Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4973
2013. szep. 11. 11:53
törölt tag
"Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.

" – Penelope


Jesszus....el ne raboljon a végén! Na, ezért én simán odamennék egy ilyenhez, és simán közölném vele hogy: "Helló, ha még egyszer rám nézel, kinyomom a szemed, kiverem a fogad, és ha meg akarsz ölni, figyelmeztetlek hogy sorozatgyilkos vagyok, szóval nem jön össze a dolog....." ;D ;D ;D ;D ;D Na de ha kedvesebb akarnék lenni ezt mondanám: "Ne nézz a gülü szemeiddel, mert nagy bajok lesznek, öcsém!" ;D ;D ;D ;D ;D
#4972
2013. szep. 11. 11:48
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33304#msg33304 date=1378843596]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33298#msg33298 date=1378841479]
jajj,ezt el kell mesélnem.Elég régen láttam egy fura fazont errefelé,fehér bőrű,barna hajú,furán megy,kb.mint egy zombi :)
Akkor meg is jegyeztem magamnak a fazont,mert eléggé feltűnő volt.Lehet,hogy csak fogyatékos,bár alapból nem gondolnám róla,no mindegy.Egy ideje,talán fél éve,vagy egy éve is van hogy nem láttam.Ma meg kétszer is összefutottam vele :D Mondom,ilyen nincs. De olyan,mint egy zombi tényleg .) Semerre nem néz,csak megy előre,és furán jár :) Kicsit mókás,de olyan,akin megakad az ember szeme.Azért nem állnék le vele beszélgetni." – szilgyi


Hát én az emberek többségét zombinak látom... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Lehet véletlen? :P :P :P :P
Én ha reggelenként belenézek a tükörbe, én is láthatok egy fura lényt. :D :D :D :D" – szilgyi

háhá ismerős a hejzet...főleg mivel éjszaka fenn vok hajnalba meg kelek,szóval,,no komment" – szilgyi

Hát igen....de kemények vagyunk, na. ;)
#4971
2013. szep. 11. 10:50
#4970
2013. szep. 11. 10:11
Lemerném fogadni,hogy ilyet már használnak embereken is,vagy legalábbis hasonlót,de az eredmény ugyan az.
girlzone.hu/felelmetes-sikerult-emleket-torolni-az-agybol/
#4969
2013. szep. 11. 7:06
Á,nem hiszem,hogy lenne benne valami,szerintem csak olyan pasi és kész :)
Nem mehetek oda hozzá,hogy:-Helló,hát te mégis miért vagy ilyen fura fazon? ;D
Tegnap este mikor jöttem haza,és másodszor láttam,akkor az utca túloldalán állt,el is mentem mellette,és errefelé nézett,ahol lakom,de csak állt,mint egy nem is tudom micsoda,talán mint egy szobor...Kicsit ugyan furcsállottam,de hát,ez van,van néhány fura fazon.
#4968
2013. szep. 11. 0:22
"A közelben nem volt forralt bor. :( Meg ismerőshöz is alig szólok, nemhogy olyanhoz, akit nem ismerek. xD" – Falcon

Én mindenkiben megtalálom az összhangot :)Bárkivel,bármiről el tudok és szeretek beszélgetni.Ha kell vadidegen emberel is.Bár mostanában nem izgatnak a "halandó" témák :D
Már a butikok sem érdekelnek:)Meg pletykák sem.. ;D
Mítoszok annál inkább:)Felfigyelek pl az emberekre észre veszem rajtuk ha érdekli őket ugyan az a téma mint engem...Pl az üzletes csaj akiről meséltem már:)
Penelope,lehet van abban az emberben valami akiről meséltél.Én oda mennék vagy mentem volna a helyedben már hozzá,ahogy ismerem magam:)
#4967
2013. szep. 10. 22:49
#4966
2013. szep. 10. 22:48
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33298#msg33298 date=1378841479]
jajj,ezt el kell mesélnem.Elég régen láttam egy fura fazont errefelé,fehér bőrű,barna hajú,furán megy,kb.mint egy zombi :)
Akkor meg is jegyeztem magamnak a fazont,mert eléggé feltűnő volt.Lehet,hogy csak fogyatékos,bár alapból nem gondolnám róla,no mindegy.Egy ideje,talán fél éve,vagy egy éve is van hogy nem láttam.Ma meg kétszer is összefutottam vele :D Mondom,ilyen nincs. De olyan,mint egy zombi tényleg .) Semerre nem néz,csak megy előre,és furán jár :) Kicsit mókás,de olyan,akin megakad az ember szeme.Azért nem állnék le vele beszélgetni." – Nina


