Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4883
2013. szep. 8. 22:01
Ide is le írom !! Ezt mondom már rég óta !! De látom már neked is le esett :D Hogy Thot-Thoris !! Nem véletlenül időzítette erre az ídő pontra vagyis napjainkra a felébredését!!! 5 dimenzió elég jó ok a felébredésre pláne hogy nagy vonalakba Thot-Thoris jósolta meg nagy vonalakban több ezer évvel ezelőtt..Majd csak azután a maják.. .És mint azt tudjuk ... Thot smaragd táblái a maják közt kötöttek ki. Tehát ők sem véletlenül jósolták a megvilágosodás korát. Itt is Toth-Thoris keze van a dologban !!! Erre az időre van dolga neki .... És rövid időn belül neki is áll szerintem annak amit év ezredekkel ez előtt konstatált!!!

Tehát itt abszolút a.... "Mindenek oka van ! " tematika áll fenn!!! :D:D

Nekem az elejétől ez a következtetésem -.... :D
#4882
2013. szep. 8. 22:01
",,Atlantisz nem a mi történelmünk része. A Föld nevű bolygóé igen, de a mai emberiségé nem. Atlantisz és az ott élők úgy tűntek el, hogy intelligens élet nem maradt utánuk. "
Ez nem igaz!!Maradt utánuk intelligens élet!!!!
Erről is találtok infókat a topikban." – Penelope


Úgy olvastam ,egy két helyen,hogy akik túl élték azok lettek a köv..kor Istenei... ::) ::)
#4881
2013. szep. 8. 21:57
,,Atlantisz nem a mi történelmünk része. A Föld nevű bolygóé igen, de a mai emberiségé nem. Atlantisz és az ott élők úgy tűntek el, hogy intelligens élet nem maradt utánuk. "
Ez nem igaz!!Maradt utánuk intelligens élet!!!!
Erről is találtok infókat a topikban.
#4880
2013. szep. 8. 21:49
OK..
#4879
2013. szep. 8. 21:48
"Oksa..Át lesem...Am ha valamire konkrétan gondolsz írd meg Privibe..

Thot-ot akárhogy csavarom mindig,az jön ki...Csak tanítani próbált minket,segíteni tovább jutni..Nagy vonalakban,be rakom..

Thoth jelzi, hogy párhuzamos világokban élünk. dimenzióváltásról szól, egy adott társadalom végéről, mikor is letelik a kijelölt ciklus és valamilyen módon vége a játéknak.
Test-lélek-szellem harmóniájáról szól, bölcsességről, békéről, mágiáról, magas tudatszintről, megvilágosodásról.
Thoth egy nagyon komoly spirituális leckét ad nekünk.A szeretetről beszél, mely az út kezdetét és végét jelenti." – szilgyi


rendben de most megyek :) De rá állok most a levéltárra és a hasónlókra :) Tothról szólva : Így van ...
#4878
2013. szep. 8. 21:33
Nina ,szerintem jól néz ki...lol
A bőr színe meg kis mediterrán.. ;D ;D :D
#4877
2013. szep. 8. 21:32
Nina,vagy mi véletlenül,vagy valaki kajakra...Passz.. ???
#4876
2013. szep. 8. 21:32
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg33101#msg33101 date=1378492564]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33086#msg33086 date=1378412830]
Edward ,helyes,inkább az az öreg klán mitoménkit vágd vagyis rúgd tökön!!
Rühellem azt az alakot!!" – szilgyi


Hááát.....nekem az az Edward sem jön be....számomra ritka csúf. :D :D" – szilgyi

HÁHÁ és A farkasfiú??? Az is csúnya?? :D :D :D :D :D
" – szilgyi

Őszintén, az legalább embernek néz ki, de ő sem tetszik..... :D :D :D :D
#4875
2013. szep. 8. 21:30
törölt tag
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg33139#msg33139 date=1378548290]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg33124#msg33124 date=1378534612]
Na gyerekek,megtörtént az egyik,amitől tartottam-valaki lezárta a topikomat, a tudtomon kívül!!és nem én voltam!!!!!!!!!" – Penelope


Én meg mikor meg láttam a topikon azt a lakatot még kezdtem örülni is ,hogy valahogy le tudtad védeni a topikot ..... Azt hittem az a lakat azt jelenti ...:D

" – Penelope

Sajnos nem értek a topik levédéséhez :/" – Penelope

Mi van? Hol zártak le és mit? Ahová átköltözteted, azért ajánlottam, mert ott lehet levédeni is....egy másik oldalon voltam már és ott volt olyan hogy jelszóval védted le.....de azt az adminok tudják, szóval....
#4874
2013. szep. 8. 21:29
Oksa..Át lesem...Am ha valamire konkrétan gondolsz írd meg Privibe..

Thot-ot akárhogy csavarom mindig,az jön ki...Csak tanítani próbált minket,segíteni tovább jutni..Nagy vonalakban,be rakom..

