Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5243
2013. szep. 21. 10:49
ok :)
#5242
2013. szep. 20. 23:03
Jó éjt..
Hát nekem tetszik,amúgy a filmet is jónak találom.
Nem kell mindenben igazságot keresni,én élvezem az olvasását. :)
Majd ,jer privibe...Mert meg kell beszélnünk,azt a fordítás témát.
#5241
2013. szep. 20. 22:56
Fuuuh!!!! Látom nagyon le maradtam ................ De nagyon sok a dolgom ... Persze ebben a témában !!! Infókat kell meg fejtenem ! Ami rengettek idővel fog majd járni. Az a legnagyobb gondom igazából , hogy nem magyar dolgok !! És le kell fordítanom valahogy amihez a google nagyon kevés!! Kell találnom valakit aki meg teszi nekem .

Ha esetleg ezt olvassa valaki aki tud perfekt németet vag angolt . Vagy esetleg Latint akkor írjon rám priviben .

Próbálok itt is lenni közben !! Nem tudok ennyi fele szakadni :D:D Na de holnap itt is mindenképpen reeeee :D:D:D

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33635#msg33635 date=1379708649]
twilightfic2.blogspot.hu/2010/02/mult-arnyai-edward-szemszog-1-fejezet.html

05...olvastad már? Mert ha jól emléxem a film részeket szereted..


Nem olvastam.Mondjuk annyira nem nagyon vagyok oda a Twilight ér de viszont van bennt némi igazság mint azt már megbeszéltük :) De elolvasom majd :D AM van ben valami lényeg? :) Jó éjt nektek Penelope Szilgyi Falcon stb ... :D
#5240
2013. szep. 20. 22:24
#5239
2013. szep. 20. 22:08
#5238
2013. szep. 20. 21:42
:)"Benned az Isteni Mag. Magad vagy jövőd földje - tápláld,s gondozd tested, lelked, szellemed. Feletted az ég, alattad a Föld, s benned nyílik a Mennyeknek kapuja; belőled nyílik a szer-elem virága és belőled nő a bölcsesség égig érő fája.
#5237
2013. szep. 20. 21:34
"Aranyasszony megosztotta
Zentai Anna asztrológus
Sokan vagytok most bajban. Sokan kéritek, nézzem meg a születési képletet, az asztroszkópot, horoszkópot, és mondjam meg: merre tovább? Mi az utam? Mit válasszak? Mi a hívatásom? És várjátok a választ.
Nem fogjátok megkapni. Nem fogjátok, mert már bennetek van. Csak bennetek, és senki másban. Amíg másnál keresitek - nem lesz meg.
Lehet nézegetni a horoszkópot. Lehet ésszel kombinálni. Lehet nagyon ügyes, tapasztalt, profi asztrológusokhoz fordulni. Lehet ötleteket, tanácsokat mondani. De a lényeg - nem lesz meg. Az ésszel csinált asztrológia nem visz túl egy ponton, bármekkora is a tudás mögötte. Mert a lényegi válasz: a Szívben van.
Ha döntés elé kerülsz, nem az a kérdés, melyik munka a jó? A kérdés az, hajlandó vagy-e kezedbe venni a sorsod? Hajlandó vagy-e végre azt csinálni, amit Te akarsz? És bárhogy dönthetsz, de addig nem érzed jól magad a helyeden, amíg azt nem csinálod, amire születtél.
Mert ami a hívatásod - az a Szívedbe van kódolva!" – szilgyi


Ez így van! :)
#5236
2013. szep. 20. 21:28
"paramoral.eu/news.php?item.3629.15" – Penelope

Ilyet sem láttam még. :)
#5235
2013. szep. 20. 21:25
Aranyasszony megosztotta
Zentai Anna asztrológus
Sokan vagytok most bajban. Sokan kéritek, nézzem meg a születési képletet, az asztroszkópot, horoszkópot, és mondjam meg: merre tovább? Mi az utam? Mit válasszak? Mi a hívatásom? És várjátok a választ.
Nem fogjátok megkapni. Nem fogjátok, mert már bennetek van. Csak bennetek, és senki másban. Amíg másnál keresitek - nem lesz meg.
Lehet nézegetni a horoszkópot. Lehet ésszel kombinálni. Lehet nagyon ügyes, tapasztalt, profi asztrológusokhoz fordulni. Lehet ötleteket, tanácsokat mondani. De a lényeg - nem lesz meg. Az ésszel csinált asztrológia nem visz túl egy ponton, bármekkora is a tudás mögötte. Mert a lényegi válasz: a Szívben van.
Ha döntés elé kerülsz, nem az a kérdés, melyik munka a jó? A kérdés az, hajlandó vagy-e kezedbe venni a sorsod? Hajlandó vagy-e végre azt csinálni, amit Te akarsz? És bárhogy dönthetsz, de addig nem érzed jól magad a helyeden, amíg azt nem csinálod, amire születtél.
Mert ami a hívatásod - az a Szívedbe van kódolva!
#5234
2013. szep. 20. 20:45
#5233
2013. szep. 20. 19:31
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33626#msg33626 date=1379696641]
Közben én is ,terjesztem itt ott a dolgokat,hozzászólásaimon keresztül. :)
Már az is eredmény ha 100 közül, 1-nek vagy egyhez elér az üzenet lényege." – Penelope


De ha az az egy tovább adja mondjuk még pár embernek,azok pedig még továbbiaknak,már megérte :) ;)" – Penelope

Mennyire igaz :)
#5232
2013. szep. 20. 19:06
"Közben én is ,terjesztem itt ott a dolgokat,hozzászólásaimon keresztül. :)
Már az is eredmény ha 100 közül, 1-nek vagy egyhez elér az üzenet lényege." – szilgyi


De ha az az egy tovább adja mondjuk még pár embernek,azok pedig még továbbiaknak,már megérte :) ;)
#5231
2013. szep. 20. 19:04
Közben én is ,terjesztem itt ott a dolgokat,hozzászólásaimon keresztül. :)
Már az is eredmény ha 100 közül, 1-nek vagy egyhez elér az üzenet lényege.
#5230
2013. szep. 20. 18:59
Szerintem is :)
#5229
2013. szep. 20. 18:46
Szépek!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0