Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4793
2013. szep. 6. 22:06
Ha észre veszel valamit akkor ird azonnal én is így teszek....

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33107#msg33107 date=1378496849]
Hát ,igen ha van értelme pill alatt megtaláljuk a kulcsot,de feleslegesen nem állom neki keresni a semmit...
Az első linkbnen volt pár igazság...pl...Engedély kell egy új generáció létrehozásához...Az is igaz lehet,hogy egy bizonyos folyamaton megy át az ember,ami nem lehet kellemes...A tanítás része is igaznak bizonyul,az új tagot meg kell tanítani jó pár dologra..
Az is igaz lehet,hogy a vámpír az elején vissza vágyik(Meglássa az élet szépségét),de kitudja ebbe én nem tudok bele érezni,mivel nem vok az..
A nyál viszont igaz benn ami begyógyítsa a táplálkozás során okozott sebeket...
Az is igaz lehet,hogy első táplálkozások,bizony halállal is járhatnak az emberre nézve,mivel ennek a fortélyát is meg kell tanulnia az újoncnak,persze a háttér sokat számíthat!!
Idézem a könyvet:„Tilalmas fajtád idősebb tagjának vérét ontanod.--Hát biztos van benn valami,lázadásnak vennék szerintem ha így tenne egy fiatalabb generáció az idősebbel szemben..
A birtok dolgot,sok helyen olvastam,hát bizonyára minden városnak van egy ügyvezetője vagy,hasonló...Birtokosa stb...A



Itt merül fel a kérdés, hogy egy szerep játékos honnsn tud ilyenket....most értef ...
#4792
2013. szep. 6. 22:02
Most kezdem el olvasni a dátumos linket... És mindjár képbe kerül Egyiptom ..Ozirisz -Szet -Izisz.... Na folytatom is az olvasást csak ezt jsmar ki írtam xD
#4791
2013. szep. 6. 21:49
05...meglessük a második linket?? A számosat? Még nem kukkantottam bele,,,

Óh...Most látom...Ígéretes...Thot is szerepel benn.....Meg Nim...Na ,,elemezzünk csak!!!! Kezd 05..

venezia-nights.vampire-legend.net/t27-vampir-tortenelem-napjainkig

Aki gondolja csatlakozzon,osszon véleményt...El kél a segítség..
#4790
2013. szep. 6. 21:47
Hát ,igen ha van értelme pill alatt megtaláljuk a kulcsot,de feleslegesen nem állom neki keresni a semmit...
Az első linkbnen volt pár igazság...pl...Engedély kell egy új generáció létrehozásához...Az is igaz lehet,hogy egy bizonyos folyamaton megy át az ember,ami nem lehet kellemes...A tanítás része is igaznak bizonyul,az új tagot meg kell tanítani jó pár dologra..
Az is igaz lehet,hogy a vámpír az elején vissza vágyik(Meglássa az élet szépségét),de kitudja ebbe én nem tudok bele érezni,mivel nem vok az..
A nyál viszont igaz benn ami begyógyítsa a táplálkozás során okozott sebeket...
Az is igaz lehet,hogy első táplálkozások,bizony halállal is járhatnak az emberre nézve,mivel ennek a fortélyát is meg kell tanulnia az újoncnak,persze a háttér sokat számíthat!!
Idézem a könyvet:„Tilalmas fajtád idősebb tagjának vérét ontanod.--Hát biztos van benn valami,lázadásnak vennék szerintem ha így tenne egy fiatalabb generáció az idősebbel szemben..
A birtok dolgot,sok helyen olvastam,hát bizonyára minden városnak van egy ügyvezetője vagy,hasonló...Birtokosa stb...A
#4789
2013. szep. 6. 21:39
Szilgyink ..Mitt vélekedsz ?:)
#4788
2013. szep. 6. 21:35
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg33095#msg33095 date=1378480500]

Aztán itt egy csomó dátum ami állítólag a történelmükből ertedődik..Ezt viszont a közös munka érdekében nem olvastam el csak á futottam. Viszont ezzel kapcsolatban Penelope segítsége kellene. Csak annyit hogy vanbak e benn igazi dátumok. Semmi konkrétm csakk ennyit. Mert ha nincs bent akkor csak tévutra tévedünk.: venezia-nights.vampire-legend.net/t27-vampir-tortenelem-napjainkig" – Penelope


Ha jól veszem ki,Vlad Tepest a vámpírok közé sorolja,viszont nem volt az...
Tudtommal nincs olyan,hogy hetek Tanácsa...
Szerintem elég kevés igazságot lehet benne találni,de konkrétan nem tudom...
Mindent én sem tudhatok.