Thoth jelzi, hogy párhuzamos világokban élünk. dimenzióváltásról szól, egy adott társadalom végéről, mikor is letelik a kijelölt ciklus és valamilyen módon vége a játéknak.
Test-lélek-szellem harmóniájáról szól, bölcsességről, békéről, mágiáról, magas tudatszintről, megvilágosodásról.
Thoth egy nagyon komoly spirituális leckét ad nekünk.A szeretetről beszél, mely az út kezdetét és végét jelenti.
#4873
2013. szep. 8. 21:22
Igazából nem segítségre gondoltam :D Csak meg akarom veled osztani ezt :D
Ha időd engedi akkor böngészd ezt!! Előre vihet minket a nyomozásban... Magyar Nemzeti Levéltár.... Sok név szerepel az adat bázisban a-bc sorrendben ... . És sok érdekesség van bent..

És ajánlanám a Google -könyvek funkciót is ... :D

mnl.gov.hu/bal_menusor/hasznalat/segedletek/adatbazisok.html
#4872
2013. szep. 8. 21:17
"Kellene a segítség Szilgyi vagy ?" – nevem05

Mibe segítsek? :D
#4871
2013. szep. 8. 21:17
Igen vagyok...Most Próbálom rövidebben össze szerkeszteni Thot Tanításait...Abból hátha ki szűrjük a célt...Célját az emberiséggel szemben.
#4870
2013. szep. 8. 21:14
Kellene a segítség Szilgyi vagy ?
#4869
2013. szep. 8. 21:12
Jelen tudatszintünk, mely csak a pénz körül forog, modern kori rabszolgatartó rendszerbe kényszeríttette a mai embert. Ez a tudatszint a korlátja további fejlődésünknek. Ha tovább szeretnénk lépni, már pedig muszáj lesz, a játékmesterek érvényesíteni fogják a változást. A maya naptárban jelölt 2012 december 21, mikor a számláló átfordul és újra nulláról kezdődik, egy ilyen, új tudatszintű korszakot jelöl. Azonban az átmenet nem egy pillanat lesz, hanem néhány, évtized, hiszen már elindult a változás. A középkor sem egy pillanat alatt ért véget.

Atlantisz attól volt nagy, hogy az emberek tudatszintje a miénkénél lényegesen magasabb volt. Az energiát napi szinten használták az élet minden terén.

A mai embert úgy nevelik, hogy felszínesen éljen és gondolkodjon. De aki kezd magára figyelni, magára hallgatni és nem kívülről várja, hogy mondják meg, mit kell tennie, az egy csodálatos világra ébred. Nagyságrenddel csodálatosabbra, mint az anyagi valóság.

Ha megnézzük a történelem során sok mindent élt meg az emberiség. Bármi is volt, az mindig túl lett fokozva, hogy elegünk legyen belőle, és utána mindig valami új jött. Ugyanaz sosem, hanem valami teljesen más. Így most is itt állunk egy radikális váltás küszöbén. A játékmesterek tudják mi jön, mi nem. Csupán tudjuk, hogy ebből elég volt, és valami új, valami teljesen más után sóvárgunk.

Halál után, mikor a szellem visszatér a negyedik dimenzióba, kipiheni az anyagi „játék” fáradalmait, levonja az újabb tanulságokat és készül ezeket javítani egy újabb „játék” során. Mindig több időt tölt el az anyagi világon kívül, mint az életnek nevezett játék során, ez számára a pihenés.

Azok akik túlságosan belesüllyednek az anyagi világba és nem mernek meghalni, gyakran itt ragadnak szellemként. Ők azok, akik megtalálhatók a temetőkben, kórházakban, templomokban, balesetek helyszínein. Mivel idejük van, várják, hogy valaki megoldja problémájukat. Gondolati síkon tudják befolyásolni az embereket. Úgy nevezik őket, hogy megszállók. Néha tereket szállnak meg, néha embereket. Akinek meg van rá a képessége és tudása, annak kötelessége az ilyen szellemeket hazasegíteni. Nem elkergetésről van szó, hanem hazasegítésről. A keleti kultúrákban, ahol a halál nem tragédia, hanem ünnep, a hazatérés ünnepe, nem léteznek megszálló szellemek.

Minden életünk más és más a Földön. Mindig más genetikával (karmával) születünk le, és mást kell megtanulnunk. A születés és a halál dátuma adott, kilépni öngyilkossággal lehet a játékból, ilyenkor azonban elég hamar vissza szokott jönni a szellem egy másik életben.

Napjainkra az emberi tudat nyílik. Gyerekek széles tömege látja az aurát akár színesben is, látja a meghalt nagymamát, stb. (a gyerekek kb 4-6 éves korig mindent látnak, később elhalványul ez a képesség, ha nem fejlesztik ezt).

Emberek széles köre tud találkozni tudatosan, már karmán felüli szellemekkel, akik segítik őket mikor magukban vagy másokban helyreállítják a harmóniát. A fent leírtak ilyenkor már nem hit kérdése, hanem személyes megtapasztalásé. Ezek a karmán felüli szellemek nem kísértenek, hanem segítenek. A világmindenségben a szeretet az úr. Mikor meghal valaki és 1-2 másodperc alatt átér a másik dimenzióba, egy pillanat alatt megvilágosodik, mint amikor felébredünk egy álomból, és tudjuk, ez már a valóság.

Lassan a vallás is nyitnia kell ez irányba. Maga II. János Pál, pápa kinyilatkoztatta, hogy a halál után a tudat nem szűnik meg létezni, a halál nem valaminek a vége.

Mi az élet értelme? Hogy átsegítsük egymást ezen az egészen…
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0