Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4988
2013. szep. 12. 10:39
Nem voltam tegnap egyáltalán de most itt vagyok :):) És így reggel ébredésnél komolyan a tegnapikat vissza olvasva nevető görcsöt kaptam :D:D:D Hát mikor Penelope-t és a boxert olvastam komolyan nevetési rohamom volt :):):)):) Most tényleg van boxerod ? :):) Ez olyan mint mikor erzsébet királynőnél lenne gép fegyver !! Kellemes meglepetés :):)

Egyébként a fura fazonokról annyit !! Hogy ,én meg eredeti bolond vagyok :) Rá vagyok specializálódva az emberekre a nyilvános helyeken !! Kasszásoktól vagy takarítoktól mindig meg kérdezem ,hogy hisznek e a vámpírokba :D A múltkor elvittem az egyik barátomat a Lidl-be és volt egy sovány sápadt srác ...Mondom neki : "Hiszel a vámpírokba ?" Erre ő : "Nem annyiraa". De azért annyirát oda tette :D Elkezdi "Miért?" ! Mondom "Á csak felmérést készítek a vámpírokról kell a munkámhoz" xDxD Akkor előte 1 hónappal a Tescoba egy takaríto nőt is Ő pedig azt mondja : "Én nem ,de a lányom igen " :D Meg akartam kérdezni ,hogy nem a Szilgyinek vagy a Penelope az anyukája , de ez már csak a kocsiba jutott eszembe :)
#4987
2013. szep. 12. 10:05
Megnézem a feledés filmet! Penelope most bele eset a járványba! Nem tud sokat tevékenykedni! De addig is jobbulást kívánok neki!! :-*
#4986
2013. szep. 12. 1:20
Penelope hát nem is szeretnénk megszabadulni tőled!! Mi lenne akkor itt? Elszabadulna a bolondokháza főleg tőlem és 05 által,fúú na meg a lol okfejtéseinktől:) ;) :D
De te sem szabadulsz tőlünk meg ám! :Lassan ismét rád szálunk. ;D :D Mostanában havazva vagyok így nem volt időm annyi de a ami késik nem múlik,igaz? :D :D
#4985
2013. szep. 12. 1:13
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Nina


Egyébként eszembe jutott erről valami.... Tudom hogy te értelmes csaj vagy és nem hiszed mindenkire azt hogy vámpír! :) Képzeld, máshol volt valaki aki azt írta hogy egy csákesz egy kocsiból figyelte, meg lebénult tőle, meg ilyenek....persze ő azt képzelte be magának hogy egy vámpír volt....de basszus.....most komolyan......mi van ha egy elmebajos volt? Tuti hogy ahhoz is odamentem volna és kiosztottam volna, hogy többet a közelembe nem jön.... Komolyan kérdezem mi van az ilyen emberrel aki azt hiszi vámpírok figyelik? ??? ??? ??? Aztán meg ha kirabolva találja magát nagyot fog lesni az ilyen....." – Nina

Én priviztem már a "csákeszel" és ugyan olyan értelmes mint bárki más,nem bolond,lehet félre értelmezte,de biztosan nem hazudik.
Ne ítélj el senkit míg nem ismered meg,jó bár én sem ismerem,de na érte....csajszi ;)
#4984
2013. szep. 11. 18:04
#4983
2013. szep. 11. 17:48
#4982
2013. szep. 11. 16:11
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33319#msg33319 date=1378899547]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33315#msg33315 date=1378897218]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33312#msg33312 date=1378893193]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Penelope


Jesszus....el ne raboljon a végén! Na, ezért én simán odamennék egy ilyenhez, és simán közölném vele hogy: "Helló, ha még egyszer rám nézel, kinyomom a szemed, kiverem a fogad, és ha meg akarsz ölni, figyelmeztetlek hogy sorozatgyilkos vagyok, szóval nem jön össze a dolog....." ;D ;D ;D ;D ;D Na de ha kedvesebb akarnék lenni ezt mondanám: "Ne nézz a gülü szemeiddel, mert nagy bajok lesznek, öcsém!" ;D ;D ;D ;D ;D" – Penelope