Alapból egy szerepjátékhoz íródott,így aztán eléggé kutyulják nagy valószínűséggel a valóságot,és a játékot...ez logikus.És az is,hogy ennyire konkrétan nem tudhatják a Vámpír történelmet,pláne nem szerepjátékosok...

Az első linkben is vannak olyan részek,hogy áááá,kész vicc.
De elemezzétek,ha akarjátok,én nem szólok bele ,se hozzá." – Penelope

Persze , hogy rengeteg bennt a koholmány.. De szerintem van bent egy kevés igaz is... Szóval akkor a dátumok közt eggyet sem vélsz igaznak? Mert akkor hiperzónikus gyorsaságal ki lőjük... :D De ha egyetlen egyben látsz egy kkis igazat akkor azt egy kis munkával -nyomozással-okfejtéssel ki szűrjük :) És az átváltoztatás téma terén van valami igaz?
#4787
2013. szep. 6. 21:13
#4786
2013. szep. 6. 20:39
#4785
2013. szep. 6. 20:38
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33086#msg33086 date=1378412830]
Edward ,helyes,inkább az az öreg klán mitoménkit vágd vagyis rúgd tökön!!
Rühellem azt az alakot!!" – Nina


Hááát.....nekem az az Edward sem jön be....számomra ritka csúf. :D :D" – Nina

HÁHÁ és A farkasfiú??? Az is csúnya?? :D :D :D :D :D
#4784
2013. szep. 6. 20:36
törölt tag
"Edward ,helyes,inkább az az öreg klán mitoménkit vágd vagyis rúgd tökön!!
Rühellem azt az alakot!!" – szilgyi


Hááát.....nekem az az Edward sem jön be....számomra ritka csúf. :D :D
#4783
2013. szep. 6. 19:16
Káinak volt fia,,, Pl:Nimbrud, vagy már magam sem tudom hogyan hívjam hisz a neve változik jó pár linkben....
Szóval ha jól tudom a vámpíroknak nem lehet gyereke,,,de aztán kitudja a gyermeket ki hogy értette a régi könyvekben..Formálták erre-arra is...
Ma linkeltem a youtuberól valamit..Aki nézte az elég sok mindent ki vehet belőle...Templomosok,Grál,Jézus Vérvonala..stb...Sok Sok dolog....
De halható volt egy legenda is,,,Mely szerint,,,Hórusz anyja,,,,Mária Magdolna volt...Mivel ,Jézus Keresztre feszítése után,Mária Egyiptomba ment.
Ekkor Már Mária Magdolna terhes volt...Istenként tisztelték....Szeplőtelen fogantatásnak gondolták gyermekét,,,Hórusz Pedig feltámadt..stb...
Szóval ,össze fonták kissé a dolgokat... :o
Mik vannak nem?? :o :o :o ???
#4782
2013. szep. 6. 17:41
"

Aztán itt egy csomó dátum ami állítólag a történelmükből ertedődik..Ezt viszont a közös munka érdekében nem olvastam el csak á futottam. Viszont ezzel kapcsolatban Penelope segítsége kellene. Csak annyit hogy vanbak e benn igazi dátumok. Semmi konkrétm csakk ennyit. Mert ha nincs bent akkor csak tévutra tévedünk.: venezia-nights.vampire-legend.net/t27-vampir-tortenelem-napjainkig" – nevem05


Ha jól veszem ki,Vlad Tepest a vámpírok közé sorolja,viszont nem volt az...
Tudtommal nincs olyan,hogy hetek Tanácsa...
Szerintem elég kevés igazságot lehet benne találni,de konkrétan nem tudom...
Mindent én sem tudhatok.

Alapból egy szerepjátékhoz íródott,így aztán eléggé kutyulják nagy valószínűséggel a valóságot,és a játékot...ez logikus.És az is,hogy ennyire konkrétan nem tudhatják a Vámpír történelmet,pláne nem szerepjátékosok...

