Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5063
2013. szep. 16. 14:16
#5062
2013. szep. 16. 14:02
HÁ-HÁ Hát igen!!!!!!!!!! Bingó!!!!!!!!! Ezt kapjátok el ne a náthát!!! Remélem lesz olyan olvasó aki hiszi és érzi na meg értelmezi nem csak elolvassa!!!!!!!!!!
Én büszkén mondom Magyar vagyok!! És ti??
#5061
2013. szep. 16. 13:59
:D Ugye-ugye? ;)
#5060
2013. szep. 16. 13:47
Jó szokásához híven nem engedett fel az oldalra a TTT de végre itt vagyok :D
Ezt egy link hozzászólásában találtam és igen jónak,szóval be másolom :)

Tisztelt Oláh László!

Nem értek Önnel egyet!Nagyon nem!Mire lenne jó,ha végre kiderülne a magyarság eredete?!
1:Legfontosabb,Nekem is a Finnugor elméletet tanították,de kb:2 éve,TUDOM,hogy Hun-ok voltak a testvér népünk!!Ez is már annyira büszkévé tett,hogy a Nagy Attila Király a rokonunk!Büszke vagyok arra,hogy ez a föld nem 895 óta a miénk (gondoljunk Trianonra,egyik legfőbb dolog amivel minket támadtak,hogy mi nem vagyunk a jogos örökösei!Több jogunk van Erdélyhez,mint franciának az országához,vagy sorolhatnám!!!:)De nem menjünk bele Trianonba!:)...Alapból,mióta tudom,hogy ki is vagyok és az őseim honnan jöttek és KIK voltak Ők,azóta teljesen más az életem..Úgy érzem,hogy bármit megtehetek!!Bármit meg tudok tenni ebben a Világban!!!!:)Ugyebár a 18 századtól él ez az elmélet "finnugor"...Alapja:Vedd el a magyartól a múltját amire olyan büszkék (ne a honfoglalásra gondolj,előtti eseményekre) és azt teszel a Velük amit akarsz!!!!Nemzettudat és a történelem egy olyan plusszt tud adni az tudatalattidnak,hogy hihetetlen!!Ezt tudta a "nyugat",ezért tartunk itt,mert "országon belül támadjuk egymást"!Élet minden területén!Gazdag=szegény..történelem,Magyar-cigány:(:(!Elérték!!
Visszatérve,miért??MIÉRT fontos,hogy mai napig ne derüljön fény a múltunkra?!?!?És miért csak MAgyarországon??Miért?Kik vagyunk,hogy ennyire titkolni kell?!?!?!Miért akartak már 907-ben kiűzni innen?!Miért kellett nekünk felvenni a kereszténységet olyan hamar?!?!MIÉRT támadnak a mai napig minket??-Miért kellett a Kárpát medence az egész Világnak?Itt nagy dolgok vannak a háttérben!!NAGYON NAGY!Gondolj bele,ha kiderülne sok dolog!Atlantisz=MU földje,már bizonyított,hogy létezett és tényleg onnan származunk?Boszniai piramis knb10ezer éves és Székely-Magyar rovásírás található benne..Egyiptomi 4 ezer éves(eddig azt mondták,hogy az volt az első)?!!Most a legnagyobb fejtörés,hogy melyik volt az első piramis a világban..ELSŐ,eddig a Boszniai vezet!?!Tatárlaki korong 7ezer éves..Magyar rovásírással lett lefordítva!!:)Sumerok kb 5ezer évesek (állítólag mi vettük át az irásukat,de..akkor miért csak Székely-Magyar rovásírással lehet fordítani??)Erdélyi parlagok,piramisok?!?!Kik a székelyek Erdélyben?!Ők azt mondják,hogy Ők Magyarok testvérei!!Lényeg a lényegben:Itt egy akkora Viulágméretű átverés van,hogy ha Kiderülne,itt a Világnézet/tudat 360 fokban megfordulna!!Kiderülne,hogy Magyar az utolsó fent maradt Ősi nép?!?!Lassan köztudott,hogy a Hun Attila ide úgy jött,hogy tudta,hogy hova jön?!Akkor ki/kik volt/voltak itt előtte?!?!És ez nemcsak magyar krónikákból van,hanem az összes Krónikákban összes leletek kezdik ezt igazolni!..Genetika!!!Én hitem/elgondolásom 2 évi keresgetés/olvasgatás után:Atlantisz népe vagyunk (ma már 10000%,hogy létezett)!Ami lepusztult özönvíztől és a megmaradt népesség Új otthont kerestek és Kárpát-medence terülteén találták meg és innen vándoroltak tovább Világ összes területére!Gondoljuk el a piramisokat!!!(víz alatti piramisok=özönvíz..Első piramis--Atlantisz!)!Ebből adja magát a második=Erdély!!Özönvíz után=Noé élte túl..(biblia)..Többi krónika=Nimród az első király az özönvíz után,fiai=Hunor+Magor!!!Utána a csodaszarvas legenda és ezek nem a magyar krónikákban vannak,nemcsak ott:)!!Lényeg a Lényeg:Ha kiderülne,hogy mi vagyunk az első vagyis az utolsó ŐSI NÉP?!Nemn lennél rá büszke??Nem változna szerinted meg az emberek nézete a Világban?!NEm lenne az,hogy Szlovákiában azt tanítanák,hogy magyar csak bevándorolt a Szlovák királyságba.Erdélyben azt,hogy Régen itt voltak a Kárpát-medencébe...Sorolhatnám!És itt azt se,hogy mi finnugor barbár népek közé tartozunk!Hamár azt elfogadnák,hogy szkítai nép vagyunk,az is elég lenne..Fejlettebb voltunk mint az akkori Európa!!Tisztább és fejlettebb!!Ezt SOHA NE FELEJTSD EL,ha KÉRDEZIK,ki vagy:BÜSZKÉN AZT KELL MONDANI,h MAGYAR!!!!!!!!!Mert az idő lassan eljön,mikor minden Kiderül!!
Ezért kell kideríteni,hogy honnan jöttünk és Kik vagyunk!Ezt minden magyarnak így kell gondolni!Féltudásomat értené mindenki és átérezné,nem itt tartana az ország!!!!(nem azért mert okos vagyok,hanem mert "nyitott szemmel járok")Kérédsedre a Válasz,réges régen kideríthették volna ezeket a dolgokat,csak voltak fontosabb dolgok a Világban,Sajnos (szabadságharcok,világháborúk,Szovjetunió,Unio..)..És akik a MAI VILÁGOT irányítják (Liberalisták),Hát Sajnos Ők azok akiknek nem érdekük,hogy kiderüljön,mert rájönne a a NÉP,hogy egy Hamis Világra épült a Mai Világ!!!!!!!

