Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4733
2013. szep. 5. 20:18
Ozirisz,az ókori egyiptomi vallás egyik legfontosabb istene. A héliopoliszi enneád tagja, Ízisszel és Hórusszal alkot istenháromságot. Leginkább a túlvilág és a halottak isteneként ismert.
Hórusz apja...
#4732
2013. szep. 5. 20:17
Igen, mert Széth széttépte az egyik szemét és később állt újra össze. www.deep10.hu/files/fck/eyeofhorus01.jpg
De lehet, hogy rosszul tudom.
#4731
2013. szep. 5. 20:16
,,Kedves CsillagMag Barátom!

Sokat gondolkodtam azon, vajon miről is írhatnék, miről is beszélhetnék őszintén, miközben a világban szerte forrongó események zajlanak? Miközben a japán Fukushima erőműből kiömlő sugárfertőzött víz árad szét a bolygón, Szíriában a helyzet enyhén szólva feszült, Magyarországon pedig még nagyobb fejetlenség lett úrrá?

Mondjam azt, hogy minden a legnagyobb rendben?

Igen! Azt mondom, hogy minden a legnagyobb rendben van!!!

csillagmag.hu/csillaguzenetek/tapasztald-meg-a-vilag-altalad-valtozik/

Pont erről szól minden tanítás, minden spirituálisnak nevezett bölcsesség, hogy túl tudjunk tekinteni a láthatón, hogy meglássuk a dolgok mögötti kapcsolatot, és megértsük a lelkünk legmélyéből: minden a legnagyobb rendben van!

Tudom, ez a legtöbb embernek, a spirituális érzékeny embernek nehéz, akik szívükön viselik az emberiség sorsát, akik érzékenyek mindenre és segíteni szeretnének. Mint amilyen Te is vagy. Akik változtatni szeretnének a dolgokon: pont nekünk a legnehezebb megélni és megtapasztalni azt, hogy csak magunkkal kell foglalkoznunk, mert csak így lehetünk teljes emberként a világ javára: hogy nem akarunk a világ javára lenni.

Ilyenkor kell a JELENLÉTRE FÓKUSZÁLNI, és magunkkal törődni, hogy

saját belső békénk megélése legyen a legfontosabb,

hogy ne ragadjon el bennünket a düh és indulat!

Pont ezzel leszünk környezetünk javára!!!. Mert csak a BELSŐ VÁLTOZÁS az, ami kihat a világra!

Tudom, hogy ezt sokszor nehéz belevinni hétköznapokba, amikor jönnek a tapasztalások: a munka, a család, a pénz, a szerelem, és millió más dolog. Mert beszélni erről, olvasni erről könnyű, ezt is teszi az emberiség már jó sok ezer éve, mégis elenyészően kevesen van azoknak a száma, akik tényleg képesek volta a felismerni a világot önmagukon belül, ahogyan azt a cikkben olvashattad.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =



… érdemes elolvasni, és elgondolkodni a fent leírtakon "
#4730
2013. szep. 5. 20:10
De ne ragadj le csak a vámpíroknál,nem lényeges hogy minden vámpírnév ki legyen vesézve,nézz távolabb,nagyobb távlatokba,és összefüggéskebe.
#4729
2013. szep. 5. 20:08
Arra gondoltam,hogy a Hórusz szem, a halhatatlanságot jelképezi,egészséget,és ujjászületést.Egészséges örök életet,és igazlátást. :) Így kapcsolódik a vámpírokhoz :)
#4728
2013. szep. 5. 20:08
Akkor az első és az ős vámpír megvan...Mehetünk tovább a listán szerintem....

Tágabb értelemben a Hórusz-szem az állandó megújulási képesség szimbóluma, s mint ilyen biztosítja a királyság intézményének folyamatosságát, valamint az istenek, a királyok, az élők és – a rendszeresen juttatott áldozatok révén – a holtak életét.

Ez is azt bizonyítsa amire gondolok....Jó a tipp szerintem!!
#4727
2013. szep. 5. 20:02
Hórusz
Két szeme a Napot és a Holdat jelképezi, míg lénye az egész (Földet) Világegyetemet.

Szerintem,ő az egyik ős vámpír...Ez már ezer biztos!! De akkor a fiai kik???
#4726
2013. szep. 5. 19:57
". Ré isten sietve elküldi Thot istent a földre, s az íbiszfejű istenségnek - minden titkos tudását latba vetve - sikerül életre keltenie Hóruszt.
Ha ezt vesszük alapul akkor,Hórusz Thot Isten gyermekévé vált szóval,vámpírrá tette volna?? Akkor ő az egyik ős vámpír...

Hórusznak,4 fia volt,a legenda szerint....
" – szilgyi


De azt tudjuk ugye,hogy Thot nem isten volt,hanem vámpír,szóval azért egyértelmű,hogy nem írnak le konkrétan mindent,hanem eléggé megkutyulják a dolgokat...
Ebbe nem akarok belemenni,mert én is csak tippelni tudok,és persze tévedhetek,akkor pedig elviszem másfelé a dolgot,pedig nem akarom.
Illetve bizonyos okokból én is arra következtetek,hogy ő is vámpír volt...
De konkrétan kinek a kije,vagy hogyan ,kihez tartozott nem tudom.

Mivel Thot volt a legelső,lehetséges,hogy Hórusz volt az első...na,érted ,mire akarok kilyukadni. :)
Vagy az eggyik első...ki tudja mennyit teremtett a legelső...

De lehet,hogy fordítva van,mármint Thot volt az első,de a legelső valaki más volt.
#4725
2013. szep. 5. 19:54
Azt konkrétan én sem tudom,ki volt Hórusz,csak sejtéseim vannak...
Csak arra akartalak rávezetni,hogy a Hórusz szem hogyan kapcsolódik a vámpírokhoz,akik ugye lényegében örökéletűek.
#4724
2013. szep. 5. 19:53
. Ré isten sietve elküldi Thot istent a földre, s az íbiszfejű istenségnek - minden titkos tudását latba vetve - sikerül életre keltenie Hóruszt.
Ha ezt vesszük alapul akkor,Hórusz Thot Isten gyermekévé vált szóval,vámpírrá tette volna?? Akkor ő az egyik ős vámpír...

Hórusznak,4 fia volt,a legenda szerint....
#4723
2013. szep. 5. 19:46
:)

Gondolom arra már rájöttetek,hogy a Hórusz szem hogyan is köthető a vámpírokhoz,igaz?
#4722
2013. szep. 5. 19:42
Most akkor elgondolkozhatnák rajta Hórusz ki is volt...

Na utána nézek és összegzek...akkor pill re...
#4721
2013. szep. 5. 19:39
ja a szemre..jaj kicsit ma szórakozott vok

spiritizmus.hupont.hu/12/horusz-szeme-udzsat
#4720
2013. szep. 5. 19:39
Arra is gondolhatnék,de most konkrétan a Hórusz szemre gondoltam,és annak jelentésére...esetlegesen ismét néhány összefüggésre :)
#4719
2013. szep. 5. 19:37
a háromszögre gondolsz??
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0