Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5153
2013. szep. 19. 10:13
#5152
2013. szep. 19. 10:03
RomGer IgKut
Árpádsáv:
St. Germain gróf volt II. Rákóczi Ferenc és egyik Thököly lány elsőszülött törvénytelen gyermeke, francia királyi udvarban nevelkedett. 1776-ban ő a függetlenségi nyilatkozat megfogalmazója és az árpádsávos USA zászló ihletője. (Itthon ekkor már a Habsburgok üldözték az árpádsávot, így St. Germain kivitte ezt az eszmeiséget az újvilágba, első évtizedekben működött is, amíg Illuminátus át nem vette a hatalmat...)
Ha kérdés merülne fel St Germain és USA megalapítása közötti kapcsolat valóságtartalmával kapcsolatban, please see :
www.reversespins.com/rosicrucian.html

THE MYSTERIOUS ROSICRUCIAN, WHO WAS THE FATHER OF THE AMERICAN REPUBLIC
www.reversespins.com
#5151
2013. szep. 19. 9:59
#5150
2013. szep. 19. 8:47
"lelekelixir.blogspot.hu/2013/09/tobias-uzenete-az-ebredokhoz.html" – Penelope

Nagyon jó az ilyeneket olvasni. :)
Megnyugtató érzés.Mostanában csak úgy dőlnek hozzám:)
#5149
2013. szep. 19. 8:41
#5148
2013. szep. 19. 8:41
"Köszi Penelope.. :)

Próbálom én is a magam kis módján terjeszteni a híreket." – szilgyi


Ugyan,nincs mit :)

Nagyon jól teszed,mert ez is fontos :)
#5147
2013. szep. 19. 8:40
#5146
2013. szep. 19. 8:38
Köszi Penelope.. :)

Próbálom én is a magam kis módján terjeszteni a híreket.
#5145
2013. szep. 19. 8:12
#5144
2013. szep. 19. 7:32
Van ilyen is :)
https://www.facebook.com/groups/nimrodgyermekei/

Én mondjuk annyira hű de nagyon nem vagyok oda a facebook-ért,bár lehet hasznos infókat találni,hiszen összegyűjtik az itt-ott megtalálható érdekességeket,és nem kell annyira keresgélni a neten,csak hát,mégis kémbook .
#5143
2013. szep. 19. 6:43
:)

Arról az oldalról tudtam a face-n,de gondoltam,hogy úgyis rá fogsz találni ;)

Bár abban a csoportban nem vagyok bent,de sok másikban igen,így oda is eljutnak az üzik.
Hozhatsz ide,vagy innen oda,ahogy gondolod :)
#5142
2013. szep. 18. 22:38
Ezt az én topikomba is megosztottam,de ide is ki rakom. :D

EMBERKÉP

"Az első igazság az, hogy az embernek LELKE van, és ez igazi önmaga, hatalmas, isteni lény, minden dolgok teremtőjének gyermeke, amelynek a test - a Lélek földi temploma - csupán gyenge tükörképe. Lelkünk , a bennünk és körülöttünk lakó Istenség, megszabja életünket, ahogyan neki tetszik: vezet, védelmez és bátorít minket, amennyire engedjük, éberen és jó akaratúan mindig arra törekszik, hogy jobbulásunkra vezessen bennünket.
Magasabb rendű Énünk, mint a Mindenható sziklája, legyőzhetetlen és halhatatlan.

A második alapelv azt mondja ki, hogy mi, ahogyan e világon magunkat ismerjük, azért vagyunk itt, hogy megszerezzük mindazt a bölcsességet és tapasztalatot, amit az ember földi tartózkodása alatt csak megszerezhet, hogy kifejlesszük magunkban a hiányzó erényeket, és eltűnjön belőlünk minden, ami rossz és ellene van lényünk tökéletesedésének. A LÉLEK TUDJA, hogy mely környezet és mely körülmények a leghasznosabbak a számunkra, s ezért olyan helyre állít minket az életben, amely a legjobban megfelel e célnak.