atlantisz.network.hu/blog/atlantisz_klub_hirei/magyar-es-maja-ket-testvernep

több komi is van..olvasgasson aki látni akar..
#5059
2013. szep. 16. 13:35
Ezt muszáj kiragadni:
,,A magyar nyelv

az egyetlen a világ nyelvei között, melyben feltűnő többséggel fellelhető az ősiség, ennélfogva a legalkalmasabb az Istenség kifejezésére.
Sajnos jelenleg angol-kórban szenved Magyarország és a világ is, hiszen a Vaskorban világnyelvnek lett kikiáltva az angol...
Néhány példa arra, hogy égi nyelvünk szavaiba mi minden mondanivaló van még az eredeti jelentésen kívül belekódolva (betűk felcserélhetők, ékezetek hozzáadhatók vagy elvehetők):

MAGYAROK ISTENE
MA; MAG (a fény mag); AGY; AGYA; MAGA; OK (Isten, Teremtő); KOR;
ISTEN-ben benne vagy TE IS és ÉN IS!
TÖRTÉNÉSZ : TÖRT-ÉN-ÉSZ
NYELVÉSZ: NYELV; ELV; ÉSZ
OKKULT: OK; KULTUSZ; (Az Okkult Isten a Teremtő Isten kultúrája)
ŐSZINTÉN: Ő; SZINT; ÉN;
BOLDOG: DOLOG
ÖRÖKSÉG: Ő-ÖRÖK-s-ÉG
LEHETŐSÉG: LEHET-Ő-s-ÉG
NŐISÉG: NŐ-IS-ÉG
BÖLCSŐ: BÖLCS-Ő
KÖZÖSÜLÉS: Ő; KÖZ; KÖZÖS; ÜL; ÜLÉS (Istennel - ővele - való közösséget jelent: KÖZÖS-ÉG)
NÉGY: ÉN; EGY;
KETTŐ: KÉT-TŐ
MINDENKI: MIND-ÉN-KI
SZENT: Én; TE;
FÉNY: ÉN
HÍRNÖK: HÍR-NŐK
ALKALMAZKODOM: ALKALMAZ-KÓD-OM (Az OM jelentése: A szótag az a rezgés, amellyel Isten a világot teremtette. Teremtő igét, vagyis magát az Istent jelenti.)
A KÓD (a Teremtő kódja) azokban az emberekben munkálkodik akik (alkalmazkodva) naponta tudatosan meglelik istenségüket emberségükben.
A nyelvünk tehát kódolva van (alkalmaz-KÓD-OM, gondol-KÓD-OM, munkál-KÓD-OM) és ennek a kódnak a kulcsa a MAGyarok magjában lelhető fel (a kulcs pedig Énok kulcsa - Engem (ÉN) okozott (OK) valaki, ÉN Oka vagyok valakinek vagy valaminek).
JELADÓK vagyunk (JEL-A KÓD), és aki adni tudja a jelet (kódot), az venni is képes.

