Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4643
2013. szep. 4. 15:26
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg32926#msg32926 date=1378232503]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg32924#msg32924 date=1378232249]
Hali! Szűz Mariska! Mi van itt? :o Azért majd kérnék szépen értesítést hogy hova költözteted, Pen! Facen is megírhatod... puszmák :D" – Nina

Szia!

Persze,majd szólok,megírom.
Nem örülök azért neki,de ha ez így marad,nem lesz jó..." – Nina

Gáááá,oda szerkesztettem vagy miszösz,jajj de pocsék így...........Szóval köszi,megpróbálkozok vele :)

Egyébként ez is jó cucc....ajánlom....
www.ucoz.hu/
De hátha találsz jobbat.

Köszi szépen,este átnézem,és megpróbálkozok vele! :)" – Nina
#4642
2013. szep. 4. 15:11
falcon ugye te is csatlakozol ,az új helyen hozzánk,bár én itt is fenn leszek,mert a ezoterika részt is szeretem. Van egy olyan érzésem ebbe a hónapban sok minden más megvilágosodásba fog kerülni,és sok minden előbújik odújából ! Türelem,tudást terem címen ;)
#4641
2013. szep. 4. 15:04
"A Szent grálról is olvashattok a topikban,nem egészen az,mint aminek beállítják sok helyen...

Közben jöhetnek tippek,hova menjünk át...én keresgéltem,de eddig semmi érdemleges :/ Olyan kellene ,ahol a topikindítónak vannak lehetőségie moderálásra,lehet módosítani a hozzászólásainkat,törölni is ha úgy van,privik is stb,stb..." – Penelope


Igen,a szent grál,nagy vonalakban van egy képletem erről az egész ügyről úgy cakk pakk,de még nem fogalmazódott meg bennem.Igen,el kell még a topikodban ehhez jó pár dolgot olvasnom de ez a kurv@ gép bekavart.Este jól el leszek havazva az már biztos.
#4640
2013. szep. 4. 14:49
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg32924#msg32924 date=1378232249]
Hali! Szűz Mariska! Mi van itt? :o Azért majd kérnék szépen értesítést hogy hova költözteted, Pen! Facen is megírhatod... puszmák :D" – Penelope

Szia!

Persze,majd szólok,megírom.
Nem örülök azért neki,de ha ez így marad,nem lesz jó..." – Penelope

Egyébként ez is jó cucc....ajánlom....
www.ucoz.hu/
De hátha találsz jobbat.

Köszi szépen,este átnézem,és megpróbálkozok vele! :)
#4639
2013. szep. 4. 14:23
Penelope, esetleg indíts blogot. Ott meg ugyanúgy hozzá lehet szólni.
#4638
2013. szep. 4. 13:31
#4637
2013. szep. 4. 10:44
A Szent grálról is olvashattok a topikban,nem egészen az,mint aminek beállítják sok helyen...

Közben jöhetnek tippek,hova menjünk át...én keresgéltem,de eddig semmi érdemleges :/ Olyan kellene ,ahol a topikindítónak vannak lehetőségie moderálásra,lehet módosítani a hozzászólásainkat,törölni is ha úgy van,privik is stb,stb...
#4636
2013. szep. 4. 9:27
05,ígéretes a könyv,eddig jó!
Bizonyára van benn ferde tükörkép is ami egy picit a valóságot eltorzítja,na meg biztosan van benn hozzá szedett vetett cucc is,de eddig ez belefér!!
Thot volt az legelső ősi vámpír!! Szerintem.
Fiai ,tanítványai,minden bizonnyal az ős legősibb vámpírok,ők az 1 generáció!!
Ha megvannak Thot tanítványai akkor megvannak az ős vámpírok is.
A m magyarba sok Thót nevű is van,ez is onnan eredhet vajon?
Új monitor beszerzése után ,elfogom olvasni a könyvet!
Ha jól végig olvasod a topikot,ott ahol megtaláltam thot istent ott van a Smaragd tábla is,meg a linkje is!! Minden bizonnyal nem véletlenül,szerintem!
Salamont,jó magam is fejtegettem,mint ahogy láthattad a topikban,nem véletlenül hoztam fel a témát,de nekem még nagyon ködös!! A pálosokról,mint tudjuk régen a föld alatt éltek,szóval sok mindent láthattak és rejthettek.Még itt van a szent grál is amit állítólag ők védenek és ők rejtettek el,na meg ez a kígyó vérvonal is eléggé felkeltette a kíváncsiságom.Rengeteg dolognak utána kell járjak!!
#4635
2013. szep. 4. 8:41
paranormal.hu/?p=125971
Újabb hátborzongató hangjelenség keltett pánikot British Columbiában
#4634
2013. szep. 4. 3:14
Elkezdtem Toth (Thoris) után kutakodni . Elég sok mindent találtam!! Tudom hogy kicsit hosszú de nagyon figyelmesen olvassátok ez el mert rengeteg össze fügést találtam !! Amit nagyjából probáltam le írni.

