Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4508
2013. szep. 1. 13:36
Hát lehet hogy véletlen egybe esés.. Mert ha kutatunk még biztos szàmos dolgot találunk az idő pont kapcsán... Bár soha nem tudni..Lehet hogy a számos dolog egy dologra vezethető vissza.... ;)
#4507
2013. szep. 1. 13:34
Hát lehet hogy véletlen egybe esés.. Mert ha kutatunk még biztos szàmos dolgot találunk az idő pont kapcsán... Bár soha nem tudni..Lehet hogy a számos dolog egy dologra vezethető vissza.... ;)
#4506
2013. szep. 1. 13:19
"Elsem hinnéd ez mennyire tetszett,Szilgyi...." – nevem05

Ennek,igazán örülök.
Amúgy érdekesnek találom még én is,Salamon megkoronázásának napját,mert ugye olvasható volt,hogy egy napon kelt fel tomporból Ő..
Mintha egyensúlyozni kellett volna, a jót és a rosszat..
Vagy sose tudni, mi húzódik meg a háttérben igazából..
Lehet egyszerű véletlen? Te hiszel a véletlenekben??
Lehet már mindenben össze esküvés elméletét keresi csak az ember lánya?
#4505
2013. szep. 1. 12:45
Elsem hinnéd ez mennyire tetszett,Szilgyi....
#4504
2013. szep. 1. 12:24
www.zsido.hu/raj-tamas-tanitasai/109-salamon-kiraly-uezenete


Mindennek megvan a maga ideje és kijelölt órája, ami ez ég alatt történik. Ideje van a születésnek, ideje a halálnak, ideje az ültetésnek és az ültetvény kiszaggatásának. Ideje van az ölésnek, ideje a gyógyításnak, ideje a bontásnak és ideje az építésnek. Ideje van a sírásnak és ideje a nevetésnek, ideje a gyásznak és ideje a táncnak. Ideje van a kövek szétszórásának és ideje az összegyűjtésüknek, ideje van az ölelésnek és ideje az eltávolodásnak. Ideje van a keresésnek és ideje az elvesztésnek, ideje a megőrzésnek és ideje az eldobásnak. Ideje van a szaggatásnak, és ideje a dolgok összevarrásának, ideje van a hallgatásnak és ideje a beszédnek. Ideje van a szeretetnek és ideje a gyűlöletnek, ideje van a háborúnak és ideje a békének. (U.o. 3.1-8)
#4503
2013. szep. 1. 12:06
Muszáj fen legyek....

Egyêbként az ilyenek tényleg nem sorolhatók az emberek közé Penelope...

Az ufókat pedig emberi test alakzatban is el tudom képzelni ... Akár...
#4502
2013. szep. 1. 11:58
a koronát ki és mikor készítette, egységes szerkezet-e vagy két darabból lett összeállítva, melyik kép lett kicserélve rajta
#4501
2013. szep. 1. 11:38
#4500
2013. szep. 1. 11:35
"CSAK ERŐS IDEGZETTEL RENDELKEZŐKNEK:
kitartas.mozgalom.org/2013/08/27/amikor-a-kislany-alsotestebe-fadarabot-dugtak-es-elverzett-ime-a-magyarorszagi" – Penelope


Ilyenkor érzem azt,hogy az ilyen embereket akik ezt tették, lassan,fájdalommal telli kínzásba részesíteném ,azért, hogy ők is érezzék át a kínt és a fájdalmat ,lelkiekben és testiekben egyaránt!!
#4499
2013. szep. 1. 11:15
#4498
2013. szep. 1. 11:07
#4497
2013. szep. 1. 8:58
Az Egyesült Államok, mivel a háború igen jó üzletnek bizonyult, '45-ben azonnal megkezdte a felkészülést a következőre, ezúttal hátba szúrni szánt (nem mintha nem érdemelte volna meg...) tegnapi szövetségese ellen.

További részletek: kuruc.info/r/9/116918/#ixzz2dccMipuK

Az Egyesült Államok az első világháború vegyi harcaiba - felkészületlensége miatt - „nem szállt be”, mivel a háború előbb véget ért, mint megtehette volna. De mindent elkövettek ennek érdekében, ezen igyekezet eredménye lett a W. Lewis által kifejlesztett vadonatúja és akkor legpusztítóbb harcanyag, a klór-vinil-diklór-arzin, amelyet felfedezője után lujzitnak neveztek és neveznek ma is.
#4496
2013. szep. 1. 8:43
ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/08/a-genetikai-adam-es-eva-kromoszoma.html

A genetikai "Ádám és Éva" kromoszóma tanulmány minden ma élő embert visszavezet egyetlen emberhez, aki 135,000 évvel ezelőtt élt

Vélemények?? Ha lesznek,várom :)

www.pecsistop.hu/tudomany/ufo-t-filmeztek-le-video/1175614/
UFO-t filmeztek le? - videó

Én valamiért az ufót átlátszónak és a környezetbe beépülő valaminek képzelem el.Ez lehet földi eredetű, vagy amit valaha a kormány megtalált, egy úgymond régebbi prototípus fejlesztésének eredménye??Szerintetek??
#4495
2013. szep. 1. 8:36
Akkor te engem is leköröztél 05..
És hajnali 2 ig olvasgattam.
7 kor keltem és minden bizonnyal ma is így lesz a fojt..,míg ki nem merülök és úgy nem érzem pihenőre van fáradt elmémnek szüksége. :D

hvg.hu/vilag/20130901_Sziria_a_jovo_utani_heten_tamadhat_Amerik#rss
Szíria: a jövő utáni héten támadhat Amerika

www.hirado.hu/Hirek/2013/08/31/22/Sikertelen_merenyletet_kovettek_el_a_jemeni_miniszterelnok_ellen.aspx
Sikertelen merénylet a jemeni kormányfő ellen
#4494
2013. szep. 1. 3:16
Ideje lesz le feküdnöm majd ki esnek a szemeim.... Negyed négy ....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0