Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4538
2013. szep. 2. 0:17
Ajánlom a topik olvasgatását,mert Albertről is 3x ír benn Penelope különböző helyeken és ha át siklik az ember csak az oldalakon észre sem vesz..
#4537
2013. szep. 1. 23:55
Nem fordította le a gépem normálisan
#4536
2013. szep. 1. 23:48
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg32813#msg32813 date=1378066012]
nostradamusmystery.blogspot.hu/

Reinkarnáció: Nostradamus - feltárása a Rejtély

Én látok hasonlóságot..És ti??" – nevem05


Oszt meg a gondolatodat :D Had elmélkedjek én is :D" – nevem05
-
Hát te nem látod a képeket és a valós hasonlóságokat? Szerintem igen nagy a hasonlóság!
#4535
2013. szep. 1. 23:47
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg32809#msg32809 date=1378061609]
pecsilegenda.tumblr.com/post/17422697171/titkos-foldalatti-alagutak-pecsen" – nevem05


Ez sajna már halott link :/ Na de vajon miérrrttttt????? :D (Költöi kérdésnek szántam :D)" – nevem05

Igen ez engem is bosszantott picit ,mert jó magam is meg akartam nézni ;)
#4534
2013. szep. 1. 23:46
"nostradamusmystery.blogspot.hu/

Reinkarnáció: Nostradamus - feltárása a Rejtély

Én látok hasonlóságot..És ti??" – szilgyi


Oszt meg a gondolatodat :D Had elmélkedjek én is :D
#4533
2013. szep. 1. 23:43
"pecsilegenda.tumblr.com/post/17422697171/titkos-foldalatti-alagutak-pecsen" – szilgyi

Ez sajna már halott link :/ Na de vajon miérrrttttt????? :D (Költöi kérdésnek szántam :D)
#4532
2013. szep. 1. 23:40
"Hát igen.de ne akadjunk fel rajt,igazából ha akarnánk Minden nagy uralkodónál találhatnánk valamit,csak hozzá állás kérdése.Most ez olyan dolog is lehet,hogy miért zöld a fű és miért kék az ég.
Bármiben lehet, össze esküvés elméletet keresni..
A lényeg, a lényeg, jó és igaz király volt!" – szilgyi


Hát azért nem minden uralkodó kötődik e fajta dátumhoz ... És ha jól bele gondolsz nem egy hanem kettőről beszélünk .. I.Béla-Salamon... Halál -Koronázás -Ébredés ;)
#4531
2013. szep. 1. 22:06
nostradamusmystery.blogspot.hu/

Reinkarnáció: Nostradamus - feltárása a Rejtély

Én látok hasonlóságot..És ti??
#4530
2013. szep. 1. 21:41
Részletek a fiához írt leveléből[szerkesztés]

