Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4658
2013. szep. 4. 19:21
"Nos a szent grál....... Sokan úgy vélik , hogy egy különleges tárgy ami különleges képességgel bír Jézus felfogott vére által. Viszont sokan azt tartják, hogy nem egy tárgyat takar a szent grál , hanem Jézus és Mária Magdaléna vér vonalát. És a grált pedig Mária Magdaléna méheként említik , amiben Jézus vére fogant. Nagyjából így kapásból ezt tudom . De nem hidném , hogy a kígyó vérvonalhoz köze van. Hiszen ha ligukusan nézzük , akkor a kígyó a bűn jelkèpe nem hidném , hogy sok köze lenne a Jézus Urunkhoz..

Viszont van egy elméletem .... Tegyük fel Káin szisztémát.. Ugye bár Éva fia volt Káin . Évát meg kísérzette a "kígyó". Vagyis ezáltal lehettek ők kígyó vérvonal tagjai. Persze nem biztos , hogy így van ....

Szilgyi remélem megoldod a monitor krízist és szét boncolhatjuk a Toth témát.. És az elötte lévőt.....
" – nevem05


Először is TOLVAJ!! Ezt a szent grál témát én akartam!!! :D Am megelőztél! Legközelebb nem adok rá esélyt!! A grál az egy vérvonal,szerintem ,ahogy már mondtam neked,és a pálosok őrzik.A pálos rend a Kígyó vérvonal őrzője!! Akkor van az a bizonyos test amit a pálosok nem voltak hajlandók megmutatni senki embernek..Kusza még a dolog de rá jövök..Következtess!!!

A második....Igen megoldottam most 2 tévé van mellettem,egy a monitoromat jelképezi szal jó nagyba látom a dolgokat...a másik meg a tv-amin filmet nézek..lol....
Este,előszőr is segítek Penelopénak,és 10 fele boncolgatunk....
#4657
2013. szep. 4. 19:19
Oké.. Mikor költözünk ?
#4656
2013. szep. 4. 19:17
"Na neeeeeeeeee.. :D
HIHIH most már mindegy amúgy sincs titkom előtted ;).,,,Hát,am régi képem,,,ott 20 voltam,régi szép idők.." – szilgyi

:)

05 ide:vampirokesvalod.ucoz.hu/forum/3-1-2#24
Másolom át az elejétől oda.
#4655
2013. szep. 4. 19:16
Hova regiztek telefonról vagyok,nem tudom meg nézni....
#4654
2013. szep. 4. 19:15
Na neeeeeeeeee.. :D
HIHIH most már mindegy amúgy sincs titkom előtted ;).,,,Hát,am régi képem,,,ott 20 voltam,régi szép idők..
#4653
2013. szep. 4. 19:13
Nos a szent grál....... Sokan úgy vélik , hogy egy különleges tárgy ami különleges képességgel bír Jézus felfogott vére által. Viszont sokan azt tartják, hogy nem egy tárgyat takar a szent grál , hanem Jézus és Mária Magdaléna vér vonalát. És a grált pedig Mária Magdaléna méheként említik , amiben Jézus vére fogant. Nagyjából így kapásból ezt tudom . De nem hidném , hogy a kígyó vérvonalhoz köze van. Hiszen ha ligukusan nézzük , akkor a kígyó a bűn jelkèpe nem hidném , hogy sok köze lenne a Jézus Urunkhoz..

Viszont van egy elméletem .... Tegyük fel Káin szisztémát.. Ugye bár Éva fia volt Káin . Évát meg kísérzette a "kígyó". Vagyis ezáltal lehettek ők kígyó vérvonal tagjai. Persze nem biztos , hogy így van ....

Szilgyi remélem megoldod a monitor krízist és szét boncolhatjuk a Toth témát.. És az elötte lévőt.....
#4652
2013. szep. 4. 19:12
Láttam ám !!!! :D

Illetve még mindig látom...
#4651
2013. szep. 4. 19:09
Már le vettem,lol véletlen az arcképem raktam fel..
:D Láttad amúgy??
#4650
2013. szep. 4. 19:08
Szerintem a profilodnál.
#4649
2013. szep. 4. 19:07
jaaaaaaaaaaaaaaaa,nem tudom,megnézem...
#4648
2013. szep. 4. 19:07
"Hogyan kell le venni a fotót?? Véletlenül automatikusan feltöltöttem és nem tudom le venni" – szilgyi

Milyen fotót?
#4647
2013. szep. 4. 18:56
"Nah, alakul ez. ;D Rómát sem egy nap alatt építették.

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg32949#msg32949 date=1378300282]
falcon ugye te is csatlakozol ,az új helyen hozzánk,bár én itt is fenn leszek,mert a ezoterika részt is szeretem. Van egy olyan érzésem ebbe a hónapban sok minden más megvilágosodásba fog kerülni,és sok minden előbújik odújából ! Türelem,tudást terem címen ;)" – Falcon


Persze. Ide is gyakran feljárok, ha net előtt vagyok (ami majdnem egész nap). :'( De nem igazán oszt vagy szoroz ez a témán. xD
" – Falcon

Ne sírj Falcon ,mi veled vagyunk,lélekben és a neten :)
#4646
2013. szep. 4. 18:55
Én most regizek pont..
#4645
2013. szep. 4. 18:53
Nah, alakul ez. ;D Rómát sem egy nap alatt építették.

[quote author=szilgyi link=topic=434.msg32949#msg32949 date=1378300282]
falcon ugye te is csatlakozol ,az új helyen hozzánk,bár én itt is fenn leszek,mert a ezoterika részt is szeretem. Van egy olyan érzésem ebbe a hónapban sok minden más megvilágosodásba fog kerülni,és sok minden előbújik odújából ! Türelem,tudást terem címen ;)


Persze. Ide is gyakran feljárok, ha net előtt vagyok (ami majdnem egész nap). :'( De nem igazán oszt vagy szoroz ez a témán. xD
#4644
2013. szep. 4. 17:02
No,iszonyú kezdetleges,béna,de Nina,kérek tőled segítséget is mit,hogyan :)
Egyelőre:
vampirokesvalod.ucoz.hu/forum/3-1-1
Meg ne kérdezzétek,miért ilyen a háttér :D Így sikerült,amint rájövök,hol kell módosítani,megteszem :)

Ez már elviselhetőbb talán :)Az előbbi focis volt :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0