Az első linkben is vannak olyan részek,hogy áááá,kész vicc.
De elemezzétek,ha akarjátok,én nem szólok bele ,se hozzá.
#4781
2013. szep. 6. 17:18
Helyes írásért bocsánat telefonról vagyok és közben sétálok.. :D
#4780
2013. szep. 6. 17:15
Nem voltam tegnap igazán , volt egy kis dolgom :)

Most tegyük félre egy darabig Egyiptomot...Úgy vélem a lényeget ki halásztuk onnan, ámbár lenne még mit halászni ott mert van még egyéb aranyhal ott;)

Induljuno kocsit Kain fele is. Találtam egy fórumot ahol írnak a vámpírokról. Igazából két lémyeges dolgot találtam amiben lehet igazság is akár....
Először itt van ez az átváltoztatásról és az 5 állítólagos hagyományukról melyet Kain alkotott állítólag ezt el olvastam végig de közösem szrretném elemezni ezért addig nem írok róla semmit: venezia-nights.vampire-legend.net/t49-az-olelesrol

Aztán itt egy csomó dátum ami állítólag a történelmükből ertedődik..Ezt viszont a közös munka érdekében nem olvastam el csak á futottam. Viszont ezzel kapcsolatban Penelope segítsége kellene. Csak annyit hogy vanbak e benn igazi dátumok. Semmi konkrétm csakk ennyit. Mert ha nincs bent akkor csak tévutra tévedünk.: venezia-nights.vampire-legend.net/t27-vampir-tortenelem-napjainkig
#4779
2013. szep. 6. 16:09
Este re,,...Hozzatok valami érdekeset már!!!!..05 te is ígértél egy linket..

