Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4958
2013. szep. 10. 21:26
Nincs mit :) Csak keresgéltem neked kicsit ezt-azt :)
#4957
2013. szep. 10. 21:20
;) Köce drága:)
#4956
2013. szep. 10. 21:05
Fogadni mernék,hogy beleveszitek a vámpírokat is,mert mint írja az Árja szó gyöke az ,,arya".Ezzel a kifejezéssel pedig az ősi védikus írások olyan fehér bőrű ,istenszerű embereket írtak le,akik emberfeletti hatalommal rendelkeztek. :)
#4955
2013. szep. 10. 20:59
No,találtam még ezt:
boldognapot.hu/blog/a-thule-tarsasag-okkult-arca/
Másolni nem lehet,így leírom:
,,Létezett tehát egy olyan germán tőkultúra,és spirituális hagyaték,amely a történelem előtti idők egyik mitikus szigetéről eredeztette a germánok őseiként tisztelt ,magasabb rendő fajt.
Vegyük észre,hogy itt egy fajről,és egy ezoterikus tudásról ,valamint egy vérvonalról van szó ,amely egyúttal leszármazási és öröklési út is.
A Thule társaság által feltárt ősi hagyatékokat tanulmányozva ,azt is megtudhatjuk,hogy ez a civilizásció valójában egy földönkívüli fajnak volt az egyik kolóniája.
Méghozzá egy olyan fajé,amelyik az Aldebaran nevű rendszerből érkezett ide.Az Aldebaran a Bika csillagkép legfényesebb csillaga,az úynevezett ,,Bika szeme".Ergo eme központi csillaghoz tartozó bolygórendszert-annak is két bolygóját-tekintették a Thule szigetén élők a valódi őshazájuknak.Ebből természetesen az is következik,hogy nekik valamilyen úton-módon ,el kellett jutniuk a Földre,vagyis a szigetlakó tőkultúra őseinek kb. 65-68 fényévet kellett megtenniük."
A többit olvassátok el :)
#4954
2013. szep. 10. 20:37
Várom,Penelope..
Szija 05
#4953
2013. szep. 10. 20:33
Modt megin mennem kell..de este re.....sziasztok..
#4952
2013. szep. 10. 20:32
www.tarrdaniel.com/documents/Hermetika/Lexikon/magia_lexikon_O.html
,,csillagai. Régi csillagtérképeken Kaszás, Scytus (vagyis „szkíta”), Ozirisz vagy Nimród néven is említik.

Számos mélyég-objektumot tartalmaz; a Lófej-köd és az Orion-köd a laikusok körében is ismert.

Szorosan kapcsolódik a körülötte látható csillagképekhez; Orion, a vadász éppen a Bikával küzd, aminek a vérben forgó jobb szemét a vörös színű Aldebaran jelképezi. Mellette vannak kutyái; a Nagy Kutya és a Kis Kutya, akik a Nyulat és az Egyszarvút üldözik, valamint lábánál ered az Eridánusz folyó.

Mivel az Orion feltűnő, jellegzetes csillagkép, az ősidőktől kezdve rengeteg mitológiai történet kapcsolódik hozzá. Mai nevét a görögöktől kapta, ami valószínűleg az akkád Uru-anna (mennyei fény) elnevezésből származik. Ősi eredete miatt bizonyára előbb nevezték el a csillagképet és csak később szőttek történeteket köré, szemben azzal a gyakorlattal, miszerint egy már meglévő hőshöz rendeltek csillagokat."
#4951
2013. szep. 10. 20:31
Nina,amit betettem a Piramisokról,azt láttad?Azt is nézd meg! :)
#4950
2013. szep. 10. 20:30
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33267#msg33267 date=1378835304]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33264#msg33264 date=1378818493]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33256#msg33256 date=1378799292]
Aldebaran.Ők kik?? Valaki tudja??
Az árja faj??? / A vérvonal a legelső vérvonal? Igaz lenne? Vagy valami mást takar??
Van köze egymáshoz a kettőnek? Ne szálljunk már el felettük! Valaki,tud valamit róluk?" – Nina


Mi??? Nem.... Aldebaran egy csillag....a bika csillagképben található, ő a "bika szeme"...." – Nina

De állítólag van egy másik is... ::)Ami nem csillag,csak a csillagot nevezték el róla." – Nina

Tudom hogy a csillagnevekhez történetek fűződnek.....de ezzel épp most sikerült kifognod rajtam.....szóval mi a történet?" – Nina

Hát ezt gubózgatom én is...Állítólag egy Atlantiszi faj...De már írtam róla,meg most Penelope is..Szal a topikban találtam rá én is
#4949
2013. szep. 10. 20:28
törölt tag
"Nina:Még egy film,amit látnom kell! :)

Én sem tudtam,hogy mi az a Aldebaran :)

Én is ajánlok egy filmet,mégpedig a Feledést!Még nem néztem végig,de majdnem,és hm...nem semmi,tényleg érdemes megnézni!" – Penelope


Ezt tényleg látni kell....sőt, a Feledést is, mert azt is láttam és az is nagyon nagyon megfogott!

