Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4601
2013. szep. 3. 9:51
Találtam,még pár érdekes dolgot,de még magam sem tudom mi és ki az..
Ha megvan a válasz szólok,de eddig kilátástalan. Nem egy napot vesz szerintem igénybe.
#4600
2013. szep. 3. 9:40
A Templomosok titkos társasága a XI. században alakult a „Kígyó vérvonal” megőrzése céljából. Közéjük tartozik az igen titkos Sion társaság. Mind a templomosok, mint az Illuminátik fő célja az, hogy ezt a „kígyó-vérvonalat” képviselő egyéneket a világ hatalmi gócpontjaiba helyezzék, hogy ezáltal teljes világuralomra tehessenek szert.

KÉRDÉS: A KÍGYÓ VÉRVONAL MIT IS TAKARHAT???
Tipp??? Nekem van!! De meghallgatnálak benneteket is,,,Ha megvan a válasz ott a ki induló pont is,valószínűen.
#4599
2013. szep. 3. 9:34
Legelőször Isz. 546-ban történt, hogy vámpírcsaládok összefogtak, és tőrbe csalva őt, kényszerű torporba küldték. Arról a helyről titkos, ősi ékírással rögzített feljegyzés is készült, melyet Isz. 1063-ban az Ignatius vámpírcsalád lánya megtalált, majd titokban „életre keltette” őt.

-- Na most jöhet a találgatás,azt tudjuk,hogy utoljára ő maga vonult egy ismeretlen helyre torporba,vajon van különbség a között,hogy valaki kényszerű tomporba küldik vagy önszántából?
Ha nincs különbség akkor most is "életre kell keltenie valakinek", ám ha van különbség akkor evidens a fojt...
#4598
2013. szep. 3. 9:29
A halhatatlanok, akik nem öregszenek. --------- ahogy a generáció távolodik ők gyengébbek, életkoruk pár száz év.
Káin gyermekei, számkivetettek, szörnyek, átkozottak.-- külsejük ember formájú mivel ők is azok voltak egyszer,számkivetetnek sem titulálnám őket,átkozottnak még úgy sem,génkísérlet által keletkezhetett .
figyeljék a világot, ahogy az lassan elpusztítja magát vagy elńsegítsék e folyamat végbemenetelét.-----figyelik a világot ez igaz,valamiért vannak ami még nem tiszta de kétlem,hogy a pusztulás a cél.
Erńsebbek az embereknél, sebeik gyorsan gyógyulnak, ----------evidens
A vér táplálja természetfeletti képességeiket----(Ez igaz) Vért AZÉRT isznak,mert vérben, nagy mennyiségben van fehérje-ez segíti a kórokozók elpusztítást,így nem betegszenek meg. a vírus olyan enzimeket tartalmaz,ami kijavítja a csonkolódott telomer szakaszt.
Torporba zuhannak. A Torpor hasonlít az alvásra.------Igen ez is igaz,amolyan Kóma szerűség lehet.
Ha egy vámpír vért szívott, két árulkodó kis sebhely marad a karon, a lábon illetve a nyakon.-------Ez a vírus jelen lehet a nyálban is így amikor ők megtámadják áldozatukat,és azok elájulnak a vérveszteségtől,mire magukhoz térnek,a seb begyógyul.Vírus valamiért „kiöli” a szervezetükből a vörös vérsejteket, ezért azt pótolniuk kell, tehát, mikor a szervezetük jelez, akkor „inni” kell. Ölni nem!

Nagyjából ki elemeztem....Nem volt kedvem tovább,hát a vámpír megöléséhez is hozzá szolhatnék de inkább nem teszem ,még a végén férre értené egy erre tévedő :D
#4597
2013. szep. 3. 9:06
Erre csak bólintani tudok,mindenre :)
Úgy örülök mikor ilyen emberkék tévednek ide,akik veszik a fáradságot,és keresgélnek :)
Persze van még mit kiokoskodni, és az összefüggéseket megtalálni az olyan dolgok között,ahol első ránézésre semmi nem köti össze őket...De tudom,hogy nektek menni fog!
#4596
2013. szep. 3. 8:45
Hát igen,mert gondolom én a nyakon veszélyesebb az ember számára is,kikövetkeztetem ebből,hogy a csukló alkar tájéka lehet nekik a legmegfelelőbb,meg ügye kényelmesebb is csak oda nyújtani egy kart és fogyasztani..ez csak egy tipp volt...

Ez sem látszik az embereken mivelhogy,Ez a vírus jelen lehet a nyálban is így amikor ők megtámadják áldozatukat,és azok elájulnak a vérveszteségtől,mire magukhoz térnek,a seb begyógyul.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az arkohón-áll nekem is sandított a dolog de egy misét megért :D
Lehet Egyiptomot jobban kéne elemezni,de még ott nem tartok,még mindig a topikod böngészem hátha találok valamit.
#4595
2013. szep. 3. 6:48
Jujj,de ki tudnám elemezni a bemásoltakat 05...De nem teszem,mert Szilgyi ügyesen rámutatott néhány dologra.
Összekutyult jópár dolgot a szerzó.