Szerintem ártalmatlan,és egy nővel ne is akarjon kikezdeni,mert tudok ám karmolni :D
Ha mégis elrabolna,majd sikítok-biztosan meghalljátok majd :D :D ;D ;D

Nem szabadultok meg tőlem,nem kell aggódni ! :D ;)

Nina:Azért lehet felfogadlak testőrnek ;) Na? Mit szólsz hozzá? :)
Csúnyán ránézel,és összecsinálja magát szegény :)" – Penelope

Oké, megbeszéltük, nagyon jó a hallásom! ;) :D ;D
Hát ja.... :D Állok rendelkezésedre, úgyis láttad már a képeimen milyen ocsmányul tudok ránézni valakire.... :D :D :D Mondjuk ez jó dolog, hogy ilyen beszédesek a szemeim, mert ha nem akarom hogy leüljenek mellém, akkor ránézek csúnyán, és inkább elhúz a búsba.... :D :D :D :D" – Penelope

Akkor virtuális kézfogással megegyeztünk :) ;)" – Penelope

Jaja. ;) :D
#4981
2013. szep. 11. 13:42
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33315#msg33315 date=1378897218]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33312#msg33312 date=1378893193]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Nina


Jesszus....el ne raboljon a végén! Na, ezért én simán odamennék egy ilyenhez, és simán közölném vele hogy: "Helló, ha még egyszer rám nézel, kinyomom a szemed, kiverem a fogad, és ha meg akarsz ölni, figyelmeztetlek hogy sorozatgyilkos vagyok, szóval nem jön össze a dolog....." ;D ;D ;D ;D ;D Na de ha kedvesebb akarnék lenni ezt mondanám: "Ne nézz a gülü szemeiddel, mert nagy bajok lesznek, öcsém!" ;D ;D ;D ;D ;D" – Nina

Szerintem ártalmatlan,és egy nővel ne is akarjon kikezdeni,mert tudok ám karmolni :D
Ha mégis elrabolna,majd sikítok-biztosan meghalljátok majd :D :D ;D ;D

Nem szabadultok meg tőlem,nem kell aggódni ! :D ;)

Nina:Azért lehet felfogadlak testőrnek ;) Na? Mit szólsz hozzá? :)
Csúnyán ránézel,és összecsinálja magát szegény :)" – Nina

Oké, megbeszéltük, nagyon jó a hallásom! ;) :D ;D
Hát ja.... :D Állok rendelkezésedre, úgyis láttad már a képeimen milyen ocsmányul tudok ránézni valakire.... :D :D :D Mondjuk ez jó dolog, hogy ilyen beszédesek a szemeim, mert ha nem akarom hogy leüljenek mellém, akkor ránézek csúnyán, és inkább elhúz a búsba.... :D :D :D :D" – Nina

Akkor virtuális kézfogással megegyeztünk :) ;)
#4980
2013. szep. 11. 13:40
Erre is csak azt tudom mondani,nem a semmiért jöttek be azaek az új,okos telók...
Azért szeretettel várom a tisztelt kíváncsiskodót,mert ez ,így hátulról megközelítva,nem szép dolog,na!
Bármikor,bárhol,állok szívesen elébe,és beszélgethetünk :)Mert ilyet magától nem tesz egy telefon ugyebár ::)
#4979
2013. szep. 11. 13:39
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33312#msg33312 date=1378893193]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Penelope


Jesszus....el ne raboljon a végén! Na, ezért én simán odamennék egy ilyenhez, és simán közölném vele hogy: "Helló, ha még egyszer rám nézel, kinyomom a szemed, kiverem a fogad, és ha meg akarsz ölni, figyelmeztetlek hogy sorozatgyilkos vagyok, szóval nem jön össze a dolog....." ;D ;D ;D ;D ;D Na de ha kedvesebb akarnék lenni ezt mondanám: "Ne nézz a gülü szemeiddel, mert nagy bajok lesznek, öcsém!" ;D ;D ;D ;D ;D" – Penelope

