Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5078
2013. szep. 17. 2:21
Rendben előbb olvasd a privit!!! Amit irtam ....Aztán jó éjt :)
#5077
2013. szep. 17. 2:18
"Énokról még annyit...

Ugye br van a Káin féle vámpírság . Ha mondjuk azt vesszük alapul ..

Ugye bár volt Énok Próféta ... Aki Ádám után számítva a hetedik ember volt a földön . Legalább is ezt olvastam . Nost tehát ha Káin leszármazotja vol eme próféta akkor könnyen lehet hogy vámpír volt . És ha azt vesszük alapul akkor nem volt híg a vére sem hogy próféta képessége legyen neki. Tehát ő még az erőseb generáscióhoz tartozott. Persze csak ha van alapja ennek a feltételezésnek ............ Ha igen akkor Így köthető szerintem Énok a vámpírokhoz.." – nevem05


Igen igy is lehet,mondani,de kitudja...Énoknak voltak utódai,állítólag szóval nem tudom...Minden lehetséges...De ha jól tudom Noé az ő leszármazottja is....De túl sok a köd szóval,tényleg nem tudom...Ami viszont nagyon Érdekel az Nimrud...Több oknál fogva is! Holnap elkezdek vele jobban foglalkozni ,bár már sokszor neki futottam,mindig bukta volt :D

Ilyenkor kv-zol 05 már fél 3 lassan ,nekem reggel 7 kor kell kelnem:)
#5076
2013. szep. 17. 2:14
Biz ám Watshon :D:D:D Ugy hogy ajánlom hogy dobj be egy jó erős feketét :) Lehet kicsit bolondosnak hangzik.. De én már be löktem a fekete kávét xDxD
#5075
2013. szep. 17. 2:06
Most regizek az oldalra ahol az írást találtam...Ja Penelpoe nagy segítség..És nyugi jössz velünk a diliházba:)
Na mit akarsz Sherlock :D spekulálni?
#5074
2013. szep. 17. 2:04
Énokról még annyit...

Ugye br van a Káin féle vámpírság . Ha mondjuk azt vesszük alapul ..

Ugye bár volt Énok Próféta ... Aki Ádám után számítva a hetedik ember volt a földön . Legalább is ezt olvastam . Nost tehát ha Káin leszármazotja vol eme próféta akkor könnyen lehet hogy vámpír volt . És ha azt vesszük alapul akkor nem volt híg a vére sem hogy próféta képessége legyen neki. Tehát ő még az erőseb generáscióhoz tartozott. Persze csak ha van alapja ennek a feltételezésnek ............ Ha igen akkor Így köthető szerintem Énok a vámpírokhoz..
#5073
2013. szep. 17. 1:53
Meg lehet próbálni ...

Jajj ne menny még :D Annyira le vagyok maradva muszáj spekulálnom Watson :D De Penelope val lenne teljes a kör :D
#5072
2013. szep. 17. 1:51
"Végeztem most le írom :)
Ellöször is !! 1. : Nélkülem senki nem megy dili házba nem ráz le senki xDxD

2.: Azt a komentet amit be másoltál elég két értelműnek tartom ... Szerintem a fazon tud valamit!! Ír a Magyarságról és közbe azon belül utal fél szavakból dolgokra de lehet , hogy én értelmeztem túl de nekem ez jött le!! Pláne mikor azt olvastam hogy hamarosan mindenre fény derül.. hmmm HÁT Igen...........

3.:Igen elég való színű , hogy Toth-nak elég sok köze van a magyarsághoz. Hiszen ha valóban a Magyar nép Atlantiszból ered akkor könnyen lehet hogy valamelyst formátumban az ősünk . És igen nagyon jó volt a a feltevésed-kérdésed amit irtál Szilgyi. Mi húzta pécshez ? De valóban .... Hisz legyünk igazságosak Magyarország nem egy túl nagy ország sőt!! És plussz még azon is belül Pécs!!! A nagy világban egy kis város és még is a múltban és a jelenben is a vámpírok és a világ leg nagyobb vámpírának egyik meg határozó helye és saját elméletem szerint a jövőben is az lesz ami bizonyára már nincs túl messze !!! Tehát könnyen lehet a Magyaros elmélet. " – nevem05


