Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4613
2013. szep. 3. 15:08
Nem. Én maradtam a régi. ;D
#4612
2013. szep. 3. 15:04
Úgy nézem,hogy csak a hős tagok.Nálad mi a szitu?Látsz másnál olyat,hogy törölheted a hsz-át,vagy hasonlók?
#4611
2013. szep. 3. 15:03
Mindenki moderátor lett? xD
#4610
2013. szep. 3. 13:47
Ennyire le vagyok maradva??Jól látom,hogy változások vannak?Mindenki törölheti a másik hsz-át,és módosíthatja is?????????????
Ha ez így van,és nem lesz változás,akkor szépen lassan átköltöztetem a topikot máshova,mert ez így nem buli ám.............
#4609
2013. szep. 3. 13:45
#4608
2013. szep. 3. 13:31
#4607
2013. szep. 3. 10:58
Most ha jól tudom a kígyó évében vagyunk,,,2013....talán ennek is lehet összefüggése???
#4606
2013. szep. 3. 10:47
Arra gondoltam,hogy hüllő,de lényegében bizony szimbolikusan is érdemes utána nézni.
#4605
2013. szep. 3. 10:26
www.hotdog.hu/titkokesrejtelyek/szimbolumok-titkosirasok/kigyo-a-szimbolumok-szimboluma
Még ezt találtam a Kígyóról..De nézegetem mi köze a Pálosokhoz..

Remete Szent Pál
A kolostort pálos szerzetesek lakják. A rend hivatalos neve: Szent Pál első remete
rendje; latinul: Ordo Sancti Pauli Primi Eremitae, rövidítése: OSPPE, amely a
legkülönbözőbb iratokon a rendtagok neve után szerepel, jelölve hovatartozásukat. A
név tehát nem Szent Pál apostolra, hanem egy másik szentre, Remete Szent Pálra utal,
aki a hagyomány szerint 228-341 között élt Egyiptomban.
Őt tartották az első keresztény remetének, ezért Első Remete Szent Pál néven is
emlegetik. Gazdag thébai családból származott. Kiváló képzésben részesült, jól ismerte
a görög és egyiptomi irodalmat.

s.paulus.tripod.com/iropult/palosok.pdf Ezt a könyvet olvasgatom,lassan lassan.
#4604
2013. szep. 3. 10:18
Kinek a holtteste van a Pálosok birtokában,amit látni akart Ulászló király,de a Pálosok nem mutatták meg neki??

Most ez is eléggé kíváncsivá tett.
#4603
2013. szep. 3. 10:15
Az ureusz kígyó, a harcos kobra az ókori Egyiptomban a fáraó koronáját személyesítette meg, mérget lövellt az uralkodó ellenségeire, és ő vette körül a bolygóistenek napkorongját.

PL...

De rengeteg jelentése lehet..
Tudás, kígyó és a kegy szó közötti szerkezeti összefüggés. kigyó a halhatatlanság és az isteni tudás fájáról való gyümölcs leszedésére biztatta Évat, az isteni tilalommal szembeszállva, ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy Isten az embert sötétségben akarta hagyni, hanem hogy az egy isteni feladat kellett volna maradjon.
A caduceus (görögül kerykeion, kerükeión) egy hírnökbot, amely köré két kígyó tekeredik. A kereskedelem ősi asztrológiai szimbóluma, melyet Hermésszel, a görög mitológia istenével azonosítottak
A szimbólum eredete egészen i. e. 2600-ig, a korai Mezopotámiába nyúlik vissza.
kígyó alakjait a DNS dupla-helixéhez is hasonlíthatjuk.
Még vagy ugyanennyit ki tudnék rakni....
Kis érdekesség.Mit szólsz hozzá Penelope?hu.wikipedia.org/wiki/S%C3%A1rk%C3%A1ny
#4602
2013. szep. 3. 9:58
Csak egy kérdés.A kígyó mi is?Azon kívül,hogy állat persze.
#4601
2013. szep. 3. 9:51
Találtam,még pár érdekes dolgot,de még magam sem tudom mi és ki az..
Ha megvan a válasz szólok,de eddig kilátástalan. Nem egy napot vesz szerintem igénybe.
#4600
2013. szep. 3. 9:40
A Templomosok titkos társasága a XI. században alakult a „Kígyó vérvonal” megőrzése céljából. Közéjük tartozik az igen titkos Sion társaság. Mind a templomosok, mint az Illuminátik fő célja az, hogy ezt a „kígyó-vérvonalat” képviselő egyéneket a világ hatalmi gócpontjaiba helyezzék, hogy ezáltal teljes világuralomra tehessenek szert.

KÉRDÉS: A KÍGYÓ VÉRVONAL MIT IS TAKARHAT???
Tipp??? Nekem van!! De meghallgatnálak benneteket is,,,Ha megvan a válasz ott a ki induló pont is,valószínűen.
#4599
2013. szep. 3. 9:34
Legelőször Isz. 546-ban történt, hogy vámpírcsaládok összefogtak, és tőrbe csalva őt, kényszerű torporba küldték. Arról a helyről titkos, ősi ékírással rögzített feljegyzés is készült, melyet Isz. 1063-ban az Ignatius vámpírcsalád lánya megtalált, majd titokban „életre keltette” őt.

-- Na most jöhet a találgatás,azt tudjuk,hogy utoljára ő maga vonult egy ismeretlen helyre torporba,vajon van különbség a között,hogy valaki kényszerű tomporba küldik vagy önszántából?
Ha nincs különbség akkor most is "életre kell keltenie valakinek", ám ha van különbség akkor evidens a fojt...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0