Mind tudjuk Toth birtokolta a jövőbe látást és itt van egy rész abból amit állítólag egyik előadásán vallott: (Ezt egy oldalból másoltam)

„A nagy Mindenség minden mozzanata hatással van az emberiségre és az Égites­tek megnyilvánulásaira. A Bika, Kos és Halak Világhónapjának öldöklő évezredei után Joli-Tórem Földje elérkezik a Vízöntő Világhónapjába, amikor az emberevés megszün­tetése, a Szeretet tanának megértése után az emberiség rájön arra, hogy az öldöklések helyett mindenkinek dolgoznia kell. A lopások, hazug vagyonszerzések nem terem­tenek örökéletűeknek gondolt jólétet; ezt csak a békességes munka és a természet tit­kainak kifürkészése adja meg”.

Való színleg itt az 5. dimenzióba való lépésről a megvilágosodás koráról beszél, amit elméletileg 2012-re jósoltak a Maják is . Vagyis van oka felkelni... :D Az mellett ott van, hogy ugye kb 500 éve volt fent .. Való színű úgy időzítette a legutóbbi torporba vonulását ,hogy erre az időszakra ébredjen a megvilágosodás korára . Aztán rá találtam egy könyvre itt a neten amiben az áll ,hogy Toth a smaragd tábláit melyen bölcsességei állnak , annak őrzését legmagasabb rangú embereire bízta akiknek leszármazottaik a piramis fő papjai voltak,akiknek Toth hatalmat adott , akik a táblákkal később a Maja nép közt telepedtek le ... Elképzelhető ,hogy ők voltak a második vámpírok... Vagy is nem véletlenül jósolták a Maják a dolgokat. A jövendölés a torporból való felkelésével majd hogy nem egyezik. Tehát ha alapjául vesszük akkor a megvilágosodás kora elég jó ok az ébredésre. Egyébként a könyvben van egy olyan rész is ahol azt írják , hogy Toth legyőzte a halált mivel ,hogy halhatatlan volt. És csak akkor távozott a világból ha szándékában állt ,de akkor sem a halál útján. Szerintem itt már tisztában vagyunk a dolgokkal: TORPOR!!! Aztán a könyvben van egy ilyen rész -idézem: "Tudniuk kell ,hogy az egyiptomi nagy piramis ,egykor és ma az a hely ,ahol a jelöltek a misztériumi beavatást megkapják .Jézus ,Salamon , Appoloniusz és sok mások is itt váltak beavatottá. " Szóval ez is nagyon érdekes . Már csak azért is mert ismét bekerül a képbe Salamon. Amúgy megjegyezném ,hogy a könyvben az is bent áll , hogy Toth későbbiekben ,Hermészként reinkarnálódott. Hermész neve a görög mitológiából is ismert, mint Zeusz és Maia fia, aki az istenek hírnöke, a leleményesség és ügyesség pártfogója, a holt lelkek vezetője. Római neve Mercurius volt, melyet gyakran a Hermész név után csatolnak, utalva ezzel egyúttal a beavatottak származási helyére, a Merkúr bolygóra. Tehát már három isten névben is meg mutatkozik.