Báthory Erzsébet nem volt vámpír-ezt már leírtam valahol régebben.Csak egy összeesküvés áldozata lett,lehet róla olvasni a topikban is.
Talán még annyit,hogy nem a nyakon keresztül veszik magukhoz a vért,bár lehetnek kivételek olykor,még ha nagyon ritkán is,de szerintem erről is van írva itt...
No de,további jó nyomozgatást,ha valami igen nagy butaságra lelnétek,azért akkor szólok,de ügyik vagytok,csak így tovább:)

Az Az Arkhón nem hiszem hogy megegyezik a vámpírbelivel,mint ahogyan gyanítod is Szilgyi.
#4594
2013. szep. 3. 1:06
Megyek én is pihenni .. Holnapra is van még két linkem . Jó Éjt :D
#4593
2013. szep. 3. 1:04
Rendben jó éjt Watson xD
#4592
2013. szep. 3. 1:00
Köszönöm,nyomozó társ :D
Most lécelek alvóba mert le esek a székről.
Jó éjszakát!!
#4591
2013. szep. 3. 0:56
"Hát érdekes a másolt cikk de rengeteg benn a lolság...

Pl:
Indulási pont Egyiptom.
Az első ősi vámpír Thot.ő áll a piramis csúcsán.. (Thorisz)/ Isz 1529: Thoris ismét felkel a torporból
Utána jön az első generáció...
A második az Arkhón..
6. generáció 1218: Taminosz
A 7.generációhoz tartozik a már említett Szemere Balázs, vagy Helmut Weinberg,.Sokan vannak még ebből a generációból:. Haszif, Khazim, Ignatius, Albertus Nikto, Cristoforo di Aventa, Fernando de Corra, Jean Batiste Niser, Kisény Péter, Halas Pál, Gatur kán, "Dottore", Abay Nándort, Georgiu Tokosch, Horváthy Béla, Matteo Giancola, Josef Haüy, és még jópáran.
8.generáció 1780: Andreas Anker
Isz 1527: Istvánffy Márton (8.generáció) megteremti gyermekét, Istvánffy Nikolát (9.gen).

Isz 1883: Tokosch Győzőt a Pécsi Egyetem örökös rektorává és díszdoktorává avatja. (nem is sejtik, hogy ő volt az egyetem egyik alapítója)

Isz 1529: Mikor Thoris ismét felkel a torporból,meghal a 8.generációs Istvánffy Márton és még sok más vámpír is..Akkor mint már olvashattuk Thoris-nak vámpírvér szükséges ereje teljéhez.Valószínű ő ölte volna meg őket?

Azért raktam így össze a generációkat,mert így picit, tisztább a kép." – szilgyi


Igen ez jó...
#4590
2013. szep. 3. 0:53
Basszus.Globális moderátor,,lol :D :D
#4589
2013. szep. 3. 0:52
Hát érdekes a másolt cikk de rengeteg benn a lolság...

Pl:
Indulási pont Egyiptom.
Az első ősi vámpír Thot.ő áll a piramis csúcsán.. (Thorisz)/ Isz 1529: Thoris ismét felkel a torporból
Utána jön az első generáció...
A második az Arkhón..
6. generáció 1218: Taminosz
A 7.generációhoz tartozik a már említett Szemere Balázs, vagy Helmut Weinberg,.Sokan vannak még ebből a generációból:. Haszif, Khazim, Ignatius, Albertus Nikto, Cristoforo di Aventa, Fernando de Corra, Jean Batiste Niser, Kisény Péter, Halas Pál, Gatur kán, "Dottore", Abay Nándort, Georgiu Tokosch, Horváthy Béla, Matteo Giancola, Josef Haüy, és még jópáran.
8.generáció 1780: Andreas Anker
Isz 1527: Istvánffy Márton (8.generáció) megteremti gyermekét, Istvánffy Nikolát (9.gen).

Isz 1883: Tokosch Győzőt a Pécsi Egyetem örökös rektorává és díszdoktorává avatja. (nem is sejtik, hogy ő volt az egyetem egyik alapítója)

Isz 1529: Mikor Thoris ismét felkel a torporból,meghal a 8.generációs Istvánffy Márton és még sok más vámpír is..Akkor mint már olvashattuk Thoris-nak vámpírvér szükséges ereje teljéhez.Valószínű ő ölte volna meg őket?

Azért raktam így össze a generációkat,mert így picit, tisztább a kép.
#4588
2013. szep. 3. 0:38
Na mit gondolsz ? Arról amit ki tettem? Azért elég sok hiteles dolog ott van...
#4587
2013. szep. 3. 0:22
Thot „Világ Rendjének” őrizője ....Hát ezt eddig nem vettem észre. :)

Az arkhón vezető állami tisztségviselő volt az ókori görög városokban, főleg Athénban. Eredetét tekintve a királyi címből származik

i. e. 753-ban az örökös arkhónságot (lényegében királyságot) 10 évre korlátozták. i. e. 683 után a hivatalokat csak egy évig viselték, s ekkortól az évet a legfőbb vezetőről, a arkhón epónümoszról nevezték el az athéni naptárban. Az arkhón epónümosz elnökölt a bulé ülésein. Akkor is kinevezték rendszeresen, amikor a várost a türannisz időszakában türannosz irányította. A demokrácia idején, Kleiszthenész reformjai után szerepe nagyon korlátozott, szinte csak jelképes volt a népgyűléshez képest, bár névlegesen ő volt az athéni állam feje.

Hát ennek van e köze a második generációs Arkhónokhoz fogalmam nincs,de kárunk nem lesz belőle,ha elolvassuk.

Az arkhón baszileusz ("királyi arkhón") a királyság intézményének maradéka, akinek az állami ünnepek során jutott ceremoniális szerep, ő volt az állam "főpapja". A baszileusz régi görög törzsi katonai vezető volt, az antik korban a két spártai király is ezt a címet viselte. Általában egy kisebb terület, egy vagy néhány település uralkodója volt. A mükénéi korszakban a helyi baszileuszok a tekintélyes mükénéi "király", a wanax hűbéresei voltak. A bizánci császár görög címe baszileusz volt.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0