Hát én azon gondolkoztam,hogy írok a férfinek,megnézem majd holnap van e valami elérhetősége..,Mert tudhat tényleg valami..Most elköszönnék.jó éjt 05.
#5071
2013. szep. 17. 1:39
Végeztem most le írom :)
Ellöször is !! 1. : Nélkülem senki nem megy dili házba nem ráz le senki xDxD

2.: Azt a komentet amit be másoltál elég két értelműnek tartom ... Szerintem a fazon tud valamit!! Ír a Magyarságról és közbe azon belül utal fél szavakból dolgokra de lehet , hogy én értelmeztem túl de nekem ez jött le!! Pláne mikor azt olvastam hogy hamarosan mindenre fény derül.. hmmm HÁT Igen...........

3.:Igen elég való színű , hogy Toth-nak elég sok köze van a magyarsághoz. Hiszen ha valóban a Magyar nép Atlantiszból ered akkor könnyen lehet hogy valamelyst formátumban az ősünk . És igen nagyon jó volt a a feltevésed-kérdésed amit irtál Szilgyi. Mi húzta pécshez ? De valóban .... Hisz legyünk igazságosak Magyarország nem egy túl nagy ország sőt!! És plussz még azon is belül Pécs!!! A nagy világban egy kis város és még is a múltban és a jelenben is a vámpírok és a világ leg nagyobb vámpírának egyik meg határozó helye és saját elméletem szerint a jövőben is az lesz ami bizonyára már nincs túl messze !!! Tehát könnyen lehet a Magyaros elmélet.
#5070
2013. szep. 17. 1:19
jól van 05..Jól elment az idő fél 2 van :D
#5069
2013. szep. 17. 0:53
Na át olvasoma cuccokat látom van egy pár :) Aztán reagálok rájuk :D
#5068
2013. szep. 16. 22:36
paramoral.eu/news.php?extend.1485.6

A topikban találtam,gondoltam megosztom újra,kajak nézzétek meg!!
---------------------------------------------------------------------------------------
A gyűjtemény egyik legértékesebb darabja az 1500-ból származó táblakép, amely Szt. Oswald angolszász vértanú királyt, az időjárás patrónusát ábrázolja, alkotója Jacop Barbari olasz reneszánsz mester. Figyelmet érdemel a lőcsei klasszicista festő, Czauzik József olajfestménye is, mégpedig nem is művészi színvonala, hanem inkább a rajta megörökített téma miatt. "A hosszú élet titka" című festményen Rovin Jánost és feleségét, Sárát láthatjuk. A képen olvasható magyar nyelvű szövegből megtudjuk, hogy János 172 évig, Sára 164 évig élt, boldog házasságuk pedig 147 évig tartott.
www.hradkrasnahorka.sk/index.php?page=hrad&lng=hu A festményt sajna nem találom a neten,egy fotó sincs róla fenn,ha ti találtok esetleg küldjétek el nekem.

A várlátogatás az alsó várban kezdődik, ahol a leginkább figyelemreméltó az eredeti várkonyha az isteni szem képével, amely "az Isten szeme mindent lát" szellemében a lopások ellen.

minibusz.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1012636
#5067
2013. szep. 16. 21:28
,,A mai napig is folynak kísérletek, génkísérletek, de hogy pontosan mit is akarnak teremteni ezúttal, azt csak a piramis csúcsához legközelebb állók tudhatják.,,

