Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4853
2013. szep. 8. 15:48
#4852
2013. szep. 8. 15:47
Ezt is már feltettem egyszer,de érdemes átböngészni:
www.jokorjotteso.hupont.hu/41/az-elet-faja
#4851
2013. szep. 8. 15:46
Thot is okkal jött létre...mindennek oka van,és hogy ő mit, mikor és miért tesz,annak is.
Az hogy egyszer a jót hirdeti ,utat mutat,máskor pedig kiélvezi a káoszt,ez mind okkal történeik.

Ez nagyon tetszik,és már anno be is másoltam:
,,
Ezért úgy rejtem el a titkokat, hogy bármikor rájuk lelj.
Bár szálljon sötétség az emberre,
az útmutató Fény mindig felragyog.
Sötétbe rejtve, szimbólumoktól fátyolozva
találod meg a kapuhoz vezető utat.
Az ember a jövőben a misztériumokat megtagadja,
ám a kereső az utat megtalálja."
#4850
2013. szep. 8. 15:35
Tudod mit nem értek? Vagyis értem de mégsem.. Toth folyton a fényről és egyéb hasonló dolgot hirdetett. Visznont Thorisként a káosz volt a nérvadója. Jó persze változott a világ képe ennyi idő alatt.. De akkor is. De mivel a megvilágosodás korszakában vagyunk lehet ez úttal vissza tér első énjéhez . Hisz ő jósolta a meg világosodást napjainkra. Ezért időzítette így a torport.. Hogy mostanra ébredjen és több ezer éves jóslatában állást foglaljon. Ezért gondolom én nem lesz baj az ébredésével sőt.. Persze ez csak az én következtetésem..
#4849
2013. szep. 8. 15:33
#4848
2013. szep. 8. 15:24
"Ha jól meg gondoljuk .. Ugye bár a vámpír vírus a földön kívűlről érkezett Egyiptomba. Mint azt tudjuk , Toth volt az első ..És Egyiptomi is volt.. Tehát könnyen lehet , hogy Toth is a földön kívűlről érkezett a vírussal eggyütt. ...Azt hiszem már olvastam erről valamit..." – nevem05

-
-Igen egy Genetikai Kísérlet...Igy keletkezett a vámpír...Mint egy piramis,ők állnak az emberek felett...De mint olvashattuk őket is figyelik akárcsak minket...
Ha valaki tud valamit az Thot nevűként ismert.... Valami még hiányzik van egy rés a dolgok között arra szeretnék rá találni..
Közeledünk valamihez ez már évek óta érezhető..Minden féle téren..

Még azt is megkockáztatnám,hogy Thot a vámpírok "szerkesztője" csak..Mert ő a legősibb legelső..
#4847
2013. szep. 8. 15:20
#4846
2013. szep. 8. 15:13
Ha jól meg gondoljuk .. Ugye bár a vámpír vírus a földön kívűlről érkezett Egyiptomba. Mint azt tudjuk , Toth volt az első ..És Egyiptomi is volt.. Tehát könnyen lehet , hogy Toth is a földön kívűlről érkezett a vírussal eggyütt. ...Azt hiszem már olvastam erről valamit...
#4845
2013. szep. 8. 15:08
esemenyhorizont.uw.hu/2010/letfilo/thoth15.html

Látom vagy 05..Mizu?mizu? mizu??
#4844
2013. szep. 8. 13:53
Igen az oldalról jut eszembe,,,,elég sokszor nem elérhető és igen sokszor le dobja az embert,nem enged fel...Ennyiszer ellenőrzik vagy javítsák??
Furcsa eléggé,,,,
#4843
2013. szep. 8. 13:51
"Atlantisz pusztulásához így nem igazán van köze,az más okból,és mások által történt meg.

Thot-nak viszont van,ill.lesz köze valószínűleg a Nibiruhoz,viszont az nem bolygó,mint ahogyan sokan gondolják..." – Penelope


Szerintem sem, aki megakarja tudni ,minden bizonnyal a múltban kell keresgélni...
Talán Thot teremtői? Idegen Lények?
Az "Istenek" visszatérése??
Vagy csak egyszerűen az új dimenzió?
Sok variáció lehet,,,De oka van,minden bizonnyal..
#4842
2013. szep. 8. 13:48
Aham,de oka az volta,,minden bizonnyal,,
#4841
2013. szep. 8. 13:46
Atlantisz pusztulásához így nem igazán van köze,az más okból,és mások által történt meg.