Hát én az emberek többségét zombinak látom... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Lehet véletlen? :P :P :P :P
Én ha reggelenként belenézek a tükörbe, én is láthatok egy fura lényt. :D :D :D :D" – Nina

háhá ismerős a hejzet...főleg mivel éjszaka fenn vok hajnalba meg kelek,szóval,,no komment
#4965
2013. szep. 10. 22:06
törölt tag
"jajj,ezt el kell mesélnem.Elég régen láttam egy fura fazont errefelé,fehér bőrű,barna hajú,furán megy,kb.mint egy zombi :)
Akkor meg is jegyeztem magamnak a fazont,mert eléggé feltűnő volt.Lehet,hogy csak fogyatékos,bár alapból nem gondolnám róla,no mindegy.Egy ideje,talán fél éve,vagy egy éve is van hogy nem láttam.Ma meg kétszer is összefutottam vele :D Mondom,ilyen nincs. De olyan,mint egy zombi tényleg .) Semerre nem néz,csak megy előre,és furán jár :) Kicsit mókás,de olyan,akin megakad az ember szeme.Azért nem állnék le vele beszélgetni." – Penelope


Hát én az emberek többségét zombinak látom... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Lehet véletlen? :P :P :P :P
Én ha reggelenként belenézek a tükörbe, én is láthatok egy fura lényt. :D :D :D :D
#4964
2013. szep. 10. 22:04
törölt tag
"Nina,amit betettem a Piramisokról,azt láttad?Azt is nézd meg! :)" – Penelope

Nem hiszem hogy láttam volna...
#4963
2013. szep. 10. 22:03
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33283#msg33283 date=1378837482]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33267#msg33267 date=1378835304]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33264#msg33264 date=1378818493]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33256#msg33256 date=1378799292]
Aldebaran.Ők kik?? Valaki tudja??
Az árja faj??? / A vérvonal a legelső vérvonal? Igaz lenne? Vagy valami mást takar??
Van köze egymáshoz a kettőnek? Ne szálljunk már el felettük! Valaki,tud valamit róluk?" – szilgyi


Mi??? Nem.... Aldebaran egy csillag....a bika csillagképben található, ő a "bika szeme"...." – szilgyi

De állítólag van egy másik is... ::)Ami nem csillag,csak a csillagot nevezték el róla." – szilgyi

Tudom hogy a csillagnevekhez történetek fűződnek.....de ezzel épp most sikerült kifognod rajtam.....szóval mi a történet?" – szilgyi

Hát ezt gubózgatom én is...Állítólag egy Atlantiszi faj...De már írtam róla,meg most Penelope is..Szal a topikban találtam rá én is" – szilgyi

Jaaaa.......
#4962
2013. szep. 10. 21:55
A közelben nem volt forralt bor. :( Meg ismerőshöz is alig szólok, nemhogy olyanhoz, akit nem ismerek. xD
#4961
2013. szep. 10. 21:49
Miért nem hívtad meg egy pohár borocskára?Az biztosan felmelegítette volna :) :D
#4960
2013. szep. 10. 21:45
Szegény. :P

Én egyszer láttam valakit, aki úgy járt, mintha össze lenne fagyva. Ami mondjuk nem csoda, mert december volt, de attól még fura volt. ;D
#4959
2013. szep. 10. 21:31
jajj,ezt el kell mesélnem.Elég régen láttam egy fura fazont errefelé,fehér bőrű,barna hajú,furán megy,kb.mint egy zombi :)
Akkor meg is jegyeztem magamnak a fazont,mert eléggé feltűnő volt.Lehet,hogy csak fogyatékos,bár alapból nem gondolnám róla,no mindegy.Egy ideje,talán fél éve,vagy egy éve is van hogy nem láttam.Ma meg kétszer is összefutottam vele :D Mondom,ilyen nincs. De olyan,mint egy zombi tényleg .) Semerre nem néz,csak megy előre,és furán jár :) Kicsit mókás,de olyan,akin megakad az ember szeme.Azért nem állnék le vele beszélgetni.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0