Ezeket a sorokat a topikból szedtem ki,és a kérdés még most is fenn áll.
Mint olvashattuk azért teremtették meg a vámpírokat mert az emberiség nem volt olyan erős és hosszas életű,hogy civilizációkat irányíthasson.
""Az emberiség nem elég fejlett és érett ahhoz, hogy egymaga állhasson a piramis csúcsára. Szükséges, hogy álljon az emberek mögött egy jóval magasabb szintű lény."
De akkor miért kell a hátérbe maradniuk,nyíltan nem tehetnék ezt meg vajon?Hiszen az Egyiptom korszakban Istenként mutatkoztak és az idő elteltével egyre jobban háttérbe vonultak,ahogy az emberiség fejlődik ők egyre jobban elbújnak talán?
Más fajokat is teremtettek,vajon kiket?
Ahogy a generáció magasodik, a vér egyre hígabb lesz,szóval csak pár száz évig élnek a 30.generáció pl....Akkor a 60. gen..az ugyan addig él mint mi,és ereje sem valami túláradó egy emberétől? Hát erre én azt mondom,ha már vámpír lesz az ember ,éljen minimum 600 évig mert ha nem inkább éljük azt a kis időt a szeretteink mellet ,és élni az apró örömökben mint pl egy kávézóban elkortyolgatni egy csésze kávét ,mert gondolom én ezt vámpírként nem tehetnénk meg,szóval az a pár 100-200 év, nem dominálna ebben az esetben.
Viszont az a tény,hogy az első gen,,,vagy a legelső vámpír alatta lévő generációk sókasával,százaival is képes elbánni fél kézzel, az elég szép,és rémisztő is egyben,hát bizonyára félnék a helyükben.
05 írtad,hogy az Thot-nak vámpír vér kell és ezért sem akarják,hogy felkeljen torporából,de felhívnám figyelmedet arra,hogy ez nem csak őrá igaz,hanem a 2. generációra is...Arkónok pl..
Ugorjunk picit a Majákra..Mint már tiszta kép a maja naptárhoz igazodván Thot is képben van itt..Állítólag a naptárt az Olmékoktól örökölték .
Különleges képességek sokaságával bírtak!Nem kicsi képességekkel...Nagy intelligenciával rendelkeztek! Lehet, hogy a fent leírt intelligencia darabok mind-mind alkotórészei voltak egy összefüggő rendkívül specifikus tudásanyagnak, melyet a maják úgy örököltek, többé-kevésbé érintetlenül, egy régebbi és bölcsebb civilizációtól.Vagy valami más van a háttérben? Esetleg más tanította nekik? A 15. oldalon olvashattok róluk bővebben!
Mint mondani szokta Penelopé ,minden összefügg mindennel.
Thot Isten (VÁMPÍR) -nek helye volt a Napbárkában és számos írás arra utal,hogy ezek földön kívüli tárgyak utazó hajók stb voltak...Akkor Ré akinek tulajdona volt a bárka ,akkor ő ki volt vajon? :)Gondolkozzunk el,mert nem hiszem ,hogy ezek a történetek mesék lennének.Van valóság alapja hiszen rengeteg ember hitt benne akkoriban,és ennyire nem nézhessük le őket agyilag,hogy egy mesevilágra építették volna életüket.Az első "Isteneik" igazak voltak,majdan léptek csak emberek helyükre.
Lázadók,ők mint olvastuk másként szerzik meg a vérpótlásukat,nincs szabályaik hiszen a vámpír társadalom is üldözi őket.Akkor most ők azok akiktől félnünk kéne egy éjszakai órában? Vagy mégsem? Köztük is van különbség?
Vissza az Arkónokhoz,olvasni véltem,hogy ilyennek lettek teremtve, amilyenek..Szóval ez azt sugallhassa ,hogy úgymond Kódolva vannak erre? Vagy csak olyanokat választottak még emberként erre a célra, akikben alapba benn volt ez kopó szerű hajlam és ők tovább fejlesztették,"előhívták" ezt a képességüket?Ha az első válasz a jó akkor vajon,hogyan? Ha a második,akkor honét is tudták? Megérzés? Vagy egy képesség?
Csak a lefejezéstől,és az elégetéstől halnak meg..Akkor a nap nem árt nekik? De miért csak megfelelő öltözékben mehetnek a nappal? Vajon mi az a megfelelő öltözék? Farmercucc,napszemcsibe :D?
Olvassátok el a 19. oldalt..Énok...Van ott egy link...churchofgod.hu/content.php?act=enok1
Itt ír a Virrasztókról...Kik azok vajon??? Vámpírok?? A föld életének végezetéig itt kell maradniuk és szeretteik halálát végig kell nézniük míg ők örökké élnek...Ezért gondolom azt,hogy vajon a vámpírokról ír Énok? Ez csak tipp ,lehet nagy tévedés,segíthettek abban ti ,hogy lássátok.
A Virrasztó szót több féle képen értelmezhessük,vajon a vámpírok alszanak?
#5066
2013. szep. 16. 17:23
#5065
2013. szep. 16. 15:33
"" Kérdezett az eredeti, vagyis a legelső, legősibb vámpírokról. Én egyetlen egyről tudok, aki még most is él. Igaz, már sok-sok évvel ezelőtt vonult torporba a világ, és a vámpírok elől. Arról ugyan van tudomásom, hogy az akkor még Sopianae néven ismert Pécs városát, teljes mértékben magáénak nyilvánította, azonban jelenlegi tartózkodási helyéről senki nem tud semmit. Legelőször Isz. 546-ban történt, hogy vámpírcsaládok összefogtak, és tőrbe csalva őt, kényszerű torporba küldték. Arról a helyről titkos, ősi ékírással rögzített feljegyzés is készült, melyet Isz. 1063-ban az Ignatius vámpírcsalád lánya megtalált, majd titokban „életre keltette” őt.