Fiának, Caesarnak szóló egyik levelében, melyet A Próféciák Előszavához csatolt, a következőket írja (ebből a levélből több tekintetben rekonstruálható Nostradamus módszere a látomások meglátásáról és lejegyzéséről; a 8 oldalas levél bekezdéseit nem sorrendben és erősen rövidítve közöljük):
A próféták a halhatatlan Isten és a jó angyalok által a jövendölés szellemét kapják. Ezáltal látnak ők nagyon távoli dolgokat, és tudnak jövőbeni eseményeket előrelátni. A nagyhatalmú Isten nélkül semmi nem tud teljesülni. [...] Mi, akik emberek vagyunk, természetes tudással, tehetséggel és ügyességgel a teremtő Isten elrejtett titkaiból felismerni semmit sem tudunk, »mert nem a mi dolgunk, hogy tudjuk az időket ...« és így tovább. Hasonlóképp, mint most, lesznek a jövőben is egyes személyek, kiknek a teremtő Isten képszerű látomásokkal a jövő titkait fel akarja fedni. A múltban is így volt ... Az ember sugalmazást kap, és képes az istenit az emberitől megkülönböztetni.
A természetes értelem nem láthat természetfeletti dolgokat [...]. Én kérlek téged, fiam, soha ne foglalkoztasd értelmed ilyen álmodozásokkal és semmiségekkel [...]. Ehhez tartozik a gyalázatosnál is rosszabb mágia hiábavalósága, amit már régen elvetett a szentírás és az isteni törvény - ebből természetesen kivéve a kiszámítható asztrológia megálapításait. [...]
Én egészen nyíltan kimondom: (próféta az), akinek ő végtelen és felfoghatatlan nagyságát mélyértelmű sugalmazásban feltárni akarja. Ezt főképpen két forrásból kapja [ti. a próféta ...]: [1.] a természetfeletti fény besugározza a személyt, aki [2.] a csillagtudomány által jósol.
Én nagyobb bűnös vagyok, mint bárki más a világon, alávetve minden emberi nyomorúságnak. Hetente azonban néhányszor elragadtatott állapotba kerülök, és hosszú számítások segítségével közlöm az éjszakai tanulmányban megtisztított jó illatot. Így állítottam össze a prófétai könyveket. [...] ezeket szándékosan homályosra szerkesztettem.
[miért szerkesztette homályosra:] Ha az ember leírja, hogy királyságok, pártok, vallások milyen ellentétes változásokon fognak átmenni, és a jelenlegiekkel szemben éppen az ellenkezőre fordulnak; ha én ismertetni próbálom azt, ami a jövőben lesz, akkor a királyságok, a pártok, a vallás és hit emberei ezt összeegyeztethetetlennek találják saját elképzeléseikkel, úgyhogy kárhoztatni fogják azt [...].
A helyeket behatároltam, időket és időtartamokat meghatároztam, hogy az emberek, akik utánunk jönnek, lássák a jövendő eseményeket, és azokat tévedés nélkül megismerhessék. Más írásokban még világosabban fejeztem ki magamat. A képzett emberek a jóslatokat a homályosság ellenére is meg fogják érteni.
[pesszimista jövőkép felvázolása:] Isten irgalma egy ideig nem fog kiáradni, Fiam, amíg jóslataim többsége be nem teljesedik. Ezek beteljesednek a nagy forradalom megvalósulása által. Többszörös sötét viharban »conteram ergo confringam et non miserebar« [szétzúzom és széttöröm őket, nem kegyelmezek], mondja az Úr.
Én nem akarom magamnak a próféta nevet igényelni, azonban a feltárult sugalmazás által a halandó ember érzékei éppoly kevéssé vannak távol az égtől, mint lábai a földtől. Possum non errare, falli, decipi [Képes vagyok nem tévedni, nem csalódni, nem elámíttatni].
[...] Kérem a halhatatlan Istent, adjon Neked hosszú életet, jó és hasznos szerencsét.

--
Hát kérése beteljesedett az már biztos.
#4529
2013. szep. 1. 21:34
hu.wikipedia.org/wiki/Nostradamus

Kicsit érdemes olvasgatni Nostradamus után,hiszen mint már tudjuk G,Albert. Eredetileg Antonion,apja volt.
Kutakodjunk,,hátha találunk valamit.

Nostradamusnak hat gyermeke született második feleségétől (Caesar, André, Charles, Madelaine, Anne, Diana)

Caesar...feltehetőleg róla van szó.
#4528
2013. szep. 1. 20:53
#4527
2013. szep. 1. 20:06
#4526
2013. szep. 1. 19:00
Hát igen.de ne akadjunk fel rajt,igazából ha akarnánk Minden nagy uralkodónál találhatnánk valamit,csak hozzá állás kérdése.Most ez olyan dolog is lehet,hogy miért zöld a fű és miért kék az ég.
Bármiben lehet, össze esküvés elméletet keresni..
A lényeg, a lényeg, jó és igaz király volt!
#4525
2013. szep. 1. 18:58
Bincolgathatnánk a témát nem???
#4524
2013. szep. 1. 18:54
Salamonhoz még annyit hozzá fűznék ,hogy ugye 3x koronázták meg..Neve 'jólét, boldogulás, egészség, béke' szóból származik,
A bűvös 3..
A szentháromság jelképe is... Ő építtette az első Templomot Jeruzsálemben.
Sába királynő történetét bizonyára ismeritek.
Magyarország királya
Uralkodott 1063-1074
Megkoronázták Első ízben 1058-ban koronázták meg, de a trónt csak I. Béla halála után foglalhatta el, amikor újra megkoronázták. 1057-ben. Ismét megkoronázták 1063-ban. 1064. április 11. Húsvétkor Géza herceg a béke jeleként ünnepélyesen Salamon fejére teszi a koronát Pécsen (I. (Endre) András betegsége miatt fiát, Salamont öt évesen felkenték királlyá, mert a német császár csak így adta hozzá leányát.)

Zsidók királya...ha már a zsidóknál tartunk ,Egyiptomot is említeném.
Egy újabb keletű elmélet szerint Salamon valójában Ehnaton kortársa volt. ( Noferheperuré Waenré)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0