Szerintem ártalmatlan,és egy nővel ne is akarjon kikezdeni,mert tudok ám karmolni :D
Ha mégis elrabolna,majd sikítok-biztosan meghalljátok majd :D :D ;D ;D

Nem szabadultok meg tőlem,nem kell aggódni ! :D ;)

Nina:Azért lehet felfogadlak testőrnek ;) Na? Mit szólsz hozzá? :)
Csúnyán ránézel,és összecsinálja magát szegény :)" – Penelope

Oké, megbeszéltük, nagyon jó a hallásom! ;) :D ;D
Hát ja.... :D Állok rendelkezésedre, úgyis láttad már a képeimen milyen ocsmányul tudok ránézni valakire.... :D :D :D Mondjuk ez jó dolog, hogy ilyen beszédesek a szemeim, mert ha nem akarom hogy leüljenek mellém, akkor ránézek csúnyán, és inkább elhúz a búsba.... :D :D :D :D
#4978
2013. szep. 11. 13:35
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33313#msg33313 date=1378893639]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Penelope


Egyébként eszembe jutott erről valami.... Tudom hogy te értelmes csaj vagy és nem hiszed mindenkire azt hogy vámpír! :) Képzeld, máshol volt valaki aki azt írta hogy egy csákesz egy kocsiból figyelte, meg lebénult tőle, meg ilyenek....persze ő azt képzelte be magának hogy egy vámpír volt....de basszus.....most komolyan......mi van ha egy elmebajos volt? Tuti hogy ahhoz is odamentem volna és kiosztottam volna, hogy többet a közelembe nem jön.... Komolyan kérdezem mi van az ilyen emberrel aki azt hiszi vámpírok figyelik? ??? ??? ??? Aztán meg ha kirabolva találja magát nagyot fog lesni az ilyen....." – Penelope

Hát én elsőre biztosan nem azt gondoltam volna,hogy vámpír :) Hanem hogy valaki csak figyeli,és kész,attól aztán kutya baja sem lesz.Elmebajosok meg elég sokan rohangásznak,hiszen van hogy ha csak ránézal valakire,az előkapja a stukkert,és lelő,csak azért mert ránéztél...ilyen világ van kérem.

Azért az ilyenekre,mint ez a fazon,akivel összefutottam,inkább elsőre azt gondolom,hogy esetleg valamilye fogyatékossága van vagy hasonló,és inkább elkerülöm,na persze ha sikerül.Bár ennek is vannak fokozatai bizony.Tegnap este előtte ment egy konkétan elmebajos fazon,másfele is szoktam látni.Az emberek nem foglalkoznak vele,vagy a hülyébbje csak kiröhögi,ő meg kiabál az emberek után,meg csoszog,és tapsikol...aztán van még két másik akiket gyakran látok erre,de ők ártalmatlanok.

Hát,ha valaki azt hiszi vámpírok figyelik,hm...vagy üldözési mániája van,vagy ...nincs vagy :)
Ha egy vámpír figyelne valakit,az aligha venné észre :)

Rám is rám lehet mondani,hogy üldözési mániám van persze,de konkrétan nem izgatna ha figyelnének-akárkik.Amíg nem piszkálnak.

