Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4553
2013. szep. 2. 10:47
Nem hiszem,hogy kikapok,ha megerősítés képpen rábólintok,hogy hamarosan fel fog kelni :)
Hogy mikor-nem tudom,majd kiderül.

Ez a fajteremtéses dolog elég bonyolult,ki tudja ki teremtett kit.
Több helyen leírtam,hogy a Háttérhatalom,és az Illuminati nem egy és ugyanaz...
Biztosan majd erre is ráleltek az írások ,linkek között.
Szóval-csak így tovább.
Ahogyan időm engedi jövök,és olvasgatlak titeket!

Ja-Szilgyi, a privimet még tegnap megkaptad??
#4552
2013. szep. 2. 10:44
Te jó ég. Már nagyon sok minden van itt.

Egyébként lehet a nő csak a fejét támasztja. :D
#4551
2013. szep. 2. 10:34
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg32822#msg32822 date=1378077421]
Nem olyan biztos hogy a képzelő erőd.... Hisz ahogy azt Penelope írta a topikban ... Hogy a sok év alatt a nevük változik.. Hantó-Handó...

Elképzelhető hogy ő az ... Hiszen ha Thoris-t nézzük ...

Ugye bár 546-ban fogtak össze ellene és küldték torporban . Aztán 1063-ban Ignatius család egyik tagja "felkeltette". Tehát ,hogy pontos legyek 517 év van a két dátum között. Aztán 1529-ben ismét felkelt . Vagyis az eltelt idő 466 év. Ha általánosságba vesszük a dolgot, akkor a differencia nagyjából 500 év körül mozog az ébredései idők pontját illetően. És ugye az elöbb általad le írt dologban 2012 -re várják a vissza térését. Vagy is most az eltelt idő 1529 óta 483 év .. Tehát megint majdnem az ötszáz év.
És ha plusz mínuszt nézzük akkor már vagy fent van vagy pedig hamarosan fent lesz...... " – szilgyi


Örülök ,hogy felfigyelsz az írásaimra és meglátod az előzményeket is amit ki írtam,na persze a topikból lestem én is ki az infókat,amik mintha picit dugdosva lettek volna szal a sok infó között elrejtve,A SOK KUTATÁS MINDIG EREDMÉNYT HOZ!!" – szilgyi


Ennyit hozzá fűznék,hogy ha jól lássuk háború van kinézőben,ha csak valakik meg nem akadályozzák,hiszen mit olvasható volt "szagra jön" csaták,háborúk szagára..Én ha vámpír lennék nem engedném kitörni a készülőben lévő dolgokat ...Több szemszögből sem!! Na meg félteném a kis vámpír életemet is mert ugye Thoris-nak nem elég az emberi vér!!!
Én álmodtam a gondolattal egyik nap,hogy vissza tér és komolyan tartottam tőle,na meg a vele szembeni harctól.
#4550
2013. szep. 2. 10:14
Találtam egy linket Penelope ami téged össze zavart kissé mint említetted..
Hát inkább azt mondanám,sok a lol körítés de némi igazság van benn.
Pl a Mátrik téma..Elrejtik szemünk elől a valót...
No meg ...Eszembe jutott Rejtettkéz,,,Valószínű van hozzájuk közük,vagy esetleg rajtuk keresztül intézik a föld helyzetét ...

2012felemelkedes.blog.hu/2012/05/26/frissites_helyzetjelentes_a_jelenlegi_arkhon_szituaciorol_helyzetrol?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare

Részletek..25000 évvel ezelőtt, Kr.e 23000-ben sötét erők karantén alá vonták a Földet és túszul ejtették az emberiséget. Egy virtuális valóságot teremtettek, amelyből senki nem menekülhetett

Sok-sok évezreddel ezelőtt, génkísérletek útján megteremtették a Drakóniai és Reptilián fajt, és arra használták őket, hogy sötét birodalmukat terjesszék. illumin....stb..

Hát itt jönnek szóba a vámpírok,a földönkívüliek és a hasonló teóriáim.Összefüggések minden bizonnyal vannak.Nagy vonalakban.Szerinted?? Fejben tisztább a kép.

Most picit abba hagyom a gondolatmeneteim megosztását a falon,mert már nekem ciki..El leptem a topikot. :)
#4549
2013. szep. 2. 9:55
Hacsak nem hamis a kép,szerintem mobilt tart a kezében.
#4548
2013. szep. 2. 9:45
, 2013. július 26-a a Galaktikus Szinkronizáció napja, a 2013 Időhajó elindításának napja
-
USA és Szíria "ügye" is akkor tájt kezdődött el.......Úton a 3. világháború felé,így említtették az újságok..Na erre ezidáig nem került sor. Hála az égnek!
Na de,mindenbe lehet összefüggést keresni.
Mi csak próbálkozunk..