Egy évvel később, egy papokból álló csoport, rábukkanva rejtekhelyére elüldözték, melynek az lett az eredménye, hogy egy hét múlva a Székesegyház, titokzatos körülmények között porig égett.

10 évvel később önként vonult torporba, de ezúttal alaposan elrejtőzve a vértestvérek, és mindenki más szeme elől."

Ezekhez kapcsolódva:,,A Képes Krónikából tudhatjuk meg, hogy 1064-ben, amikor Salamon királyt Pécsett megkoronázták, a következő éjszaka támadt tűzben „a harangok lezuhantak a tornyokból”. "

www.iranypecs.hu/portal/fooldal/latnivalok/szekesegyhaz_es_puspokseg/szekesegyhaz

,,A Pálos rend tud(ott) a létezésükről, sőt ezen ős leszármazottja még kolostort is építtetett a saját pénzén e rendnek a Jakab-hegyen, (természetesen titkos adományként kezelve e jelentős összeget) mely olykor búvóhelyet is szolgáltatott számukra. A rend alapítója, Bertalan volt az, aki több leszármazottjának is rejtekhelyet biztosított a kolostor alaksori pincéjében. Később erre fény derült, és a kolostort lerombolták. Van még egy különös dolog, amit csak az építészek, és Bertalan tudtak. Egy titkos járat, mely a kolostorból a hegy belsejébe vezetett. E járatot, az épület lerombolása után a leszármazottak végleg betemettek, így a későbbiekben sem derült rá fény, hogy ez létezett volna."

Elég sok dolognak utána lehet nézni,ha az ember veszi a fáradságot hozzá.

" – Penelope


Most akkor kicsit járjunk utána ,ne csak olvassuk!! Először is,miért bíztak meg a Pálosokba a Vámpírok ,és miért biztosítottak nekik menedéket.
Mit keresett egy Ős Legelső Vámpír ebben az országban Pécs városába? Mi fűzte őt ide a régi Sopianae városába...Kik voltak azok a Papok akik egyszer elüldözték?Melyik székesegyház égett porrá? Talán az itteni? Talán magyar papok voltak,miért egyesültek a vámpírokkal?Ahogy én kiveszem Pécsett volt az a tűz...Talán azért kötődött a magyarokhoz mert az ősi népet látta bennünk? A régi Atlantiszi fenn maradott csoportot? Vagy még többet? Esetleg semmit?? 05 SZERINTED? Lenne még mit ki emelni de egyenlőre elég ennyi szerintem..Este re...
#5064
2013. szep. 16. 14:21
"emf-kryon.blogspot.hu/2013/03/a-karpat-medence-magyarok-szent-gralja.html" – Penelope

És tényleg :D!Látszik a képen maximálisan!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0