Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4478
2013. aug. 31. 11:34
243 vendég... Üdv nekik :D
#4477
2013. aug. 31. 11:32
Jó kis nyomkövető rendszer a facebook ...
#4476
2013. aug. 31. 11:21
Erről elég sok álláspontom van,sok minden állhat a háttérben.(USA)
Hát,egyenlőre nem tört ki semmi komolyabb dolog,szerintem, nem is fog.
De ez az én elméletem.
#4475
2013. aug. 31. 11:11
#4474
2013. aug. 31. 11:01
,,Nem bírt tovább hazudni a CNN műsorvezetője Szíriáról és Iránról. Az Irán elleni támadást készíti elő a hazudozó amerikai média - G

A CNN ex-riportere, Amber Lyon arról beszél, hogy manipulálták a szír és az iráni híreket!

A hírcsatornánál végzett munkája során több alkalommal kapott utasítást valótlan "hírek" közlésére és egyes, az amerikai kormányzatnak nem kedvező események elhallgatására. A több díjjal is kitüntetett riporter szerint a kormány célja a közhangulat olyanná alakítása, mely lehetővé tesz egy Irán és Szíria elleni agressziót. Megismétlik az iraki támadás előtti forgatókönyvet, ezúttal azonban Irán és Szíria a folyamatos démonizálás célpontja - mutatott rá.

A csatorna olyan megbízásokat kapott, hogy hamis híreket adjon le, hogy a közvéleményt az USA mellé állítsák egy esetleges katonai inváziót is támogatva. A mainstream amerikai média szándékosan azon dolgozott, hogy elferdítse az igazságot.

Amber Lyon egykori CNN dolgozó, háromszoros Emmy díjas riporter, és oknyomozó, aki az emberi jogokért is küzd.

Lyon szavait egy vezető felvidéki tót híroldal, majd a prágai hírügynökség idézte.

A riporter nem először leplezi le a cionista média propagandisztikus működését. Az alábbi videóban például arról beszél, hogy az ENSZ-közgyűlésről tudósító CNN, miközben teljes terjedelmében közölte Netanjahu beszédét, durván megvágta Ahmadinezsád felszólalását, fontos részeket hagyva ki belőle: youtu.be/CFDC7zmJgQg

Itt pedig azt meséli el, hogy nem kerülhetett adásba a bahreini riportja, mert a királyság egyszerűen lefizeti a CNN-t: youtu.be/BguFDmpmBYY"
#4473
2013. aug. 31. 10:37
Igen,ez így is van!
#4472
2013. aug. 31. 10:35
"Vendég 09:23:57 szilgyi profilját tekinti meg.

Most szerintetek,mit kéne érezzek?? Kínos a szitu. :D" – szilgyi


:)

,,"Amit elménkben elfogadunk, és igaznak érzünk, az megvalósul. Tanulj meg hinni tudatalattid hatalmában; tudd, hogy ami bevésődik tudatalattidba, az kifejeződik tapasztalatként. Amit valójában gondolsz, amit szíved mélyén érzel, az irányítja életedet."
Dr. Joseph Murphy"
#4471
2013. aug. 31. 10:33
Vendég 09:23:57 szilgyi profilját tekinti meg.

Most szerintetek,mit kéne érezzek?? Kínos a szitu. :D

Fejezzétek már be..4 en is engem bogarásznak,tényleg aranyos ,de érzem a szemetek a profilomon.
#4470
2013. aug. 31. 10:16
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg32738#msg32738 date=1377932005]
Darked:Jó a link,köszi.Még nem jutottam el odáig,hogy átnézzem, a jónak tűnik.

A gyújtóbombásat olvastam tegnap,bár csak nagyvonalakban :(

" – szilgyi


Itt vidi is van...Szóval inkább nézzem ,mint olvasom:) A lényeget úgyis sejtheti az ember..Sajnos..." – szilgyi

Ja,hát én a sima hírbe futottam bele még face-n.
#4469
2013. aug. 31. 9:19
"Darked:Jó a link,köszi.Még nem jutottam el odáig,hogy átnézzem, a jónak tűnik.

A gyújtóbombásat olvastam tegnap,bár csak nagyvonalakban :(

" – Penelope


Itt vidi is van...Szóval inkább nézzem ,mint olvasom:) A lényeget úgyis sejtheti az ember..Sajnos...
#4468
2013. aug. 31. 8:53
Darked:Jó a link,köszi.Még nem jutottam el odáig,hogy átnézzem, a jónak tűnik.

A gyújtóbombásat olvastam tegnap,bár csak nagyvonalakban :(
#4467
2013. aug. 31. 8:51
Azoknak,akik előszeretettel nézik meg a profilomat,üzenem,hogy nyugodtan írjanak ide :)
#4466
2013. aug. 31. 8:49
"Online felhasználók
Online felhasználók 194 vendég, 1 tag (1 rejtett)

Hát fél kilenc van,és a létszám csak növekedik.
Itt a szeptember, úgy látom. :)
" – szilgyi

Most 214 :)
#4465
2013. aug. 31. 8:35
Online felhasználók
Online felhasználók 194 vendég, 1 tag (1 rejtett)

Hát fél kilenc van,és a létszám csak növekedik.
Itt a szeptember, úgy látom. :)
#4464
2013. aug. 31. 8:25
nol.hu/kulfold/20130831-nem_ragaszkodnak_aszad_szemelyehez?ref=sso

www.ma.hu/kulfold/184277/Sziria_gyujtobombat_dobtak_egy_iskola_jatszoterere__sokkolo_kepek_videon?place=srss
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nol.hu/tud-tech/20130824-nagy_adat__nagy_uzlet__nagy_veszely
Hát ,igen ezt már tudjuk..

nol.hu/tud-tech/taviranyitassal_vezereltek_egy_embert
Távirányítható az ember: gondolattal továbbítottak tűzparancsot

nemkutya.com/like/81972
Nagyon jó!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0