Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5138
2013. szep. 18. 21:02
Aki úgy érzi, h jó szolgálatot szeretne tenni az országért, és Magyarországon a választott országon és a hun-szkíta vérvonalon keresztül a Földért, csatlakozzon, az is aki esetleg nem magyar földön él.

A változások innen fognak elindulni. Az oldal még fejlesztve lesz, de már be lehet lépni!

Politizálni, Jobbikozni, rasszizmus, fasizmus stb. nem lehet, automatikusan többszöri figyelmeztetés után ki lesz zárva, aki a csoportban a békét a nyugalmat megzavarja.
Aki magasabb szintre szeretné emelni a népet jöjjön, akik bizonyítottan küldöttek, vagy régóta érzik h küldöttek, vagy csak átalakítanák a jelenlegi magyar társadalmat jó irányba!

Lehet infokat , videókat hozni az Új Korral kapcsolatban! Bármit, ami ide tartozik, a jövőben meg fogom adni a témákat, aki még nem tudja esetleg h mivel kapcsolatban, de szívesen részt venne az ébresztő, tájékoztató ÖNKÉNTES munkában.

Az Atlantiszból és Lemúriából a majákon keresztül hun-szkíta vérvonalon ide inkarnálódott segítő lelkek vagyunk többségben az országban, ezért ez a cím, természetesen jöhet bárki,
aki a beteg, a sötét oldal által felemésztett világon segíteni szeretne bármilyen módon, főleg mások szemének felnyitásával, informálással, mert küldetése ! Sok segítő lélek ott volt korábban Atlantisz és Lemúria Földjén is elsüllyedésük előtt is, és ebben az életünkben visszahoztuk a tudást,
vagy van, aki már teljesen,
van aki félig meddig és vannak , akik most ébredeznek, h valószínűleg más civilizációkból születtek ide, mert segítő lélekként vannak ez időben a Földön. Sokan több segítő lélek van az országban,
több ezerről beszélhetünk, de sokan még nem tudják, h valójába ez van a segítő szándékuk,
és a világ szó szerinti megváltási terve mögött. Egyre többen fogják megtudni ez időben, h fontos küldetéssel jöttek ide. Valójában minden ember, küldetéssel érkezik és a Földön szerzett különleges tapasztalatok miatt jön ide, de javarészt nem a kollektív , hanem személyes élete miatt. Akiket valójában küldötteknek nevezünk, ők, azaz mi a kollektívát, az emberi közösségeket, a Földet szolgáljuk, személyes életünk javarészt a háttérbe szorul, sokszor az nem is olyan fontos, elsődleges célunk a világ jobbítása, megváltása !! Ezt legbelül mindenki tudja, érzi, sokan (ahogy én is), gyerekkoruk óta. Tehát a csoportba bármilyen a világ felemelését fontosnak tartó Lelket várunk!!

AKIK A VILÁGOT FEL AKARJÁK EMELNI, EL KELL FOGADNIUK, H SAJNOS A TÁRSADALOM NAGYOBB RÉSZE ŐRÜLTNEK FOGJA TARTANI ŐKET, AZOKAT, AKIK A TÁRSADALMAT ÁT FOGJÁK REFORMÁLNI!! EZ A KÜLDETÉSSEL JÁR!!

Facebook.....Magyar vérvonalú lemúriai ls atlantiszi Fényküldöttek Szövetsége
#5137
2013. szep. 18. 20:05
Csoportokat keres a fészen ,akik ezzel foglalkoznak,és érdeklik a téma őket stb...De nem találok...Tipp??
#5136
2013. szep. 18. 19:59
Akkor már ketten vagyunk:)
Engem sem szók be engedni .

Minden benned van. Mindent a gondolataiddal teremtesz meg, mégpedig a saját szűrőiden át. Bármit és bárkit, akit felelősként szeretnél megnevezni a saját sorsodért - rossz helyen keresed. Akárcsak a saját boldogságodat. Senki nem fogja helyetted megtenni, hogy változtass a hozzáállásodon, és kilépj az áldozat szerepéből. Még ha ez olyan kényelmes is, minden pillanatban van lehetőséged másik utat választani. Ébredj!
Ho'oponoponoway Magyarország
#5135
2013. szep. 18. 19:41
Én bármire készen állok :)

