Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4838
2013. szep. 7. 22:09
#4837
2013. szep. 7. 22:06
#4836
2013. szep. 7. 21:37
#4835
2013. szep. 7. 20:23
Ignatius von Hartig gróf
Szent Ignác Hartig Gróf

Ez ugyan az..azt hiszem..Jaj nem igaz,hogy nem találom meg...

Ignatius de Born....Eddig ez van..
Még az illuminátorok is képbe jönnek.
#4834
2013. szep. 7. 19:42
Ignatus családot keresem....De a jezsuitákat dobja csak ki....
Nézegetem tovább........Atlantiszt is ki dobja...A google... Ignatius Donelly ...Amerikai kongresszusi képviselő, a populista, béren kívüli tudós és író....Eddig ez van...Az ignácokat ki vettem a listáról...
Még Herry Potter filmet is ki dobja..lol ;D
Ignatius Zakka I Iwas....Ő sem az akit keresünk....Ezeket azért írom ki,hogy ne fecsérelje az időt rá más :D..De persze sose tudni ...

Habsburgnál is kidobja....
#4833
2013. szep. 7. 15:48
Jogos
#4832
2013. szep. 7. 15:27
Engem,nem tudnak semmivel sem meg ijeszteni,valahogy sz@rok rá,ha kell úgy is eljön a vég, ha nem, akkor úgy is van egy megmentő aki segít ;)..
Persze bele magyaráznak egy bizonyos témába bármit a mai tudósok...
Már ,hagyom sodorni magam az árral,így is,úgy is egy hazugságra épült a történelmünktől kezdve igen sok minden..
Ahhoz sincs az embernek bele szólása ,hogy alapvető dolgokat tudhasson a világról... >:(
Szánalom bt!!!!!!!!! Kik ők?? És ki vagyunk mi?? A Vatikánnal is ki vagyok,mi a f@szságra kell egy vallás tényezőit eltitkolni,illuziókra építeni az alap köveket??? A nyers valóság is lehet épp olyan szép mint a fátyolos köd!!! A szeretet a hit..stb...
#4831
2013. szep. 7. 14:56
Hát igen.. ::)
#4830
2013. szep. 7. 13:44
Mindenhol erről lehet olvasni,de kétlem,hogy ilyen megtörténne,vagy ha mégis,az nem a nap miatt lesz,hanem hátsó munka eredménye,jól kitervelt módon...
idokjelei.hu/2013/09/az-elektromos-halozatot-megbenito-geomagnetikus-esemeny-erkezese-100-mondja-egy-amerikai-kepviselo/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+IdokJelei+%28Id%C5%91k+jelei%29

Ez a mondat úgy értelmetlen ahogyan van:,,A teljes elektromos hálózatot megbénító súlyos geomagnetikus esemény előfordulási esélye 100%."
Az hogy esélye 100%,nem azt jelenti,hogy hamarosan bekövetkezik,ez olyan mintha azt mondom annak az esélye 100% ,hogy egyszer utolér a halál.Igaz ugyen,de nem lehet megjósolni mikor,és hogyan...no mindegy.

,,Egyetlen őrült tett választ el bennünket a világméretű társadalmi összeomlástól.
- Trent Franks, a Rendvédelmi Bizottság rangidős tagja (forrás)"
Hogy ez milyen igaz! ne hogy már üstökösre,Napra vagy bármi másra fogjuk azt ,amit elkövetnek egyes személyek.Persze ők a Napra fogják fogni,illetve az emberiségre,esetlegesen még meg is magyarázva ,miért annyira létszükség a népesség csökkentése...

,,A 2003-ban tapasztalt napkitörés a történelem eddigi legerősebb feljegyzett eseménye volt, ami, ha elérte volna a földet megbénította volna az Internetet, a mobilhálózatokat és a teljes elektromos rendszert. A szakértők szerint idén egy másik hasonló eseményt úsztunk meg."
na ez a rész meg azt hiszem nem is érdemel különösebb kommentet,mert egyértelmű...

Riogatni a legegyszerűbb ám. ::)
#4829
2013. szep. 7. 13:34
"Értem .. De lehet hogy itt Thorisról van szó ? Némi elferdítéssel? Egyébként az előbb linkelt "halott Videó" mindenhol meg van szűnve akár hol keresem minden hol azt írja hogy már nem létezik. Lehetettben valami ha mindenhol meg szűnt..... Meg kéne szerezni. Te nem láttad még? " – nevem05

Halvány gőzöm nincs,róla lehet-e szó.Szerintem nem,de csak tipp.Nem tudom.

Nem rémlik,hogy láttam volna a videót,sajnos sokmindent leszedtek már,megy a cenzúra ezerrel.Vagy csak megszűntette a felhasználó,bármi lehet.Nem mindenhol szűnt meg,hanem minden helyen a youtube megosztóra irányultak a linkek,ahol megszűnt az a videó :)
#4828
2013. szep. 7. 13:17
Most mennem kell de később re...
#4827
2013. szep. 7. 13:14
Értem .. De lehet hogy itt Thorisról van szó ? Némi elferdítéssel? Egyébként az előbb linkelt "halott Videó" mindenhol meg van szűnve akár hol keresem minden hol azt írja hogy már nem létezik. Lehetettben valami ha mindenhol meg szűnt..... Meg kéne szerezni. Te nem láttad még?
#4826
2013. szep. 7. 13:08
Pár éves melót nem neveznék sok évnek,de valóban nem kevés munka van benne...

A leírtakhoz nem tudok mit hozzáfűzni,mert nem tudom.Mitrászról nem hallottam még .De nagyon sokmindent én sem tudok,és én konkrétan a vámpírok után meglehetősen keveset nyomoztam,inkább az összefüggésekre terelődött a figyelmem,és nagyobb ,egyéb dolgok felé.Bár igaz,hogy azok többsége összehozhatók a vámpírokkal is ilyen vagy olyan formában.
#4825
2013. szep. 7. 13:04
Na ez lehetett egy érdekes videó!! De sajna nem létezik!!! Meg néztem volna.........
www.magyarvagyok.com/videok/28-Film/263271-Vampir-titkok-teljes-dokumentumfilm.html
#4824
2013. szep. 7. 13:00
Ezt tegnap írtam . Mit gondolsz erről Penelope ?

Ezt a dátummal teli oldalról másolom: "1068. Vilmos megkezdi Britannia igába hajtását. Tudtán kívül három vámpír is segíti törekvéseit –Roald Snakeeyes (ventrue), Calais-i Baron Geoffrey, és Liseult de Taine grófnő. A triumvirátus megszerzi az uralmat a vámpír társadalom felett. Mitrász felébred a mélyálomból, de miután a triumvirátus Londonban megtámadja, ismét visszatér"

Igazából csak az utolsó mondatot ragadnám meg..... Lehet hogy Mitrász személyében Thorisról beszélnek. A név eltérés lehet ,hogy csak enyhe elferdítés .Ugyan is mint tudjuk Thoris 1063-ban ébredt. Itt a Mitrász nevű személy 1068-ban ébredt... Az a plusz mínusz 5 év szerintem simán belefér. Egyébként a dátum és a név csak ferdítve van ,hogy ne legyen annyira konkrét(szerintem)...... Aztán tudjuk , hogy Thoris 1063-as ébredése után 10 évre ismételten torporba vonult . Itt pedig a fentiekben azt írják , hogy Mitreász 1068-as ébredése után ismét vissza tért. (nem pontosan így van ott , csak le rövidítettem Mosolyog ) A leírtak alapján könnyen lehet,hogy itt Thoris -ról írnak Mittreász személyében ..
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0