Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4913
2013. szep. 9. 23:17
https://docs.google.com/file/d/0B38ImL7-zP9_NTk3Y2U5YmItYzliYi00YjIzLWJjZjItOTAyZjMwMTE1YTAz/edit?pli=1

Virl társaság...

A Fényes Páholy Nagymestere és társai hittek a felsőbbrendű ember létezésében.
úgy vélték,hogy a titkos tanok megértésére és gyakorlása által,különböző rítusokkal,koncentrációs gyakorlatokkal és más módszerekkel képesek rá,hogy
kapcsolatba lépjenek ezzel a rejtőzködő ős-árja fajjal,illetve.hogy ezen metódusok gyakorlása által a germán faj genetika alapjain létrehozhatják ezt az istenszerű fajt.Reprodukálni akarták sz ősi árja vérvonalat!
Ez a faj a föld alatt rejtőzködő alagutakban rejtőzködik.
Hívták felsőbbrendű vagy Atlantiszi fajnak is!!!
Szóval ha Atlantiszi faj akkor ők is a Túlélők közé sorolhatók?
E fajt a Jezsuita Rend is kutatta.(Loyola Ignác.)
Bulwer Lyotton szerint ez a faj már létezik, a Föld központjában lévő barlangokban rejtőzik várja a történelmileg megfelelő pillanatot,mikor a körülmények kedvező konstellációja (a dolgok összefüggése) által feljöhet a felszínre,és megkezdheti hódító hadjáratát.
Röviden tömören ennyi...
#4912
2013. szep. 9. 21:57
II. rész

A Smaragdtábláról; Mint fenn, úgy lenn …



Ez a 10 + 2 táblából álló, a tradíció szerint a Nagy Piramisból származó tábla foglalja össze az egész világ bölcsességét. Az első tizet nyilvánosságra hozták, a maradék kettőt pedig örökkön őrzik a beavatottak, mert tudásanyaguk a legmélyebb titok.

A tizenkét smaragdzöld tábla nagyon különleges anyagból készült. Egy olyan vegyi folyamat – alkímiai transzmutáció – során hozták létre mesterségesen, amit még nem tud megmagyarázni a mai tudomány. A táblák jellemzője, hogy nem koptatható el, és ellenállóbb minden eddig ismert anyagnál.

CG Jung szerint a transzmutáció a mágikus értelmezés szerint nem csupán a kémiában értendő anyagok vegyítése. A konjunkciók során létrejövő anyagok nem csupán a fizikálisan érzékelt módon kapcsolódnak össze, hanem természetük is kapcsolatba kerül egymással. Amíg ezt nem tudatosítja magában a fizika és a kémia, míg képessé nem válik az anyag természetének megtapasztalásra, addig kutatásainak legtöbbje teljességgel hiábavalónak bizonyul.

A táblákat minden létező eszközzel megvizsgálták, de csak arra jöttek rá, hogy atomszerkezetük teljesen stabil, nem észlelhető bennük semmilyen változás, vagyis a tudósok egyszerűen nem találtak kapaszkodókat. Ez meghazudtolja a fizika ionizációs és a kémia részecskekapcsolati elveit. Tehát – ha a mai grafológia tanai szerint vizsgáljuk a táblákat – már az anyag, amire írtak, önmagában hordozza a tudást, a végtelen bölcsességet. Ha hasonlattal akarunk élni, akkor olyan ez, mintha egy afrikai bennszülöttnek odaadnánk egy CD-t, rajta mondjuk Weöres Sándor egyik versével. Már az adathordozó megfejtése is gondot okozna számára, a vers értelmezéséig már el sem jutna.

A táblákon az ókori Atlantisz írásjegyeivel feljegyezve olyan gondolatok találhatóak, melyek értelme három síkon válik világossá. Az anyag szintjén a betűk nyernek értelmet, képessé válunk olvasni a sorokat. A tudat síkján megértjük a szavakat, amiket olvasunk, így azok összefüggést nyernek. A felettes síkon pedig képessé válunk arra, hogy a leírtakat értve azokat belső tudássá tegyük, alkalmazzuk is. Már korábban írtam, hogy nem elegendő, ha bemagoljuk, ha okoskodással közelítjük meg ezeket a sorokat, vagy ha – akár ezerszer is - elolvassuk őket. Az is kevés, ha cikkeket, könyveket olvasunk róluk.

