz.hu/publ/anathea_feny_es_arnyek/1-1-0-424
#5260
2013. szep. 22. 15:11
boldognapot.hu/blog/a-mexikoi-kovek-rejtelye-amelyek-fenylenek-kulonos-parat-bocsatanak-ki-es-ami-miatt-a-helybeliek-aggodnak-az-egeszsegukert/

boldognapot.hu/blog/a-ra-anyag-avagy-az-egyseg-torvenyenek-megelese/
Ez a könyv tényleg jó,már linkeltem azt hiszem a letöltési helyét.El is kezdtem már régebben olvasni,de nem folytattam,mást olvastam közben.De majd befejezem,amint tudom :)
#5259
2013. szep. 22. 14:26
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0