ATLANTISZI MÁGIA
A 25 000 ÉVES REJTÉLY - BOSZORKÁNYTÖRTÉNELEM

A mágia, a titkos tudományok eredete kétségkívül egyiptomi eredetű és összefüggésben áll Thot állítólagos könyveivel, amelyek már ősidők óta tartalmazták mindazt a tudást, amit az egyiptomi papok féltve őriztek nemzedékről nemzedékre.
Ugyanakkor ez a tudás egy idős az egyiptomiak civilizációval, amely megmagyarázhatatlan módon teljesen kifejlett formában jelent meg kb. 5500-6000 évvel ezelőtt. A civilizáció alapjait szolgáló tudásba a hajón érkező istenek avatták be őket, akiket egyszerűen csak első idők istenei néven illettek. Az első Heliopolisz-i isten, Ré, fiatalon érkezett egy különös hajón, a napbárkán de az idő múlásával megöregedett. Ezért Atumként, botra támaszkodó szakállas öregemberként is ábrázolták akinek remegett a szája és csurgott a nyála.
Az istenek az egyiptomi naptár kezdete ( I.e. 4241. Július 19. a szerk. ) előtt már dinasztiák hosszú során keresztül uralkodtak egy távoli kontinensen. Történelmi hagyományaik i.e. 23100 - től i.e. 5100-ig terjednek. Ebben a történészek által tagadott időszakban egy rendkívül magas színvonalú fejlett és gazdag civilizációt hoztak létre, amelynek kereskedői a Föld minden részére eljutottak. Az Atlantiszi kultúra nyomai ma is szinte mindenhol megtalálhatók és az Özönvízzel kapcsolatos hagyományok is egyértelműen utalnak egy ősi kontinensnyi országra, amely egyetlen éjszaka leforgása alatt elmerült a tengerben.
A katasztrófát csak kevés számú túlélő vészelte át. Ők voltak az első idők istenei, akik szétszéledtek a Földön, hogy átörökítsék mágikus tudásukat, történetüket és hagyományaikat.
Az elveszett kontinens tudásának nyomai szinte minden ősi civilizáció építészetében, vallásában felfedezhető. Ezt a hatalmas ismeretanyagot az egyiptomi mitológia szerint Thot a holdisten, minden rejtélyek tudója 36 535 tekercsre jegyezte, amelyeket elrejtett a Föld különböző részein, hogy a jövő generációi keressék, de csak "az arra érdemesek" találják meg, akik az emberiség javára fogják fordítani. Az egyiptomiak szintén kaptak-e tekercsekből, a mágia tudományára vonatkozó feljegyzéseket, amelyeket Thot 42 könyve tartalmazta, melyek mára elvesztek és csak részletek maradtak fenn belőle. Sokak szerint a könyveket Mózes vitte magával, amikor kivezette az izraelitákat Egyiptomból.
A mágia tudománya Egyiptomból terjedt el az arab félszigetre, ahol az Akkad, a Sumer és a Babiloni civilizációk menekítették tovább… Az indus völgyi kultúrákon keresztül beszivárgott a Perzsa, Asszír, Kassita birodalmakba és innen hamarosan elkerült az Európai kontinensre, ahol feltűnik a Római, és az ősi török civilizációk kultúrájában. Alapjai eljutottak Európa északi részeire és átkerültek az óceánon egészen a Dél-amerikai kultúrákig. Az ősi kelta és druida Hold miszticizmus eredete épp úgy Atlantiszi eredetű, mint az inkák, az aztékok Hold istenektől kapott rejtélyes építészeti tudása.
Az Egyiptomi papoknak köszönhető, hogy Thot könyveinek tartalma, minden mágiák alapja bekerült a különböző kultúrák vallásába, hagyományaiba. A gyógyító, csodatévő kristályok, a tenyérjóslás, a gyógynövények használata, a csillagjóslás és a jövendőmondás tudománya épp úgy az Atlantiszi örökség része, mint a tarotkártya, amelyet számos, modern ezoterikus társaság még ma is "Thot könyveinek" nevez.
A titkos társaságok is az Atlantiszi mágia örökségének köszönhetik létüket. Az elsők az ősi tudást őrző egyiptomi papok valamint az a titkos társaság volt, akiket Ré isten bárkája evezőseinek is neveztek. A valóságban ők voltak a benben kő, állandóan őrei.
A legismertebb keresztény titkos társaság a "Salamon szegény templomosai" -nak célja szintén összefügg Atlantisszal. Ők azt az ősi spirituális tudást szerették volna megszerezni kr.u. 1100 körül, amely épp úgy a szimmetria, az arányok ismeretében testesül meg, mint az egyiptomi építészet esetében.
Úgy gondolták, hogy ez az a tudás, amit Mózes magával vitt Egyiptomból. Szerintük ez a tudás Salamon király templomának romjai között, vagy magában a frigyládában található, amelyet Mózes készíttetett.
Jól tudták, hogy a legbecsesebb zsidó ereklye a frigyláda tulajdonképpen az Atlantiszi hajók ősi egyiptomi jelképes ábrázolásának köszönhette alakját és misztikus tulajdonságai hasonlóak voltak, Ré különös arany ládájához, amelyben az első isten pálcáját, hajtincsét és királyi koronáját helyezték el.
Amikor a keresztes lovagok ideje lejárt a szabadkőművesek örökölték mindazt a keveset, amit sikerült a világ minden részéről összegyűjteniük. Tudták, hogy az ősi tudást az Etiópiai Axumban őrzött frigyláda testesíti meg, de esetükben már feledésbe merültek az egyiptomi és legfőképp az atlantiszi hagyományok. Csak egy szűk csoportjuk maradt meg a Hold bűvöletében, akiket manapság leginkább boszorkányoknak nevezhetnénk.
A ma magukat titkos társaságoknak, mágikus csoportoknak, ezoterikus tanok képviselőinek, fény lovagjainak hirdető társaságok már régen elfelejtkeztek arról a hihetetlen mennyiségű tudásról, amely Atlantisz ősi hagyatékának megfelelően fennmaradt a régi építményekben. Napjainkban csak a boszorkányos praktikák között fedezhető fel az Atlantiszi mágia néhány hagyománya az ezoterikus és szellemi eszmékben, vallási motívumokban és előírásokban.
Számukra nem kétséges, hogy fel kell kutatni Atlantisz ősi örökségét, össze kell gyűjteni, Thot elveszett tekercseit, és újból meg kell ismerni az ősi tudást. Ám azt is tudják, hogy mindez csak azoknak adatott, meg akik felismerik Atlantisz ősi szerepét, akik megértik azt a 25 000 éves rejtélyt, amely az emberi civilizáció múltját, jelenét és jövőjét jelenti.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0