38.Oldal,Feltétlen nézzétek meg a Képeket ,hát mit nem mondjak,,eléggé jók!!
#4547
2013. szep. 2. 9:28
Szerintetek mit tart a kezében?
Ezt is Penelope link sorozata között találtam.
ám jóval előtte volt egy kisebb cikk is amiben azt a kérdést vetik fel,hogy esetleg a Római Pápa Házában elven rejtve egy időgép?? Ezt kérdőjellel írom,mert persze feltevéseken alapul minden.

Lehet,hogy egy árnyék amit a kéztartása okozott,vagy egy retusált régi fotó.
#4546
2013. szep. 2. 8:54
"Nem olyan biztos hogy a képzelő erőd.... Hisz ahogy azt Penelope írta a topikban ... Hogy a sok év alatt a nevük változik.. Hantó-Handó...

Elképzelhető hogy ő az ... Hiszen ha Thoris-t nézzük ...

Ugye bár 546-ban fogtak össze ellene és küldték torporban . Aztán 1063-ban Ignatius család egyik tagja "felkeltette". Tehát ,hogy pontos legyek 517 év van a két dátum között. Aztán 1529-ben ismét felkelt . Vagyis az eltelt idő 466 év. Ha általánosságba vesszük a dolgot, akkor a differencia nagyjából 500 év körül mozog az ébredései idők pontját illetően. És ugye az elöbb általad le írt dologban 2012 -re várják a vissza térését. Vagy is most az eltelt idő 1529 óta 483 év .. Tehát megint majdnem az ötszáz év.
És ha plusz mínuszt nézzük akkor már vagy fent van vagy pedig hamarosan fent lesz...... " – nevem05


Örülök ,hogy felfigyelsz az írásaimra és meglátod az előzményeket is amit ki írtam,na persze a topikból lestem én is ki az infókat,amik mintha picit dugdosva lettek volna szal a sok infó között elrejtve,A SOK KUTATÁS MINDIG EREDMÉNYT HOZ!!
#4545
2013. szep. 2. 8:51
"Komolyan öröm olvasni az okfejtéseteket :)
Ugye-ugye,hogy minden megtalálható a topikban? :)

Ma sem leszek igazán,nincsen időm,de csak így tovább skacok! ;)
Tessék csak szabadjára engedni a képzelőerőt,ahogyan eddig tettétek! :)" – Penelope


Köszönjük Penelope...Hát igen minden megtalálható csak szó szerint kutakodás kérdése,eléggé vegyes vágott a topikod és hiszem azt, ha sokan végig olvasgatnák felnyílna a szemük..
#4544
2013. szep. 2. 6:48
Komolyan öröm olvasni az okfejtéseteket :)
Ugye-ugye,hogy minden megtalálható a topikban? :)

Ma sem leszek igazán,nincsen időm,de csak így tovább skacok! ;)
Tessék csak szabadjára engedni a képzelőerőt,ahogyan eddig tettétek! :)
#4543
2013. szep. 2. 2:31
Most már megyek én is :D Megint jól el húztam :D
#4542
2013. szep. 2. 1:20
Még várj egy kicsit ne siess annyira :D
#4541
2013. szep. 2. 1:18
Ajánlanám a topik 30.oldal végét!!!
Julius Andan szavai elgondolkoztatóak nem??
Most nyugovóra térek mert negyed kettő és úgyse fogna az agyam rendesen.
Jó éjt 05..
Hát nem tudom mi lesz,de hamarosan szerintem is felkel,,
#4540
2013. szep. 2. 1:17
Nem olyan biztos hogy a képzelő erőd.... Hisz ahogy azt Penelope írta a topikban ... Hogy a sok év alatt a nevük változik.. Hantó-Handó...

Elképzelhető hogy ő az ... Hiszen ha Thoris-t nézzük ...

Ugye bár 546-ban fogtak össze ellene és küldték torporban . Aztán 1063-ban Ignatius család egyik tagja "felkeltette". Tehát ,hogy pontos legyek 517 év van a két dátum között. Aztán 1529-ben ismét felkelt . Vagyis az eltelt idő 466 év. Ha általánosságba vesszük a dolgot, akkor a differencia nagyjából 500 év körül mozog az ébredései idők pontját illetően. És ugye az elöbb általad le írt dologban 2012 -re várják a vissza térését. Vagy is most az eltelt idő 1529 óta 483 év .. Tehát megint majdnem az ötszáz év.
És ha plusz mínuszt nézzük akkor már vagy fent van vagy pedig hamarosan fent lesz......
#4539
2013. szep. 2. 0:53
Thot-ról mondják : "...nincsen kezdete és nincsen vége, nincsen nemzettsége és családja..."
Alkimista halhatatlanság.
Egyiptomban, a XXIV. dinasztia idején látták utoljára Thot istent,azóta eltűnt, holttestét
nem találták.Várjuk 2012-t, Thot isten visszatérésének időpontját.

Nektek ki jut eszetekbe??
Most lehet,hogy a képzelőerőm a magasba szállt és abszolút semmi köze..

05 ?? Neked ki jut eszedbe?

Nekem Thoris ismét felkel a torporból..........
Na persze ismétlem lehet egy marhaság az egész :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0