Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5123
2013. szep. 18. 15:33
Ha hiszitek ha nem,engem jobban érdekel most a múlt és a jövő...
Valahogy annyira nem hiszek az emberekben és abban,hogy a "jóslatok" a jó felé beteljesülhetnek,hiszen az emberiség nagy része szkeptikus és a tudománynak él...... Penelopé gondolom érted, ezt miért írom...
#5122
2013. szep. 18. 15:09
Penelope? Szerinted ?

wampire.hupont.hu/1/vampirszotar
#5121
2013. szep. 18. 14:59
Ez is igaz .... Végül is Toth-ról a lényeg már tiszta !!! Már csak a többi van vissza de az már a jövő zenéje !!! Melynek kérdése hogy hogyan húzza el az emberiség nótáját? ! ;);)
#5120
2013. szep. 18. 14:42
Nem tudom...bármi lehetséges.De én azt mondom ,vonatkoztassatok el Thot-tól :)
A mende-mondákban sok a hozzátett rész is ám.
#5119
2013. szep. 18. 14:36
Teljes más vizeken eveztem !!! Aztán jött egy gondolatom !! Ismét csak Toth xDxD

Ugye Zeuszként is ismert volt vagy is ismert ... Na de Zeusz fia Herkules!! Lehet ,hogy ő is vámpír volt !!Elvégre természet feletti erővel bírt....... Lehetséges ? Szerintetek Penelope-Szilgyi?
#5118
2013. szep. 18. 9:49
#5117
2013. szep. 18. 9:45
,,Vagyok fény-ember ködbe bújva,
Vagyok veszteglő akarat,
Vagyok a láplakók csodája,
Ki fényre termett s itt marad
Ködomlasztó reggelre várva,
Várván, jön-e a virradat."
Ady Endre

Hosszabb a vers,de engem ez ragadott meg :)
#5116
2013. szep. 18. 0:03
Most lépek mert ma elégé fáradt vagyok.. Jó éjt ..Majd re,,,
#5115
2013. szep. 18. 0:01
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg33481#msg33481 date=1379453857]
2009-es rövid cikk de azért ki rakom ..

Tudjuk , hogy Drakula (Vlad Tepes) nem volt vámpír csak egy "bábú". De minden esetre érdekes ,hogy megtalálták Pécsen a pincéjét és inkább betemették ,pedig ahogy a cikk is írja világ szenzáció is lehetett volna . hmmm hmmmm ::)

www.mult-kor.hu/20090928_megtalaltak_drakula_pincejet_pecsett" – szilgyi


Hát persze mert a háttérben egy Vámpír mozgatta :)
Szóval érted..." – szilgyi

Igen .... De azért egy kicsit feltűnő ,hogy egy ilyen híres ember pincéjét sok sok év század után megtalálják.... És nem ,hogy Magyar turisztika látványosságot csinálnak belőle, hanem mint egy hullát be temetik xDxD De most komolyan !! Mivel érvelnek ? Veszélyes? Mert túl régi vagy ilyesmi?? Áhh !! Ugyan már!!!! Kiváncsi lennék mi mindent relythetett a pince...
#5114
2013. szep. 17. 23:58
"GOLENYA PURISACA, ÁGNES AZ ARANYKAPU

Ezt osztanám meg veled,és mindenkivel!
Akinek van ideje apránként olvasgassa el,és a végére másként néz mindenre.
Én legalább is másként nézem.
Tudom,hogy sokan lusták olvasni,és azt is,hogy akik alapba nem jártasak a témában nem biztos ,hogy megértik a könyv lényegét,de a vége fenomenális!Ennyivel tartozok az írónak és magunknak is,az emberiségnek.
Online le lehet tölteni a könyvet..Anó én is úgy kaptam az elolvasásának tippjét,és ezúton is megköszönném:)

magyarnemzetikormany.com/pi-klub/downloads.php?cat_id=2&download_id=97
A fenti linknél tölthető le akit érdekel." – szilgyi


Elfogom én is olvasni minden képp !! Minden info hasznos.. Már bele kergülök a dolgba xD De Muszály tepereni teperni ... Pedig olykor nagyon ellehet fáradni :/ .... De üsse kő vagyis ütöm a kőt :D Kit érdekel ...................... Nem adomfel akkor sem :D
#5113
2013. szep. 17. 23:39
"2009-es rövid cikk de azért ki rakom ..

Tudjuk , hogy Drakula (Vlad Tepes) nem volt vámpír csak egy "bábú". De minden esetre érdekes ,hogy megtalálták Pécsen a pincéjét és inkább betemették ,pedig ahogy a cikk is írja világ szenzáció is lehetett volna . hmmm hmmmm ::)

www.mult-kor.hu/20090928_megtalaltak_drakula_pincejet_pecsett" – nevem05


Hát persze mert a háttérben egy Vámpír mozgatta :)
Szóval érted...
#5112
2013. szep. 17. 23:38
GOLENYA PURISACA, ÁGNES AZ ARANYKAPU

Ezt osztanám meg veled,és mindenkivel!
Akinek van ideje apránként olvasgassa el,és a végére másként néz mindenre.
Én legalább is másként nézem.
Tudom,hogy sokan lusták olvasni,és azt is,hogy akik alapba nem jártasak a témában nem biztos ,hogy megértik a könyv lényegét,de a vége fenomenális!Ennyivel tartozok az írónak és magunknak is,az emberiségnek.
Online le lehet tölteni a könyvet..Anó én is úgy kaptam az elolvasásának tippjét,és ezúton is megköszönném:)

magyarnemzetikormany.com/pi-klub/downloads.php?cat_id=2&download_id=97
A fenti linknél tölthető le akit érdekel.
#5111
2013. szep. 17. 23:37
2009-es rövid cikk de azért ki rakom ..

Tudjuk , hogy Drakula (Vlad Tepes) nem volt vámpír csak egy "bábú". De minden esetre érdekes ,hogy megtalálták Pécsen a pincéjét és inkább betemették ,pedig ahogy a cikk is írja világ szenzáció is lehetett volna . hmmm hmmmm ::)

www.mult-kor.hu/20090928_megtalaltak_drakula_pincejet_pecsett
#5110
2013. szep. 17. 23:24
"Már tudom,kik voltak a Pálosok ,fehér ruhások ősei :)
Kicsit tisztul a kép,,,,Jó volt,hogy elolvastam a könyvet...Sok minden helyre került:)" – szilgyi


Oszd meg velem is Szilgyi Privibe vagy itt mind egy ...
#5109
2013. szep. 17. 23:22
törölt tag
"Nina ;) :
www.tarrdaniel.com/documents/Ezoteria/angyalok.html" – Penelope


Hihi. ;D ;D ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0