Berakom az előzetesét, hátha megtetszik valakinek. :D
www.youtube.com/watch?v=LEdERip1jME
#4948
2013. szep. 10. 20:28
"
Ez is lett linkelve:
churchofgod.hu/content.php?act=nemzetiszoc" – Penelope


Ezt nem olvastam még,köce
#4947
2013. szep. 10. 20:26
"Ó,áhhá,szóval ezt olvastad Szilgyi,és ezért érdeklődtél felőle?
,,A Vril társaság, a Thule társaság és DHvSS vezetői tanácskoznak egy konkrét ügyben. Maria Orsic volt a kezdeményező fél, ugyanis azt állítja, hogy üzenetet kapott. A médiumi üzenetben egy olyan leírást kapott, amelynek segítségével megépíthető egy intergalaktikus repülésre alkalmas eszköz. Az üzenet egyébként az Aldebaran rendszerből érkezett. Az asztaltársaság tagját képező „Sigrun” – akinek konkrét személye szintén homályban marad – segít az üzenet lefordításában, mely ősi sumér nyelven szól.

A leírás egy repülő tervrajzát jelenti. Megállapodás születik a repülő szerkezet megépítésére.

1924-ben Maria Rudolf von Sebottendorf társaságában látogatást tesz Rudolf Hessnél. Sebottendorf kapcsolatot akar felvenni Dietrich Eckartal, aki egy évvel korábban távozott az élők sorából. A társaság tagjai kezüket összeérintve és Maria médiumi kapcsolatit felhasználva sikerrel idézik meg Eckart szellemét. Az Eckart hangján megszólaló Maria Orsic elmondja, hogy a Sumér egy olyan ősi humanoid faj volt, ami 500 millió évvel ezelőtt érkezett a Földre. Az ősi Irak területén megalapították a legelső városokat. Sebottendorff szkeptikus marad, és bizonyítékot követel. A még mindig transzban lévő médium ekkor olyan jeleket rajzol le, melyek teljesen megegyeznek a sumér ékírással.

1943. decemberében kerül sor a következő találkozóra. A gyűlés oka az úgynevezett „Aldebaran terv”. Itt már részletekbe menően tárgyalják azt, hogy hogyan fognak visszatérni arra a bolygóra, ahonnan sok-sok évvel ezelőtt ideérkeztek az első hódítók."
www.messagefromthegods.com/index.php/hu/a-vril-tarsasag

Gondolom ezt már belinkeltem,ha jól rémlik :)" – Penelope


Igen,meg a könyvbe is bele olvastam...abból ki is írtam pár sort,,viszább,megtalálod,a linket este elolvastam,,Na meg rá találtam arra a versre is amit be másoltam...És tudod,szokok gondolkozni ;) Szóval,te érted... :)
#4946
2013. szep. 10. 20:25
#4945
2013. szep. 10. 20:24
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33264#msg33264 date=1378818493]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33256#msg33256 date=1378799292]
Aldebaran.Ők kik?? Valaki tudja??
Az árja faj??? / A vérvonal a legelső vérvonal? Igaz lenne? Vagy valami mást takar??
Van köze egymáshoz a kettőnek? Ne szálljunk már el felettük! Valaki,tud valamit róluk?" – szilgyi


Mi??? Nem.... Aldebaran egy csillag....a bika csillagképben található, ő a "bika szeme"...." – szilgyi

De állítólag van egy másik is... ::)Ami nem csillag,csak a csillagot nevezték el róla." – szilgyi

Tudom hogy a csillagnevekhez történetek fűződnek.....de ezzel épp most sikerült kifognod rajtam.....szóval mi a történet?
#4944
2013. szep. 10. 20:15
Hát ismerős érzés..Én is elvagyok havazva,holnap is 5 kor kell kelnem..pfff...
De tele a napom eseményekkel...A Frász kiráz...Na de a jövő hetem nyugis lesz...Am este én is bepótolok triplán mindent:)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0