Gondolkoztam elmeséljem-e az esti sztorimat a telefononnal,de üsse kő :D
Napok óta,ha semmit se csinálok rajta,egy nap kétszer totál lemerül,de oké,tudjuk be az aksinak,hiszen nem örökéletű ugyebár...Mondjuk igaz,hogy nem régi teló.
Na most este rátettem töltőre,bekapcsolva hagytam,mert ha kikapcsolom,nem ébreszt . reggel viszont felüjelezte a telóm,hogy wifin van,és nem csak azt,hanem azt is jelete,hogy gmail-re üzik vannak...na mondom,mi a szösz?Wifi elérhetőség,mármint olyan ingyanas,nincs is a közelben,és nem is kapcsoltam be,hiszen nem is tudok rajta netezni,csak ha a plázában vagyok,mert ott van ingyenes,fizetve meg net nincs a telómra....megnéztem hát,miket mutat az üzeneteknél.Az utolsó az hajnali 1 körül jött,valami hülyeség...bekapcsoltam a gépet és ott is megnéztem,ott pedig még két üzenetet mutatott fél 5 körül,de ezeket a telón már nem lehetett látni...vagyis valaki száz,hogy belemászott,felment a gmail-re és esetleg átnézte az üzeneteimet??De ahhoz meg már nem volt sze,hogy visszacsinálja,és ne vegyem észre??
Az ilyet baromira nem csípem.Amúgy meg nem is értem,mert most vagy a telós üzik kellettek neki,esetleg sejtem milyen ügyből kifolyólag-nem vámpírtéma-vagy a gmail fiókom tetszett meg neki,de arra meg ott a gép...no mindegy,szóval vannak furcsaságok .) De ettől még nem izgat különösebben csak nem értem,és kissé bosszant.

Visszatérve a fura fazonokra,én elkerülöm őket,ha sikerül persze.de már gondolkodtam rajta,hogy az egyetlen boxeremet,ami van,önvédelemre beledobom a táskámba :D Igaz,ha egy zsaru kikutatna,szerintem nem dícsérne meg :D

Ja,igen,még egy kicsit visszakanyarodva a vámpíruszokra,nem hinném,hogy konkrétan ők figyelnének egy-egy embert,max. kivételes esetben.Inkább rábíznák a melót másra.különben meg jó a szemük,így aztán úgy is figyelhetnek valakit esetlegesen,hogy az illető észre sem veszi,így aztán minek lesnének egy autóból?" – Penelope

Az komoly....engem meg nem lehet elérni, ha töltőre teszem.....ezek az új telefonok, néha meggárgyulnak! Néha...francokat....gyakran.... >:(
#4977
2013. szep. 11. 13:02
naturahirek.hu/hogyan-lehet-meggyogyitani-egy-lyukas-fogat-termeszetesen-furas-es-tomes-igenye-nelkul/
,,Mi történik a lyukas foggal? A beteg fogat a fogorvos kifúrja és kerámia vagy mérgező amalgám töméssel tölti ki a benne lévő lyukat- legalábbis azt gondoljuk így kell ennek lennie, eddigi tudásunk szerint így van ez…

Nos, nem ez az egyetlen módja annak, ahogy a fogüreget kezelni lehet. Sarah Pope, a Weston A. Price Alapítvány táplálkozástudományi szakértője blogot nyitott saját történetéről, ahol elmeséli miként gyógyította meg fia fogszuvasodását egy egyszerű étrendbeli változtatással, név szerint azzal, hogy két gyógyító olajat adott fia étrendjéhez.

Amikor Sarah férje belenézett fiuk szájába, látta, hogy egyik oldalsó fogában egy hatalmas kráter tátong. Úgy döntött, hogy azonnal hívja a fogorvost és vizsgálatot kér tőle. Sarah és férje úgy döntöttek, hogy a fogban tátongó hatalmas üreget a lehető leghamarabb be kell tömetniük fogorvosukkal, hogy megakadályozzák a fog teljes elvesztését.

Mivel az első elérhető időpont csak néhány héttel később volt, Sarah úgy határozott, hogy megpróbálkoznak egy természetes foggyógyító protokollal. Ez magában foglalta nyers vaj és méz naponta való fogyasztását, kiegészítve egy teáskanál erjesztett csukamájolajjal és három kapszula vaj olajjal.