Harmadszor meg kell értenünk, hogy rövid utunk e földön, amit életnek ismerünk, csupán egy szempillantás fejlődésünk történetében, rövid, mint egy iskolai nap az fejlődésünkhöz képest.
S jóllehet pillanatnyilag csak ezt az egyetlen napot vagyunk képsek születésünk pillanatától, és fejlődésünk lezárulása végtelenül távol van halálunktól.
LELKÜNK, VALÓDI ÉNÜNK HALHATATLAN, s testünk csupán mulandó burok, mint egy ló, amit megülünk, hogy megtegyünk egy útszakaszt, vagy egy szerszám, amelyre valamilyen munka elvégzéséhez szükségünk van.

Ezután következik a negyedik alapelv: AMÍG LELKÜNK és SZEMÉLYISÉGÜNK HARMÓNIÁBAN VAN, ADDIG ÖRÖMBEN és BÉKÉBEN, BOLDOGSÁGBAN és EGÉSZSÉGBEN ÉLÜNK.
Ha viszont személyiségünk - akár világi vágyak, akár mások befolyásának hatására - letéved a számodra kijelölt ösvényről, konfliktus keletkezik. E KONFLIKTUS A BETEGSÉG és a BOLDOGTALANSÁG gyökere. Teljesen mindegy, milyen feladatunk van a világon - cipőpucolók vagyunk vagy uralkodók, földbirtokosok vagy napszámosok, gazdagok vagy szegények - amíg e feladatot lelkünk parancsával összhangban végezzük, minden jól meg.

BIZTOSAK LEHETÜNK BENNE, HOGY MINDAZ, AMI ELÉNK KERÜL AZ ÉLETBEN LEGYEN MAGASZTOS VAGY ALACSONY, A TOVÁBBLÉPÉSÜNKHÖZ LEGINKÁBB SZÜKSÉGES FELADATOKAT ÉS TAPASZTALATOKAT HOZZA MEG SZÁMUNKRA, S A LEHETŐ LEGJOBB FELTÉTELEKET TEREMTI MEG A FEJLŐDÉSÜNKHÖZ.

Az utolsó nagy alapelv minden dolgok EGYSÉGÉNEK felismerése: minden dolog TEREMTŐJE A SZERETET, és minden amit ismerünk, végtelen formagazdagságában e szeretet megnyilvánulása - legyen szó bolygóról vagy egy kavicsról, csillagról vagy harmatcseppről, emberről vagy az élet legalacsonyabb rendű formájáról.

Megláthatjuk e nagyszerű koncepció gyenge visszfényét, ha TEREMTŐNKET HATALMAS, SZERETETET ÉS JÓTÉKONYSÁGOT SUGÁRZÓ NAPKÉNT KÉPZELJÜK EL."

(Edward Bach: Gyógyítsd tenmagad. 1931)
#5141
2013. szep. 18. 22:04
atlantiszigyogyitok.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1176131

Thot üzenetei 2013....
Február 15. beszélgetésnél Atlantiszról is beszél...De minden lényeges benne.
JANUÁR .11..Oda is érdemes figyelni...

Mert áldott a fény,áldott a föld és áldott az ember.
A fény legyen veletek.
#5140
2013. szep. 18. 21:16
Belső Föld – A MAG népének gyökerei – Golenya Ágnes, Jakab István
Link a videóhoz
www.vntv.hu/vivanaturavideo.php?vid=b4b6c6e94
Műsor tartalma
A MAG urai több feljegyzésünk szerint a Magyarság. Érdekes módon a belső Föld és a Móricz János által talált többezer km-es barlangrendszer komoly összefüggésbe hozható. Lassan a Magyarokon kívül minden jelentős tudós elismeri, hogy a Föld ősi civilizációja a MAG uraihoz köthető.
#5139
2013. szep. 18. 21:06
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0