Grrr...nem engedett be ez a nyavaja...
#5134
2013. szep. 18. 19:38
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33494#msg33494 date=1379511231]
Ha hiszitek ha nem,engem jobban érdekel most a múlt és a jövő...
Valahogy annyira nem hiszek az emberekben és abban,hogy a "jóslatok" a jó felé beteljesülhetnek,hiszen az emberiség nagy része szkeptikus és a tudománynak él...... Penelopé gondolom érted, ezt miért írom..." – Penelope


Értem ,igen.
Én viszont hiszek az emberekben :) Hiszem,hogy ha sokan észreveszik a dolgokat,és felfigyelnek azokra,amikre tényleg oda kell figyelni,figyelnek magukra,és egymásra,segítik a másikat,jó tanácsokkal szolgálnak,hiszek benne,hogy akkor nem lesz olyan hatalmas nagy probléma :)
Én a könyvből pont hogy azt vettek ki,hogy fejlődnünk kell,és nem lesz akkor semmi probléma :) Ez az út a járható,és ez az út a helyes.Az emberek pedig képesek változni,ha akarnak.
Persze nem vagyok naív,tudom,hogy ez nem olyan egyszerű,és hogy a sötét oldal is tevékenykedik a maga módján.Éppen ezért fontos felismerni,melyik út hova visz." – Penelope

Remélem így van,én készen állok remélem, és te Penelopé?
Sajnos nem tudok sokat segíteni a dolgokban max reklámozok picit itt- ott :)
#5133
2013. szep. 18. 17:04
"HIhihihihihihihihihihihihihihhihi Sokszor szólsz egy ilyet ,hogy "kotyvalék" és végem hihihih

Meg ítélésed szerint hány százalék igazat teszel a dologba ?
" – nevem05


Tetszett,hogy kotyvalék? :D

Nem sok százalék.Amennyire én tudom-ezt mindig hozzáteszem azért,ha olyan a téma :)
#5132
2013. szep. 18. 16:59
Na most már megyek én is majd re ...... Sziasztok,,,, :D
#5131
2013. szep. 18. 16:48
HIhihihihihihihihihihihihihihhihi Sokszor szólsz egy ilyet ,hogy "kotyvalék" és végem hihihih

Meg ítélésed szerint hány százalék igazat teszel a dologba ?
#5130
2013. szep. 18. 16:44
"Penelope? Szerinted ?

wampire.hupont.hu/1/vampirszotar" – nevem05


Kissé kotyvalék :)
#5129
2013. szep. 18. 16:39
"Ha hiszitek ha nem,engem jobban érdekel most a múlt és a jövő...
Valahogy annyira nem hiszek az emberekben és abban,hogy a "jóslatok" a jó felé beteljesülhetnek,hiszen az emberiség nagy része szkeptikus és a tudománynak él...... Penelopé gondolom érted, ezt miért írom..." – szilgyi


Értem ,igen.
Én viszont hiszek az emberekben :) Hiszem,hogy ha sokan észreveszik a dolgokat,és felfigyelnek azokra,amikre tényleg oda kell figyelni,figyelnek magukra,és egymásra,segítik a másikat,jó tanácsokkal szolgálnak,hiszek benne,hogy akkor nem lesz olyan hatalmas nagy probléma :)
Én a könyvből pont hogy azt vettek ki,hogy fejlődnünk kell,és nem lesz akkor semmi probléma :) Ez az út a járható,és ez az út a helyes.Az emberek pedig képesek változni,ha akarnak.
Persze nem vagyok naív,tudom,hogy ez nem olyan egyszerű,és hogy a sötét oldal is tevékenykedik a maga módján.Éppen ezért fontos felismerni,melyik út hova visz.
#5128
2013. szep. 18. 16:00
Nem tudom még.. LEhet , hogy leszek .. Szia Szilgyi :)
#5127
2013. szep. 18. 15:51
Na lépek...Este re:)
Leszel 05??
#5126
2013. szep. 18. 15:50
Értem..
#5125
2013. szep. 18. 15:48
Igen annak is...De ha oda figyelsz mindenhol le van ám írva :)
Minden jóslatban stb...Csak kicsit másként régiesebben de a lényeg ugyan az....És olvasd amúgy el a könyvet mert nagyon jó...
De már olvastad a könyv egy két részét mert több cikk és videó is készült a lényegéről,,,Csak meg is lett könyvesítve...
#5124
2013. szep. 18. 15:45
Gondolom ez a könyvnek tudható be ....... Ha időm engedi elfogom olvasni...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0