Thot-nak viszont van,ill.lesz köze valószínűleg a Nibiruhoz,viszont az nem bolygó,mint ahogyan sokan gondolják...

A világhelyzetéről meg már szóltam,hogy csak óvatosan,mert egy káoszgyártó egyén igencsak befolyásolja az oldal készítőjét...
Amúgy meg szerintem egyre többen tudják,hogy mi közünk is van Egyiptomhoz,és Thot-hoz,és a többi,és a többi...
#4840
2013. szep. 8. 13:19
Bizonyára mindenki halott már a maja Jóslatról..
Nibiru visszatéréséről is halottatok már,ami vagy aki az özönvizet okozta...
Hát most másolok nektek be egy kis érdekességet!
Visszatérés

Sok dátum kering a visszatérésről. Egyik sem biztos.

A legközelebbi a 2012. Ez a maja naptár, mely valójában nem naptár, hanem Thoth isten – akit Egyiptomból száműztek – számolta napjait. Minden naptár ciklikus, ez nem. 2012-ben ugrunk egyet, mint a mérőszalagon az egy méter után jön az egy méter és egy centi. Thoth isten mágikus éve 2.087. Newton is mechanikus gondolkodásával és erősen vallásos voltával, a Bibliából kiindulva kiszámolta a visszatérést, 2.060-2.090 közötti időpontra teszi.

A Nibiru, ha tényleg jár erre, akkor 2.900 körül várható.
------------------------------------------------------------------------------------------
Szóval a maja naptár szerint Nibiru vissza tér 2012 ben...ez ugye már elmúlott,(változások kora) Thot (legelső ősi vámpír) visszatérését is ez időtájt vártuk...Késett mind a kettő!
2012 a változások ,az aratás kezdete,,ahogy rejtett kéz is említette...Az emberiség (na meg a többi lény) a földön kész van egy új dimenzióba lépni.
Thot , aki mint kiderült a maja naptár és a smaragd táblák írója...A smaragd táblán is írja a vissza térését... Khem lakói hoz szól..És a fény gyermekeiről beszél..:idézem:Fény Gyermekei és a tíz szigeten élő atlantiszi nép között.
Mostanában elég sokat hallunk róluk is ,hiszen ők azok a gyermekek akik segítenek minket tovább jutni....

Idéznék a smaragd tábla első szavaiból:Én, Thot, az Atlantiszbeli,
titkok mestere / Atlantisz--itt most Eszembe jutott,hogy állítólagos" Nibiru bolygó" "földre érkezése" Atlantisz pusztulását hozta létre...Persze ha Nibiru egy bolygó és nem csak félre vannak értelmezve a dolgok.

lmv.hu/node/7092 ------Smaragd tábla itt meg található és elolvasható akit érdekel...

vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/04/miert-vezet-minden-tudas-thot-hoz-es.html / van egy vidi is...
Másolnék belőle,és akit érdekel utána járhat:
Alapvető kérdés lenne számunkra (és ezt szó szerint idézem) : "ha tudnátok, hogy kik hozták létre az egyiptomi civilizációt és kiknek a leszármazottai voltak vagy honnan jöttek, akkor sok mindent megérthetnétek...."
a mai napig nem mondják el, és az emberek 99%-ának fogalma sincs, honnan is származik az emberiség. Kik is vagyunk mi valójában?

Most egy regét tudnák írni,pl miért volt az,hogy az özönvíz előtt az emberek több száz évig élhettek és most meg örülünk ha a 70 es korunkat egészségesen megéljük... Lehet ez sem véletlen?
Rengeteg elméletet lehet,már csak egy feladatunk van,várni és kivárni az igazság pillanatát...

Örülnék ha lenne hozzá fűzni valótok,mindegy milyen irányba.....Lehet,hogy marhaság de lehet ,hogy nem??
#4839
2013. szep. 8. 0:32
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0