Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5183
2013. szep. 19. 18:37
"Arra,hogy a film végére kiderül a piramis egy óra..." – szilgyi

Ja? Arra írtam, hogy azóta az égbolt sokat változott és szerintem ezért nem kellett volna belekeverni, avagy az akkori (építése idején) látott égbolthoz kéne viszonyítani. Mert ott 26 000 évről beszélnek, ami nagyon hosszú idő.
Hozzám közelebb áll az az elképzelés, hogy szimplán csak egy üzenet, mondjuk: "itt jártunk". Na persze, lehet valami sokkal bonyolultabb is. Nem tudom igazából. ;D
#5182
2013. szep. 19. 18:33
"Segítetek nekem megtalálni egy videót?

Konkrétan azt keresem,ahol Sebestyén Balázs szerepel,és Petrezselyem József-a prananadi nagymestere is,és ha minden igaz Vágó István is.Amiben Petrezselyem József egy kavicsot materializál." – Penelope


Ezt találtam: www.youtube.com/watch?v=anFqUsH7MGg&feature=related
#5181
2013. szep. 19. 18:32
Arra,hogy a film végére kiderül a piramis egy óra...
#5180
2013. szep. 19. 18:30
"Köszi a linkeket Penelopé,én este mindenképpen át nézem őket...
Falkon a vidit megnéztem én is alkottam véleményt is a topikban róla...Neked mi jött le Falcon? Kiváncsi vagyok,bocsika :-[ :D" – szilgyi


Mármint a piramisos filmről? Maga a film tetszett, azt ugye írtam. Jó, hogy olyasmire hívja fel a figyelmet, amivel kevés helyen foglalkoznak és nem is száll el annyira. (Mint mondjuk az ősi idegenek sorozat.)
Erre gondoltál? Vagy valamire konkrétan?
#5179
2013. szep. 19. 18:26
Segítetek nekem megtalálni egy videót?

Konkrétan azt keresem,ahol Sebestyén Balázs szerepel,és Petrezselyem József-a prananadi nagymestere is,és ha minden igaz Vágó István is.Amiben Petrezselyem József egy kavicsot materializál.
#5178
2013. szep. 19. 18:23
"Egyébként a narrátorról meg az informátoráról, te (Penelope) jutottál eszembe, amikor 1. láttam. Nem tudom miért. ;D
" – Falcon


Ez aranyos volt :)
Minden esetre ilyen informátorral nagyon szívesen beszélgetnék :)

A film nagyon érdekes volt,és megincsak a sok összefüggés :)
Az a nagy problémám,hogy mindenfele sok kis apró igazságok vannak,mindenki egy-egy ágon elindul,és arra koncentrál,viszont valahol mindegyik összefügg,és azt az egész,szép kerek nagy igazságot kellene konkrétan napvilágra hozni.Perszi így is azért ott van,megvan,csak össze kell rakni,de nem lehetetlen,és igen,tudom,nem lehet mindent átlátni teljesen,nagy bánatomra.

Nincs mit Szilgyi :)
#5177
2013. szep. 19. 18:09
Amúgy tökre szar,hogy mind regizve vagytok a GYK-n és nem tudom mégsem ki-kicsoda is....
Ugyan az a regizésed mint a TTT-N? Én már hónapok óta keresek ott egy fiút akivel sokat eszmecseréztem de véletlenül töröltem az üziket és nem találok rá,pedig jó lenne.
#5176
2013. szep. 19. 18:03
Köszi a linkeket Penelopé,én este mindenképpen át nézem őket...
Falkon a vidit megnéztem én is alkottam véleményt is a topikban róla...Neked mi jött le Falcon? Kiváncsi vagyok,bocsika :-[ :D
#5175
2013. szep. 19. 18:01
Na, persze, hogy láttam. A cím alapján nem ugrott be. Felelevenítettem az utolsó 40 percet. :D Egyébként a narrátorról meg az informátoráról, te (Penelope) jutottál eszembe, amikor 1. láttam. Nem tudom miért. ;D
Érdekes, főleg, mivel ugye ez az a rész, ahol már azt taglalja, hogy a piramis beszél hozzánk és ott hozza példának a fémlapot, amit az űrszondával lőttek ki. Viszont szerintem (ahogyan írja az egyik kommentelő is), a csillagképeket kár volt belekeverni, hiszen azoknak a helyzete az idő múlásával változik. (Vagy előre terveztek és volt határideje a megfejtésnek? Mert akkor egy régebbi égbolthoz kéne viszonyítani, amit akkoribban láttak, vagy nem? Egyáltalán mennyi lehet az eltérés?)+ Bár ez szintén csak az én véleményem, ha katasztrófára akarná felhívni a figyelmet, azt sokkal konkrétabban tenné (vagy sehogy), mert tenni ellene nem tudunk (most a gyilkos sugarakra gondolok).

Ja, igen. A népességcsökkentés. Ez a nehéz dió. Mert ennek csak borzasztó módszerei vannak.
#5174
2013. szep. 19. 17:43
korosi-emlekpark.hu/hun/tibhun.php

,,A feljegyzések szerint a hungárok a hunok fejedelmi törzsének a leszármazottai, és ők "gungároknak"; a "Nap fiainak" nevezik magukat. Hun nyelven a gun szó napot jelent, tehát a gungár népnév jelentése naptörzs. Feltételezhető, hogy maga a hun népnév a nap jelentésű gun szóból alakult ki. A gungár és a hungár népnevek tehát felcserélhetők, mert ugyanazt a népet jelölték."

