Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4823
2013. szep. 7. 12:57
Jó lenne pedig valamit tenni,mert sok éves munkád van bent ...
#4822
2013. szep. 7. 12:54
"Szerinted van olyan funkció? Jó lenne ..." – nevem05
Szerintem nincsen.Vagy ha van is,nekem nincsen hozzáférésem.
#4821
2013. szep. 7. 12:43
Szerinted van olyan funkció? Jó lenne ...
#4820
2013. szep. 7. 12:12
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg33124#msg33124 date=1378534612]
Na gyerekek,megtörtént az egyik,amitől tartottam-valaki lezárta a topikomat, a tudtomon kívül!!és nem én voltam!!!!!!!!!" – nevem05


Én meg mikor meg láttam a topikon azt a lakatot még kezdtem örülni is ,hogy valahogy le tudtad védeni a topikot ..... Azt hittem az a lakat azt jelenti ...:D

" – nevem05

Sajnos nem értek a topik levédéséhez :/
#4819
2013. szep. 7. 12:09
pillanat és jövök
#4818
2013. szep. 7. 12:07
www.kristalyakademia.hu/hu/reiki/a_reiki_rol
Olyan mint a prananadi-és a lényeg,hogy valóban működik! Ezek azok a dolgok,energiák,amiket bár nem látunk,mégis működnek,és vannak :)
#4817
2013. szep. 7. 12:04
"Na gyerekek,megtörtént az egyik,amitől tartottam-valaki lezárta a topikomat, a tudtomon kívül!!és nem én voltam!!!!!!!!!" – Penelope

Én meg mikor meg láttam a topikon azt a lakatot még kezdtem örülni is ,hogy valahogy le tudtad védeni a topikot ..... Azt hittem az a lakat azt jelenti ...:D
#4816
2013. szep. 7. 12:02
"Oké 05

Penelope topikjában végre megtaláltam a linket, a választ amit kerestem,a Szent Grál na meg Kígyó Vérvonal az- az ,A KIRÁLYI VÉRVONAL illetően..
A Pálosok egyik titka...
www.szellemvilag.hu/szent-maria-magdala/maria-magdolna-a-titkos-istenno-5-resz" – szilgyi


Ez tényleg jó :D
Már csak az a kérdés ...Hogy jön a csizma az az asztalra? Tehát a vámpírok hogy jönnek ide ? Lehetséges ,hogy a király vérvonal egyik le származottja vámpír lett.....
#4815
2013. szep. 7. 11:47
#4814
2013. szep. 7. 11:38
Most ,erről Thot bárkája eszembe jutott,,,,Állítólag az is valami űrhajóféle lehetett,,,
Am Ré tanításai is figyelemre méltóak. Szerintem olvassátok el ...
. ;)

Réhez számos mítosz fűződik. Az egyik szerint az ő könnyeiből lettek az emberek (az 'ember' és a 'könny' szavak az egyiptomi nyelvben hasonlítanak).[5] A napkorongot magát Ré fizikai megtestesülésének, máskor a szemének tartották, de „Ré szeme” több vad természetű, szoláris jellegű istennő megtestesülése lehetett. Az egyik ilyenről egy mítosz, az Égi Tehén mítosza számol be: hogy Ré elküldte szemét, Szahmet istennőt, hogy büntesse meg az ellene lázadozó emberiséget, a vérszomjas istennő azonban túl sok embert megölt, mire az isten megkönyörült rajtuk, és vörös festékkel kevert sört önttetett a földre; Szahmet vérnek nézte, megitta és lerészegedett, így sikerült megállítani. Ez a mítosz Rét öregemberként mutatja be; „csontjai ezüstté, teste arannyá, haja lazúrkővé vált”. Másik, Ré szemét egy istennő megtestesüléseként említő történet a Napszem-mítosz, melyben Tefnut, Ré szeme vagy Ré leánya (a héliopoliszi teremtéstörténet szerint Atum leánya volt, így a mítosz Ré és Atum azonosítását mutatja) megharagszik apjára és délre vándorol; Thot a bölcsesség istene veszi rá, hogy térjen vissza.
hu.wikipedia.org/wiki/R%C3%A9...Több dolog is olvasható róla....Ré és Hórusz ugyan az is lehet akár.?..

Ré ókori egyiptomi napisten, Egyiptom történelmének egyik legjelentősebb istene. Története során több más istennel is egybeolvadt, köztük Hórusszal, Atummal és Ámonnal. Hatásköre kiterjedt az égre, a földre és az alvilágra is, több teremtésmítoszban is fontos szerepet tölt be, és a király isteni atyjának is tekintették.[1]
#4813
2013. szep. 7. 11:33
#4812
2013. szep. 7. 11:26
#4811
2013. szep. 7. 10:59
#4810
2013. szep. 7. 10:38
:D
#4809
2013. szep. 7. 9:57
Igen ,megtaláltam...Nekem nem jelzi csak ilyen kockák vannak ott...

Kiemeltem a témát,kis revansként... ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0