Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4763
2013. szep. 5. 22:03
Saint Germain ő is az volt...Nem??
Mert minden jel arra utal:)
#4762
2013. szep. 5. 21:59
Entitásnak gondoltam,nem vámpírnak :) De am jól mondja avagy írja Falcon:) Mindenki azt hisz amit szeretne..
Lehet vámpír volt :D
#4761
2013. szep. 5. 21:58
"Olvasgattam futólagosan.... Tudom hogy genya leszek.....de ti most "mindenkit" vámpírosítotok??? :o Csak mert ez könnyedén tévútra vihet...ezt csak azért írom, mert állítólag az igazságot akarjátok kideríteni.... A végén még azzal fogtok jönni hogy Jézus is vámpír volt.... " – Nina

Szerintem nem egészen. Csak beszélgettünk ezekről a mítoszokról. Aztán mindenki maga hozza meg a döntést, mit hisz róluk. Mást nem is tehet, hiszen...mítoszok. ;D
#4760
2013. szep. 5. 21:51
törölt tag
Olvasgattam futólagosan.... Tudom hogy genya leszek.....de ti most "mindenkit" vámpírosítotok??? :o Csak mert ez könnyedén tévútra vihet...ezt csak azért írom, mert állítólag az igazságot akarjátok kideríteni.... A végén még azzal fogtok jönni hogy Jézus is vámpír volt....
#4759
2013. szep. 5. 21:49
"Ja? Hát örülök ha tudtam segíteni. :)

Na itt is van mit olvasni. :o" – Falcon


Igen de érdemes!!!
#4758
2013. szep. 5. 21:47
Ja? Hát örülök ha tudtam segíteni. :)

Na itt is van mit olvasni. :o
#4757
2013. szep. 5. 21:42
Falcon,öröm veled ,dolgozni :D

Itt jó sokat írnak Nimról...

www.kincseslada.hu/magyarsag/content.php?article.319
#4756
2013. szep. 5. 21:39
"Háromszög,
Test,szellem lélek...
Ezt a szimbólumot jó sok helyen megtalálhatjuk ...pl..Egyiptom..." – szilgyi


Atya, Fiú, Szentlélek
Három királyfi. Három hercegnő. Három próba. Három kívánság. Stb. A hármas számot szeretik mindenhol.
#4755
2013. szep. 5. 21:33
Háromszög,
Test,szellem lélek...
Ezt a szimbólumot jó sok helyen megtalálhatjuk ...pl..Egyiptom...
#4754
2013. szep. 5. 21:31
Az utolsó gondolat érdekes. De azért "idehaza" is felbukkan a testvérviszály, hiszen Attila fiai hadakoztak egymással. Buda vs. Etele
#4753
2013. szep. 5. 21:27
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg33065#msg33065 date=1378408531]
Nimród-Táltosok-Pálosok..???? hmm" – Falcon


Ez is lehet. De nekem itt van egy kis ellentét a táltosok (természeti vallás) és a pálosok (keresztények) között. Persze lehet csak azért, mert laikus vagyok a témában. És mondjuk akkor lehet valamiféle kapcsolat. Jobban utána kellene olvasnom ezeknek. ;D" – Falcon

Hát igen,ennyire zavaros még sosem volt a képlet,nagyon sok megmagyarázhatatlan jelenleg számomra...
#4752
2013. szep. 5. 21:27
És hogy miért nem folynak ásatások a Pilisben, azon a helyen, melyet rendkívül sok lelet, rom és egyéb maradvány tesz izgalmassá, misztikussá? Jó kérdés. Mi az oka, hogy néhány évszázad óta pusztítják történelmi emlékeinket, felrobbantották, eltűntették várainkat, a kutatási leletek pedig megsemmisültek, elsikkadtak? Miért tűnik úgy, hogy a hivatalos szakmának nem érdeke a valóság megismerése, az igazság felderítése? Mindez csak kutatások, vizsgálatok során lehetséges – ha engedik. Ha arra gondolunk, hogy a közelmúlt története milyen homályos, például az ’56-os Kossuth téri és egyéb sortüzek valóságának elködösítése, napjainkban az iraki háború elmaszatolása miként lehetséges, támadhat elképzelésünk a régmúlt idők történetének meghamisításáról is. És amíg feltárások nyomán meg nem ismerjük a valóságot, magyarázatként idézzük Pap Gábor magyarságkutatót:
„A gond ott van, hogy a szkíta-utód népeket vagy fél évezrede már indoeurópai és szemita népek programozzák, a rájuk kényszerített kötelező oktatás keretei között. Ezek a népek pedig csak a Káin –Ábel, illetve Romolus-Rémus féle, egymás kiirtását célzó küzdelem-típust ismerik. A másikról, a Hunor-Magyar féle viselkedésmodellről nincs tudomásuk.”
A pilisi háromszög őrzi titkait. De hogy a magyarság, Árpád-házi királyaink igenis sok szállal kötődtek a Pilishez, mint szakrális helyhez, annak egyik legfőbb bizonyítéka, hogy az egyetlen magyar alapítású szerzetesrend is a Pilis hegységhez kapcsolódik.
#4751
2013. szep. 5. 21:23
"Nimród-Táltosok-Pálosok..???? hmm" – szilgyi

Ez is lehet. De nekem itt van egy kis ellentét a táltosok (természeti vallás) és a pálosok (keresztények) között. Persze lehet csak azért, mert laikus vagyok a témában. És mondjuk akkor lehet valamiféle kapcsolat. Jobban utána kellene olvasnom ezeknek. ;D

Igaz, most nézem, az oldalon amit linkeltél, írja, hogy egy idő után nem ugyanaz volt a rend, mint amit Boldog Özséb alapít. Na, inkább nem indítom be a fantáziám. xD
#4750
2013. szep. 5. 21:15
Nimród-Táltosok-Pálosok..???? hmm
#4749
2013. szep. 5. 21:11
www.nimrod-nepe.eoldal.hu/cikkek/taltosok/

Már itt is vannak a PÁLOSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0