Sarah rávette fiát arra, hogy minden nap mézes-vajas pirítóssal kezdje a napot, valamint hogy fogyasszon csukamájolajat. Pasztörizálatlan nyers vajjal és vajolajjal, valamint tőkehal máj olaj szinergikus kombinációját alkalmazta, Dr. Weston A. Price utasításai alapján.

Egy nappal fia fogorvosi találkozója előtt az asszisztenstől kaptak egy telefont, miszerint az orvosnak el kell utaznia pár hétre a városból. Igy Sarah fia folytatta tovább a nyers vaj, vajolaj és csukamájolaj rutinját és a hosszú történetet lerövidítve: fogorvosra való várakozás ideje alatt a fogüreg beforrt.

A csodálatos gyógyulás történetét egyszerűsége miatt nehéz elhinni – bár kételkedők számára: mi lehet könnyebb, mint friss nyers vaj és egy kis olaj elfogyasztása minden nap? A természetes élelmiszerek csodálatos gyógyító erejét mutatja a történet.

Sarah egész történetet a gyógyító olajokról és élelmiszerekről itt olvashatod:

www.thehealthyhomeeconomist.com/2011/05/how-i-healed-my-childs

Forrás:

www.naturalnews.com/033854_cavities_remedies.html"
#4976
2013. szep. 11. 13:00
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Nina


Jesszus....el ne raboljon a végén! Na, ezért én simán odamennék egy ilyenhez, és simán közölném vele hogy: "Helló, ha még egyszer rám nézel, kinyomom a szemed, kiverem a fogad, és ha meg akarsz ölni, figyelmeztetlek hogy sorozatgyilkos vagyok, szóval nem jön össze a dolog....." ;D ;D ;D ;D ;D Na de ha kedvesebb akarnék lenni ezt mondanám: "Ne nézz a gülü szemeiddel, mert nagy bajok lesznek, öcsém!" ;D ;D ;D ;D ;D" – Nina

Szerintem ártalmatlan,és egy nővel ne is akarjon kikezdeni,mert tudok ám karmolni :D
Ha mégis elrabolna,majd sikítok-biztosan meghalljátok majd :D :D ;D ;D

Nem szabadultok meg tőlem,nem kell aggódni ! :D ;)

Nina:Azért lehet felfogadlak testőrnek ;) Na? Mit szólsz hozzá? :)
Csúnyán ránézel,és összecsinálja magát szegény :)
#4975
2013. szep. 11. 12:51
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33308#msg33308 date=1378875984]
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Nina


Egyébként eszembe jutott erről valami.... Tudom hogy te értelmes csaj vagy és nem hiszed mindenkire azt hogy vámpír! :) Képzeld, máshol volt valaki aki azt írta hogy egy csákesz egy kocsiból figyelte, meg lebénult tőle, meg ilyenek....persze ő azt képzelte be magának hogy egy vámpír volt....de basszus.....most komolyan......mi van ha egy elmebajos volt? Tuti hogy ahhoz is odamentem volna és kiosztottam volna, hogy többet a közelembe nem jön.... Komolyan kérdezem mi van az ilyen emberrel aki azt hiszi vámpírok figyelik? ??? ??? ??? Aztán meg ha kirabolva találja magát nagyot fog lesni az ilyen....." – Nina

Hát én elsőre biztosan nem azt gondoltam volna,hogy vámpír :) Hanem hogy valaki csak figyeli,és kész,attól aztán kutya baja sem lesz.Elmebajosok meg elég sokan rohangásznak,hiszen van hogy ha csak ránézal valakire,az előkapja a stukkert,és lelő,csak azért mert ránéztél...ilyen világ van kérem.

Azért az ilyenekre,mint ez a fazon,akivel összefutottam,inkább elsőre azt gondolom,hogy esetleg valamilye fogyatékossága van vagy hasonló,és inkább elkerülöm,na persze ha sikerül.Bár ennek is vannak fokozatai bizony.Tegnap este előtte ment egy konkétan elmebajos fazon,másfele is szoktam látni.Az emberek nem foglalkoznak vele,vagy a hülyébbje csak kiröhögi,ő meg kiabál az emberek után,meg csoszog,és tapsikol...aztán van még két másik akiket gyakran látok erre,de ők ártalmatlanok.