A táblákat aranyszínű –az első pillantásra az aranyhoz hasonlatos – szintén nem azonosítható ötvözetből készült abroncsok fogják össze, az összefogó abroncsokat pedig egy ugyanilyen anyagból való pálca tartja össze.

Az alkimista hagyomány szerint Hermész Triszmegisztosz testamentuma olvasható ezeken a táblákon. Szerintük ez minden szent könyv alapja, az első olyan isteni kinyilatkoztatás, ami az emberek birtokába jutott és mindegyik, azóta keletkezett szent iratnak az alapját is ez képezi. Sokféle fordításuk és adaptációjuk ismert, feltehetően Szírián és Palesztinán keresztül jutott el Európába. Minden fordítás – mivel a nyelv és az azt befogadó elme szűrői igen erőteljesek – torzít. Ezért aki meg akarja ismerni a táblák valódi tartalmát, azok figyelmébe az alkimisták egyik alaptanítását ajánlom:

„Gondolj ki mindent a magad számára, s nem lesz, mi félrevezessen.”
#4911
2013. szep. 9. 21:53
"Rendben :)

Nekem sem lenne meg,sőt észre sem vettem volna,ha nem tölti le nekem valaki,és nem küldi el hozzám :)
Amint megnéztem,az első az volt,hogy ide hoztam a videót,ahogy megkerestem :)" – Penelope


Tudod mi a vicces? Elmondom..Én jó pár napja szemeztem a vidivel mert mikor falcon ki rakott egy film linket az ősemberöl akkor végig ki bökte ez a film a szemem meg is akartam nézni de nem tettem,gondoltam tuti valami hülye magyarázat lesz benn megint ami be akar folyásolni..
Hát tévedtem :)

05 a legnagyobb lényeget már megírtam..Egy óra a piramis.
#4910
2013. szep. 9. 21:30
Jaaaaaj én nem tudom meg nézni.... >:( lécci írjátok le nagy vonalakban miről szól..
#4909
2013. szep. 9. 20:46
Rendben :)

Nekem sem lenne meg,sőt észre sem vettem volna,ha nem tölti le nekem valaki,és nem küldi el hozzám :)
Amint megnéztem,az első az volt,hogy ide hoztam a videót,ahogy megkerestem :)
#4908
2013. szep. 9. 19:49
Okés,erre voltam kíváncsi.Legközelebb ha arra járok,ami a napokban lesz,be megyek hozzá és ajánlom a topikot számára.
Emléxem még pár hónapja én sem tudtam semmit sem a világról. :) Most már azért kapirgálok valamit.
Nekem nincs meg dvd-n le kell töltenem.. :D
#4907
2013. szep. 9. 17:24
Ha ilyen emberkével találkozol,és nem tudsz vele mit kezdeni,irányítsd ide nyugodtan a fórumra ,ha gondolod:)Hátha olvasgatna ,ha az ideje engedi.

Nekem megvan dvd-n :)
#4906
2013. szep. 9. 17:08
Vidi mentése youtube..
KEEP VID.COM-ról..Állítólag onnan lehet,,,De aki tud más egyszerűbb módot az írjon nekem privit!!Köszi :)
#4905
2013. szep. 9. 16:57
Igazad van...
Hát,én próbálkozom,de az emberek zöme süket az ilyenekre!
Meghallgassák,elolvassák,de kész ennyi.Rá egy hétre el is felejtik.
Van egy üzletben 1 csaj,egy fa van a mellkasára tetoválva.Életemben akkor láttam először...Rá kérdeztem ez egy szimbólum számára vagy mi?
Erre ő az élet és a halál fája..
Rá mosolyogtam a csajra és hirtelen felindulásból ,megkérdeztem tőle hisze e a vámpírokban és hasonló dolgokban.
Erre ő...Hát persze,hogy hiszek...Kérdeztem tőle,kutat is utánuk meg hasonlók?
A felelet erre az volt,hogy szeretne de nincs ideje rá,de nagyon jó lenne ha többet tudhatna róluk.
Kajak úgy nézet rám,mintha és egy vámpír lennék és őt el akarnám vinni a vámpír társadalomba,csillogott a nő szeme rám,és várta hogy mondjak neki valamit..Erre én ,jól van Szia:)
Tuti többnek hitt mint ami vagyok:) A csaj egy átlagos,de szép nő volt,max a tetkója volt érdekes....