A fentiekből látható, hogy nagy őstudás van a magyar ember sejtjeibe és nyelvébe (elvébe) kódolva.
A külvilágban történő események egyre inkább arra sarkalnak bennünket, hogy vegyük észre, hogy
MAGa magunkba kell fordulni, hiszen ott van a Mindenség (MIND-ÉN-s-ÉG) Teremtője bennünk!
Az Aranykor eljövetelével nemcsak világkorszakváltás következik be Magyarországon (és az egész Földön), hanem az emberek világszemlélete is lényegesen megváltozik.
A Fénykorban a nemzeti öntudat megerősítésre kerül. Mi magyarok fogunk először átesni az Aranykor tűzkeresztségén. Ez természetesen nem történik meg egyik napról a másikra és nem is lesz könnyű, hiszen fájdalommal, áldozattal és vérrel jár. – (Evamaria)"
#5058
2013. szep. 16. 13:33
vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/02/amirol-mindenki-hallgat-moricz-janos-es.html

Már lehet linkelve volt...Sőt szinte biztosan...Képek össze rakása!
#5057
2013. szep. 16. 13:30
"Lassan elvisznek minket a diliházba Szilgyi :) Vagy utána olvasnak,keresnek,és rájönnek,hogy esetleg igazunk is lehet." – Penelope

Hát Penelope lehet elzáratnak minket hamarost ha így folytassuk de hát ha egyszer az írott tények ezt támasszák alá akkor ez van,fogadják már el!!!!
#5056
2013. szep. 16. 13:23
Lassan elvisznek minket a diliházba Szilgyi :) Vagy utána olvasnak,keresnek,és rájönnek,hogy esetleg igazunk is lehet.
#5055
2013. szep. 16. 13:22
Szerintem maradjon-néha a leg őrültebb ötlet a valóság :) Vagy egy kis része annak,ki tudja.
#5054
2013. szep. 16. 13:17
Az ókori görög történetírók, és Herodotos is, de az egyiptomiak Trogus Pompeiusnak is azt mondják, hogy a szkíták a világ legelső népe, náluk öregebb nincs, tehát ELSŐ, azaz HUN (un, uno, una, one, ein).

Na itt van Thot is...Most arra következtetek,hogy ezért lennénk a grál népe? De ha lolság töröltesd amúgy is hülyének néznek háháháh
#5053
2013. szep. 16. 13:14
Mi lennénk a Grál,ha jól értelmezem? Akkor ezt védi a Pálos rend?? na mindegy olvasok mert az első pár mondatnál tartok..
#5052
2013. szep. 16. 13:12
Köszi....Akkor jól gondoltam hogy kik a Mag népe ;)Olvasom is már..
#5051
2013. szep. 16. 13:04
Szívesen Szilgyi :)
No akkor ezt figyeld :)
emf-kryon.blogspot.hu/2013/03/a-magyar-nep-mag-nepe-magyar-az-osnyelv.html
Olvassátok el!
A Szent Grálról is találtok írást,anno pont ezt találtam róla asszem,csak máshol :)
#5050
2013. szep. 16. 12:44
"atlantisz.network.hu/blog/atlantisz_klub_hirei/magyar-es-maja-ket-testvernep

" – Penelope


Elhiszed,hogy kb 20 perce valami hasonlót keresgélek??? :D
Köszi :-*
A számolást olvastam a könyvben is ;)
Ha már maja akkor maja naptár ha már naptár akkor Thot ...
#5049
2013. szep. 16. 12:39
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0