Ezt megint egy oldalból másolom :

Toth fia Tat volt, aki egy misztérium iskolát alapított Egyiptomban, összegyűjtvén ebben a felemelkedett mesterekké váló tanítványokat. Ezt a közösséget nevezték Tat Testvériségnek, vagy ahogyan még többen ismerik, Nagy Fehér Testvériségnek. Mellesleg innen ered a magyar felemelkedett mesterek, magas fokú beavatottak elnevezése is, hiszen a táltosokat korábban tátosoknak hívták. A tát szavunk voltaképpen tár, nyit jelentésű, s egyben az Isten felé történő léleknyitásra is utal.

Toth-Tudó, valamint fiának Tatnak a nevét egyébként számos magyar földrajzi név is őrzi, ilyenek pl. a Rátót (RÁ napisten + TOTH), Tét, Tát, Tata, vagy épp a Tátra (TOTH + RÁ) nevű hegység.

A könyvről viszont itt a link : vilaghelyzete.blogspot.hu/2013/04/miert-vezet-minden-tudas-thot-hoz-es.html

Még csak az első két oldalt olvastam de már nagy lényegek vannak benn. A többit is elfogom mert úgy érzem több van bent mint azt az ember hinné. Még ott vannak a bölcsességei a smaragd táblán ,mert azok is le vannak írva benn stb... De már álmos vagyok xDxD Lapozzatok az oldalon lefele (nem kell annyira sokat) Amíg meg nem látjátok a szürke kockát benne egy fehér könyv aminek a címe : Az igazság Látnokai Atlantiszi Toth Smaragd Táblái . Ez egy virtuális könyv rá lehet közelíteni. Olvassátok el én is elfogom mihelyt időm engedi.

Mit szóltok ezekhez a dolgokhoz ?
#4633
2013. szep. 4. 0:13
Nos tehát rá akadtam erre az irományra.. Azzal a véleménnyel vagyok róla, hogy sok benn a körítés, többek közt maga az is egy körítés szerintem , hogy mint szerepjátékról ,úgy beszél az író az egész dologról. De a körítés mellett szerintem található főfogás is!! Pl.: Kapásból ott a torpor, aztán még a Arkhónok, Híg vérűség és még sok egyéb. Érdemes elolvasni ! Igaz hogy 30 oldal de érdemes. És szerintem darabokra szedhetnénk és elemezhetnénk érvekkel és ellen érvekkel.....

Még annyit hozzá fűznék hogy a bekezdés elég rafinált :D Idézem :

"Senki sem parancsolhat nekem, sem ember, sem Isten, sem
herceg. Mit számít a pillanat annak, aki halhatatlan? Mit számít a
hatalom annak, aki semmibe veszi a halált? Írd ki csak nyomorult
vérvadászatodat,
Meglátjuk, kit fogok sikoltva magammal rántani a pokolba!"

cyrusmagus.hu/portal2/upload/rpg/1191506900_isorig_sanguinus_live_vampire_szabalykonyv.pdf
#4632
2013. szep. 4. 0:03
Semmi gond :D Én még maradok kicsit kutakodni :D
#4631
2013. szep. 3. 23:14
Basszus 05 véleletlen töröltem a komidat...Nem látok semmit ezen a monitoron...a fogam is fájj...Na mindegy,lefexek mert ez a nap jó szar lett...Jó éjszakát skacok!!
#4630
2013. szep. 3. 23:03
Már itt vagyok!! :D Nem raboltak el az ufók,még ;)!! Volt a gépemmel is egy kis fenn akadás,egyszerűen eltűnt a google c...meg az expoler is szal gáz volt..Meg még egy smás is,a jegyzettömbjeim is..
Most meg már a képernyőm is szarakodik,tiszta homály az egész így olvasni sem tudok,csak épp hogy látok valamit...
De ezt holnap megoldom:)
#4629
2013. szep. 3. 20:31
Oké rendben :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0