Most kicsit eltértem a témától :D Minden estere,aki nyitott annak én jó magam is megpróbálom elmagyarázni a dolgokat,de van egy dolog ami mindig közbe vág és amit Pénelopé is sokszor írt nekem.Vannak dolgok amikre nekünk kell rá jönnünk.Az az igazi ébredés és az a teljes!Persze kell az, aki megmutassa az utat nagy vonalakban...
#4904
2013. szep. 9. 16:37
"A linket a hosszú élet titkáról már olvastam,régebben,hát igen van ez így erre no kommentár...
De,minden esetre köszönet annak vagy azoknak akik a piramist építették,és szánalom azoknak akik blokkolják azokat az embereket akik,meg szeretnék fejteni a piramis titkait és azt,hogy mire is való!!!
Szánalom BT!!!
Minden kulcs,és a jövő titkaira,talányaira a válasz ,megvan a múltban,csak persze az emberek, emberek maradnak és korlátozzák ön magukat is!
Ilyenkor nagyon felidegesítem magam... >:(
Tudatlan,szánalmas birkák vagyunk,minden a szemünk előtt mégsem látunk! " – szilgyi


Ne idegeskedj :)
Látunk,látod,hogy látunk :) és egyre többen látni fogják ezeket,és mindig lesznek ilyen,és hasonló videók,akik pedig érdeklődnek ilyen és hasonló témában,rátalálnak ezekre.
De különben szerintem ezeket a videókat,aki ért hozzá,az szedje le,mert mint visszamenőleg láthattátok sok videó már nincs meg sajnos...
Én speciel szeretem felnyitni az emberek szemét,és ti is tegyétek ugyanezt ha gondoljátok,persze főleg úgy,hogy rávezetitek a többieket az összefüggésekre...és előbb utóbb biztosan elkezdenek érdeklődni ezek után a dolgok után :)
És mint láttad a videóban is,elég érdekesnek találtam,hogy szinte mindegy honnan indul el az ember,mivel összefüggnek a dolgok,szinte mindig átölel több érdekességet is.Magyarán majdhogynem mindegy honnan indulsz,nem az út a lényeges,hanem a végcél.
Mi a vámpíroktól indultunk,de nem a semmiért szól a topik másról is :D
#4903
2013. szep. 9. 16:11
Most mennem kell... Majd re..
#4902
2013. szep. 9. 16:11
Hát igen ...
#4901
2013. szep. 9. 16:02
A linket a hosszú élet titkáról már olvastam,régebben,hát igen van ez így erre no kommentár...
De,minden esetre köszönet annak vagy azoknak akik a piramist építették,és szánalom azoknak akik blokkolják azokat az embereket akik,meg szeretnék fejteni a piramis titkait és azt,hogy mire is való!!!
Szánalom BT!!!
Minden kulcs,és a jövő titkaira,talányaira a válasz ,megvan a múltban,csak persze az emberek, emberek maradnak és korlátozzák ön magukat is!
Ilyenkor nagyon felidegesítem magam... >:(
Tudatlan,szánalmas birkák vagyunk,minden a szemünk előtt mégsem látunk!
#4900
2013. szep. 9. 16:01
Rendben
#4899
2013. szep. 9. 15:55
Megnéztem a vidit és am nagyon jó.
A végén az sül ki belőle ,hogy a Piramis egy óra, és,hogy a ciklus változást jelzi...
A legutolsó ilyen esemény 10 ezer éve volt....Nemsokára következik az újabb?
De ezer meg ezer fontos dolog van benn...Az akkori tudomány ,hogyan volt képes erre stb...De még sok sok más dolog ami fontos!
Nézd meg tényleg jó.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0