Hát,ha valaki azt hiszi vámpírok figyelik,hm...vagy üldözési mániája van,vagy ...nincs vagy :)
Ha egy vámpír figyelne valakit,az aligha venné észre :)

Rám is rám lehet mondani,hogy üldözési mániám van persze,de konkrétan nem izgatna ha figyelnének-akárkik.Amíg nem piszkálnak.

Gondolkoztam elmeséljem-e az esti sztorimat a telefononnal,de üsse kő :D
Napok óta,ha semmit se csinálok rajta,egy nap kétszer totál lemerül,de oké,tudjuk be az aksinak,hiszen nem örökéletű ugyebár...Mondjuk igaz,hogy nem régi teló.
Na most este rátettem töltőre,bekapcsolva hagytam,mert ha kikapcsolom,nem ébreszt . reggel viszont felüjelezte a telóm,hogy wifin van,és nem csak azt,hanem azt is jelete,hogy gmail-re üzik vannak...na mondom,mi a szösz?Wifi elérhetőség,mármint olyan ingyanas,nincs is a közelben,és nem is kapcsoltam be,hiszen nem is tudok rajta netezni,csak ha a plázában vagyok,mert ott van ingyenes,fizetve meg net nincs a telómra....megnéztem hát,miket mutat az üzeneteknél.Az utolsó az hajnali 1 körül jött,valami hülyeség...bekapcsoltam a gépet és ott is megnéztem,ott pedig még két üzenetet mutatott fél 5 körül,de ezeket a telón már nem lehetett látni...vagyis valaki száz,hogy belemászott,felment a gmail-re és esetleg átnézte az üzeneteimet??De ahhoz meg már nem volt sze,hogy visszacsinálja,és ne vegyem észre??
Az ilyet baromira nem csípem.Amúgy meg nem is értem,mert most vagy a telós üzik kellettek neki,esetleg sejtem milyen ügyből kifolyólag-nem vámpírtéma-vagy a gmail fiókom tetszett meg neki,de arra meg ott a gép...no mindegy,szóval vannak furcsaságok .) De ettől még nem izgat különösebben csak nem értem,és kissé bosszant.

Visszatérve a fura fazonokra,én elkerülöm őket,ha sikerül persze.de már gondolkodtam rajta,hogy az egyetlen boxeremet,ami van,önvédelemre beledobom a táskámba :D Igaz,ha egy zsaru kikutatna,szerintem nem dícsérne meg :D

Ja,igen,még egy kicsit visszakanyarodva a vámpíruszokra,nem hinném,hogy konkrétan ők figyelnének egy-egy embert,max. kivételes esetben.Inkább rábíznák a melót másra.különben meg jó a szemük,így aztán úgy is figyelhetnek valakit esetlegesen,hogy az illető észre sem veszi,így aztán minek lesnének egy autóból?
#4974
2013. szep. 11. 12:00
törölt tag
"Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Penelope


Egyébként eszembe jutott erről valami.... Tudom hogy te értelmes csaj vagy és nem hiszed mindenkire azt hogy vámpír! :) Képzeld, máshol volt valaki aki azt írta hogy egy csákesz egy kocsiból figyelte, meg lebénult tőle, meg ilyenek....persze ő azt képzelte be magának hogy egy vámpír volt....de basszus.....most komolyan......mi van ha egy elmebajos volt? Tuti hogy ahhoz is odamentem volna és kiosztottam volna, hogy többet a közelembe nem jön.... Komolyan kérdezem mi van az ilyen emberrel aki azt hiszi vámpírok figyelik? ??? ??? ??? Aztán meg ha kirabolva találja magát nagyot fog lesni az ilyen.....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0