Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#5048
2013. szep. 16. 12:35
domonyi.aries.hu/harmas-egyseg-tana.html#.UjbdW9LIb74

Minden vallás szent, mert a fényből való!
"Az én Atyámnak és az én Anyámnak sok neve van"....
A szkíták Arany Napnak nevezték.... Arany Apácska... Ezüst Anyácska...
Pokol, ördög nincs, de dualizmus van. Azért van, hogy lássuk, hogy mit kell fejlődnünk, ez mutatja a karmánkat és az utat a tanuláshoz.
Ha nem lenne sötétség nem érzékelnék a fényt.
#5047
2013. szep. 16. 12:18
05 már a Neve is Magában hordoz minket Nap Piramis Akárcsak Mi a Naparcú a Nap gyermekei vagyunk..
És ha már Piramisokról van szó mehetnénk egyre beljebb is egészen Egyiptomig,mert hát miért is nem????
Hiszen úgy olvasom a mi nyelvünk elég ősi ;)Érted?
#5046
2013. szep. 16. 12:13
,,A háromszög-struktúra figyelhető meg Olórun, a nap alakjában is: Orun maga a napkorong,
amelynek fénye mindent megvilágít, mindenhová behatol, megtisztít, életet ad. A nap szeme Oddua,
s a Nap 16 vagy 24 sugara pedig Obatalá „útjait”, megjelenési formáit jelöli (DORNBACH 1993)."
www.publikon.hu/application/essay/231_1.pdf
#5045
2013. szep. 16. 12:08
Érdemes utána nézni ----- Most lépek de majd re
#5044
2013. szep. 16. 11:56
A Nap piramis több kilométeres alagútjában egy háromtonnás kőtömbön furcsa írásjelekre bukkantak. Szakács Gábor kutató a MAGYAR rovásírásra ismert. – A homokköveken a Tordos- Vinca műveltség rovásjelei találhatók, aminek 39 írásjeléből több mint húszat megtaláltunk a két piramisban. Például a korong jobb alsó sarkában megfeszített íjra helyezett nyílvessző van, ami egy összerótt D és N vagy NY betű. Ezt a több ezer éves írást csak a magyarok használták – állítja a régész.

Székely-magyar rovásírás

… És most lássuk a leglényegesebb felfedezést
A helyszíni feltárások legnagyobb szenzációját a kiásott kőtáblákon található rovásírás szolgáltatta, a „nonpluszultra” pedig a rovásírás keletkezésének időpontja volt. Még ennél is nagyobb megböbbenést keltett a hivatalos, vaskalaposan megamaterialista európai tudósok körében, hogy ezek az írásjelek az egyetemlegesen bevándorló népességként elkönyvelt magyarság, ősi rovásírását jegyzik a Mezopotámia területéről származó (i.e. IV.-III. évezred), ismert írott anyagokat megelőző történelmi időszakból.
Mindez atomcsapás-szerű pofont jelent az európai történelem eddigi kitalálói számára, a finnugor blődlit szajkózókról már nem is beszélve. Európában tananyagként kezelt agylúgozó elméletkupacok ellenében felcsillanni látszik a valóság.
Szeretném, ha a magyar őstörténet nem Árpádnál, vagy az „uráli őshaza” felemlegetésénél kezdődne, hanem a Kárpát-medence „hungár” életterének ősiségénél.
További infó a linken.
https://www.facebook.com/Lohessinus.On.Quia/posts/623196637715059

kerekegeszember.hu/magyarsag/a-boszniai-regeszeti-feltarasok-atirjak-a-vilagtortenelmet/
#5043
2013. szep. 16. 11:54
Én egyébként mostanába mint könyvet úgy olvasom a Topikot!!! Oldalról oldalra haladok!! Sokszor meg tettem már !! De inkább többször mind egyszer sem !!! Nagyon érdemes !!! :) Mert amit előszőt nem veszel észre másodszora már észre veszed .
#5042
2013. szep. 16. 11:53
Rendeben...De érted...Keress a múltban,hogy megértsd a jelent és hozzá tudj igazodni a jövőhöz...
#5041
2013. szep. 16. 11:47
Remélem ha meg tudsz valamit nem leszel túl diszkrét :D Ahogy eddig sem :)
#5040
2013. szep. 16. 11:44
Még nem tudom szavakba önteni és ha megtenném is, valószínűleg felesleges lenne,ilyenkor jön az ha már érzed és kapirgálsz valamit AKKOR ÉRTED MEG, amit most én is próbálok, rá fogsz jönni te is merj nagyban gondolkozni,hiszen nincs veszteni valónk! ....De még nekem is olvasnom kell ez ügyeb !
#5039
2013. szep. 16. 11:28
De ha van egy gondolat meneted ,szívessen hozzá szólnák ---
#5038
2013. szep. 16. 11:27
Tény , hogy a Magyarok elég sokszor szóba kerülnek ezen témában ......
#5037
2013. szep. 16. 11:22
Zuay tartomány egyik ősrégi helysége: Pest. A régi Kitus birodalom területén halomsírok (kurgánok) találhatók, bennük trepanált (lékelt) koponyák. A régészeti leletek között fokosokat találunk, és a magyar koronázási jogar és országalma hasonmását. Móricz szerint is: ez a kettős keresztet hordozó aranyalma, tulajdonképpen a földgolyót jelképezi.
A 16 karú nap szimbóluma egy napon még győzedelmesen fog lobogni az Andok csúcsain. A múlt bűnei, a kizsákmányolás, a népirtás miatt minden európainak, minden civilizált népnek eredendő erkölcsi kötelessége kiállni az Andok sokat szenvedett népe mellett, és segíteni őket, hogy maradéktalanul visszaszerezzék őseik földjét, mely kizárólag őket illeti meg.
#5036
2013. szep. 16. 11:20
Arra gondolok,hogy a Magyarokat milyen mesze lehet vinni és a végén hol kötsz ki kötünk ki és miért és mi a végcél,,Bonyolult kissé és még a Nagyok sem jöttek rá.
#5035
2013. szep. 16. 11:17
Most nem értelek ... Amugy a linkeket meg szoktam nézni mindig ha tudom. Mire gondolsz ??
#5034
2013. szep. 16. 11:10
05 Kérlek kicsit olvasgasd el a linkeket amit Penelopé kirakott,mert az itt szerzet infókra nagy szükségünk lehet még úgy érzem,de erről majd később.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0