Érdekes,hogy engem mindig vonzott a tibeti kultúra is,a Buddhista dolgok,sőt még tiniként a Leslie L. Lawrence könyvek is,(amik azóta is megvannak)azért mert általában a lámáknál játszódott :) De maga a könyv hangulata is mindig megfogott.
,,A buddhista szemlélet szerint valamennyi ember képes arra, hogy kifejlessze magában ezt a tudatállapotot, létrehozza ezt a belső sztúpát. A buddhista tanítások szerint ennek a magyarázata az, hogy minden lényben megtalálható e tökéletes állapotra való képesség magja. Ez a potenciál lehetővé teszi számunkra, hogy különböző meditációs gyakorlatok segítségével megtisztítsuk a szellemünket mindazoktól a negatív érzelmektől, attitűdöktől, melyek hátráltatnak bennünket szellemi fejlődésünkben.
Ez a képesség kifejlesztve és megerősítve elvezethet bennünket a buddha-állapothoz, amely a teljes megvilágosulás."
Akkor még ilyenekről nem olvastam részletesebben,de ott volt akkor is.A kis belső hang azt hiszem már nagyon régóta ordibált nekem :D

Szilgyi:Ma a könyvesboltban keresgéltem,és sok érdekes könyvre bukkantam,többek között egy olyanra,ami szerintem érdekelne téged is :)

Avatara:Nimród krónikák a címe-Nimród Lánya.Csak belelapoztam,de a köny végén lévő szómagyarázatokon akadt meg még a tekintetem :)
konyvar.hu/avatara/

www.spiritiszta.hu/cikkek/avatara-eloadasai.htm
#5173
2013. szep. 19. 17:33
Nem a kőtömb átfúrásáról szól,hanem annál sokkal többről!

Titicaca tó titkai:
www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=484b25d62

Itt is látjuk,hogy mennyi minden összefüggésben van egymással,viszont azt is,hogy mennyi mindenhez nem engedik hozzájutni az embereket.Viszont a mi feladatunk úgy gondolom többek között az,hogy azokat a tudásokat,amiket mások nem kevés munka és utánajárás árán elénk tárnak,azt továbbadjuk a többi embernek,mert rá kell ébrednünk kik vagyunk,hogy elkerülhessünk egy következő,esetleges katasztrófát!

A népességcsökkentést elfelejtetted :) Mert egyrészt a pénz igen,másrészt a népességcsökkentés a cél...az emberek mérgezése,akárcsak a sok adalékanyagos élelmiszerrel...
#5172
2013. szep. 19. 17:09
Egy tudós is csak ember. Ugyanúgy hajtja a becsvágy. A filmet emlékeim szerint nem láttam, de akkor pótolom. De sejtem miről szól. Hallottam erről az egyiptomi professzorról (a neveket képtelen vagyok megjegyezni), aki akadályozta a piramisban lévő kőtömb átfúrását a mérnököknek. Szerintem főleg azért, mert saját maga akarja learatni a babérokat. (Főleg ez lehet a háttérben.)
A titoktartás is ennek lehet köszönhető. Senki sem akarja, hogy más érjen célba helyette. Na meg ezenkívül ott vannak az államtitkok (fegyverek, erőforrások?, etikátlan kísérletek).

Ahogy szerintem az oltások is inkább a pénzről szólnak. A gyógyszergyár nyakán marad egy csomó legyártott anyag és valahogyan meg kell tőle szabadulni. Előállnak valami járványos sztorival és az emberek "viszik", mint a cukrut. Pontosabban ugye kapják. ;D De ördögibb tervet én nem látok. Persze attól még lehet . :P
Ahogy van ez a vitamin biznisszel is. Nagy adagban minden méreg. Kicsiben meg hasznos.
#5171
2013. szep. 19. 16:44
A tudósok többségéről meg annyit,hogy nagyon sokmindent eltitkolnak előlünk.Ha nem láttad még a piramis titkainak leleplezése c. filmet,ajánlom megnézésre,és a piramisok csak egy része annak,amiről biztosan tudják az igazságot,csak nem fedik fel.De ami késik nem múlik,majd eljön annak is az ideje,csak ki kell várni.
Én személy szerint nem vagyok kimondottan oda a tudósokért,mert sokuk nem az emberiség fejlődését tartja szem előtt...Persze voltak,és bizonyár lesznek is,akik ahogyan megtudják valamiről a valóságot,pl. az oltások káros hatásairól,akkor gyökeres fordulatot vesznek és az emberiség mellé állnak,nem pedig ellenük tevékenykednek.
#5170
2013. szep. 19. 16:37
Szó mi szó,vannak olyan dolgok,amiket elég megtapasztalni,ahhoz,hogy elhidd -a megtapasztalás után,ami ugye akkor már nem hit,hanem tudás-létezik,érteni nem is biztos,hogy kell :)
#5169
2013. szep. 19. 16:15
"Az,hogy az emberben több van,mint tudományosan felépült csonthalmaz,és szövet és a többi hasonló egyéb." – Penelope

Ez már csak, ahogy te is írtad, hit kérdése. A csontok, az izmok, a szervek kézzelfogható dolgok. Biztosan tudjuk, hogy mindenkiben ott vannak ugyanúgy és magunk is megbizonyosodhatunk róla (máséról is, sajátunkéról is). Viszont a lélek megfoghatatlan. Mindenki másképpen képzeli el és nem lehet egyértelműen bebizonyítani, hogy van. Jó, persze xy mondhatja, hogy neki van és már látta, de a másik személy erről már nem tud meggyőződni. (És a tudomány ezért nem tud mit kezdeni vele. Szóval nem is foglalkozik vele.)
Max. lehet kritizálni, hogy ez így meg úgy. stb. :D De ott sem magát a lelket, hanem konkrét személyek állításait éri kritika.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0